46641
  • kirol
    #33427
    Felraktam a rendes installos 1.1-et az jó és állítható a méret is.
  • aate
    #33426
    ObjectdockAz ikonokat meg a devianart oldaláról szedtem le.
  • aate
    #33425

    Elsőnek itt állítod át majd utána adod meg a helyzetet.
  • aate
    #33424
    Nekem működik,net keretrendszer 4 fent van? Elsőre nekem is lefagyott de várj egy pár percet mikor betölt aztán állítsd át.lehetőleg pontosan ad meg a helyzetet PL: Veszprém, HUN Szóköz is kell./ a HTC Home 2.0 még nem végleges verzió, az 1.10 az stabil de ott nem állíthatod a méretet.

    HTC Home
  • bon
    #33423
    Telefnon újrakativálod minden gond nélkül.
  • R420
    #33422
    Sziasztok!
    Valahol be lehet állítani a basszust,mert 5.1-em van de a Woofer nem szól.
  • biomage
    #33421
    Hali

    Csak tudni szeretnél, ha kicserélem a procit vagy a ramot vagy a vgat, és újra kell telepítenem a OSt, akkor nehézségeim lesznek az aktiválással ha OEM van?
    Vagy esetleg kicserélem a vinyot, és arra telepítem újra a Win 7 et akkor is?
  • Chrisx
    #33420
    Közben sikerült, az öröklődés nem volt beállítva.
  • kirol
    #33419
    Bármire kattintok, pl. MSN beállítása, vagy a hely beállítása a program elszáll. :(
  • Chrisx
    #33418
    Van valami mód arra, hogy a másik merevlemezen lévő rendszermappákat valahogy töröljem? Már a rendszergazda a tulajdonos még sincs engedélyem a törléshez pedig a teljes hozzáférés van kipipálva a mappára.
  • dvid95
    #33417
    hogyan csináltad ienre az asztalodat
  • bon
    #33416
    Nálam még a Windows 7 nem pusztult meg egyszer se, pedig már jó ideje használom, újratelepíteni csak jelentős hardver cserék esetén szoktam és elég sokat is játszok, igaz a legújabb játékokkal. Biztosra merem állítani, hogy az utóbbi 4 évben megjelent játékok műkődnek (programok biztosan, már Vista óta nincs bajom programokkal még 64bit alatt se, de ha mégis egy olyan ősrégi programot kellene használni ami ne megy csak XP alatt akkor ott van a Virtuális gép vagy az XP Mode) Windows 7 alatt max. kompatibilis módban. Ja és a mai korszerű gépek esetében az XP szerintem már nem képes kihasználni a gép teljesítményét a sok magos procik és a sok memória miatt se na meg a directx10, 11 miatt is, de amúgy is már biztosra vehető, hogy Windows 7 szája íze szerint optimalizálják a driver-eket.
    Egy rendszer helyreállításához meg nem kell külön oprendszer, ott van a telepítő lemez javító funkciója vagy biztonsági mentés visszaállítása.
    Az XP 2010 végén már teljesen hanyagolható, ezt a támogatás gyengülése is mutat, simán eljárt felette az idő.
  • MeoH #33415
    /agree Nem ertem atlag user miert ragaszkodik az Xphez. Megertem a cegeket, mert nagy koltseg valtani, esetleg vmi regi belso szoftver miatt marad, stb.. Xp szep volt, jo volt, de mar tovabb kellene lepni.
  • lck
    #33414
    Mi a francnak ? Túl kell már lépni a régi szarokon. Egy modern gépen azt kell használni ami megy sevenen. A multiboot is elég macerás tud néha leni, felejtsük már el.
  • dvid95
    #33413
    azért ajálánlom hogy legyen mind a kettö a gépen föleg ha játszani akarsz egyrész ha egyik felborul akor a másikal kijavíthatod meg ha játszani akarsz ojan játékokra amik nem kompatibilisek a win 7 akor pl xp-vel futtathatod vagy fordítva progival ugyan ez
  • fery02
    #33412
    Akkor kipróbálom az érvényesítést, köszi!
  • MeoH #33411
    Honapok ota fent van az a frissites, semmi gond nincs a dazfele WIn7tel. Nyugodtan rakd fel.
  • BenceYCE
    #33410
    DAZ-zal nem fogja sztem, arra mehet minden up.
  • fery02
    #33409
    Sziasztok! Volna ez a DirectX 11 optimalizáló frissítés, amit ezidáig elkerültem.
    Viszont most már Dx11-es VGA-val a gépben felkeltette az érdeklődésemet. Látom, hogy telepítése előtt Win hitelesítést kér.

