46641
  • [HUN]FaTaL
    #33267
    Hát akkor pedig vagy chipset, hálókártya vagy ilyesmi univerzálisabb driver hiba lehet.
  • MeTaL
    #33266
    Nem rossz ötlet srácok, de ez hosszabb távon se túl jó megoldás több gép feltelepítése esetén, de szerintem kipróbáljuk, hogy úgy mit produkál.
    A másik fele, hogy igen-igen, de mi van a többi géppel, ami ugyanúgy lett telepítve, de azokból megfelelően ki lehet jelentkezni stb. ?
  • [HUN]FaTaL
    #33265
    Csinálj tiszta telepítést, nem imageből és nézd meg úgy.
  • aate
    #33264
    Próbáld leválasztani a problémás gépeket majd egyenként tesztelni. Az is lehet valamelyik háttér tárolót nem tudja leválasztani kikapcsolásnál. (nincsenek hálózatban gépeim ezért más ötletem nincs)
  • MeTaL
    #33263
    De igen. Hálózatra vannak kötve ezek a gépek, rajta hálózati meghajtók vannak csatlakoztatva.., nem minden gépen csinálja, csak pár gépnél jelent meg eddig a jelenség. Ez is elég érdekes.
  • aate
    #33262
    Ez elég érdekes ha a többi gépen is ezt produkálja. Nincs valami közös a gépeken? program vagy háttér tároló,usb,közös hálózat,megosztás stb?
  • MeTaL
    #33261
    Egy imageről fájlról lettek feltelepítve.
  • sunlight
    #33260
    Ugyanaz volt a telepítő lemez az összes gépnél?
  • MeTaL
    #33259
    Problem:
    Kilépve a gépből (ujrainditással, vagy Kikapcsolással) a gép VÉGTELEN IDEIG A ’Kijelentkezés’ fázisban marad, nem kapcsol le, nem indul újra.

    Ezt produkálja több gépnél is. Nem tudjátok mi lehet a gond? Hardverhibában ne gyanakodjatok, driverbe se nagyon... Notebooknál is csinálja, pcnél is. Ötlet? Köszi
  • Vackor1024
    #33258
    Vagy ez
  • n laca
    #33257
    mikrofon portba
  • n laca
    #33256
    yack dugo
  • bon
    #33255
    Mi köze a hangkártyának a cod2 multi-jához?
  • 38tibi38
    #33254
    A hangkártya drivert hogy kell lecserélni? Mert nekem a cod2 höz kéne mert nem indul a multi :(
  • balcsi70
    #33253
    Köszöntem,otthon akkor meg is nézem.

    Üdv.
  • tabek
    #33252
    Sziasztok.
    Segítene valaki nem tudom altatni a win 7-et Annyit sejtek hogy a Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Energiagazdálkodási lehetőségek-nél kell valamit csinálni, illetve ott csináltam is miden féle beállítást de nem akar aludni a büdös kölke. Mert ha megpróbálom akkor bejön a felhasználó váltó képernyő (csak egy felhasználó van)ami zárolva van,jelszó után vissza lép a Windows -ba.
  • Kly
    #33251
    Igen, ez egy jó megoldás lenne, de sajnos a rögzített ikonok is összemennek :)
  • bon
    #33250
    Csak Enterprise és Ultimate változatok nyelve változtatható, legálisan.
  • ssx22
    #33249
    Ebayről akarok rendelni HP laptopot, gondolom azon angol W7 van, de a Windows Update-tel lehet magyarítani? Így nem veszik el a licenc?
  • bon
    #33248
    Be lehet kapcsolni ha a vga támogatja az aero-t. Először is az élményindex le van futtatva, majd az asztalon jobb gomb személyre szabás/ablak színes, majd a megjelenő ablakban átlátszóság engedélyezése.
  • balcsi70
    #33247
    Sziasztok. Ha nincs Aero támogatása a laptopnak akkor azt nem is lehet pótolni sehogy se ugye? (ehhez nagyon hülye vagyok,úgyhogy lehet hogy a kérdés is az volt) köszi a választ.
  • aate
    #33246
    Kis ikonok használata:
  • aate
    #33245
    Ha a tálcát kicsire veszed akkor csak az óra látszik.
  • bon
    #33244
    Tudtommal nem, csak órával együtt kapcsolható ki/be.
  • Kly
    #33243
    A tálcán (a jobb alsó sarokban) el lehet valahogyan tüntetni a dátum kijelzést az idő alól?
  • aate
    #33242
    Win 7 telepítő lemezt bootalva indítsd el,ott a memória tesztet futtasd le.Lehetséges memória hiba is vagy valamelyik driver rossz.
  • LoDMaSt
    #33241
    router-t eléred? admin oldala, ping? hálókábel ki, és visszadugása?
  • raptor22
    #33240
    Hopp a kép lemaradt! Sorry

