46641
  • bon
    #33107
    Érdekes, mert az én ismerőseimet látja
  • bon
    #33106
    Szerintem magától is el fog tünni.
  • Ironman2
    #33105
    A Live Messenger 2011 egy nagy sz.r! Nem látja azokat akik be vannak jeletkezve,még a régi rendszerben.Tegnap visszaraktam a 2010-est,és már jó is lett!
  • elitehun
    #33104
    Hello!
    Leszedtem egy zenét de vmi rosszul sült el és most ott van egy ilyen fájl. törölni nem tudom mert ezt írja ki
    Hogy tüntethetném el onnan?
  • sanya200
    #33103
    Annyit tudtok segíteni hogy a hangot úgye lehet változtatni a be és ki jelentkezésnél azt meg lehet csinálni úgy hogyha felrakom a netre akkor ha valaki leszedi a képet ne kelljen külön a hangfájlt is másolnia, nem lehet valahogy egybe rakni hogy a megfelelő helyre kerüljön egyből?
  • sanya200
    #33102
    Bakker pedig csak a szöveget akartam máshova rakni, végül is meg lehet szerkeszteni úgy is hogy középen van de az a bazi nagy kocka engem baromira zavar, ez van hiába van az embernek egy jó ötlete ha nem lehet megcsinálni leszedtem a logonstudiot is de az is csak kicseréli a képet ennyi.
  • bon
    #33101
    Szerintem ilyen mértékben nincs lehetőség a Windows 7 szerkesztésére, bejelentkező képernyő háttere cserélhető, de a képhez hasonlóan térbe beforgatva és más pozicióba rakva a bejelentkezést, nem lehet megcsinálni.
  • Sponnyabob
    #33100
    Oké akkor marad ahogy van. Köszi a választ!
  • sanya200
    #33099
    A képet meg elfelejtettem elnézést a hely miatt:)
    kép
  • sanya200
    #33098
    Sziasztok bocs hogy ide írok szeretnék egy kis segítséget kérni.Szeretnék csinálni egy logonscreent windows 7 alá de nem csak sima képcseréről lenne szó hanem az alábbi kép alapján szeretném hogy ahova a felh.nevet és a jelszót kell írni az ne középen legyen ezt meg lehet csinálni valamivel?
    Úgy szeretném ahogy a képen van a connect felirat helyén legyen a felh.név és mellette a cerberus netwrok felirat helyett akarom a jelszót rakni, persze a kép csak alap ezen dolgozok még de addig felesleges amíg nem tudom hogy lehetne ezt megcsinálni ha meglehet egyáltalán, plusz lehet-e animációt is berakni semmi nagy dolgot csak egy körbeforgó jelet vagy hasonkót.Ha esetleg itt nem kapok segítséget vagy nem értetek hozzá adjatok valami linket/forumot ahol ezt megtudnám érdeklődni.
    Köszöntem.
  • bon
    #33097
    4gb vagy több ram esetén kell 64bit, te pont a határ eset vagy még elég a 32bit.
  • Sponnyabob
    #33096
    Sziasztok!
    Adott lenne egy gép 3Gb Ram-al és plusz 1gb vga memóriával. A kérdésem hogy ehhez a géphez érdemesebb 64-bites rendszert telepíteni vagy elé neki a 32bit is? Mert valahol azt olvastam hogy a 32bit ugye csak 3gb memóriát lát és hogy ebbe beletartozik a Ram is meg a vga ramja is. Szóval az esetemben elvileg nem használná ki a 32bites rendszer az össze memóriát. Köszi!
  • baaka
    #33095
    hy.
    Van egy asztali PC-m amihez van router kötve(moden-router-pc) és egy nyomtató.És van egy notim! Mind2-n Win7-van. És meg szeretném osztani a nyomtatót, hogy a notiról is tudja nyomtatni routeron keresztül. Megcsináltam az otthoni hálózatot bepipáltam a megosztásoknál a nyomtatót és az összes dokumentumot.Felismeri egymást a PC-meg a noti ,csatlakoztatva vannak a hálózaton, majd belépek a notin az otthoni hálózatba jelzi, hogy egy új nyomtatót ismert fel, ott van, hogy nyomtató telepítése rámegyek, de nem történik semmi.Mi lehet a gond.Ja és a megosztott dokumentumokat is jelzi, de ha meg akarom valamelyiket is nyitni nem csinál semmit. Előre is thx.
  • aate
    #33094

    A megfogott ikon méretén már tudtommal nem lehet állítani, azért van aero háttere,lásd hova húzod.
  • naaa
    #33093
    állj rá az ikonra az egérrel nyomj Ctrl és az egér görgőjével úgy állítod ahhogy szeretnéd
  • suba53
    #33092
    Sziasztok!

    Van egy lehet, hogy csak nekem, de bosszantó tulajdonsága a rendszernek.
    Amikor egérrel megfogok egy mappát, file-t, akkor az ikonja egyszerre egy 3x3cm-es szörnyeteggé válik. Én mindenhol a legkisebb ikonméretet használom, így ez a méretes ikon bosszantóan nagy, és a végcélra pozícionálni is ügyetlenebbül megy.