    Nem tudom engedjem-e neki lefuttatni, mivel egyelőre még kalóz példányom van, D.A.Z. félével aktiválva.
    Csak mert hátha esetéeg felismerné a másolt Win-emet.
  • lck
    #33408
    Én annak idején egy Pentium 4-esre akartam mindenáron Win98-at tenni. Aztán letettem róla. Maradt az XP. Nem bántam meg :)
  • bon
    #33407
    XP-t felrakni 2010-ben egy korszerű gépre??? HA nincs olyan program ami kifejezetten igényli az XP-t és még virtuális géppel se kivitelezhető a használata akkor esetleg, de amúgy semmi féle képpen nem telepítenék XP-t. A Windows 7 sokkal jobb, pláne egy korszerű gép esetén.
  • sunlight
    #33406
    A biosban kell át állítani Sata módra.
  • butyok81
    #33405
    Jah és mégvalami!
    A gépen jelenleg Win7-es van.
  • butyok81
    #33404
    Sziasztok. Nemrég vettem egy Lenovo G560-as laptopot. A problémám az volna, hogy nem tudok feltenni Xp-t rá. Drivereket is csak Win7-hez adtak hozzá, de azokat kaptam a neten.Viszont ha beteszem az Xp lemezt, felmásolja a fájlokat, és amikor elinditaná a telepitőt bejön a kékhalál.
    Ha van valami ötletetek, vagy konrét megoldásotok, kérlek irjátok meg az e-mail cimemre: [email protected]
    Előre is köszönöm.
  • bon
    #33403
    Erről jutt eszembe, ha valakinek van felesleges meghívója Windows 8 tesztre a connect oldahoz az megajándékozhatna vele, szeretném tesztelni, hogy képbe legyek már jó előre.
  • bon
    #33402
    Már régóta van beta teszt, lassan már jön a publikus beta.
  • sunlight
    #33401
    Ezen a héten kaptam egy e-mailt a Microsofttól egy konfig paraméter kérdő ívvel proci, ram stb... a Windows7 Beta előtt is így kezdődött 2-3 hónap után jött a béta teszt. Mi lehet jön a nyolcas?Na akkor várjuk a fejleményeket.
  • bon
    #33400
    Igaz! A színes kép alatt a "Magyar nyelvű FAQ" feliratra kattintva a 18-as pont a meogoldás.
  • sunlight
    #33399
    Következő kérdés mi az a Banner
  • bon
    #33398
    Bannerban van egy FAQ felírat, katt rá és a 18-as pont a megoldás neked.
  • sunlight
    #33397
    Ezzel csináld ha a BON féle bonyolultBootPro
  • dvid95
    #33396
    ez alatt mit értesz mert nem értem bövebben
  • bon
    #33395
    FAQ 18-as pont.
  • dvid95
    #33394
    értem de mostmár fenn van mind kettö és nem akarom teljesen elöröl kezdeni mert az egy egész nap és szét unom az agyamat míg elkészül nem lehet ezt beállítani egy erre a célra kialakított programmal???
  • kifli
    #33393
    telefonomon is ilyen :D
  • aate
    #33392
    Itt van az új verzió is! (állítható méret)
    Link
  • aate
    #33391
    Sziasztok! Találtam egy pofás időjárás alkalmazást. Ha valakit érdekel Itt letöltheti telepítést nem igényel csak csomagold ki egy könyvtárba. Szolgáltatót MSN -re kell állítani és akkor mutatja a magyar városokat is!
  • phoenix1
    #33390
    Most nem rég csináltam, elősször xp utánna win7, bootolva = 100%
    Amúgy akinek csináltam a gépét tettek neki bele egy rossz 500Gig. vinyót, nem kell mondanom, hogy csak a rossz vinyó lekötése után ment fel mind a kettő OS; utánna vissza lett kötve és nehezen, de döcögött a rossz vinyó is - hozzá tettem nem ártana mielőbb cserélni. Na erre rá kapom a hírt, hogy voltak a szervízbe ahol azt mondták nekik, hogy azért ne megy a vinyó mert, hogy a win 7 lett előbb feltéve és nem az xp. Úgy, hogy én lettem a hülye és a szervízes fickó vérpisti sztár jankó ... eh.
  • bon
    #33389
    Ha betartotad a sorendet amit írtál jónak kell lennie, természetesen mindkét oprendszer elepítését boot-olva kell indítani és akkor lesz indító menű.
  • dvid95
    #33388
    csö
    pls help két op rendszert szeretnék használni mikor meiket alapon és a suliban ugy müködik hogy elindul a gép és bejön egy képernyö hogy win7-et vagy win xp-t akarok használni és ott kiválasztani hogy meiket akarom na ezt akarom én is elérni megkérdezte az info tanáromat ésa ezt mondta: rakd fel az xp-t és utána a win hetet de külön patricion és müködni fog
    megcsináltam de most csak a win 7 megy de nem akarok megint rakosgatni a gépet és hogy lehet ezt megoldani ugy hogy már mind a kettö fenn van