46641
  • Zoli007
    #33307
    Ehhez adnak valami routert, vagy hogy működik?
  • pisztácia
    #33306
    Oks, köszönöm szépen a segítséget!
  • adamq01
    #33305
    Köszi a lehetőséget de már sikerült megoldanom :D
  • bon
    #33304
    Igen, max nem vagy csak privátba lesz válaszolva rá.
  • lck
    #33303
    Lehet csak nem szabad. :)
    Ha mégis akkor kizárólag virágnyelven tedd !!!
  • adamq01
    #33302
    Lehet itt warez kérdéseket feltenni?
  • bon
    #33301
    A régi Windows-ba beépített levelező programot mmgszüntették és a Windows Live Essential-ban lévő Mail váltotta fel, vagy használható az Office-ban megtalálható Outlook is.Az adtok helyreállításában nem vagyok biztos, mert én már csak Outlook-ot használok ami egy PST kiterjesztésű fájlban tárolja a dolgait, ami simán beszoktam csak másolni a megfelelő helyre (kivéltel most az Office 2007-ről 2010-re váltásom alkalmaával).
    Úgy emlékszem külön kell a postafiókot és névjegyeket importálni
  • pisztácia
    #33300
    Olyan kérdésem lenne, hogy ez most más mint ami eddig volt. Tehát ez windows live mail, nincs sima windows mail?
    Amúgy inportáltam az üzeneteket, de nem jeleniti meg őket, csak a mappákat. A névjegyzéket meg nem is tudom, hogy kellene hozzáadni. Szóval sima windows live nincs ebben?
  • pisztácia
    #33299
    Köszönöm szépen!!
  • bon
    #33298
    Tessék: link
  • pisztácia
    #33297
    Az a helyzet, hogy nekem tegnap óta van uj gepem, és a régin vista op rendszer volt, és azon hasznaltam a windows mail levelező programot. Ott exportáltam is a leveleket, és a neveket. Azért kellene nekem a win mail, hogy oda tudjam most majd importálni. De az outlook-ba nem tudom importálni valamiért....:S
    Tudnátok adni linket ahoz a win live-hoz? Megköszönném.
  • bon
    #33296
    Office-ban elvileg benne lévő Outlook nem jó?
  • bon
    #33295
    usbhub.sys fájl a problémás, driver frissítést javaslok, főként alaplapi, vagy usb-vel kapcsolatos driver-ét.
  • MANos Viktor
    #33294
    Szevasztok! Feltettem a windows7-et a gépemre, de valamiért nem tudom beállítani hogy a kábeles Digi net automatán csatlakozzon.
  • [HUN]FaTaL
    #33293
    Windows Mail a live essentialsben van, az Officeban Outlook van.
  • pisztácia
    #33292
    Sziasztok!

    Felraktam a win 7-et, 64bites verziót, és az Office-t is, a 2007-eset.
    Kérdésem az lenne, hogy hogy tudom előhoznia windows mail programot. köszi szépen
  • balazs130
    #33291
    Sziasztok!
    Megint kaptam egy kékhalált.
    121010-22214-01.dmp 2010.12.10. 13:23:56 KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED 0x1000008e 0xc0000005 0x9743d05a 0x86a1bf8c 0x00000000 usbhub.sys usbhub.sys+105a Default Hub Driver for USB Microsoft® Windows® Operating System Microsoft Corporation 6.1.7600.16385 (win7_rtm.090713-1255) 32-bit C:\Windows\Minidump\121010-22214-01.dmp 2 15 7600

