46641
  • qqqqq257
    #33747
    Vga:Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
  • bon
    #33746
    Az nem számít, hogy a Rendszer mit mutat, mert foglalhat le a vga számára a fizikai memóriából is memória területett. Milyen vga-d van? Amúgy meg lehet az isa gond, hogy pl. hiába van meg a 128mb memóriád, de a vga magjának technológiája tudása nem teljesíti a futtatáshoz szükéges feltételeket pl. pixel shader 2.0
  • bon
    #33745
    Na ezt most nem értem, mit nem lát a Total Commander? Én a törléssel azt javasoltam, hogy magát a dvd írót kell eltávolítani az Eszközkezelőben és majd újrarakja magától a rendszer.
  • Kakaduduka
    #33744
    Sikerült megtalálnom, érdekes hogy ezeket a total commander nem látja, de nem lehet törölni.
  • qqqqq257
    #33743
    Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

    Bocsánatot kérek, hogy most zavarlak titeket, de van egy sürgős problémám, hogy a rendszerem 256mbos videokártyát mutat, mégis ha egy olyan programot futtatok rajta, amihez 128mb videokártya kell, akkor meg azt írja ki, hogyí nekem nincs még ennyi sem.
    Mi lehet a probléma? Tudtok segíteni?
  • Kakaduduka
    #33742
    Igazából hülye voltam, mert nem néztem meg elsőre, de nincs ott, érdekes, mivel frissítéskor meg azt mondja hogy naprakész....
  • bon
    #33741
    Töröld az illesztőprogramot, majd újrarakja magától.
  • bon
    #33740
    BUÉK!
  • Kakaduduka
    #33739
    Sziasztok!
    Elnézést hogy nem kívánok boldog új évet, én abban a megtiszteltetésben részesülhettem, hogy az amúgy is szar szilveszteremet teljesen a mélybe döngölte a még 1 éves sem múlt gépem, azzal hogy a win 7 nem látja a DVD írót. Ez ilyen egyik percbe megy, aztán nem kategóriás hiba. Egészen pontosan látja, csak nem tudja betölteni az illetsztőprogramot mert hiányzik vagy sérült. Mi lehet a gond?
  • aate
    #33738
    Próbáld meg ezt talán talál még valamit :EASEUS Data Recovery Wizard Free Edition link 1 torr:link 2 !
  • Örm
    #33737
    Hello!
    Tegnap formáztam a gépet. Olyan programot tudnátok ajánlani amivel egy két törölt zenét és dokumentumot vissza tudnék állítani?
  • aate
    #33736
  • aate
    #33735
    Most próbáltam lemezképet lehet menteni simán pendrive -ra is. Start menübe beírod biztonsági mentés és behozza.
  • qqqqq257
    #33734
    A drivewrt kellett felrakni amitaate mondott,ugyhogy köszönöm
  • aate
    #33733
    Mi volt a megoldás ? Vga driver vagy más ?
  • aate
    #33732
    Csak DVD-re vagy merevlemezre tudsz menteni.Vagy ezzel a megoldással adatot menteni pendrive-ra is : pendrive backup
  • bon
    #33731
    Na ez jó hír.
  • Örm
    #33730
    Hello!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet visszaállítási pontot létrehozni egy pendrive-ra?
  • qqqqq257
    #33729
    Köszönöm a segítségeteket, most már tökéletesen megy!!
  • bon
    #33728
    Elvileg lennie kell egy ilyennek a Dell notebbok típus választás után: Scan Your System For Updates vagy hasonló nevű, megkeresi mi kell neked és felajánlja a telepítését.
  • qqqqq257
    #33727
    huha és honnan tudom hogy melyik alaplapi driver hiányzik?
    felraktam, de a képernyőfelbontásból ugyanúgy csak 2 van?
  • aate
    #33726
    Ha jó képernyőfelbontást tudnod kell ki választani.
  • aate
    #33725
    Ati catalyst kell elindítanod.De ha nem jelenik meg a programok között vagy az óra mellett akkor valami alaplapi driver hiányozhat.
  • bon
    #33724
    Ha felrakod és jó akkor ki kell tudnod választani a képernyőnek megfelelő felbontás, na meg kapásból átlátszó lesz minden.
  • aate
    #33723
    Pl: Touch pad driver is kell hozzá külön...akkor működik a görgetés és a nagyítás. Dell oldalán keres rá típus szám után a driverekre.Dell driver Home
  • qqqqq257
    #33722
    és ezt felrakom, akko4r minek kell történnie mert nekem semmit nem csinált még grafikai beállítások sem jelentek meg, de a leírásnálezvolt leírva, hogy ATI radeon m4250 5120mb?
  • [HUN]FaTaL
    #33721
    Ja két liket írtál, bocs :D
  • aate
    #33720
    m4250 nincs csak HD 4xxx a második link amit beszúrtam.Driver link telepítettem már Dell-t és simán felment minden.
  • [HUN]FaTaL
    #33719
    Mobility series hd4xxx.
  • qqqqq257
    #33718
    Dell inspiron most raktam fel rá a 7et
  • qqqqq257
    #33717
    az amd.comon nem találom a típust:m4250
  • qqqqq257
    #33716
    most indítottam újra, d akkr sem ment, mit tehetek?
  • [HUN]FaTaL
    #33715
    Ezek profilok, legalább hülyeséget ne linkelj már.

    qqqqq257: ati.amd.com Kiválasztod a kártyád és kész.
  • aate
    #33714
    Alaplapi driverek fent vannak? Milyen gép ?
  • aate
    #33713
    Gép újraindítás után sem ?
  • qqqqq257
    #33712
    installáltam, de nincs semmi
  • qqqqq257
    #33711
    Köszönöm hogy segítettél..
  • aate
    #33710
    ATI Radeon HD 4650 Catalyst™ Application Profiles driver v.10.12 neked ez kell. >link Driver link 2
  • qqqqq257
    #33709
    és itt hol tudom letölteni az ati radeon m4250 video drivert?
  • bon
    #33708
    Ha 16mb-os vga-t lát akkor nincs feltelepítve a videó kártya driver. Irány a www.amd.com oldal és lehet letölteni a hozzá való driver-t.