    http://www.kephost.com/view3.php?filename=auos9h3pex4uik68vv18.jpg
  • raptor22
    #33239
    Sziasztok!
    A segítségeteket kérném. Bár nem igazán win7es probléma de hátha vki tud megoldással szolgálni nekem. 2 napja nem megy az internet a gépen. És nem tudok rájönni, hogy mi a gond. Az ilyenkor szokásos dolgokat mint a router kihúzása stb megvolt, de így is se kép se hang. Val színű h a géppen lesz a bibi, mert ugyanazon a hálózaton másik gép is van de azon ok a net.
    A beépített hibakereső azt írja ki, hogy csatlakoztassam a net kábelt, a hálókártyát észleli a gép és az jól működik, szal... msn-en pedig a képen látható dolgot írja ki. Ha ven vkinek ötlete, hogy mi a gond kérem segítsen! Köszönöm szépen!!!
  • balazs130
    #33238
    120410-20997-01.dmp 2010.12.04. 22:45:31
    MEMORY_MANAGEMENT 0x0000001a 0x00041790 0xc08020f2 0x0000ffff 0x00000000 ntkrnlpa.exe ntkrnlpa.exe+b9b2d NT Kernel & System Microsoft® Windows® Operating System Microsoft Corporation 6.1.7600.16539 (win7_gdr.100226-1909) 32-bit C:\Windows\Minidump\120410-20997-01.dmp 2 15 7600

    Ezt írja a bluescreen view.
    Remélem tudtok segíteni... Köszönöm!

  • Met
    #33237
    Nekem még nem omlott össze
  • [HUN]FaTaL
    #33236
    Persze csak magával rántja a böngészőt mikor lehal a flash. Lényegében külön processben futnak a pluginek (nem az addonok!)
  • Met
    #33235
    Nem tudom :)
    Rengeteg ramot zabál, letiltható és ettől ugyan úgy működik a FF.
    Más nem nagyon érdekel
  • morcosqtya
    #33234
    Az konkrétan mi is?
  • 1adrenn1
    #33233
    Köszi Bon.
    Ennyire egyszerű???
    Köszi
  • Met
    #33232
    Le lehet tiltani a plugin-container-t.
  • morcosqtya
    #33231
    Köszönöm szépen a segítségedet!
    Most újraraktam, meglátjuk....
    ¢.¢
  • aate
    #33230
    Előfordulhat,hogy valamiért sérül a flash vagy összeomlik...esetleg ütközik valami futó alkalmazással, nekem XP alatt volt hasonló de a a flash újra telepítése megoldotta problémát.
  • Thomas2121
    #33229
    köszi a helpet,sikerült!! Ott volt a hiba,h minden összedugtam, és vártam a csodát,restart kellett és akkor monitort és tv-t is felismerte!! és akkor már csak választani kellett és kész!!most még az van hátra,h csak a tv-n ill csak a monitoron legyen a kép, mert még mindkettőn vagy egyszerre:),de ez már csak apróság!!köszönöm még-egyszer a segítséged
  • bon
    #33228
    Nálam simán kipipálható a Tv készülék, magától felismeri, hogy Panasonic TV. De próbáld ki a Windows saját programjával az állítást: jobb gomb az asztalon és képernyőfelbontás. De még a Win gomb+P funkció is szóba jöhet.
    Az bitos, hogy én semmit se állítottam sehol, csak bekapcsolom az Nvidia driver-ban a tv-m-et és már megy is.