46641
  • howarju
    #45352
    Hi!
    Start --> Futtatás --> (írd be) Wuapp
  • Csabesz6
    #45351


    Sziasztok!

    Sajnos az történt, hogy a Win7-em (Professional, SP1, 64bit) kb 45 nappal ezelőtt tudott utoljára rendesen lefrissülni. Két hibaüzenetet dob állandóan:

    -800706BE
    -800706BA

    Már szanaszét gugliztam magam, próbáltam chkdsk-t, "gyári" update visszaállító progit, de semmi sem használt. Van esetleg ötletetek? Köszönöm :)
  • bon
    #45350
    Szerintem nem, pláne, hogy az usb portok az esetek többségében párban vannak.
  • Novatek
    #45349
    Ki tudom-e kapcsolni a feszültséget egy adott usb portról? Nem szeretnék semmilyen programot használni, csak parancssort a konzolban(WIN 7).
  • prjk
    #45348
    Köszönöm szépen, nem tudtam pontosan mit nyomtam félre, de így már megvan. Köszönöm még egyszer.
  • bon
    #45347
    Kijelölő cella. Nekem csak érintőképernyős gépen van ilyen. Elemek jelölőnégyzetei opciót keresd az intézőben.
  • prjk
    #45346


    Sziasztok! Az ábrán látható kis négyzetek micsodák, és hogy lehetne eltüntetni őket, kb. 1 hete vannak az Intézőben és nem jövök rá honnan jöttek. Köszi a segítséget.
  • acsati
    #45345
    bár működne a laposomon a win update
  • bon
    #45344
    Megjöttek a december havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #45343
    Jó ötlet, valószínűleg az usb 3.0-s driver hiányzik a telepítőnek.
  • emixa
    #45342
    google:
    "A hibát sokan a merevlemez környékén, a RAID és AHCI beállításainál gyanítják, de ezek állítgatása tudtommal még nem vezetett sikerrel, mert a hibát az USB vezérlő okozza, leginkább azóta, hogy mindenbe kezdtek elterjedni az USB 3-as csatlakozók.

    Megoldás: Első körben dugjuk más USB portra az eszközt, néha elég volt ennyi. Ha nem jártunk sikerrel, akkor lépjünk be a BIOS-ba és az USB beállításoknál tiltsuk le az USB 3-at. Ez előfordul,hogy nincs értelemszerűen kiírva, de az XHCI-nél kell keresni. (Ha rámegyünk valami beállításra, akkor minden BIOS a képernyő valamelyik részén pár soros leírást ad az adott menüpontról, keressük az USB 3-ról szólókat).

    Ment és kilép. Újra bootolunk az eszközről és sikeres telepítés után, de még a driverek installálása előtt, engedélyezzük vissza az USB 3-at."
  • emixa
    #45341
    próbáld másik usb-portba dugni a pendrájvot.
  • k0trapali #45340
    Megcsináltam vele a bootolhato pendriveot, de nem jó!
    "Egy cd/dvd-meghajtó szükséges eszközillesztője hianyzik..." hiba üzenetet kapom! Az egeret sem érzékeli a telepítő! Most raktam össze a gépet és Windowst szeretnek ra telepíteni...

  • bon
    #45339
    Rufus nevű programot használd.
  • k0trapali #45338
    Sziasztok!

    Szeretnék készíteni egy pendrive-ról bootolható Windows 7-et, de olyat amit UEFI módos gépre is tudok telepíteni! Próbáltam egy általam már bevált módszerrel windowst telepíteni egy ilyen gépre, de valamilyen eszközillesztőt hiányolt mindig a telepítés megkezdése után pár lépéssel.
    Azt olvastam, hogy UEFI bootos pendrive kell hozzá. Tudtok nekem ehhez adni jó leírást?
  • Zoli007
    #45337
    Szerezz egy érintetlen MSDN telepítőt, akár torrentről is, max. nyomsz rá egy MD5 csekket, azzal tökéletesen működik. Ha saját kódod van, akkor teljesen legális.
  • Carmang
    #45336
    De ha van egy SP-s telepítőd, attól még szerintem egy csomó frissítést le kell szedned telepítés után. Tehát nem sok időt tudsz megspórolni ezen.
    Egyébként én nem bíznék a virágbolti telepítőkben.
  • bon
    #45335
    Swap és hibernációs fájt is beleszámoltad?
  • bon
    #45334
    Nem fog problémázni a rendszer. Jogilag szerintem nincs rendben, azt mondanám olyasmi mint a szürkeimport.
  • sqitex
    #45333
    üdv
    1 hónapos rendszer miért írja ki hogy kevés a hely? 300mb-nál kevesebb. csak néhány program van a c meghajtón, ami 50gb-os partíció. totalcommanderrel számolva (rejtett fájlok mutatása bepipálva) minimum 25gb szabad helynek kellene lenni rajta.
    válaszokat előre is köszönöm.
  • Bal0924
    #45332
    Igen arra.

