46641
  • Ati810
    #33027
    Hello.
    Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen jól kezel 4GB RAM-ot a Win7 ? Úgy értem, hogy játék közben mennyit tudok használni belőle (alapból mennyit használ a Win7?). Játszásra a Windows 7 vagy az XP a jobb ?
  • bon
    #33026
    Engedélyezed Rendszergazda fiókot, ami nem ajánlott! Elég szkot lenni a korlátozott Rendszergazda jogosultság. Szerinem nálad valami mappa jogosultság gond lehet pl. a c: meghajtón.
  • Tuvok #33025
    Semmi ötlet hogy lehetnék teljes jogú rendszergazda a saját gépemen ?
  • bon
    #33024
    Én inkább azt várnám a Microsoft-tól, hogy PC-s játékokhoz is használható legyen a Kinect, ne csak X-box-hoz.
  • aate
    #33023
    Igazad még túl sokat kell integetni...de ebből még lehet valami.
    A szomszéd ablakból érdekesen néznének mikor veszettül integetek a gép előtt mikor lefagy a Windows.
  • Carmang
    #33022
    Az a helyzet, hogy én sem látok benne sok fantáziát, persze ez csak az én véleményem.
    Semmi olyat nem demonstráltak a videóban, amit ne lehetett volna megcsinálni egérrel, kevesebb mozgással mellett...
  • aate
    #33021
    Bon kérlek töröld a rossz linket! (#33018)
  • aate
    #33020
    Érdekes, hogy a Microsoft miért nem látott ebben fantáziát. Miért csak játékvezérlőként kívánta alkalmazni ezt a nagyszerű eszközt, ami forradalmasíthatná a PC-vel történő kommunikációt. Remélhetőleg a nyílt forrású fejlesztések nyomán Redmondban is elgondolkoznak és egy hivatalos driver- és alkalmazáscsomaggal is meglepik majd a nagyközönséget.
  • aate
    #33019
    Bocsi rossz volt az elöző link :tehát még 1x.
    Az open source közösség nem tétlenkedik - máris több külön projekt foglalkozik a Kinect 3D-s mozgásérzékelőjének és kameráinak alternatív felhasználói módjainak megvalósításával.
    A letölthető nyílt forrású driver segítségével sikerült megvalósítaniuk a Windows 7 mozdulatokkal történő vezérlését, mindenféle kreált virtuális lények mozgatását, tárgyak felismerését, és még számtalan jövőt idéző dolgot.

  • sunlight
    #33017
    Persze nem törlődött szerintem sem csak nem látja a rendszer azért kellene v.mi particionáló program.
  • bon
    #33016
    Már boot-nál nem látta a c:-t a rendszer, így nem is törlödhetett szeritnem. Esetleg lehet,h ogy csak betűjele nincs a meghajtónak Windows alatt.
  • sunlight
    #33015
    Ahogy olvasom neki a C. tünt el vagyis nem látja a Win7 a C. meghajtót azt kellene vissza hozni.Szerintem ezzel menni fogEASEUS
  • bon
    #33014
    Az eltünk 100gb cucc az a D: meghajtó volt korábban, ahova a windows 7-et telepítetted?
  • [HUN]FaTaL
    #33013
    Csoport vagy sima megosztás? Csoportok csak Win7el mennek. Amúgy ilyen bug nekem csak céges környezetben jött elő, itthon mindig működik minden. :)
  • Met
    #33012
    Erre továbbra sincs megoldás?
    Januárban be kell élesítenem egy Win7-es gépet 2 Xp-s és egy Vistas gép mellé és nem lesz nagy öröm ha nem lesz elérhető a gépem :S
  • Tuvok #33011
    Elvileg rendszergazda vagyok a gépen, és eddig nem is volt gondom ilyesmivel, most viszont még egy mspaint futtatásához sincs jogosultságom . Semmi ilyesmit nem állítottam át, a mai első indítás óta van ez .
    Még rendszergazdaként se futtathatok semmit, "A Windows nem tudja futtatni a megadott eszközt, elérési utat, vagy fájlt. Lehet, hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szkséges engedélyekkel."

