46641
  • aate
    #33867
    Nekem dátum szerint csak napi sima, nem halmozott nézetet csinál.Havi nézetett nem...
  • bon
    #33866
    De működik RTM-ben, direkt kipróbáltam most, képekre és Dokumentumokra is be tudtam állítani a dátum szerinti rendezést is.
  • aate
    #33865
    Intéző >Dokumentumok
  • Zoli007
    #33864
    Ja, pont az van oda írva, hogy az RTM-ben nem műxik. Amúgy hol lehet aktiváni azt, ahova van neked írva, hogy Dokumentumok könyvtár?
  • aate
    #33863

    itt nem tudom a hónap nézetet kiválasztani :(
  • aate
    #33862
    A dokumentumokat már sikerült, de a képeket nem tudom hónap bontásban halmozni. Illetve az alább be linkelt( #33859 hsz) képen látható módon sehogy sem !
  • Zoli007
    #33861
    Kis segítség.
  • aate
    #33860
    A közelmúltban módosítva, a kereső és indexelés helyre állítása megoldotta a problémát, de a képeket még mindig nem tudom halmozni :-(
  • aate
    #33859
    Sziasztok! Lenne 2 problémám amit csak most vettem észre a mappa rendezés közben egy ideje nem tudom halmozni a dokumentumokat és a képeket.
    a másik: az intézőben a közelmúltban módosítva kereső sem működik.
    Én a tune up 2011 program telepítése körüli időszakra teszem a hiba megjelenítését, de nem akarom még eltávolítani hátha más okozza. Valakinek ötlete?
    Erről lenne szó:


  • Zoli007
    #33858
    Nem, 7. Gondoltam, hogy jól fut, azért is írtam, hogy igazad van. Én a 7-eshez járó MM-ről beszélek. Nem tudom mi a különbség, gondolom elenyésző, lényegen nem változtat.
  • DarkSector
    #33857
    nekem win7 x64 van. nekem tökéletessen megy.
    az hogy valamihez odairják hogy vista, attól még futhat win7-en is.

    vagy mid van xp?
  • Zoli007
    #33856
    Igen, igazad van. De ez a Vistás verzió.
  • DarkSector
    #33855
    márpedig létezik. már az xp óta.
    Itt akár még le is tölthetitek!

  • [HUN]FaTaL
    #33854
    Ja nem live, bocs :D
  • [HUN]FaTaL
    #33853
    Miért ne lenne? Ott van az essentialsben.
  • Zoli007
    #33852
    Nincs nem live movie maker Win7-hez, legalábbis nem tudok róla.
  • aate
    #33851
    Legalább is a netbooknak biztos ellenfele, de ha komolyabb programokat is lehet majd rajta futtatni akkor biztos befutó.
  • aate
    #33850
    Kicsit off: lehet erős konkurense lesz a laptopokba és tabletekbe szerelt Windowsoknak az Andoidos Oprendszerek.
  • DarkSector
    #33849
    Bon-nak igaza van ahoz hogy a Windows az általa fejlesztett oprendszerben a szoftverüket a felhasználó biztonsággal tudja használni, naná hogy a védelmet elsősorba helyezik.
    húzd ki a kábelt, illetve ne Live Movie Maker-t használj, amiben a LIVE szó az online kapcsolatra utal.
    Hanem a sima Movie Maker-t, nekem ott pl nem frissítget....
  • Zoli007
    #33848
    Én ezt értem, és szokok is frissíteni, de hagy döntsem el én, mikor és mit. Mindegy, hiba elhárítva. Ha más is felrakná a Live csomagot, számítson rá.
  • bon
    #33847
    Ő meg okkal erőlteti a frissítést, mert sok biztonsági rés tömhető be így a Windows-ba.
  • Zoli007
    #33846
    MS beveheti a brét. Tegnap felraktam a Live movie makert, és az a szar elállította a frissítéseket. Ma kapcsolom be a gépet, és nézem mi a szar használja ki a teljes sávszélt, hát persze, hogy a MS update. Mobilnettel rohadt vicces... Hogy a f@szba veszi a bátorságot az MS átállítani a Win beállításait? Meg se fordul a fejükben, hogy okkal volt úgy?
  • [HUN]FaTaL
    #33845
    Használd a legújabb bétát, nincs ilyen probléma vele, legalábbis radeonon. usite.hu-ról tudod lehúzni, meg van valami orosz oldala asszem de azt sosem látogatom :D
  • aate
    #33844
    Szerintem ez nem a lejátszó hibája, miért nem zárod be mielőtt a monitort vissza állítod elsődlegesre...? vagy clonozd a kijelzőt és a monitorodon bezárod.
  • barmi
    #33843
    Kipróbáltam a Media Player Classic Home Cinema cuccot de sajnos van vele egy kis probléma. Az asztalomat kiterjesztem a tv-re és áthúzom a videót a kiterjesztett desktop-ra eddig még rendben is van a dolog de amikor a kiterjesztett asztalról vissza akarom húzni a mozit az elsődleges kijelzőre (monitor) akkor teljesen lefagy a lejátszó (se előre, se hátra) csak nagy nehézségek árán tudom kilőni szegényt ezek után kényszerített bezárással ... wtf?
  • [HUN]FaTaL
    #33842
    Media Player Classic Home Cinema
  • adobepremiere
    #33841
    a hivatalos mirillis oldal.....

    Splash PRO - the ultimate HD player!


    Splash PRO
  • adobepremiere
    #33840
    Splash PRO lejátszó nagyon szépen viszi az MKV-s videókat.
  • barmi
    #33839
    téháiksz ! ; )
  • BIZ0906
    #33838
    Én már évek óta használom filmekhez zenéhez hdhez nagyon fasza kis progi és a gpu-t is használja így csökkentve a proc terhelést h264 codekes filmeknél össze omlani 1szer vagy 2szer ha előfordult 1 év alatt kb. Ajánlom! Innen le is szedheted.
  • barmi
    #33837
    Köszi a válaszokat!

    A media player classic -ról mi a véleményetek ?
    (Sokan azt ajánlják fullhd filmekhez de nem tudom az okát hogy miért :)
  • bon
    #33836
    Akkor nem keresgélem, én kb 1 hónapja próbáltam, de fagyot rendesen a göngésző tölle.
  • aate
    #33835
    Hát én a múlt héten próbálkoztam,és maradt a 32 bites böngésző használata. Valószinű még nincs új flash.
  • bon
    #33834
    Na úgy néz ki béna vagyok, mert most nem találom a letöltési linket, pedig egyszer már megvolt, de akkor még nagyon instabil volt a 64bit-es változata.
  • aate
    #33833
    VLC Player >letöltés VLC input video features
  • bon
    #33832
    Én PowerDVD 10-es váltoaztával és KMPlayer-el szoktam lejátszani.
  • bon
    #33831
    Vezérlőpult\Automatikus lejátszás
  • bon
    #33830
    Van új 64bit-es flash player? Na akkor fel is rakom.
  • bon
    #33829
    Ne várj, még nincs kitüzőtt megjelenési dátum.
  • barmi
    #33828
    Sziasztok!

    Egy jófajta MKV lejátszót tudnátok nekem ajánlani?
    (jelenleg BSPlayer PRO-t használok)