    Windowsból, warez max csak kipróbálásra, és az is csak 1-2napos és máris törlésre kerül. (és inkább Demo/béta, mint warez)

    Találtam egy windows telepítőt. Ha a saját kódomat adom meg de szerzett telepítővel, az még tisztának számít, nem?
  • bon
    #45331
    Tiszta telepítésre gondolt ami alapból sp1-es.
  • bon
    #45330
    Warez, itt ne várj linket.
  • Bal0924
    #45329
    Nem erre gondoltam, de megoldottam, nagy nehezen.
  • Carmang
    #45328
    Ha arra gondolsz, hogy a Windows-t újra akarod húzni anélkül, hogy előtte teljesen letörölnéd, akkor a Vezérlőpultban menj a Telepített frissítésekbe, ott távolítsd el a szervizcsomagot (ha még megvan, és nem törölted le a lemezkarbantartóval).
    Utána engedni fogja az SP nélküli lemezről az újratelepítést. Telepítés után pedig (elvileg) csak az SP-vel kell frissítened.
  • Bal0924
    #45327
    Sziasztok

    Kellene nekem egy Win7 32bit Home premium telepítő iso, friss.
    Szeretném újra húzni a gépemet, de olyan telepítő lemezem van, ami még nem is tartalmazza a SP1-et.
    Nem szeretnék fél napot szórakozni a frissítések letöltésével.
  • bon
    #45326
    Nem szükséges törölni.
  • móni76
    #45325
    Sziasztok! AMD Catalyst driver régebbi változata van fent a gépemen,mielőtt telepíteném az újabb verziót szükséges-e a régebbit törölni vagy felülírja?Köszönöm!
  • howarju
    #45324
    Hi!
    Akkor a Driver Magician-t tudom ajánlani!
    Pl: http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/driver-magician-lite.html
    Utoljára szerkesztette: howarju, 2014.12.04. 05:37:00
  • kl24h
    #45322
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megmondod pontosan a típusát, lehet segíteni tudok!
  • Livius
    #45321
    Az baj hogy csak bizonyos dirverekre jó, pl nVidia, Ati VGA-khoz, meg Razer egérhez meg Creativ hangkarikhoz stb. Akármilyen tetszőleges drivert nem tudok vele kiírtani.
  • howarju
    #45320
    A magyar fordítás szerint ez jó Sevenre is! : https://forums.geforce.com/default/topic/358947/how-to-correctly-remove-graphics-card-drivers-/
  • Livius
    #45319
    Ezt csak XP-re látom a neten, valami újabb nincs win 7-hez?
  • howarju
    #45318
    Hi!
    Talán próbáld ki a Driver Cleaner Pro- t!
  • Livius
    #45317
    Tudtok mondani valami programot win 7-re, amivel drivereket lehetne kigyomlálni teljesen?

    Tegnap újra telepítettem egy Dell notebookot, és a RICOH SD kártya olvasójához próbáltam keresgélni olyan drivert ami nem csak Vista-ra volt feltüntetve. Találtam egy win 7-hez való RICOH drivert, de valamilyen más Dell notebookhoz való volt szerintem. Feltudtam telepíteni, és még az eszközkezelőben is simán felismerte az eszközt, de az SD kártya behelyeséze után iszonyat lassú volt az SD kártyán a böngészés, így gondolotam vissza rakom valahogy win Vistára kiadottat, ami tuti ehhez a notebookhoz kell, de sajna a driverek eltávolítsa nem megy túl könnyen.
  • Jabar
    #45316
    Lassúságot nem a 32 bit miatt értettem, régebben futottam bele olyanba hogy bár működtek a ram modulok mégsem voltak 100%-ak és így ha egyesével leteszteli akkor vagy meg van a hiba vagy legalább azt kizárhatja.
  • móni76
    #45315
    Nem tudom neked bemásolni mert közben kitöröltem a programot! Sebesség probléma fóleg az internetnél van,de előfordul a gépnél is,.ATI Catalyst driver 2013-as van fennt,de itt amit ajánlottál oldalon azon van újabb! Nem tudom mit tegyek mert nem igazán értek hozzá!Köszönöm a türelmedet és a válaszokat!
  • bon
    #45314
    Nem feltétlenül kell törölni, a talált fájlok neveit beírnád ide? Nem tudom, hogy milyen verzóa van fent a videókártya driver-ből, de a www.amd.com driver+support menüben hátha van újabb. Sebesség probléma csak az internet használat közben van, vagy máshol is észrevenni?
  • bon
    #45313
    Vga-t nem figyeltem, de pont megvan az a memória mennyiség amit még le tudd kezelni a 32bit. Lassúlással nincs összefüggésben. Egyenlőre kíváncsi lennék a winyó állapotára, ha az jó utánns van még ötletem.
  • móni76
    #45312
    Szia! Emsisoft Emergency-t letöltöttem talált is három exe fájlban trójait,de ha karanténba tettem nem múködött a játék és a program! Ezek már régebben fent vannak a gépemen az Eset Nod sosem jelzett be akkor most ezeket törölnöm kellene?