46641
  • RYO21
    #33787
    Ugyanaz a hiba.
  • bon
    #33786
    A 2005-ös változatokat.
  • RYO21
    #33785
    Ez se segített.

    #33782

    Melyiket töröljem le? Mert van vagy 5.
  • #33784
    Sziasztok!
    a Media Playerrel van problémám.
    elmentettem lejátszási listákat, de mostmár ezekre nicnsen szükségem és kitörlötem őket.
    másnap bekapcsolom a gépet és ugyanúgy ottvannak.
    vmi trükkös módon kell kitörölni a listákat? :D
  • Evin
    #33783
    Ha varázsoltál modemes kapcsolatot, az ott lesz a hálózati kapcsolatok között. Azt kihúzod az asztalra és kész. De ha jól rémlik a kapcsolat létrehozásakor az utolsó lapon van egy pipa, hogy parancsikont rak az asztalra.
  • Evin
    #33782
    32 bites a rendszered?
    A Programok és szolgáltatások között ha van telepítve bármilyen néven ilyen, próbáld leszedni, és utána feltenni.
  • gabo91
    #33781
    mert kell
  • bon
    #33780
    Na akkor holnap lehet vinni szervízbe és lehet számolni egy tápcserére vagy rosszabb esetben egy alaplap cserére.
  • bon
    #33779
    Különkülön van ötletem rá, de együtt már nincs.
    - csoportházirendben az engedélyezett programok futtatása
    engedélyezése, felveszed az az egy programot amit el lehet indítani
    - indítópultba berakod a futattandó progit
    - csinálsz egy parancsikont a psshutdown programmal: link a leállításhoz.

    De nem értem, hogy miért kell ennyire lekorlátozni egy felhasználót.
  • bon
    #33778
    Ezt próbáld ki: link
  • WinStar
    #33777
    Mostmár bese kapcsol a gép,nem csipog be.
  • Ironman2
    #33776
    Minek az asztalra? Ott van az óra mellett
  • gabo91
    #33775
    hali

    hát jó fél éve nem telepítettem már, így gondban vagyok
    hogyan tudok parancsikont csinálni az asztalra internetkapcsolatrol...

    valahogy az istenért sem jövök rá
  • sztavrosz81
    #33774
    sziasztok! olyan kérdésem lenne, hogy a win7 allati felhasználónak,hogy tudom beállítani azt, hogy egy bizonyos program induljon el neki csak, és a programból való kilépéskor kikapcsoljon a számítógép? A rendszergazdai felhasználó pedig továbbra is hozzáférjen mindenhez.

    előre is kösszi a segítséget!
  • RYO21
    #33773
    Sajnos nem.
  • aate
    #33772
    Töltsd le ezt talán segít :Microsoft visual c+++
  • RYO21
    #33771
    Akármilyen EA játékot próbálok feltelepíteni, ez a hibaüzenet fogad. És ezért nembirok semmit se feltenni:



