46641
  • bon
    #33187
    Minden féle képen 64bit-es oprendszert kell telepíteni.
  • bon
    #33186
    Jobb alsó sarokba sok program elhelyezése nem fog menni, mert a Microsoft megszüntette ez a lehetőséget, meg kell szokni így.
  • bon
    #33185
    Egy Logitech harvder driver-e hiányolja a fájlt.
  • V43 1105
    #33184
    Telepitsd újra a rendszered, használj 64 bites kiadást :-)
  • exodus2
    #33183
    Próbáld meg kompatibilitási módokat állítani. MSN például azzal az értesítési területre rakható.
  • LoDMaSt
    #33182
    64 bites os-el fogod csak felismerni.
  • joenumberone
    #33181
    hello! olyan problémám lenne hogy 32 bites windows 7-em van és nem ismer fel csak 3 gb ramot plusz 1gb-ot a videokarin. Tudtok valami megoldást arra hogy mind a 6gb ramomat felismerje? Találtam egy orosz patchet de keylogerrel volt fertőzve.
  • Carmang
    #33180
    Helló!
    Hogyan lehet rezidens programokat rákényszeríteni, hogy a főablak bezárása után ne a tálcára kerüljön le, hanem az értesítési területre?
    Pl: Skype. XP esetén frankón lerakta a jobb alsó sarokba, ikonként, most viszont a tálcára is meghagyja, ami engem zavar. Skype-on belül nem találtam beállítást erre, gondolom akkor a Hetesben változtatták meg ezt a működést. (de miért is?)
    Ugyan így akarok eljárni Win7 Firewall Controll-lal.
  • ricska
    #33179
    Sziasztok!
    Egyszer már írtam a segítséget kérek topikba de úgy tűnik oda nem nagyon járnak. Tegnap bekapcsolásnál ezzel fogadott a gép. Víruskeresés megvolt, de semmit sem talált. Mi a franc ez?
  • bon
    #33178
    Driver hiba?
  • francois
    #33177
    Hello, olyan problémám van h a windows kezeli a vezetéknélküli hálózati kapcsolatokat és van hogy pár perc után bontja a netet. Habár igazából mégse mert az msn, hamachi működik viszont a böngészőben nem jön be egy lap sem, mindegyik böngészőben próbáltam szóval nem az a hiba. Aztán van h teljesen eltűnik a net, de pár másodperc és visszajön. De ez csak akkor amikor wifit használok. Ha a net kábelt használom akkor minden okés. Van vkinek ötlete mi lehet a probléma? Köszi.
  • nesto
    #33176
    Heló! Szeretnék két gép között Otthoni csoportot létrehozni, de sehogy sem sikerül. Mindkét gépen Windows 7 Professional van, mindkettőn bevan kapcsolva a hálózatfelderítés és kikapcsoltam a jelszóval levédést is.
    Létrehozom az egyiken a csoportot, aztán a másikkal csatlakoznék de nem látja hogy már van egy csoport amihez tudna társulni, ezért meg se jelenik a csatlakozás gomb.
    Valakinek van tippje? (A tűzval is engedélyezi a műveletet)
  • zoli1974
    #33175
    köszönöm a válaszokat.megnyugodtam hogy a 48 celsius még nem vészes a laptopomon!erre meg külön oda figyelek:56,65465651636541616!!!!!!!!!!!
  • Freddycom
    #33174
    Na jó, itt vmi más probléma is van. Az imént akartam könyvjelzőzni egy oldalt, megfagyott az egész. Előtte ment a torrent, indítottam volna az msn-t, de megdöglött minden. Vmi spyware írtó kéne vagy mi a halál f*sza baja van?
  • bon
    #33173
    Ez normális hőmérséklet, sokkal melegebb úgy se lesz.
  • Zoli007
    #33172
    56,65465651636541616 foknál.
  • zoli1974
    #33171
    sziasztok.hd sentinelel nézem a merevlemez hőmérsékletét.van hogy 48 celsius.mennyinél van már veszély?
  • Máté94
    #33170
    Akkor törölgetni kell. Rendben, csak tudni szerettem volna. :)

