46641
  • Örm
    #33667
    Nincs semmilyen másik kijelnző csatlakoztatva!
  • bon
    #33666
    Nincs még egy kijelző csatlakoztatva a gépre? Ha igen akkor a másik kijelzőn vannak a kezelő szervek.
  • bon
    #33665
    Ha jól értem a kontraszos-nál átvált a klaszikus kinézetre, ha igen akkor minden rendben van. Más klasszikus kinézet mint pl. az XP-hez hasonló már nincs megszünt.
  • Örm
    #33664
    Hello!
    A következő lenne problémám. A rendszer indulásnál a bejelentkező képernyú után csak egy feketeség van. Ha néha bejön az asztal akkor egy idő után eltünnek az ikonok és a tálca is csak a háttérkép marad meg. Semmire nem reagál a gép csak a ctrl-alt-del-re? Csökkentett módban elindul a rendszer. Mi lehet a baj? Nem igazán szeretném újratelepíteni a rendszert, mert nem tudom azokat a jelszavakat amiket az opera tárol, és az outlook-ban is van egy csomó levél amire szükségem lenne.
  • qqqqq257
    #33663
    Bocsánat,hogy,írok,és,bocsánat,hogy,élek,nekem,akkor,nincs,jogom
    erre,a,forumra,írni,bocsánat,de,csak,a,kontraszttos,témáknálvált
  • Met
    #33662
    Baj van a fejedben ha a win kinézete a legnagyobb gondod....
  • Zoli007
    #33661
    Bmeg, nekem fizikai fájdalmat okoz ennek az olvasása. Nincs kedved eltakarodni?
  • exodus2
    #33660
    Alap windowsban lévő témával próbálkozol, vagy netről leszedett másikkal? Mert ha utóbbi akkor patchelni kell a win-t.
  • bon
    #33659
    Egyszerű és kontrasztos témánál is?
  • MeTaL
    #33658
    felvettük group policyba az fájlformátumot meg az exe-t és megy.. amúgy amit mondtál azzal se ment.
  • qqqqq257
    #33657
    Bocsi,hogy,nincs,spacem,deez,egy,régi,billentyűzet,és,letört,a,kis,pöcök
    ,ami,tartotta,ésezértelveszett,de,a,problémám,az,hogy,alapbol,a,windows
    egyszerű,van,és,ha,a,témára,katintok,akkor,csak,a,háttér
    változik,meg,az,asztal,meg,maz,abvlak,stilusa,nem,amugy,bocsánatot,kérek,a,kérdésemért,ha,valamivel,megbántottam,,
  • bon
    #33656
    Válaszom a problémájára.
    - Olyan nincs, hogy nincs spaced, ha nem mükődik akkor tessék kicserélni vagy kicseréltetni a billenytűzetett.
    - Simán rakattintasz a Klaszikus Windows témára és átvált a gép.
  • bon
    #33655
    qqqqq257 #33655-ös hozzászolását töröltem, mert szétnyomta a topic-ot, de itt van a pontos szövege"

    "Hello,van,egy,olyan,problémám,bocsi,de,nincs,spacem,hogy,ugy,rakam,fel,
    egy,gépre,a,windows7et,hogy,a,témája,a,klasszikus,windows,és,szeretném,
    átállítani,a,normálisra,de,ha,rámegyek,a,témára,akkor,csak,a,háttérkép,
    változik,nem,tudtok,segíteni,nagyon,megköszönném,,"
  • [HUN]FaTaL
    #33654
    #33652
  • MeTaL
    #33653
    amint kilépek a rendszergazdai fiókkal és kipróbálom az övével, nem jó. viszont ha belépek rendszergazdával vissza, akkor rendszergazdaival jó.
  • [HUN]FaTaL
    #33652
    Akkor paraszt megoldásként tedd rendszergazdára a fiókot állítsd be a társítást indítsd újra és rakd vissza korlátozottnak.
  • MeTaL
    #33651
    úgysejó már próbáltam
  • [HUN]FaTaL
    #33650
    Lépjél be rendszergazdaként társítsd a fájlt és kész.
  • MeTaL
    #33649
    igazából nem mondtam el a teljes verziót...

