46641
  • Armagedown
    #32986
    a javitás nem rontja le a grafikát , pont hogy jobb lesz , a teljesitményt is növeli , ajánlott telepíteni
  • bon
    #32985
    FAQ, ban van directx (vagy a Microsoft oldalán), nincs külön telepítő a 9, 10, 11-hez. GTA4-ben csökkentsd a látótávolságot és akkor gyorsabb lesz.
  • Norberto065
    #32984
    gtaIVhez nem teszem fel a javításokat mert lerontják a grafikát de ugy menne akadás nélkül de semmi értelme nem lenne.
    directx11 van és ahhoz nem találtam friss verziót,aki tud directx11hoz mostani letölthető valamit az kérem írja ide.(az AVP dx11en nagyon szépen fut szóvaé dx11el nincs gond).
    Videokari driver az friss mindig.
    Mi kellene még a gta 4hez ?
  • Tuvok #32983
    mondjuk ez a blocked content se ér sokat, megadok neki valamit, ki is szűri, következő látogatásnál megint ott a reklám ..
    na mindegy, ez már opera téma
  • Tuvok #32982
    noads.js megvan, a user java folder rá mutat, de nem szűr semmit
  • [HUN]FaTaL
    #32981
    "de az nem szűri a flash reklámokat meg bannereket"

    Jó listával azt is szűri :)

    Amúgy noads userjs vagy 11 alphához extension.
  • Tuvok #32980
    Operához kéne :)
    A blocked contect listát bővítgetem szorgosan, de az nem szűri a flash reklámokat meg bannereket
    Régen a Kerio-ban volt kiváló web filter, de azt meg nem szereti a W7
    Tehát valami kisebb, mindig frissülő progi kellene elsősorban
  • Cat 02 #32979
    Firefox esetén AdBlock

  • Tetsuo
    #32978
    :D
  • Tomy Lee
    #32977
    Ok,köszi!
  • MeoH #32976
    Boven. De ha nem futtatod akkor sem tortenik semmi, ha esszel hasznalod a netet akkor comodo/def+ megved. Defender helyett inkabb hasznalj malwarebytes -t vagy emsi emergency -t, legjobb kiegeszito vedelmek, 1-2hetente lefuttatod es jol van.
  • Tuvok #32975
    Tudnátok mondani egy hatékony webes reklámszűrő (és esetleg popup blocker) progit ?
  • Tomy Lee
    #32974
    Defender naponta vizsgálja a gépet?Muszáj ezt?Nem lenne elég 1 héten egyszer?
  • Tomy Lee
    #32973
    Ok,defit hagyom működni thx!
  • bon
    #32972
    4gb memória és 32bit-es oprendszer? 64bit-est kellene használni. Amúgy driver frissítés ajánlott.
  • Evin
    #32971
    DirectX, driverek, javítások mind a legfrissebbek?
  • Norberto065
    #32970
    Szevasztok!

    Windows7em van és akad a gta4,vistán meg nem akadt.

    A gépem:

    RENDSZER:

    Gyártó Gigabyte Technology Co., Ltd.
    Modell P43-ES3G
    Összes rendszermemória 4,00 GB RAM
    Rendszer típusa 32 bites operációs rendszer
    Processzormagok száma 2
    64 bites működésre képes Igen

    Grafika:

    Videokártya típusa ATI Radeon HD 5600 Series
    Összes elérhető grafikus memória 2559 MB
    Dedikált grafikus memória 1024 MB
    Dedikált rendszermemória 0 MB
    Megosztott rendszermemória 1535 MB
    Videokártya illesztőprogram-verziója 8.782.0.0
    Elsődleges monitor felbontása 1920x1080


    5.9re értékeli a win7 a gépem.

