46641
  • qqqqq257
    #33707
    azt írta ki hogy nincs minősítve és ha lefuttatom akkor meg ugyanaz van. Egyébként az a gond hogy ez az én gépemen tíkéletesen műkídik de ezen a laptopon meg semmi jó 512 mb ati radeon m4250 videokárttya van benne és a lavays everest home 16mbos videokártyát mutat nemértem semmi sem jó?

  • qqqqq257
    #33706
    nemértem
  • qqqqq257
    #33705
    írta ki hogy nincs minősítve és ha lefuttatom akkor ugyanaz van egyébként az a goínd hogy ez az én gépemen tíkéletesen műkídik de ezen a laptopon meg semmi jó 512 mb ati radeon m4250 videokárttya van benne és a lavays everest home 16mb s videokártyát mutat nemtem,
  • aate
    #33704
    sajátgép > tulajdonságok > Windows élményindex > Katt a részletes teljesítmény és rendszer adatokra ott kiírja milyen vga van a gépben.
  • qqqqq257
    #33703
    nemlátokolyat?
  • aate
    #33702
    Opera adatmentés Újra telepítés előtt próbáld ki, hogy létre hozol egy új felhasználót(lehet csak az user oldal hibás) mert lehet ott meg működik minden ,és akkor csak az adatokat kell át másolnod.
  • bon
    #33701
    Nem, csúnya is lenne, ha minden hardver-t ismerne a Windows 7.
    Te raktad fel a drivert vagy a rendszer telepítette. A Vezérlőpult\Rendszer\Eszközkezelőnél van e felkiáltó jeles eszköz?
    Milyen vga-d van?
  • qqqqq257
    #33700
    csak az a gond hogy a driver már fenn van csak nem műkídik jól amugy elvileg a windows7nek tartalmaznia kellene minden drivert nem?
  • bon
    #33699
    Telepítsd fel a vga driver-t a gyártó oldaláról már ha van hozzá.
  • qqqqq257
    #33698
    akkor lehet hogy az a probléma, mert a vi9deodriver nem műkídik rendesen,mecsak 2 féle felboíntás van és széthúzza a képet torzít, akkor vaolószínűleg ez agond nem?
  • Örm
    #33697
    Köszönöm a segítséget! Az opera adatainak lementésében tudna valaki segteni?
  • bon
    #33696
    A géped támogatja az Aero-t? Mert nem minden vga és driver-e támogatott.
  • qqqqq257
    #33695
    sajnos nem sikerült megcsinálni, mert ha egy másik témánál megyek az ablak színre akkor ugyanaz jön be, ami a kontrasztos témáknál, nem tudtok segíteni?
  • aate
    #33694
    Igen az is jó ,de menteni is ment:
  • bon
    #33693
    Én simán leszoktam másolni a pst fájlt, majd újratelepítés után visszamásolom a helyére.
  • aate
    #33692
    A .pst fájladatok exportálása :
    Nyissa meg az Outlook alkalmazást.
    Kattintson a Fájl menü Importálás és exportálás parancsára. Ha ez a menüelem nem látható, vigye az egérmutatót a menü alján lévő sávnyilak fölé, majd kattintson az Importálás és exportálás parancsra.
    Jelölje ki az Exportálás fájlba elemet, majd kattintson a Tovább gombra.
    Jelölje ki a Személyes mappafájl (.pst) elemet, majd kattintson a Tovább gombra.
    Jelölje ki azt a mappát, amelybe a .pst fájlt exportálni szeretné, majd kattintson a Tovább gombra.
    Kattintson a Tallózás gombra, majd válassza ki azt a helyet, ahová az új .pst fájlt menteni szeretné.
    A Fájlnév mezőbe írja be az új .pst fájlhoz használni kívánt nevet, majd kattintson az OK gombra.
    Kattintson a Befejezés gombra.
  • aate
    #33691
    Outlook beállítások mentése .pst fájlban tárolja ezt kell kimenteni
  • aate
    #33690
    futtasd le ezt a progit hátha javít valamit: > Windows doctor Vista alatt nekem 1 x segített.
  • Örm
    #33689
    Köszönöm a fiókbeállításokat, hogy tudom exportálni? Mert amit te mondtál ott csak az üzeneteket és a névjegyeket lehet!
