46641
  • kirol
    #34112
    Letöröltem a vírusirtót és úgy se jó. :(

    Szóval nem az a baj.
  • lck
    #34111
    Bocs a Spoilert elqrtam.
  • lck
    #34110
    Ma feltettem a szűz Seven-t.
    Aztán rátettem az összes windows Upadte frissítéseket.(mindet)
    [spoiler] Aztán az 1.9.5 ös okosságot. [spoiler]
    Utána jött a frissítés: windows6.1-KB976932-X86.exe
    A végén pedig kiadtam a: DISM /online /cleanup-image /spsuperseded - parancsot, ami kitakarította az előző verzió és a telepítés mindenféle biztonsági és egyéb ideiglenes fájljait.
    Tökéletesen működik minden.
  • aate
    #34109
    Ez a csomag amit most lelehet tölteni,több fórumon írták nem települt míg az a frissítés nem volt fent.
  • [HUN]FaTaL
    #34108
    A KB976902 szerintem ahhoz kell, hogy az updateről tudd feltenni. A sima sp1 telepítő fog települni.
  • aate
    #34107
    Mindenesetre a KB 976902 szükségessége elgondolkodtató, mivel ,,szűz" Windowsra akkor nem települ...?
    Vagyis ez még mégsem a teljes értékű csomag ?
  • aate
    #34106
    Ami fontos a frissítés előtt a ,, KB 976902 " frissítésnek is fent kell leni! Enélkül nem települ !
    ---------------------------------
    Másik: hivatalosan a Microsoft tagadja,hogy elkészült a végleges verzió ! :-)

    Tom Warren : “Microsoft Has Not Released SP1 to OEMs at this time, Though We Are on Track for a Q1 release, AS We Previously Announced. The Comments made in this blog entry included Some inaccuracies.”

  • aate
    #34105
    ez az rc....
    a rtm több nyelvű méretek x64 kb 903, x86 kb 540 MB
    A lényeg, hogy az updaten keresztül is fog frissítés jönni(pár mega ~ 20-50) azoknak is akik naprakészen frissítettek.
  • sunlight
    #34104
    Bocs rosszat vágtam be
  • sunlight
    #34103
    A pontos méretek
  • aate
    #34102
    Sp 1 Letöltési méret:

    Önálló telepítőként
    32-bit (X86): ~300mb (5 nyelvű!)
    64-bit (X64): ~530mb (5 nyelvű!)
    Itanium (IA64): ~420mb (5 nyelvű!)

    Windows Update-ról
    32-bit (X86): ~20mb
    64-bit (X64): ~50mb
    Itanium (IA64): -

    tehát frissités az update-ról is tartalmazz néhány változást.
  • aate
    #34101
    Windows 7 Service Pack 1 újdonságok:
    Javított HDMI audió teljesítmény: javításra került az a hiba, amely a felhasználók pár százalékánál jelentkezett és újraindítás után megszakadt a kapcsolat Windows 7-t futtató számítógép és HDMI audió eszköz között.
    Javított viselkedés kevert-elrendezésű XPS dokumentumok nyomtatásánál: kijavították az XPS nézegető azon hibáját, hogy ha egy dokumentum egyes részei fektetett, míg más részei álló fekvésűek voltak, akkor az egész dokumentumot egyféleképpen nyomtatta ki (vagy fektetve vagy állítva)
    Megváltoztatott viselkedés a "Bejelentkezéskor a korábbi mappaablakok helyreállítása" funkciónál: eddig bejelentkezés után egymás elé helyezte el az ablakokat; ezután az eredeti (bezárás előtti) pozíciójukban fognak elhelyezkedni.
    AVX (Advanced Vector Extension) támogatása: támogatás az AVX utasításkészlettel rendelkező processzorokhoz.
    Támogatott azonosítások kibővítése IPsec-ben és RRAS-ban: több azonosítási típust adtak hozzá az IKEv2 protokollhoz (pl.: E-mail vagy tanusítvány tárgya).
    Kibővített támogatás külső gyártótól származó "azonosító szolgáltatásokhoz" (federation service): hatékonyabb kommunikáció a Windows 7 kliens és a WS-Federation passzív profilt támogató azonosító szolgáltatások között.
  • bon
    #34100
    Ha beválik az eltávolítás utánna visszarakhatod és lehetségesnek tartom, hogy utánan is jó lesz már a wifi.
  • Puhos
    #34099
    Köszi.
  • kirol
    #34098
    Lehet, de sok pénz volt ez a NIS, szóval törölni nem akarom.
    Valamit állítani kellene rajta?