    Rákerestem már a neten, de konkrét választ nem találtam.
  • [HUN]FaTaL
    #33770
    Ő azt írta, hogy leáll majd visszakapcsol. Az nem hiszem, hogy memória lenne, sokkal inkább lap vagy táp.
  • Evin
    #33769
    Lényegében bármelyik alkatrész lehet. Nálam legutóbb a memória okozott spontán újraindulásokat. De lehet táp, alaplap (leginkább púpos kondik miatt), túlmelegedés (az egyik venti pl nem forog) stb.
  • [HUN]FaTaL
    #33768
    Csökkentett módban nincs meghajtva semmilyen hardver, nem terheli annyira a tápegységet.
  • aate
    #33767
    Mivel az xp-alatt is kikapcsol így biztos hardver hiba.
  • aate
    #33766
    Töltsd le az everest az megmutatja feszt a tápon meg a hőfokokat.Szerezz kölcsönbe egy videókarit és próbáld meg azzal elindítani.
    > everest link
  • WinStar
    #33765
    de csökkentett módba meg megy...akkor nem tápegység hiba.....és nem indul újra a gép.
  • aate
    #33764
    Azért előbb futtasd le a win 7 telepítőt bootolva a memória tesztet. Videó kari vagy processzor nem melegszik túl? valami progival ellenőrizd. De legtöbbször ez inkább tápegység hiba (kb 4-6 e Ft egy új)Vidd be egy szervizbe ott kiszűrik a hibát.
  • WinStar
    #33763
    Értem.Hát nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
    Amúgy érdekes hogy csökkentett módba hálózattal megy rendesen.Csak normálba van kiakadva.
  • bon
    #33762
    Kicseréled
  • WinStar
    #33761
    ha hardveres hiba akkor hogy tudom megoldani?
  • aate
    #33760
    Ez szerintem hardveres hiba,lehet pl: tápegység is.
  • WinStar
    #33759
    Sziasztok.Olyan problémám lenne hogy tegnap este óta azt csinálja a gépem hogy magától leáll és újraindul...egy katt és puff újraindul..mitől lehet ez?Nem csinátlam tegnap óta semmit se rajta,csak játszottam.Amúgy Windows 7 ultimate van rajta,jah és a másik rendszeremnél is ezt csinálja ami XP és SP2-es.Hozzáteszem azt is hogy hirtelen nem látja a rendszer a dvd írómat,de a Bios meg igen.És csak a DVD írómmal tudom újratenni a windows 7-et mert a másik DVD olvasóm már régi és nem látja a dupla rétegü lemezt.
    Nemtudom mit csináljak...most csökkentett módban írom ezt az egészet de nemtudom mikor kapcsol újra.Bármilyen tevékenység után újraindul :S
    Nagyon megköszönném ha rátudnátok jönni a problémára.!!
    Amúgy csökkentett módba nem lehet telepíteni az intel drivert ugye? :S
  • aate
    #33758
    Win 7 telepítése egy kis help :(ajánlott a flopy meghajtó le tíltása ) win 7 telepítése lépésröl lépésre
  • marsu
    #33757
    Értem, köszönöm
  • bon
    #33756
    Töröld az XP-t és külön tiszta telepítéssel (tehát boot-olva) rakd fel a Windows 7-et.
  • aate
    #33755
    Az Xp-t szerintem már felejtsd el,ha mégis ragaszkodsz hozzá akkor külön patricióra rakd a win 7-et. Xp-t win 7-re frissíteni nem lehet.
  • marsu
    #33754
    Sziasztok.

    most jött el az ideje, hogy feltegyem a w7-et, Xp-ét érdemes frissíteni vele?? Vagy xp-é mellé külön particinre tegyem, vagy teljesen új partícióra tegyem??

    előre is kösz
  • bon
    #33753
    Ha Pci-express csatolós az alaplapod akkor 7300 Ft-ba kerül egy ilyen kártya: link de ilyet nem vennék mert szintén nem egy gyors kártya. Amivel már több mindent lehet kezdeni: link vagy még inkább használható: link de nagyba függ a gép többi komponensétől, hogy mennyit érdemes költeni rá, na meg, hogy mire szeretnéd használni.
  • qqqqq257
    #33752
    És teljeen mindegy hogy milyen videeokártyát veszek bele, és ha igen akkor kb mennyibe kerül egy 512mb, 1gbos videokártya?
  • bon
    #33751
    Alaplapi vga szinte (alap netezésen kívül) semmi komyolabb dologra nem elég, de cserébe olcsó. Ja és a Rendszer memóriából szokta a saját memóriáját lecsípni, tehát nem csoda, hogy panaszkodik rá az adott progi.
  • bon
    #33750
    De csak állítólag új évek óta létező alkalmazás, csak eddig nem volt elérhető magyar nyelven.
  • qqqqq257
    #33749
    Akkor mi lehet a probléma?
  • Kakaduduka
    #33748
    Ja értem, hát azon a törlésen már túl vagyok, nem segített. Viszont még hajnalban sikerült megoldani, ezzel az állítólag új, microsoft csodaszerrel, a Fix It progival, szóval ezt lehet érdemes másnak is megnéznie, akinek valami windowsos gondja van.