46641
  • MeTaL
    #33627
    Így van, továbbá még ezeket tudja:

    Windows
    Recycle Bin, Recent Documents, Temporary files and Log files.

    Registry Cleaner
    Advanced features to remove unused and old registry entries.
  • [HUN]FaTaL
    #33626
    Gondolom kiürítette a tempet meg a temporary internet filest amihez nem kell semmilyen program :D
  • Ironman2
    #33625
    Van értelme mindenképpen,már a felszabaditott helyek miatt is.
  • Ironman2
    #33624
    Nekem egyévi Win7 használat után talált 2.2 gb szemetet.Azért nem nehéz összeszedni azt.
  • MeTaL
    #33623
    Értelme azért van valamennyi, de a rendszer semmiféleképpen se lesz gyorsabb, mert akkor nem lenne szükség új hardverekre, csak erre a kiválónagyszerű programra.
  • [HUN]FaTaL
    #33622
    Több giga szemetet maximum egy borzalmasan összegányolt gépről takarít le, egyébként semmi értelme ezeknek a cleaner cuccoknak.
  • MeTaL
    #33621
    Ha egy P3ason lenyomom ezt a Washert akkor rögtön futni fog majd rajta gyorsabban a Win7? Vagy mitől lesz gyorsabb?
  • MeTaL
    #33620
    Arról ne feledkezzünk meg hogy kinek mi a szemét :)
  • Ironman2
    #33619
    Én a Windows Washert használom.Megbizható,és többgiga szemetet takarit le a gépről.Utána látványosan felgyorsul a rendszered
  • MeTaL
    #33618
    Sztem az elég jó.
  • tmp
    #33617
    Üdv

    Valaki tud valami jó rendszertakarító programot ? CCleanert használtam eddig, nem tudom mennyire jó, vagy van-e annál jobb.
  • [HUN]FaTaL
    #33616
    Vinyóra nem ad 5,9nél nagyobbat csak SSDre.
  • scs17
    #33615
    Hát, nekem 5,8 a SATA2-s vinyó.
  • MeTaL
    #33614
    Lehet, hogy ezt már egyszer kérdeztem, de most már bővebb információkkal is tudok szolgálni.
    Szóval a probléma az lenne, hogy adott Windows 2008 Server, és Windows 7 Enterprise kliensek. Nem minden usernél, hanem csak egy pár usernél az a hibajelenség, hogy kijelentkezés után, nem töltődik be az illető profilja. Megjelenik egy hibaüzenet, hogy a profil nem tölthető be, és annyi. Ezután root-tal bejelentkezünk, kitöröljük a Speciális Rendszerbállításokból a profilját, majd újraindítás, és letölti újra a profilt, és megy. De egy újraindítás után megint nem jó. Az az érdekes, hogy ezt csak pár gépnél van, összefüggést nem sikerült találni.
    Más: Start menü -> Leállítás. ( és nem áll le a gép... ) szintén csak pár embernél van...

    Ötlet?
  • Carmang
    #33613
    Nálam is a vinyó a leggyengébb (logikus), de az 5,9 nem kevés egy SATA III-hoz?
  • bon
    #33612
    Igaz nem sata3-as de nálam az SSD meghajtóm a gépem leggyengébb komponensének tekinthető a maga 7,2-es pontszámával.
  • Carmang
    #33611
    Helló!
    Nem konkrét Windows kérdésem van... SATA III-mal rendelkezőknél mennyi a vinyó élményindexe?
  • sztavrosz81
    #33610
    sziasztok! olyan kérdésem lenne, hogy a win7 alatti felhasználónak,hogy tudom beállítani azt, hogy egy bizonyos program induljon el neki csak, és a programból való kilépéskor kikapcsoljon a számítógép? A rendszergazdai felhasználó pedig továbbra is hozzáférjen mindenhez.