    Most akkor mi van ? Rendszergazda vagyok, mégse férek hozzá semmihez a c: -n ? Hol lehet beállítani, hogy mindenhez legyen jogom ? Néztem a Biztonság beállítást, de ilyesmit nem találtam .
  • swat112
    #33010
    Sziasztok.Problémám: windows 7 ultimate oprendszerem van.bootolni szerettem volna a c meghajtomra,amin az oprendszerem volt,bootolásnál nem látta a c meghajtomat,igy kénytelen voltam a d-re telepíteni,igy eltünt 100 gb az elözö oprendszerrel eggyütt.hogy tudom vissza hozni?
    Elöre is köszi a segítséget
  • aate
    #33009
    Igen, eszköz hiba is lehet, másold be mi a hiba üzenet.
    Meg az eszközkezelőben is nézd meg mutat-e valami hibát.
  • aate
    #33008
    PL. A Windows Doctor de az is inkább csak a regiszterit tisztítja illetve a felesleges fájlokat pucolja ki.Kimondottan windows hiba javító nincs, a telepítő lemezzel tudsz javítani. De fontos mi a hiba üzenet, mert ezt sokszor vírus okozza!
    Ajánlott egy jó virus védő és egy spayware - anti malware
    Futtatása !PL : Emsisoft a-squared Free Link:
  • exodus2
    #33007
    Ha egy hibás driver vagy eszköz okozza a hibát, akkor azt nem fogja a win kijavítani. Leírnád mi a hibaüzenet?
  • Örm
    #33006
    Hello!
    Tudnátok olyan programot ajánlani amivel letudom ellenőrizni a rendszert és automatikusan kijavítja a hibát? Bekapcsoláskor mindig hibaüzenet fogad. Köszönöm a segítséget!
  • bon
    #33005
    Igen, de a Windows 7 nem fog elindulni utánna. Indítás helyreálíltásával meglehet próbálkozni a telepítő lemezt használva, de nem biztos a siker.
  • anubisosiris
    #33004
    Üdv! Két operációs rendszer van a gépemen. a C:-n XP, az E:-n Win7.
    Megformázható a C: ???
  • bon
    #33003
    Feltételezem fel van telepítve más nyelvi csomag is a magyaron kívül és ezért van választási lehetőség. Mivel én nem Ultimate-t használok így azt tudom javasolni, hogy a vezérlőpult/felhasználói fiókoknál meg a vezérlőpult/terület és nyelvnél nézzél szét, hátha be lehet állítani az alapértelmezett nyelvet.
  • WinStar
    #33002
    Sziasztok.olyan problémám lenne hogy fent van a Windows7 Ultimate,eredeti a szoftver.És azt csinálja hogy minden nap mikor bekapcsolom fekete képernyő és azt írja ki: a Windows betölti a fájlokat...elmegy egy csík mejd behozza a nyelvet egy kis ablakba és a billentyűzet nyelvét amiből választanom kéne....ezt miért csinálja mindig?Mi a megoldás rá? :S Nem akarom hogy naponta ezzel keljen tökölni,induljon lazán a rendszer....tudtok ebben segíteni?Előre is köszönöm a segítséget.
  • Tomy Lee
    #33001
    Hi.
    Adott egy W7 törölt file-ok visszaállításához használható program.Meg is csinálja szépen,időrendi sorrendbe lehet tenni viszont mikor visszakerül a file ismeretlen formátumban van semmivel nem tudom megnyitni.
    Kihagytam valamit miután visszakerült a helyére?Mert így semmit nem tudok velük kezdeni..
  • bon
    #33000
    Szerintem jobban jársz ha az Office topicban kérdezed, mert ennek nincs köze a Windows 7-hez.
  • amdopteron
    #32999
    Halle van egy laptop felvan rá rakvan a windows7 de az office nem ugy mükszik rajta ahogy kéne eredeti a rendszer is és az office is 2003 ról van szó bepipáljuk pl az exelbe hogy minden szó kezdő betüje legyen nagy de sehol semmi ....
    Valaki valami más megoldást nem tudna mondani hogy az első szó legyen nagy betű
    a =TNEV fügvényt is prób azzal oks csak ez egy olyan táblázat amit nem nagyon lehet változtatni...:S
  • collage
    #32998
    Jah és nagyon szépen köszönöm
  • collage
    #32997
    bebootlom a dvd-t (nem annyira eredeti :S) és ennyi?
  • Laczyi
    #32996
    Szia, csinálj egy javítótelepítést Így megmarad minden adatód, csak a sérült/hiányzó fájlokat cseréli/pótolja.
  • collage
    #32995
    helló!
    Légyszi, ha valaki tud, segítsen nekem. A notebookomon windows 7 32 bit van. A vírusirtó karanténba helyezte az uxtheme.dll fájlt, én marha állat meg kitöröltem... Most viszont nem tudok mit kezdeni a géppel, mert a windowsba semmilyen ablak nem indul (értelemszerűen), csökkentett módba sem... A gépemben van egy csomó dolog, ami kell, nem akarom újra húzni. Van valami más megoldás??? Légyszi részletesen, mert mint látszik egy bazi nagy láma vagyok!!!!
    Előre is köszi
  • rooney8
    #32994
    nem értem, nálam is minden engedélyezve van.

    #32992; #32993
    igen, egy munkacsoportban (workgroup) és a jelszavas védelem is ki van kapcsolva
  • BIZ0906
    #32993
    Ja meg a "Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hálózati és megosztási központ\Speciális megosztási beállítások megosztás jelszavas védelemmel" legyen kikapcsolva.
  • BIZ0906
    #32992
    Hűha :S Egy munkacsoprotban vagytok?
  • lck
    #32991
    Nálam is ugyan ez van. Ráadásul otthon 3 gép van hálózatban. Két gép látja egymást oda-vissza. Viszont az egyik gépet nem lehet látni. Ugyan ez a hibaüzenet jön be, mint #32959-ben, pedig minden a leírás szerint van - ahogy kell. Érdekes hogy a "láthatatlan" gép az látja a egy másik gép megosztott mappáját.
    Nem tudom az okát :(
  • rooney8
    #32990
    minden be van állítva amit mondtál, speciális megosztási beállításokba is minden engedélyezve van :S mit kéne még engedélyezni?
  • bon
    #32989
    Manapság megjelent pogramokat lehet telepíteni mindne gond nélkül 64bit-re, régebbi pár éves progiknál lehetnek gondok 64bit-es oprendszer esetén, de én ilyennel már régen nem találkoztam.
  • Norberto065
    #32988
    Köszönöm a válaszokat,de lenne még kérdésem ha nem gond.

    64bites rendszerre is lehet ugyan úgy telepíteni bármilyen programot?

    GTA4nél a patchek nálam rontják a grafikát,Pl: épületek előttem jelennek meg meg ilyenek a patchek nélkül nincs ilyen.

  • technext
    #32987
    a 32 bites oprendszereddel közel sem használod ki a gépedet, rakd fel a 64 bites Windows 7-et és úgy vinni fogja rendesen