    Bár egy próbát megér, hogy kikapcsoljam fullra a NIS és akkor mit csinál.
  • bon
    #34097
    Pedig igen, két egyformán viselkedő gép nincs (még ha klónok lennének is). Minden esetre egy próbát megér.
  • bon
    #34096
    Magától lefutt a telepítése során, majd törli is magát.
  • kirol
    #34095
    Hát nálam nem hiszem, mert 2 gépen is ugyan az a NIS 2011 van és a másikon tökéletes. :(
  • Puhos
    #34094
    Sziasztok!
    Kérdésem lenne, mégpedig a következő: az automatikus frissítés során a mai napon (mert eddig nem akartam engedni) leszedte a Win7 a Microsoft kártevő-eltávolító eszközt. A frissítési listában szerepel, de a gépen viszont sehol sem találom, a keresőbe hiába írom be nem talál ilyet! A leírásnál azt írta, hogy le kell futtatni. Na de ha nem találom sehol akkor hogy futtassam?
    Köszönöm!
  • bon
    #34093
    Még nincsenek meg.
  • [HUN]FaTaL
    #34092
    bon: Megvannak a gyári checksumok?:)
  • Neoncsoves
    #34091
    igen, azzal is fagyott, visszaraktam 2.0-t és ezzel is. állítgattam összevissza, most eddig nem fagyott a gép
  • bon
    #34090
    Héten volt egy ilyen problémás gép nálam, virusírtó volt megörülve rajta, eltávolítás után egyből jó volt a net wifi-n keresztül.
  • bon
    #34089
    Arra még jó sokat várni kell.
  • kirol
    #34088
    A problémám a következő.

    A WiFi kapcsolat esetén a gépem nem érzékeli a netet. Nincs netkapcsolat.
    Azt írja, hogy korlátozott a hozzáférés. Még a routerbe se tudok belépni.
    De 10-ből 1x viszont jó.
    A hálózatot se ismeri fel, azt írja ismeretlen hálózat.

    Nem értem miért, mert a többi gép gond nélkül fel tud csatlakozni még a telefonom is, csak ez a gép nem.
    TP-Link TL-WN620G -vel használnám.
  • bojti
    #34087
    Ez az SP1 nem volt nagy wasist , Windows 8 buildet akarunk ! :)
  • bojti
    #34086
    Placebo hatás
  • aate
    #34085
    Akik felrakták az sp1-et arról számolnak be észrevehető gyorsulást tapasztalnak. :-)
  • Anonymus91
    #34084
    köszönöm!
  • bon
    #34083
    Én maradnék az XP-nél, az még támogatott.
  • bon
    #34082
    Bizonyos dolgok nem fognak műkődni, az eszközkezelőben lehet megnézni, hogy mit nem ismert fel a Windows.
  • Anonymus91
    #34081
    És mennyire tehet be a gépnek hogyha nincs fenn driver ? jelzem hogy csak filmnézésre és netezésre használom :)
  • bon
    #34080
    Elavult régi alaplap
  • bon
    #34079
    Nem használsz Windows 7-et, úgy látom már Vista se támogatott.
  • Anonymus91
    #34078
    Hello! Segítség kellene Asus k8n alaplapom van és sehol sem találok hozzá driver-t Win7-re mi a teendő ilyenkor? :S
  • bon
    #34077
    Konkrétan a RemoteFX és a Dynamic Memory funkció a szerver változatott érintő újítás.
  • bon
    #34076
    Legújabb torrent klienst használod?
  • bon
    #34075
    Szerver oldalon van egy-két új funkció, átlag embert érintő nincs.
  • Neoncsoves
    #34074
    köszi, holnap megpróbálom
  • Balumann
    #34073
    Próbáld meg WinXP kompatibilitási üzemmódban, "képi témák" és 2Asztal-összeállítás letiltva, ha nem segít akkor egy jóval régebbi (még 1.*) verzióval.