46641
  • bon
    #33147
    A Windows Media Player visszaállítását próbáltad már alapértelemezett programnak? A Vezérlőpult\Alapértelmezett programoknál ?
  • zoli1974
    #33146
    akkor senki nemtudja hogyan lehet visszaállitani hogy legyen filmszalag nézetem?mint a képeknél a miniatűrnézet.
  • Nalzsoro
    #33145
    Hali!
    Két kérdésem/gondom lenne.
    Az első, amióta felraktam a gépre a 7-et, azóta fenn áll:
    Indításkor a rendszer nem kapcsolódik az internethez, ami csatlakoztatva van:
    Ha letiltom a helyi kapcsolatot és újra engedélyezem, akkor működik az internet:



    A másik pedig mostanában kezdett el fennállni, egy hónappal a telepítés után:
    Néha, mindentől sztem függetlenül lefagy vagy az asztal, vagy a tálca, vagy mindkettő. Egy alt+ctrl+del lenyomással és a feladatkezelő indításával "kirázom a rendszert a révületből.

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • lck
    #33144
    7-en nem próbáltam, de ha Vistára jó, valószínűleg arra is. Korábbi windowsok alatt tökéletes volt.
  • zoli1974
    #33143
    de akármelyik videolejátszot állitom be akkor is csak ikont jelenit meg.goomplayer,windows media player,vlc,kmplayer.vissza lehet álitani az alapértelmezetett?
  • JoeFromHun
    #33142
    Próbáltad már?
    Mert néztem már ezt az oldalt de viszont csak VISTA-ig említi.. azért lapoztam.
    Vagy rá lehet eröltetni Win7-re is?
  • bon
    #33141
    Vagy senki se használ intézőt, amúgy meg arra tippelnék, hogy a telepített program lecserélte az alapértelemezett ikon-t a sajátjára.
    Ja a takarító progikat meg nem feltétlenül eröltetném.
  • zoli1974
    #33140
    értem senki nem tudja.vagy én vagyok hülye.
  • zoli1974
    #33139
    nemtudja senki mitöl lehet ez nálam?
  • lck
    #33138
    #33122-ra ment.
  • lck
    #33137
    http://www.fs-driver.org/
  • zoli1974
    #33136
    az mitöl lehet hogy amit feltettem saját videokat egy mappába,és nem látszanak a filmszalagnézetek?a video elsöképkockája?csak a videolejátszó ikonja látszik.a képeknél van miniatűrnézet.ccleanert futattam meg glary utilitiest.valamit törölhettem?mert elötte volt a videoknál is miniatűrnézet.win7 ultimate van fenn
  • bon
    #33135
    Energiagazdálkodási lehetőségeknél
  • TomBond
    #33134
    Hol lehet kikapcsolni hogy ne kapcsolja ki a HDD-ket?
  • Puhos
    #33133
    Köszi.
  • bon
    #33132
    Igen, otthonra elég, én is így használom.
  • Puhos
    #33131
    Köszi, akkor a válaszod alapján jobban dolgozik, és megbízhatóbb mint az XP-é volt. Gondolom, hogy egy otthoni védelemnek megteszi router mellet?
  • bon
    #33130
    Próbáld parancssorban törölni del parancs használatával
  • elitehun
    #33129
    Épp ezaz hogy nem tűnt el. vmi tipp?
  • zoli1974
    #33128
    köszönöm a választ!
  • bon
    #33127
    Emsisoft cég EmergencyKit-jét ajánlom kártevő keresésre írtásra, heti 1x elég lefuttatni.
  • zoli1974
    #33126
    bocsi de nekem senki nem segit?tudom hogy kezdö vagyok és lehet hogy nektek egyszerü az amit én nemtudok.de azért várom a választ.
  • bon
    #33125
    Elég jó a Windows 7 beépített tűzfala.
  • zoli1974
    #33124
    szia.állitolag jobb mint az xp.de én nem vagyok szakértő!még én is várom a választ a kérdéseimre.sajna
  • Puhos
    #33123
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy a Windows 7-nek mennyire jó/megbízható a tűzfala? Esetleg valaki használja-e, ha igen milyen a tapasztalata, mert ugye az XP tűzfala az nem volt valami nagyon jó?
  • JoeFromHun
    #33122
    Sziasztok!