    nos arról lenne szó, hogy egy fájlt szeretnék társítani egy programhoz korlátozott felhasználói profillal. nos beállítom ahogy kell, csak az a bökkenő, hogy kijelentkezés után megszűnik a beállítás, újra társítani kell a fájlt a programhoz. minden kijelentkezés után úgymond elévül a beállítás. rendszergazdai módban viszont megy. ezért jutott eszembe az, hogy a programot futtatni kell rendszergazdai módban és már megy is, de nem. valszeg vmi registry bejegyzésben van ez a társítási dolog. esetleg valami ötlet?
  • MeTaL
    #33648
    Nem jó gyerekek, nem jó. kipróbáltam... Sőt azt is próbáltam hogy felvettem localadminba a usert és úgy társítottam a cuccost, és utána meg kivettem a local adminból, és úgy se megy.
  • bon
    #33647
    Tessék: link
  • MeTaL
    #33646
    Kérdés:

    Adott egy sima felhasználó korlátozott jogosultsággal. Szeretnék egy programot rendszergazdaként futtatni, úgy, hogy a usernek csak el kelljen inditania az ikont, és az rendszergazdaként fusson. Remélem érthető volt a mondanivaló. ( csak az a bizonyos program fusson rendszergazdaként )
    Erre van valami megoldás?
  • MeTaL
    #33645
    Vezetékes. Nincs köztük wireless.
  • bon
    #33644
    Vezetékes vagy vezeték nélküli gépek a problémásak?
  • MeTaL
    #33643
    senki többet "harmaccor"?
  • majonur
    #33642
    oke, koszi
  • MeTaL
    #33641
    http://support.microsoft.com/kb/947215/hu

    A Felhasználói profil szolgáltatás nem tudott bejelentkezni. A felhasználói profilt nem sikerült betölteni.
    ( ezt írta ki csak nem ezzel a szöveggel, de vmi nagyon hasonlót írt ki. rákerestem és ugyanezt a linket dobta ki )
  • MeTaL
    #33640
    Pfú, így most meg nem mondom neked, de rákerestem akkor és nem találtam semmit.
  • bon
    #33639
    Eseménynapló mit ír?
  • MeTaL
    #33638
    A #33614 hsz-re is vessen valaki egy kis pillantást, köszi! :))))))
  • bon
    #33637
    Nincs, az Enterprise teljesen önálló telepítő készlet.
  • Bmx01
    #33636
    az enterprise változatban benne van a professional is ?
  • bon
    #33635
    Lehet, nem szabad kikapcsolni, mert lehetnek olyan programok amik igényik a Virtuális memória meglététt, be kell állítnai valami fix értékere. Nálam 2gb van beállítva.
  • majonur
    #33634
    Sziasztok!
    Az lenne a kerdesem, hogy most van a gepben 6 giga ram, es ennek ellenere meg mindig hasznalja a virtualis memoriat. most kikapcsoltam a lapozafajlt az osszes meghajton (nullara allitottam az egyeni meretet)
    szerintetek ennek lehet valami hatranya?
  • lck
    #33633
    Nálam már volt olyan gép amin 2-3000 érvénytelen registry kulcs volt, azért azokat talán nem ártott törölni.
  • Evin
    #33632
    Kisebb adathalmazt könnyebb és gyorsabb kezelni.
  • Ironman2
    #33631
    Nekem látványosan felgyorsult tőle a rendszer.Mindegy,én nem vitatkozom veled
  • [HUN]FaTaL
    #33630
    A nem használt registry kulcsok törlésétől semmi nem lesz gyorsabb, a többit meg kitörlöm kézzel azt kész.
  • Ironman2
    #33629
    Köszi!
  • Ironman2
    #33628
    Nem csak azt üríti.Pucolja a registryt is