46641
  • Thomas2121
    #33227
    köszi a helpet!! megtaláltam, van egy olyan,h több megjelenítő beállítása-> hiányzó megjelenítő észlelése-> televízióészlelés kényszerítése, itt minden unaktív:( kell állítani ezen is,h jobb klikk az asztalon és megjelenítők száma,meg ilyesmi??
    köszi..
  • morcosqtya
    #33226
    Ki fogom próbálni, köszönöm a segítséget!
    Azt nem értem, ha a legfrissebb verzió van fent az miért okozza ezt?
    Ha leszedem, majd felrakom az újat az miben más??
  • bon
    #33225
    Nvidia vezérlőpultba kell bekapcsolni a második kijelzőtt: több megjelenítő beállítása opciót keresd.
  • Thomas2121
    #33224
    sziasztok!!

    Abban szeretnék segítséget kérni,h szeretném Tv-n nézni a filmet monitor helyett!! Kábelek,átalakítók minden megvan.már régebben csináltam Xp alatt, de win 7 alatt nem müxik, nem tudok kiválasztani a megjelenítendő eszközt, nem tudom kiküldeni,h a tv-n jelenjen meg!! legfrissebb driver van a geforce 9500 Gt-hez, nvidia vezérlőpulton kell vmit babrálni??
    nem plazma,nem lcd, de asszem ez mind1, minden kábel,minden átalakító rendben...
    köszi a heépet előre is
  • Evin
    #33223
    A plugin-container a FF része, és nekem az van, így csak abban tudok nyilatkozni. De nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a Flash plugin nem tökéletes. De én is csak kivárok, mert lövésem sincs tényleg mi okozza.
  • aate
    #33222
    Tiltsd le a böngészőben a flasht. Próbáld ki igy ,ha jó akkor távolítsd el és töltsd le újra a frisset az adobe oldaláról.
  • morcosqtya
    #33221
    Mind a 4 böngészőben?

    (FF, Chrome, IE, Opera)
  • Evin
    #33220
    Igaz, hogy én a FF4b7-et használom, de nálam a Flash tartalmaknál akad így be. Szóval valószínűleg az egyik kiegészítő csinálja, vagy maga a flash plugin nem korrekt.
  • morcosqtya
    #33219
    Ez se változott mostanában, be volt kapcsolva mindkettő...
  • morcosqtya
    #33218
    Fox... de ez eddig se volt másként és csak tegnap kezdte ezt el.. :(((

  • lolSL
    #33217
    nod helyettesíti a defendert, kapcsold ki. vagy használj MSE-t mindkettő helyett.
  • aate
    #33216
    Nod-ot használok, nekem nem akad. Feladatkezelőben néz utána mi használja a processzort vagy a memóriát.
  • morcosqtya
    #33215
    Windows Defender akadhat-e a NOD valós idejű védelmével?
  • morcosqtya
    #33214
    Mi lehet annak az oka, amikor úgy lassul be a gép, hogy a gépelésnél a karakterek késleltetve jelennek meg?? Egér kattintására is késve reaagál.. :(

    RAM? 4 Gb van, ennek negyedét használják el a progik...
    YoWindow-t raktam fel tárrezidensnek tegnap előtt.. az nem hiszem hogy ezt kellene hogy okozza...
    Más program nem lett telepítve.

    Bár most nem igazán tudom eldönteni, hogy csak firefoxban csinálja -e ezt... :((
  • balcsi70
    #33213
    Megtaláltam, na kíváncsi vagyok.
  • balcsi70
    #33212
    Aero támogatás? azt amugy hol lehet még megnézni? vagy ebből derül ki?
    Élményindex-t ezt honnan futtassam? vagyis hol található?
  • BIZ0906
    #33211
    Nincs aero támogatása a gépnek vagy az élményindexet futtasd le hátha segít.
  • balcsi70
    #33210
    Sziasztok. Kérdésem lenne,nejem gépén lent a tálcán amik meg vannak nyitva (programok stb.) ha oda rakom az egeret nem úgy mutatja a gép mint az enyémen ablakokkal együtt hanem csak szövegként
    Üdv.Tálca
    ez miért? Mit kell állítani? vagy esetleg mi lett elállítva? Előre is köszönöm a segítséget.

    Üdv.
  • bon
    #33209
    Biztos, hogy az aktuális kékhalált illesztetted be ide? A benne szereplő dátum miatt kérdem. "2010.02.27. 8:33:35"
  • bon
    #33208
    Talán ez segít: link
  • Endiman
    #33207
    Helló!

    Nem tudom mi történhetett, de nem működik a windows update. Hibakód:80072EFE

    Plusz a biztonsági központ szolgáltatás kikapcsolta magát és nem tudom visszakapcsolni.

