46641
  • kajy
    #32906
    Avira AntiVir Personal vírus keresőm van azzal is jó?
  • aate
    #32905
    Az egy rendszer fájl csak lehet egy virus módosította, csökkentet módban futtasd a vírus keresőt!Lehetöleg ,nod ,kaspersky vagy mcafee,esetleg norton-t és töltsd le és futtasd : a-squared Free programot is! letöltés itt.
  • bon
    #32904
    Spyware írtót is futtasál le. Nekem úgy rémlik, hogy a C:\windows\system32\svchost\ könyvtár nem a rendszer része, így az ott lévő svchost.exe se. Nekem több gép esetében is a C:\windows\system32 könyvtárba található az svchost.exe, tehát nem az svchost könyvtárban.
  • kajy
    #32903
    í vírus keresőt végig futtattam nem talált semmit
    a kompatibilitással mit lehetne kezdeni?
    vagy mit csináljak???
  • kajy
    #32902
    és ha kitörölném ezt a fájlt: svchost.exe ?
  • aate
    #32901
    Futtass le egy vírus és egy spyware irtót lehetőleg csökkentett módban. Az is lehet valamelyik alkalmazás nem tud elindulni lehet el lett távolítva.
  • aate
    #32900
    Alább éppen erről volt szó .Lehet kompatibilitás gond vagy rossz exe-is stb...
  • kajy
    #32899
    Egy hete van windows 7-em és egy pár napja amikor elindítom a gépet a képernyő bal felső sarkában "személyre szabott beállítok" C:\windows\system32\svchost\svchost.exe felirat látható! Ezt csinálja minden egyes indításkor, ami kb 8-10 percig tart! Aki tud megoldást légyszi írjon! Köszi!!!
  • Danyi95
    #32898
    Hi!

    Ha egy játék kilép exe hibával állandóan... Annak lehet köze a win7hez???
    Re install megoldhatná?
    Előre köszi a választ!
  • bon
    #32897
    Milyen géped van?
  • MANos Viktor
    #32896
    Szevasztok! :)
    Azt szeretném megkérdezni hogy jó választás lenne-e a Windows 7 a gépemre, mert majd veszek bele winchestert és úgy gondoltam hogy Windows 7-et kéne rá tenni :)
  • Donchicco
    #32895
    Igen.
    Viszont olyankor nem ad hibaüzit,és nem is ment el logfájlba sem.
    Egyszerűen kilép és kész. Semmi nyoma hogy miért. De ez csak a Win7 telepítése óta van...
    Egyszerűen nem értem...
  • aate
    #32894
    Nekem van egy eredeti Corel videó studio programom(x2)ami a laptopomon win 7 64 Bit alatt simán működik, viszont az asztali gépemen ami win 7 32 Bit. azon kidob indítás után. Vista és Xp alatt meg jól működött!
    A Corel válasza a problémát egy másik futó alkalmazás okozhatja. Azóta kiadták a X3-at és az megint jól működik mindkét gépen (csak a program lett xarabb.. :P )
  • bon
    #32893
    Patch-ek fent vannak a BF2-ön?
  • bon
    #32892
    Nem található, valamit félreérthettél, Virtuálisan futtatható XP, szerintem erre gondolsz de játékra alkalmatlan a Virtuális gép.
  • Donchicco
    #32891
    Van egy olyan érzésem,hogy ez a win7 nem is annyira jó a régebbi játékokhoz...
    Ja és az ultimate fut a gépemen amin ugye (elvileg) win XP is található.
  • Donchicco
    #32890
    Ezek már mind megvoltak :-)
    Az a baj,hogy az eredeti BF2-vel is ezt csinálja ha coop modban játszom egy barátommal...
  • bon
    #32889
    Kompatibilis módba próbáltad már futtatni?
  • aate
    #32888
    Ha minden más alkalmazás jó akkor keres egy másik cracket. exe-t a játékhoz,Vagy próbáld meg rendszergazdaként indítani a parancs ikont.