    Kérdezném,hogy van valami megoldás WIN7 (32-64bit) alatt EXT2-3 particiók olvasására..? úgy normálisan. Elég csak olvasásra!
    Köszönöm előre is!
  • bon
    #33121
    Felügyeleti eszközök/Eseménynapló
  • zoli1974
    #33120
    sziasztok.win7 ultimate -em van.avast5.0.667-el.és gyári windows defender meg tűzfal.kérdéswm az hogy ezek mellé kelle valami kémprogram meg trójai kereső?ha igen melyiket ajánljátok?ha lehet magyarnyelvüt.bocsi de még kezdö vagyok.Amásik hogy a képeimnél amiket én tettem fel a gépre azoknál van mimiatűrnézet.de a videoknál nincsmeg aza film szalag nézet ahol avideo elsö filmkockájalátszana.helyette a videolejátjo ikonja van csak.hiába állitom kis ikon meg nagy ikonra stb.ccleanart használtam meg a glagily utilitiest.lehet töröltem valamit?kikapcsoltam a thumbs.db is.mivel ezt is ajánlották.de semmi nem változott.hu ha valaki kitud hámozni valami értelmeset az irásombol és tud segiteni annak magyon örülnék!és köszönöm!
  • mousee
    #33119
    Hali!

    Olyan kérdésem van, hogy mi tarthatja "ébren" a számítógépet?
    Ha hibernálást nyomok neki -idáig hibátlanul működött-, egyszerűen csak zárolja a gépet.
    Linux alatt teljesen jól megy a dolog, szóval HW hiba kilőve.

    A gép egy Acer Aspire 5536G, a rendszer pedig 64 bites home premium.

    Van valami log, amiben utána tudok nézni, hogy mit csinál ilyenkor a gép?

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • [HUN]FaTaL
    #33118
    Csak amint látod betűjele sincs, talán adj neki és akkor látni fogod a tartalmát. :)
  • Zan
    #33117
    A partíció,amivel gondom van amúgy,a Vegyes móka nevű partíció.Nincs betűjele sem,csak annyi,hogy az a Lemez 1.

    A többi megy rendesen.
  • Zan
    #33116
    Sziasztok!

    Nos,az előbb újratelepítettem a Winfosomat és az van,hogy látom az összes merevlemezt,de csak az egyikbe tudok belenézni,nem tudom miért!A lemezkezelőben is azt írja,hogy kifogástalan:



    Csak éppen az egyikbe nem tudok belenézni...miért?Mit kellene csinálnom?eddig semmi baja nem volt a vinyónak...!
  • Ironman2
    #33115
    Az Msn-nél van amikor hozzá lehet rendelni virusirtót az átküldött fájlok ellenörzésekor.Nekem a Nod32 van most a gépemen.Azon belül melyik fájlt kell kijelölni? Az egui.exe az nem jó,mert az a kezelőfelülete a Nodnak.
  • Ironman2
    #33114
    Köszi,rátapintottál a lényegre!
  • bon
    #33113
    1. Telepítő lemez be, javítást kell kérni, majd indítás helyreállítását. De rendszer visszaállítás is szóba jöhet, végső esetbe meg teljes rendszer visszaállítás, már ha készült mentés a rendszerről pl. a beépített programmal (biztonsági mentés és helyreállítás funkció)

    2. illegális tartalmat biztos tiltott, minden mást lehet.
  • aate
    #33112
    szerintem távolisd el és töltsd le újra a minialkalmazást.
  • aate
    #33111
    Én már 1 éve használom a win 7-et és még nem csesződött el. A boot sorrendet a biosban kell állítani,ha nem indul a win 7 a telepítő lemezen van javítás funkció ami tartalmaz rendszer visszaállítást és indítás javítást is. A messenger 11 nekem is látja az összes kapcsolatot csak más elrendezésben mint a régi,kategóriákra bontva elérhető partnerek stb. Majdnem hasonló kinézetet belehet állítani mint a régebbi verzión. Először fura mint minden új program de meglehet szokni.
  • orangutan
    #33110
    ha kiteszem a tálcára a kis ikonját, akkor kinn is marad, de akkor ott úgy jelenik meg mintha meg lenne nyitva egy ablakként. ha bezárom akkor eltűnik. Na mind1 ez így már legalább vmi.
  • Ironman2
    #33109
    Még van 2 kérdésem,aztán nem zaklatlak:

    1.Multkor ugye elcsesződött valami a gépemmel,azt már irtam,és nem bootolt be.Van már win7-em jogtiszta.Hogyan lehet megoldani azt hogy legközelebb ne kelljen ujratelepiteni az egész rendszert,hanem visszalehessen állitani a rendes bootolást a HDD-ről?

    2.Van ez a Skydrive,amit mindenki kap a Live-os regisztráláskor 25 Gb helyet.Oda bármit fel lehet tölteni? Nem ellenörzik azt?
  • Ironman2
    #33108
    Mittudom én,nekem tegnap tényleg igy volt.