  • aate
    #33688
    Ha betudsz lépni az oulookba akkor a fájl menü alatt van adatok import exportálása....ott lehet egy fájlba menteni ,majd onnan vissza állítani.
    De ha újra telepítésen gondolkozol akkor próbáld előbb csak a windows frissítést,lehet vissza áll adat vesztés nélkül.
  • Örm
    #33687
    Nem tudnál valami olyan módszert amivel az opera által tárolt jelszavakat és az outlook belállításait le lehetne menteni egy pendrive-ra? Töröltem a drivert, de ugyanúgy nem indul el. A témákat csökkentett módben nem is tudom megnyítni.
  • qqqqq257
    #33686
    Köszönöm a segítséget aate és bon most már remélem jó lesz.
  • aate
    #33685
    Azért mert ha elszúrod az uxtheme.dll-t(hibás- dll-t raksz fel)...akkor nem biztos vissza tudod állítani.
  • Balumann
    #33684
    Ha csökkentett módban bejön rendesen, akkor ezt vagy valamilyen szoftver okozhatja, vagy driver, vagy a téma sérült meg. Próbálkozz olyasmivel ,hogy letörlöd a videókártya drivert, a Szolgáltatásoknál tiltsd le a "Témák" -at illetve a teljesítménybeállításoknál állítsd át a legjobb teljesítményre (kapcsolj ki mindent), illetve msconfig Automatikus indításnál tilts le mindent (szolgáltatásoknál is próbálkozhatsz utána, de ott csak olyat, ami nagyon gyanús).

    Ha ezek nem válnak be akkor tényleg boot a lemezről és helyreállítás.
  • aate
    #33683
    Vezérlőpult\Személyre szabás\Ablak Színe\átlátszóság engedélyezése.
  • aate
    #33682
    Az Aero témára kattintasz és nem csinál semmit?
  • bon
    #33681
    Ja, akkor valóban félreértés van, vezérlőpult\rendszer és az élményindex-et futtasd le. Vezérlőpult\Személyre szabás Aero témáknál Windows 7 és ha nem áll át magától akkor a Vezérlőpult\Személyre szabás\Ablak Színe\átlátszóság engedélyezése.
  • qqqqq257
    #33680
    miértne csináljam?
  • aate
    #33679
    vírust csökkentett módban keress. Antispyware-t is futtass le.
  • qqqqq257
    #33678
    azthiszem félreértésről van szó mert én pont hogy az eredeti aero témát szeretném beállítani átlátszó tálcával, ésablakkal, csak pont ez a problémám hogy a windows egyszerűből nem lehet átállítani?
  • aate
    #33677
    Vagy használj külső programot pl : TuneUp 2011 az lecseréli a skint meg vissza is állítja az eredetit.
  • Örm
    #33676
    Próbáltam azt is, de nem talál visszaállítási pontot!
  • Örm
    #33675
    Nem ír semmit, vírus keresést most futtatom, de nem hiszem, hogy lenne.
  • aate
    #33674
    Ahhoz hogy másiki skint használj le kell cserélni az a win uxtheme.dll-t de ha nem értesz hozzá inkább ne is próbáld.
  • aate
    #33673
    Telepítő lemezt boot-old be és ott próbáld a rendszer vissza állítást.
  • bon
    #33672
    Esemény napló nem ír hibát ami a hibával kapcsolatos? Vírus egyéb kártevő nincs a gépen?
  • bon
    #33671
    Ha az XP-hez hasonló klaszikus kinézetet szeretnél az nem fog menni, mert megszüntették, Vista-hoz klaszikus kinézethez hasonló átlátszóság nélkülit lehet bekapcsolni az "Egyszerű és kontrasztos témák"-nál. De jobb megszokni az amúgy is jól használható alap Aero témát.
  • Örm
    #33670
    Próbáltam, de nem állt vissza, és azóta nem is tuaállítani, tudom visszaállítani, mert eltűnt a visszaállítási pontok közül.
  • qqqqq257
    #33669
    tehát akkor mit tehetek?
  • bon
    #33668
    Rendszer visszaállítás egy korábbi állapotra?