    Segítsetek légyszi
  • naaa
    #32969
    állítsam " nem " re ?
  • tottoje
    #32968
    sziasztok! Win 7-n az ékezetes karakterek helyett a programokban (winrar,excel stb) cirill betüket tesz be, hogy lehet ezt elvarázsolni??? a Területi beállitás magyaron van.
  • Zoli007
    #32967
    Kapcsold ki DHCP-t.
  • naaa
    #32966
    úgy hogy a hálókártyát látja stb...stb...stb.. valameddig elmegy a jel , de aztán kakukk
    xp alatt működött... ez egy mikrohullámú szarság..., pl ha köd van nincs net stb...
  • Zoli007
    #32965
    Mi az, hogy nem tud mit kezdeni?
  • naaa
    #32964
    sziasztok

    olyanról hallottatok már, hogy egy internet szolgáltató nem tud mit kezdeni a win7 tel és ezért nincs net ?

    pl. : dunaweb
  • bon
    #32963
    Keretrendszer települ a frissítésekkel, Directx-et meg a Microsoft oldalálról célszerű letölteni a legújabbat és felrakni.
  • Tuvok #32962
    Igazából olyan programokra gondolok, mint Directx, Framework, Java, stb, tehát ami magához a rendszerhez kell (elvileg)
  • BIZ0906
    #32961
    Jogot kell beállítani a tulajdonságoknál hogy "Mindenki"-nél olvasás vagy olvasás/írás legyen és még a
    "Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hálózati és megosztási központ\Speciális megosztási beállítások" a jelszóval védett megosztás legyen kikapcsolva.
  • bon
    #32960
    A Windows update szolgálatás ír a frissítésekről röviden, tehát nem kell majd rákeresned, csak végig kell kattingatni a frissítéseket.

    A következő programokat szoktam telepíteni a gépekre alapból:
    Total Commander, Adobe flash player, Adobe Acrobat Reader, Java, kmplayer, Micorosft Office (ha kérik), imgburn, Nero (ha kérik), divx, Symantec Endpoint, Messenger (ha kérik), Skype (ha kérik). Mindenből a legújabbat.
    Legújabb driverek, bios frissítés, összes Windows, Office frissítés.

    Más ígí hirtelen nem jutt az eszmebe
  • rooney8
    #32959
    hali

    hálózatba van kötve két gép, de mikor a másik gép-ről akarok adatokat másolni az enyémre (és fordítva se) akkor ezt írja ki a wondows:

    otthoni csoportba vagyok, ott engedélyezve van a fájlmegosztás, ki van kapcsolva a jelszóval védés, a meghajtó is meg van osztva, engedélyek is megvannak, elvileg minden engedélyezve van, de nekem is ezt írja ki és a másik gépen is, ha ott kapcsolódok erre a gépre... nem tudjátok mit kéne még engedélyezni?
  • Tuvok #32958
    Első telepítés lesz, szóval nem igazán tudom milyen frissítések vannak, de majd rákeresek akkor
    Köszi
  • bon
    #32957
    Összes frissítés (kivétel az eredetiséget ellenörzőt már ha nem eredeti a Windows) programok meg rád vannak bízva, de virusírtót feltétlenül.
  • Tuvok #32956
    Sziasztok

    W7 telepítése után milyen frissítéseket vagy programokat kell mindenképp felrakni ?
  • kirol
    #32955
    Lehet ez lesz a hiba. Most itt a másik gépen jó.
    Csak ugye a vonalam is rossz volt és most tesztelem, hogy jó lett e, aztán megyek vissza majd a rendes gépemhez.
  • MANos Viktor
    #32954
    Aha értem, köszi szépen :)
  • bon
    #32953
    T-Home Optinet-nél router-al nekem 1x már volt problémám, nem volt netem, modem-el viszont igen, pár nap után magától megszűnt a gond.
  • Laczyi
    #32952
    Valszeg az IP cím miatt, a router más IP címet ad a gépednek mint a modem.
    Ha csak a modemmel akarod használni akkor próbáld törölni a mostani kapcsolatot, majd újra létrehozni a modemmel.
  • kirol
    #32951
    Nem. viszont fut egy hibabejelentésem T-Com nál.
    Lehet amiatt? De routeren keresztül hogy jó akkor?
  • aate
    #32950
    A modem is lefagyhat,ha nem változik jelezd a szolgáltatónál.
    Nem raktál fel valami új programot ,új biztonsági ,vagy hálózati program stb ?
  • kirol
    #32949
    Ez az, hogy nincs router, csak modem. Ha rákötöm a routert akkor jó, de amúgy nem. És a routert nem szoktam használni.
  • [HUN]FaTaL
    #32948
    Indítsd újra a routert, ha van.
  • kirol
    #32947
    Ez miért lehet? 2 napja csinálja ezt: