46641
  • atyca
    #33387
    Egyébként a Darksiders miatt raktam fel a codec packot,mert az átvezető videokban a hang,és a kép külön életet élt.
  • atyca
    #33386
    Szerintem windows 7 full codec pack.
  • bon
    #33385
    Szerintem nem ártana pontosítani, a codec pack nevét, mert így elég nehéz segíteni. Amúgy meg codec pack használata nem ajánlott, inkább valami normálisabb media lejátszó pl.: KMPlyaer.
  • bon
    #33384
    BlueScreen viewer progit töltsd le és futtasd, és a képernyő mentését szúrd be ide, mert az bővebb beszédű szokott lenni.
  • jetblack
    #33383
    Srácok valaki aki jártasabb nálam a Win7-ben az elmagyarázná hogy ez pontosan mi is mint hiba

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: BlueScreen
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038

    További információk a problémáról:
    BCCode: f4
    BCP1: 00000003
    BCP2: 860175B0
    BCP3: 8601771C
    BCP4: 82A017B0
    OS Version: 6_1_7600
    Service Pack: 0_0
    Product: 256_1

    A probléma leírását segítő fájlok:
    E:\Windows\Minidump\121610-35171-01.dmp
    E:\Users\*****\AppData\Local\Temp\WER-66921-0.sysdata.xml

    Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

    Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
    E:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt


  • atyca
    #33382
    Sziasztok! A windows 7 codec packot(nem a shark féle) szeretném lepucolni a gépemről-de hogy?Nincs uninstallja,és a neten sem találtam semmi okosat.
    Előre is köszi!
  • ede0001
    #33381
    Akkor próbáld meg a process explorert.

    sysinternals

    Nézd meg, hogy mi indítja el.
  • Sunset
    #33380
    Kézire van állítva.
  • ede0001
    #33379
    services.msc

    COM+ System Application indítási módját állítsd kézire.
  • Sunset
    #33378
    Sziasztok!

    A problémám:A com surrogate{dllhost.exe} folyamatosan 60%-os proci használatot

    generál,már rögtön a windows indulása után!

    A rendszer Win 7 ultimate,minden frissítés telepítve,virus,trójai,stb 95% hogy nincs.

    Avast-al,Emsisoft Anti-Malware-val,MBAM-al többször vizsgálva, plusz netes virus-keresők.

    A feladat kezelöben egymás után 3-szor kell kilőnöm a folyamatok közül a dllhost.exe-t

    utána minden rendben van.Procihasználat 1-2%.

    Nem nagy gond,csak idegesítő ezt minden rendszerindítás után eljátszani!

    Hogy tudnám ezt megszüntetni?

    A választ előre is köszönöm!
  • Armagedown
    #33377
    már eltávolitották azt a frissítést ami a hibát okozta
  • Evin
    #33376
    Vmware (talán az ingyenes Vmware Player is) képes 3D-s gyorsításra, így játékok futtatására is.
    Vagy a VirtualBox is tud már 3D-t, és ez alapból ingyenes.
    DE, természetesen nagy gép kell alá, és a virtuális gépen persze nagyon régi játékokat érdemes csak használni. És virtuális gépre, a virtuális gépet futtató programban találsz drivereket, amit csak feltelepítesz és kész.
    Ha DOS-os játékról lenne szó, akkor inkább a Dosbox-szal próbálkozz.
  • TopGun
    #33375
    Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy meg mindig fenn all a win7 elhalalozasa, ha frissitek AVG-t, ami felig ingyenes, felig nem?
  • Doom 4
    #33374
    Na sikerült megoldanom a saját módszeremmel.
    Amiket olvastam megoldások közül egyik sem jött be.
    Úgy csináltam meg, hogy a már daemonban megnyitott képfájlt, annak a tartalmát átmásoltam az egyik vinyómra és onnan indítottam a telepítést és szónélkül megcsinálta.
  • bon
    #33373
    Mert a leírás xp-hez való. Windows 7-hez ezt ajánom: link
  • Doom 4
    #33372
    Köszi most az első soron túl vagyok de az attrib -r -s -h dllcache nél azt írja a fájl nem található -dllcache. És pedig csökkentett módba próbálom de próbáltam simán is. Illetve majd a leírásban szereplő installert töltsem le vagy a 4.5-ös változatot?
  • bon
    #33371
    De itt van egy magyar leírás: link
  • bon
    #33370
    Elírták a leírást, egy \ jel kell a system32 szó után.
  • Doom 4
    #33369
    Hali!
    Az lenne a gondom, hogy felszeretném telepíteni a Prototype nevű játékot, de ahogy, elindulna a telepítő ezt a hibát adja. egyszer már volt ilyen, azt hiszem valami GameStaros lemezzel, ott valahogy sikerült áthidalnom ezt a részt és csak szimplán felrakta a játékot, de most nem sikerül. Ez alapján próbáltam megcsinálni, de a method egy után nem lett semmi változás a method 2 ben meg már a második lépés első sorában gondok vannak.
    Légyszí segítsetek ha tudok.
  • mocoroga
    #33368
    Hi! A napokban telepítettem fel az elérhető új frissítéseket és megint elkezdett rinyálni, hogy nem eredeti a szoftver! A KB971033 frissítést már eleve nem engedtem telepíteni. Mi lehet a gond már megint???
  • fityusz
    #33367
    ÓÓÓhh az nagy kár sajnos. Akkor hiába vesződtem ezzel a vacakkal, pedig reméltem, hogy egy-két klasszikus játékot így "windows telepítés" nélkül is játszhatok, dehát hiába. Köszi a segítséget BON.
  • bon
    #33366
    Ja és virtuális gépnél a hardver elemek többsége is virtuális (legtöbbszőr a proci a fizikai gép eggyik magjával megegyező), a VGA virutális.
  • bon
    #33365
    Virtual XP nem játékra való, így nem si fog megfelelőne műkődni rajta.
  • fityusz
    #33364
    Üdv!

    Windows 7-hez leszedtem a virtual xp-t. Eddig szép és jó, egy két régi játék miatt raktam fel, ami kompatibilitási hibákba ütközött win7 alatt. Szépen fel is települnek ezen játékok, de bazira szaggatnak, vagy el se indulnak hibaüzenettel, mert nem tudtam telepíteni a videókari driverjét. Egy 9800 gt-m van leszedtem a legfrissebb drivert a virtuális masinára, ott telepíteni akarom, de ezt írja ki: A telepítés nem folytatható: A grafikus illesztőprogram nem talált kompatibilis grafikus kártyát. Vagyis virtual pc-n nem látja a videokártyát. Erre a gondra kérnék tanácsot. Az nvidia honlapjáról tuti a jó verziót szedtem le, erre figyeltem, ezt kizárhatjuk. Előre is köszi!
  • bon
    #33363
    168db nekem, én győztem :) igaz ebben nem csak Windows 7-hes javítások voltak.
  • Máté94
    #33362
    15 nekem. :D
  • Ironman2
    #33361
    11 frissités jött nekem ma
  • aate
    #33360
    Flopy meghajtót tiltsd le,usb eszközöket húzd ki,próbáld meg így.
  • Miley Cyrus
    #33359
    Tudom h hogy kell, de nem megy, mert lefagy ott, hogy "starting windows"
  • sunlight
    #33358
    A lemezt indítsd el a boot menüben és a elején a telepítés résznél a javítást válaszd
  • kemszi2
    #33357
    nincsen csak ugye program files ami nem sok vizet zavar megugye rejtett ként system volume information aminek ugye köze van a windowshoz de windows egy darab sincs :D
  • bon
    #33356
    De a d: meghajtón nincs widows könyvtár?
  • Miley Cyrus
    #33355
    Sziasztok.
    Nem tudtam hova tenni, ígyhát ide rakom.
    Tegnap a gépem vmi szart kapott, és nyivákolt, és ráütöttem egyet azóta nem megy.
    Elindul, de BOOT-nál kiírja hogy "FATAL ERROR: Failed to locate necessary table(s) to make adjustments." és h nyomjak egy gombot a folytatáshoz, utána kiadja hogy válasszak h a windows 7 melyik módját indítsa. akármelyikre nyomom visszadob ezzel az üzenettel hogy rakjam be a win7 telepítő lemezt és indítsam el a javítást stb.. és hogy Állapot: 0xc0000225 információ: váratlan hiba történt. ENTER=folytatás.
    berakom a win7lemezt, de onnan hogy starting windows, nem megy tovább.. a winxp-nél is kidob vmi sz*rt, a vistánál meg betölt és kiadja a villogó kurzort és annyi./
  • kemszi2
    #33354
    érdekes mert a windows aC meghajtón van.
  • kemszi2
    #33353
    ahamm megvan:
    Sérült volt a következő fájl, amely szükséges a Windows indításához: d:\windows\system32\drivers\sfsync02.sys
  • bon
    #33352
    Nézd meg az eseménynaplót, hátha ír valmai okosat.
  • kemszi2
    #33351
    bár arra kíváncsi lennék mi okozhatta ezt....
  • kemszi2
    #33350
    oké tárgytalan sikerült visszahozni végre...érdekes hogy a indítási javításból nem ment neki a rendszer visszaállítás,de még mielőtt betöltött volna F8 megnyomása utáni menüből igen.
  • kemszi2
    #33349
    áh reméltem hogy ezt megúszom.mennyire fontos hogy melyik verzió van feltelepítve?mert lövésem sincs hogy mit tettem rá anno,a telepítő meg már végkép nincs meg,mivel pendriveról raktam fel
  • bon
    #33348
    Windows telepítő lemez berak, majd a boot után a nyító képernyőn a javítást kell kérni a telepítés elindítása helyett. A hibát meg bármi okozhatja, szoftver hiba, virus, hardver hiba.