    Mitől lehet ez? Lefuttattam víruskeresőt, vírusom nincs.
    Segítsetek lécci

    köszi!
  • balazs130
    #33206
    Sziasztok! Kékhalált kaptam a mai nap. Megnéztem bluescreen view-al, hogy hol a hiba csak az a baj, hogy nem értek belőle semmit. Remélem tudtok segíteni.
    Leírom, hogy mivel van a hiba.
    Filename: ntkrnlpa.exe
    Address in stack: ntkrnlpa.exe+90999
    From address: 0x82c49000
    To address: 0x83059000
    Size: 0x00410000
    Time stamp: 0x4b88cacf
    Time string: 2010.02.27. 8:33:35
    Product name: Microsoft® Windows® Operating System
    File description: NT Kernel & System
    File version: 6.1.7600.16539 (win7_gdr.100226-1909)
    Full path: C:\Windows\system32\ntkrnlpa.exe

    Tegnap történt a kékhalál. Elindítottam a filmet és bedobta.
    Előtte nem csinált ilyet. Azóta se jött elő a kékhalál.

    Segítségeteket előre is köszönöm!!!
  • tabek
    #33205
    Mert ha megpróbálom akkor bejön a felhasználó váltó képernyő (csak egy felhasználó van)ami zárolva van,jelszó után vissza lép a Windows -ba.
  • tabek
    #33204
    Sziasztok.
    Segítene valaki nem tudom altatni a win 7-et Annyit sejtek hogy a Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Energiagazdálkodási lehetőségek-nél kell valamit csinálni, illetve ott csináltam is miden féle beállítást de nem akar aludni a büdös kölke
  • Balumann
    #33203
    De ha nem írod le pontosan, hogy milyen szinten szeretnél ekvalizálni, vagy pontosan miért kell, akkor nehéz ajánlani bármit is. Arra, hogy egyszerűen tudd kiemelni vagy csökkenteni frekvenciatartományokat, pl. basszuskiemelés, magasvágás, arra tökéletesek az ilyen beépített equalizerek.
    JetAudioban talán kicsit több frekvenciánál lehet, így részletesebb.

    Természetesen ha pl. gerjedés miatt akarod pontosan azt a frekvenciát levágni, ahol eléri a kritikus szintet, ahhoz studio programok kellenek, vagy valami zeneszerkesztő és fixen úgy "átkonvertálni" a számot. Nem tudok olyan programról, ahol be lehetne állítani külön egyébként frekvenciát és hogy milyen széles legyen az.
  • Zoli007
    #33202
    Akkor passz.
  • Örm
    #33201
    Zenét, de a beépített szerintem nem igazán jó.
  • Zoli007
    #33200
    Mit akarsz ekvalizálni? Képet, hangot? Winamp, esetleg hangdriver nem jó?
  • Örm
    #33199
    Hello!
    Tudnátok ajánlani equalizer programot?
  • TomBond
    #33198
    Mit használtok normalizálásra w7 alatt? Eddig az MP3 Gaint használtam de w7 alatt nem indul el még kompatibilitási módban sem.
  • bon
    #33197
    állítsd át a parancssort, jobb gomb a fejlécen és tulajdonságok
  • 1adrenn1
    #33196
    sziasztok.
    szükségem lenne egy kis segítségre.
    Windows 7 ultimate van a gépemen.
    Futtatásnál a CMD parancsra eddig rendesen megjelent minden.Most viszont,minden átállítás nélkül,beírom a parancsot,és akkora kis betűkkel adja be az ablakot,hogy lehetetlenség elolvasni.
    Tudja valaki mi lehet a baj,és hogy hol lehet beállítani.Köszi.
  • balintk
    #33195
    Nem tudtok valami jó kis eseménynaptár minialkalmazást? Én sehol se találtam.
  • bon
    #33194
    Igaz, nem jót ítam, de itt van pontosan:
    "Értesítési terület.
    A tálca szélén található értesítési terület szervezésének új módjával kevesebb értesítést kell elolvasnia – amelyek ezenfelül egyetlen helyre összegyűjtve is elérhetők a Windows rendszerben.
    A múltban az értesítési területen néha túl sok ikon is megjelenhetett. Most már megadhatja, mely ikonokat szeretné mindig megjeleníteni. Így a többi ikont is elérhető helyen, a túlnyúló területen tarthatja, ahol egyetlen egérkattintással elérhetők. Az értesítési terület testreszabásáról a Az értesítési területen található ikonok megjelenésének módosítása című témakörben talál bővebb információt.
    A rendszer a Műveletközpont területén gyűjti össze a fontos, biztonsági vagy karbantartási beállításokkal kapcsolatos értesítési üzeneteket."

    Az értesítési terület szerksztése: A Vezérlőpult\rtesítési terület ikonjai menüben lehetséges.
  • bon
    #33193
    Jobb gomb az asztalon\nézet\kis ikonok
  • V43 1105
    #33192
    Ctrl + görgőzől :o
  • joenumberone
    #33191
    köszönöm a válaszokat akkor 64 bit lessz :)
  • FireWhisper
    #33190
    Feltettem win7t xp helyett. Az lenne a kérdésem hogyan tudnám beállítani hogy betűk,ikonok mérete akkora legyen mint xpn? (xp-n 1400*900-at használtam win7en 1680*1050 van, de már hozzászoktam a kisebbhez de azon mintha minden nagyon nagy lenne az xphez képest meg kevésbé éles )
  • [HUN]FaTaL
    #33189
    Dehogy szüntette meg, csak a saját programjait már nem oda rakja.
  • Met
    #33188
    hány program ikon fér ki az óra mellé?