    Lehet valahol ennek a méretét szabályozni, a többi ikonmérethez passzítani?
  • josi
    #33091
    Próbáld ezzelrogue spear vista fix
  • bon
    #33090
    Javítások fent vannak a játékon?
  • drbernath
    #33089
    ***EGYEDI win7 kérdés***

    fokozott biztonságú beépülő modul betöltése hiba,snem tudom betölteni a tűzfalat ill a frissítéseket nem tudom telepíteni Valaki tud rá megoldást? Esetleg a rendszerleíró adatbázisban hol szerepel ez a fokozott biztonsági modul?
  • skate00
    #33088
    vki esetleg az én kérdésemre?
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1138780836&no=33061]#33061[/URL]
  • bon
    #33087
    Kint kellene maradnia, nem szabadna eltűnnie, most kipróbáltam és ott marad adidg ahova leraktam amíg nem törlöm
  • tigerbácsi
    #33086
    köszi!
  • orangutan
    #33085
    üdv
    ha win 7 ben használok STICKY NOTES-okat, akkor azoknak nem kéne kinn maradniuk az asztalon? Mert én írok 1-et, megnyitok vmi más ablakot, és erre eltűnik amit feljegyeztem magamnak. De ha akarok egy újat írni, akkor újra előjön. De sokkal jobb lenne, ha amit felírtam magamnak az kinn lenne az asztalon amíg nem törlöm. Ez lehetséges?
    köszi
  • aate
    #33084
    Távolitsd el az Msn-t ezzel a progival:zap messenger
    Ha eltávolítás után is azt írja ki a telepítő, hogy még telepítve van, akkor használd a http://support.microsoft.com/kb/290301?mkt=hu-hu címről letölthető Windows Installer Clean Up segédprogramot.
  • exodus2
    #33083
    Akkor állítsd be fix ip címre a gépedet, amilyet a router oszt ki, hogy ne dhcp-ről kapja. Más tippem nem igazán van.
  • suba53
    #33082
    Routerről megy, folyamatos a kapcsolat. Az XP-s gép is ugyanerről a routerről megy, ott nincs ilyen gond.
  • bon
    #33081
    Rendszer vissazállítás?
  • bon
    #33080
    Mi a gond az új messenger-el? Kinézet átállítható a régire, a funkciók is megmaradtak (kivéve a név átírása).
  • bon
    #33079
    A feladatkezelőben pedig látszódnia kellene az összesnek. De tudom ajánlani ezt azt alkalmazást: link
  • matthias92
    #33078
    Sziasztok!
    Segítség kéne! Amióta a win7 fennvan, csak a bajom van vele, de az utóbbi két hétben úgy felhúzott ezzel a Windows Live Messenger 2011-el, hogy legszívesebben darabokra verném baltával az egészet.
    Legutoljára töröltem a vezérlőpulttal, aztán felakartam tenni a régi msnt, de kiírta, hogy az új fennvan. Az új nem volt fenn. Visszaakartam telepíteni az újat, és kiírja, hogy készen van. Már újra is indítottam, meg minden, de ugyanúgy sehol-semmi.
    Húzzam újra? :S
  • stupido
    #33077
    Sziasztok!

    AZ egyik ismerősöm netbookján win7 van, de induláskor baromi lassú. Amikor a feladatkezelőt megnyitom azt írja, hogy a cpu használat 100% de amikor a folyamatokat nézem, úgy hogy be van pipálva az összes felhasználó folyamatainak megtekintése is nem jön ki a számokból a 100%.
    Hogy lehetne megnézni, hogy mi foglalja le a procit?
  • Rash87
    #33076
    Valaki pls segítsen már,mert megőrülök...
    Előbb minden jó volt,aztán most akármilyen könyvtárat nyitok meg,nem jelenik meg. Lent ott van,mikor lista szerűen kihozza,de hiába kattintok rá,nem hozza fel... Mit lehet ezzel kezdeni? Restart volt,semmi változás :///
  • exodus2
    #33075
    A netre már felcsatlakoztál, és úgy nézed, vagy akkor csatlakozik mikor a böngészőt indítod?
  • Carmang
    #33074
    Köszi.
  • suba53
    #33073
    Sziasztok!

    Nemrég használok WIN7-et, az egyik gépemen.
    Az internet elérésekor a firefox azzal a hibaüzenettel indul, hogy a kiszolgáló nem található. De ha a "próbálja újra" opciót választom simán bejön az oldal. Az IE is hasonlóan nem tud betölteni oldalakat, de ott nem találok "próbálja újra" opciót, csak hibakeresést.
    XP alatt ilyen probléma nem jelentkezett, és azon a gépemen, ahol még XP van most is hibátlanul megy.

    Valami ötlet?
  • aate
    #33072
    Próbáld meg ezt:Undelete.
    lehet egy rendszer vissza állítás is segíthet bár az a dokumentumokat nem igazán módosítja de egy próbát megér.
  • tigerbácsi
    #33071
    Üdv!
    Bratyesz valahogy letörölt pár könyvtárat az egyik meghajtóról nero segítségével :-) 1 kivételével mind megvolt a lomtárba. azt az 1 et valahogy vissza lehet hozni? úgy is, ha már le volt állítva a gép? van rá valami progi?

    köszi
  • aate
    #33070
    bocs ez csak egy minta oldal... :( itt vannak még win 7 tippek, trükkök: Link >
  • aate
    #33069
    Itt van leírás dokumentum parancsikon tálcára rögzítéséről( a 16.oldalon)+sok egyéb hasznos tipp. win 7- 100 lecke.
  • Carmang
    #33068
    Köszi.