    előre is köszi a segítséget! Gábor
  • bon
    #33609
    Nem tudok
  • Silius
    #33608
    És tudsz valami jó progit hozzá (mást)?
  • bon
    #33607
    Alaplap függő, hogy van e rajta IDE foglalat, az enyémen már pl. nincs.
  • Suzaka
    #33606
    akkor szétkapom az egyik régi gépem, egy rohadt IDE kábel kimenet csak van valahol ezen a gépen is... táphoz átalakítót meg szerzek valahonnan... köszi szépen
  • exodus2
    #33605
    Ha feltétlenül ilyet akarsz, akkor van lehetőség pl usb-s bootolásra, és win7 telepítésre. Ha nincs ekkora pendriveod (4Gb) akkor egy winPE felrakása a pendrivera, majd abban dos-os paranccsal a megosztott dvd meghajtó hozzáadása, hogy elérhető legyen. Ezek után már telepíthető lesz a win7 hálózatról.

    Ha olyan a hálókártyád hogy nem ismeri fel a winPE akkor annak is telepíteni kell a driverét. Ha felismeri akkor csak a következő sort kell megadni a parancssornál: net use * \\ipaddress\share /u:ipaddress\username password

    A csillag egy meghajtóbetűjel lesz, amin elérheted majd a megosztott dvd meghajtót.
  • bon
    #33604
    Ez is sima telepítés, rendszert mindig boot-olva kell telepíteni, nem pedig Windows alól indítva, mert így érhető el a tiszta telepítés ami a legjobb megoldás. 32bit-ről 64bit-re váltás esetén meg kötelező is a tiszta telepítés.
  • Suzaka
    #33603
    de sima telepítéshez gondolom nem kell, azt másik gépről megosztott dvd íróval gondolom lehetséges
  • qqqqq257
    #33602
    Nagyon szépen köszönöm a sok segítségedet, bár tudom fárasztó vagyok, mégegyszer köszönöm!!
  • bon
    #33601
    Úgy nézem itt található meg a program: link 2. Versions before 5.5 szakasz írja le a frissítés menetét.
  • qqqqq257
    #33600
    És hogy tudom ezt letölteni?
  • bon
    #33599
    Lehetséges
  • qqqqq257
    #33598
    Tehát ha jól értem a ezt telepítem, akkor nem fog leállni a játék?
  • bon
    #33597
    Starforce nem kodek, hanem maga a másolásvédelem, itt van az oldala: link régi starforce védelemmel volt csak probléma idáig. A frissítése elérhető az oldalon. De lehetséges, hogy a játékot is elég frissíteni és megoldódik a hiba.
  • bon
    #33596
    Ez a programon múlik, hogy lehetséges e.
  • qqqqq257
    #33595
    és azt honnan tudom tel.epiteni a starforce codeket
  • bon
    #33594
    Brámi lehet a hiba okozoja, de elős körben a starforce-os játékot eltávolítanám, hogy megszünik e a probléma, de az eseméynaplót se ártana megnézni, hogy melyik alkalamzás okozza a problémát.
  • bon
    #33593
    USB-ről is lehet telepíteni, FAQ a banner alatt 24-es pont. Minden féle képpen boot-olni kell valamilyen formában, max veszel egy sata-s írót olcsón hozzá lehet már jutni.
  • bon
    #33592
    Starforce játék másolásvédelem.
  • Silius
    #33591
    Sziasztok
    Win7 alatt, azt hogy lehet megoldani, hogy mondjuk, ha fut egy program a tálcán, és én azt szeretném, hogy ne legyen látható, esetleg az óra mellé elrejtve legyen?
    Esetleg Ashampo win7 optimizer-el megoldható?
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • qqqqq257
    #33590
    nem tudtok vmi megoldást, vagy jártatok már hasonloan
  • Suzaka
    #33589
    jah épp az a gond hogy DVD meghajtó kilőve... másik gépbe van át dobnám csak nem ugyan az a szabvány a két gép és nincs átalakítóm a kábelekhez... szal eleve lanon dobtam fel a windowst. paranccsorral kész halál volt... és úgy kellene eltávolítanom hogy nincs ilyen bootolásra lehetőségem...
  • Suzaka
    #33588
    nah partícionálásig meg is vagyok, mostmár van két partíció, egyik full üres. Akkor szerzek 64 bites OPot és meg is volnék, köszi :)