  • aate
    #32887
    Lehet rossz az exe : A hibát okozó modul elérési útja: D:\Program Files (x86)\2K Games\Firaxis Games\Sid Meier's Railroads!\RailRoads.exe
  • Donchicco
    #32886
    Lefuttattam a memo tesztet de hibát nem írt.
    win 7 alatt található memóriateszt-et használtam.
    Esetleg mi más okozhatja még a hibát?
  • Gibor
    #32885
    Tejóég, gondoltam kicsit beolvasok a tápigba erre egy retardált 10éves hülyeségét olvasgatom... Nane...
  • bon
    #32884
    Azért töröltem, mert semmi köze e Windows 7-hez az alaplapi memória mennyiségének! De amúgy is válaszoltam privátban, amit úgy néz ki nem bírsz elolvasni.
    A témába nem vágó hozzászolást továbbra is törölni fogom, mert ide CSAK Windows 7-el kapcsoaltost kérdéseket problémákat várjuk!
  • Donchicco
    #32883
    Köszönöm!
  • aate
    #32882
    Te nagyon elvagy tévedve,létezik fórum szabályzat mielőtt ide írogatsz olvasd el !
  • aate
    #32880
    Memtest86 ,vagy a win 7 telepítőjét be bootolod és javítás ott van windows memoria teszt.
  • bon
    #32879
    Írtam privát üzenetett, kettőt is.
  • Donchicco
    #32877
    Teljesen gyári minden rajta.
    A teljes gép alig 1-1,5 éves még csak...
    ok. memoteszt,de mivel javaslod?
  • bon
    #32876
    Egy memória tesztet végeznék, sőt ha tuningolva van a gép akkor mindent állítsál vissza alapra és úgy próbáld futtatni a problémás programokat.
  • Donchicco
    #32875
    Ezt valaki meg tudja fejteni? Most legalább tudom a hibát,de nem értem mit az. :-)
  • Donchicco
    #32874
    A hibát okozó alkalmazás neve: RailRoads.exe, verzió: 1.1.0.0, időbélyeg: 0x458836db
    A hibát okozó modul neve: RailRoads.exe, verzió: 1.1.0.0, időbélyeg: 0x458836db
    Kivételkód: 0xc0000005
    Hiba pozíciója: 0x002af322
    A hibát okozó folyamat azonosítója: 0xc250
    A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01cb83460158a482
    A hibát okozó alkalmazás elérési útja: D:\Program Files (x86)\2K Games\Firaxis Games\Sid Meier's Railroads!\RailRoads.exe
    A hibát okozó modul elérési útja: D:\Program Files (x86)\2K Games\Firaxis Games\Sid Meier's Railroads!\RailRoads.exe
    Jelentés azonosítója: 0f7734bf-ef3c-11df-81bc-001fd0255d93
  • aate
    #32873
    Home premiumban van szülői felügyelet, egy másik korlátozott fiókot lehet szabályozni időben és programokban egyaránt.
  • bon
    #32872
    Házirend szerkesztő kilőve, mert nincs benne. De a korlátozott profil segíthet.
  • piamania
    #32870
    32bites Home Premium.
  • bon
    #32869
    Melyik változatát használod a Windows 7-nek. Amúgy első körben létre kell hozni egy új felhasználót korlátozott jogokkal. Majd a házirendszerkesztőben (ha van) be kell állítani a csak engedélyezett programok futtatását.
  • qqqqq257
    #32868
    Hogyhogy nem témába vágó, Bocsánatot kérek ha zaarlak, vagy vmi olyasmit kérdezek ami probléma
  • bon
    #32866
    Inkább az 1gb-ost, de ez már megint nem témába vágó.
  • piamania
    #32865
    Hello!
    Meg szeretném tiltani a család többi tagjának, aki használja a gépet, hogy a tudtom nélkül bármilyen programot is feltegyen, csak netezhessenek, meg játék.Hogy tudnám ezt megtenni?Win7-et használok!1 felhasználói fiókom van.
  • bon
    #32864
    vezérlőpult/felügyeleti ezsközök/eseménynapló.
  • qqqqq257
    #32863
    tehát érdemes venni külön a játékokhoz egy 512 mb v. 1gb s videokártyát?