    Kérlek segítsetek !!! Előre is köszönöm!
  • aate
    #33290
    Itt egy alkalmazás mellyel a Taskbar-on lévő óra megjelenését, a dátum kijelzését testre szabni testre szabni ezzel az ingyenes alkalmazással, amelyiknek a neve TClock. Csak futtatni kell a TClock.exe fájlt, és utána az órára kattintva jobb gombbal a TClock Properties pontot választani, és ott lehet elvégezni a beállításait. Beállíthatod a betűtípust, a betűméretet, a színeket azt, hogy kijelezze-e a dátumot, és hogyan, milyen formátumban. Ébresztő funkciót is tartalmaz. TClock letöltés
  • bon
    #33289
    Ha jól emlékszem nálam 4gb esetén a minimum értéke 2048mb a max értéke 4096mb volt, külön partíción.
  • MeoH #33288
    Azt, hogy Te nem hasznalod ki, nem jelenti azt, hogy masnak eleg. Hidd el, hogy meg lehet tolteni a 4Gt is. Bar teny, atlag felhasznalonak eleg.
  • ChuckYeager
    #33287
    És a kézi beállítást mennyire állítsam? mi az optimális??
  • ChuckYeager
    #33286
    Hogy igazából a progik/játékok sem használják ki,és még a töltési időt sem gyorsítja.
    Meg a vinyóról való swappelést sem szünteti meg!
  • bon
    #33285
    Miért lenne parasztvakítás?
  • ChuckYeager
    #33284
    Köszi!
    Tehát akkor a 4GB RAM csak parasztvakítás:)
  • bon
    #33283
    Letiltani nem érdemes, pláne, hogy 4gb memóriát simán el lehet használni. A virtuális memória mennyiségét meg kézzel szoktam beállítani, így én ezt is javasolnám neked.
  • Evin
    #33282
    Igaz. Tudtam, hogy van egyszerűbb mód is, csak nem ugrott be. :)

    ChuckYeager
    Kikapcsolhatod, de szerintem nem lesz gyorsabb, másrészről néhány program/játék hiányolni fogja.
  • ChuckYeager
    #33281
    Üdv!
    64 bites win7-em van (ultimate) 4 Gb RAM-om.
    A gyorsabb töltés érdekében nem érdemes letiltani a virtuális memóriát?
    Vagy milyen beállítást érdemes használni?A win kezelje, vagy én határozzam meg?
    Friss Win7!
  • bon
    #33280
    Van egyszerűbb módszer is, előre le kell formázni a c: meghajtót és akkor nem fogja létrehozni a rendszer számára fenntartott partíciót.
    A formázás kivételezhető pl: cd/dvd lemezről boot-olható oprendszert használva. Boot-olható partíció kezelővel pl. Paragon advanced Recovery CD. Parancssori alkalmazással amit boot-olva indítható, más módszer nem jut eszembe most, de biztos van más lehetőség is.

    De mivel senkit se bánt és sok helyet se foglal így az se gond ha van egy 100mb-os rejtett partíció.
  • Evin
    #33279
    Ha vállalod ezért:
    - Win Xp telepítésekor egyesíted a partíciókat
    - felrakod az Xp-t
    - az Xp partíciójára rárakod a Win7-et, de frissítéssel (persze nem frissíti, mert XP így nincs támogatva, de minden cuccot egy Windows old mappába rak)
    - törlöd a Windows old mappát

    Nálam csak C van a rendszer számára, szóval bizonyítottan működik, kérdés, hogy megéri-e neked szenvedni vele.
  • bon
    #33278
    Rendszer számára fenntartott partíció nem törölhető.
  • [HUN]FaTaL
    #33277
    Everest / AIDA64
  • sunlight
    #33276
    A számítógépnél balra fent "Rendezés" és ott Átnevezés persze előtte kattints az átnevezni kívánt meghajtóra
  • sunlight
    #33275
    AIDA64
  • 38tibi38
    #33274
    Hali. Hogy tudom megnézni hogy mi a neve a hangkártya driveremnek,mert frisitenem kéne egy game miatt de nemtudom a driver nevét.
  • zzeN
    #33273
    Hali!
    Ma újraraktam a rendszert, és csinált egy "Rendszer számára fenntartott hely" nevű meghajtót. Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehetne eltüntetni, és a ~900GB-s meghajtómat átnevezni a régi nevére?
  • [HUN]FaTaL
    #33272
    Nem ragad be mert mielőtt kilépsz azokat tudod kényszeríteni. Maximum driver, vagy rendszerközeli process tud beragadni.
  • ede0001
    #33271
    Különböző tipusú gépek?
    Mert látom van pc és notebook is.

    Mindegyiknél ugyanazt a imaget használtad?
    Mert ha igen, az lehet a gond.

  • MeTaL
    #33270
    Én arra gondoltam, hogy beragad valamilyen process.
  • MeTaL
    #33269
    Volt egy notebookon történő ilyen jelenség, profil újrakreálás után megjavult...
  • MeTaL
    #33268
    Nem akarok pesszimista lenni, de ha az se? Mert előfordulhat , hogy az se.