    Esetleg még annyi kérdésem lenne, hogy a régi biztonsági mentéseket valahogy nem lehet megnézni? Csak pár dolgot kellene kivenni belőle.
  • bon
    #33169
    Nem lehet, növekményes a biztonsági mentés, mindig csak a változások kerülnek letárolásra 1 fájlba.
  • Máté94
    #33168
    Lehet olyat, hogy a biztonsági mentések nem mindig újakat, hanem az előzőt írja felül?
  • bon
    #33167
    Szerintem nincs lehetőség a választék sorrendjének módosítására.
  • starweb88
    #33166
    jó de itt hol tudom beállítani a tray választékát? én sehol sem találtam
  • sunlight
    #33165
    Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Energiagazdálkodási lehetőségek
  • starweb88
    #33164
    Hali!
    Olyan kérdésem lenne, hogy azt hol tudom beállítani, hogy a óra melletti energia gazdálkodás ikonra rákattintva ne a Kiegyensúlyozott és a Teljesítmény centrikus legyen hanem Teljesítmény centrikus és Energiatakarékos?
    előre is köszi
  • bon
    #33163
    Hangkártya nem fog feltelepülni a bios piszkálgatástól, ki/be kapcsoláson kívül mást nem lehet csinálni a bios-ban. Milyen alaplapod vagy notebook-od van?
  • raptor22
    #33162
    Sajnos eddig nem sikerült megoldani a problémát. Hiába drivereztem a realtek oldaláról, néztem a hangkártya típusát és a szerint kerestem drivert nem sikerült előrébb lenni. Ettől többet nem tudok tenni, mert nincs hozzá meg az ismeretem sajnos, szal holnap apukán elviszi a gépét ismerőséhez az hátha meg tudja csinálni. Még említettek vmi bios dolgot, hogy ott lehet még vmi csinálni. Ebbe lát vmelyikőtök fantáziát? Ja és köszi a helpet mindenkinek!!
  • Ironman2
    #33161
    Ok.De nem a hangszóró miatt van ott a jel,ahogy irták.
  • bon
    #33160
    "alsó sarokban a hangszórón kis piros x van", számomra ez azt jelenti, hogy nincs hangkártya driver telepítve.
  • bon
    #33159
    Realtek oldaláról leszeded a drivert és felrakod,ha támogatja a hangchiped akkor jónak kell lennie.
  • Ironman2
    #33158
    Hangszóró az kimeneti egység,nekem is olyan van.Azt nem is kell hogy felismerje a gép,anélkül is meg kell hogy jelenjen az ikon a tálcán
  • raptor22
    #33157
    Sziasztok! Olyan problémám van, hogy hiába dugom be a hangszórót (Maestro 2.1) a gépbe nem ismeri fel a win7 és a jobb alsó sarokban a hangszórón kis piros x van. Illesztőprogramot próbált keresni magának de nem talált. Rádobtam a gépre realtek drivert de azzal se ismeri fel, azt írja h nincs hangeszköz csatlakoztatva. Van vkinek vmi tippje, hogy mit lehetne még kezdeni ezzel? Köszi előre is!!!!
  • Higany
    #33156
    Hi! Olyan gondom lenne, hogy van egy HP 1500L-es nyomtatóm, de sehogy se tudok rá drivert tenni Win 7 Enterprise-ra. Ha tudtok valami megoldást, megköszönném!
  • Freddycom
    #33155
    Több filmnél volt már. Csak azt furcsállom, h mindig egy adott időpontban akad(nak) meg a film(ek), ha megpróbálok túltekerni az adott részen, akkor is meghal. De van amelyiket minden további nélkül végig tudom nézni.
  • bon
    #33154
    Más 720-as filmén is akadt már gond, vagy csak 1 adott filmmel? Mert ha csak 1 filmnél van gond akkor a filmmel lesz gond, de ha több filmnél is akkor előfordulaht a melegedés gond.
  • Freddycom
    #33153
    Olyankor mit lehet tenni, ha a 720p filmnél egy meghatározott pontban megfagy a film, az egész rendszer és csak a bekapcsgomb hosszan tartó lenyomásával majd megint megynomásával lehet felébreszteni? A film jó, már néztem korábban is, és akkor nem akadt. Vírus nincs. Esetleg túlmelegethetett? Laptop vagyok.
  • JoeFromHun
    #33152
    Hátha másnak is lesz ilyen gondja:
    LINUX-os Particiók(ext2/3) elérése Windows7 alól!
    Nos.. csak addig nyomkodtam próbáltam számtalan megoldást,hogy kisakkoztam,hogyan lehet:
    -Ext2FSD-vel lehet
    -Ext2Fsd letölt (Ext2Fsd-0.48.exe)
    Letöltés
    -Telepítés Windows Vista Service Pack 2 kompatibilis módban rendszergazdaként
    -Én az írási lehetőséget nem pipáltam be
    -Reboot
    -Start menüben lesz az Ext2 Volume Manager ezt elindítva látszani fog az EXT2/3 filerendszerű vinyó!

    64Bit-en is működik mivel nekem jelenleg ez van fent!

    LCK köszi mégegyszer a segítséget!

    Üdv:JoE!
  • zoli1974
    #33151
    igen probáltam.de semmi változs.csak annyi hogy igy a windowsmedia player ikonjai látszanak
  • lck
    #33150
    Sajnálom hogy nem jó.
    Esetleg ezt nézd még meg.
  • JoeFromHun
    #33149
    Ez a cucc WIN7-hez nem OK...!Nem látom ezzel sem az EXT-es vinyó tartalmát.. :(
    Sztem ezt már oprendszer szinten meg kellet volna oldani,hogy 2010-ben tudjon az ember legalább olvasásra látni egy másik filerendszert!
    Nah mind1 azért köszi.. ez nem a te hibád.!
  • Zoli007
    #33148
    Routerrel kapcsolódsz? Próbálj statikus IP-t kiosztani.