46641
  • kemszi2
    #33347
    üdv.mára behalt a windowsom.töltéskor bejön egy indítási javítás ami végig fut majd kiírja hogy nem tudja kijavítani a hibát.tegnap este normálisan működött minden.csökkentett módban is csak ezt a javító ablakot hozza be.létezik rá valami megoldás rá(win újrarakás nélkül)?egyáltalán találkozott már valaki ilyennel?
  • MeTaL
    #33346
    ja.
  • dayton
    #33345
    Bocs ! Igazad van ez durva volt. Most eldöntöttem leteszem a mézest.De sajnos a probléma továbbra is fenn áll.
  • Terence007
    #33344

    "bejedzés?"
    Bocs, de azért ez ütött..
  • dayton
    #33343
    Mind a kettő bejedzés megtalálható.Valami más lesz a baj.
  • [HUN]FaTaL
    #33342
    Akkor basztad felrakni win telepítés után :D
  • MeTaL
    #33341
    pedig az volt
  • bon
    #33340
    Egy próbát megér: link

    Amúgy nem tudom, hogy szoktad telepíteni a programokat, de megoldás lehet, hogy nem simmán dupla kattintással indítod a telepítést, hanem jobb gomb futtatás Rendszergazdaként funkcióval.
  • [HUN]FaTaL
    #33339
    Nem hiszem, régi directx dll-t használ.
  • MeTaL
    #33338
    sztem directx lesz, felrakom megnézem
  • aate
    #33337
    Nálam így van az outlookban beállítva(gmailben IMAP !)
  • [HUN]FaTaL
    #33336
    A szar vgad miatt simán lehet :/
  • MeTaL
    #33335
    egyes filmek lejátszásakor a homecinema szabálytalan művelettel kilép.. legyen az avi vagy wmv... nem tudjátok miért lehet?
  • kirol
    #33334
    Engedélyezve van a gmail-ben, hisz eddig is ment.
  • aate
    #33333
    Válasz 'kirol'#33328 üzenetére :P
  • aate
    #33332
    G-mailben is be kell állítani: Engedélyezd a POP-alapú hozzáférést a Gmail alkalmazásban.Vagy használj IMAP engedélyezést ott van a beállítási útmutató a -gmailben én ezt használom és működik.
    IMAP
  • dayton
    #33331
    Rendben! Akkor mi lehet a megoldás?
  • bon
    #33330
    vezérlőpult/hang-nál nincs harvder füll, ez nem XP!
  • dayton
    #33329
    A következő problémám lenne a böngészők alatt megy a videó de nincs hang egyik megosztón se.Adobe flash player telepítve.A gépen dvd lejátszásnál van hang.Advanced system care volt futtatva és a visszaállítás sem segített.Mindent kipróbáltan , a driwert is újratelepítettem, de nekem az a virtuális eszköz hiányzik amit a wind.7 telepítésekor rak fel és az internetes oldalak hanglejátszását segíti elő.Azt nem tudom , hogy kellene telepíteni.Tehát a vezérlőpult- hangok és audioeszközök tulajdonságai-hardver fül(na ezt nem találom úgy mint az xp-nél)mert itt van a gebasz!Tehát az örökölt audió eszközök kellenének.
  • kirol
    #33328
    Hát fogadni legalább már fogad, de nem küld. :(
  • aate
    #33327
    pipa a kiszolgáló titkosított kapcsolatot(ssl) igényelhez , és ssl kapcsolat használata.
  • kirol
    #33326
    Köszi szépen!

    Még egy kérdés. A gmail nem akar menni Outlook 2007-ben.

    Mi nem jó ezen a beállításon? Nem értem.

  • bon
    #33325
    Vezérlőpult\Képernyő\Képernyőfelbontás\Speciális beállítások\Színkezelés
  • kirol
    #33324
    Újraraktam a W7-et. Hol is lehet beállítani a színprofilt, hogy ne sárga legyen a fehér, ha képeket nézek?
  • [HUN]FaTaL
    #33323
    Van egy gadgetem erre a célra, illetve nem pontosan erre gyakorlatilag a Vistás sidebart teszi vissza win7 alá, ekkor beállítható, hogy mi történjen mikor az asztal megjelenítésére kattintasz. Ha gondolod elküldöm privátban :)
  • majonur
    #33322
    de ha rahuzom az egeret az asztal megjel. ikonra akkor csak betekintest kapok az Aero betekintes szolgaltatassal, viszont nem tudok ikonra kattintani. En csak azt szeretnem, hogy amikor ide kattintok akkor minden abalkot huzzon le a talcara, tehat lassam es hasznalhassam az asztali ikonokat + lassam a minialkalmazasokat is.
    Ez telepites utan igy mukodott azutan idokozben ez megvaltozott valamitol.
  • aate
    #33321
    Ha simán ráhúzod az egeret akkor nem tűnik el,ha kattintasz az olyankor használható, ha meg kívánod tekinteni valamely asztali minialkalmazást,parancsikont, és nem szeretnéd kis méretűre állítani, majd visszaállítani az összes ablakot ami nyitva van.
  • majonur
    #33320
    Sziasztok! Azt mondja mar meg valaki, hogy amikor rakattintok a
    "Asztal megjelenitese" gombra (alul az ora felett), akkor miert tunnek el a minialkalmazasok is, mikor az asztal megjelenik? koszi
  • bon
    #33319
    A legkézenfekvőbb megoldást próbáld ki www.nvidia.com
  • exodus2
    #33318
    Nvidia oldalát próbáltad? Link
  • 38tibi38
    #33317
    Hali. 32 bites win 7 em van de nem találok hozzá videokari frisitést. Vagyis találtam de azokért meg fizetni kell mert oylan progik. A hangkártya szerencsére sikerült de most a video nem nagyon jön össze:( NVIDIA Geforce 9600 gt a neve. Sehol se találtam meg. Pls ha valaki tud egy oldalt vagy akármit irja le. THX
  • hapi
    #33316
    Köszi sajnos azzal nem ment de volt a release-hez egy aktivátor és azzal sikerült.
  • sunlight
    #33315
    Töröld a KB971033 számú frissítést utána aktiváld ezzel
  • hapi
    #33314
    virágbolti verziós win7 majd 1 év használat után hirtelen (valszínű egy update után)aktiválni szeretné magát.
    Segítség!
  • MANos Viktor
    #33313
    Nem tudom mozillát használok de majd kipróbálom. Köszi :)
  • RelakS
    #33312
    azt tudja valaki, hogy a WMC-ben hogyan lehet állítani az idősávot?
    a 20:00-6:00 idősáv szerintem kicsit több a kelleténél :D Az óránkénti teljesen jó volt, de elállítódott
  • bon
    #33311
    Ha böngészőben (IE-ben) bekapcsolod, hogy mindig az alapértelmezett kapcsolatott tárcsáza, nem műkődik?
  • [HUN]FaTaL
    #33310
    Nincs semmi ha jól tudom. Winben kellene állítani, de én nem tudom hol kell, mert kábelnetem van routerrel :D
  • Zoli007
    #33309
    Az elég nyilvánvaló, hogy a hitelesítés PPPoE-vel megy. A kérdés csak az, hogy adnak-e hozzá valami routert vagy modemet /fingom sincs milyen a digi/, mert akkor illene abban beállítani.
  • [HUN]FaTaL
    #33308
    PPPOE asszem, mint az ADSLnél.