46641
  • aate
    #34152
    Pl: Nem kapsz meg minden frissítést.
  • bon
    #34151
    Telepítés melyik részénél írja ki? Ott ahol a rendszer leendő meghajtóját kell kiválsztani?
  • bon
    #34150
    Elég lesz 50gb bőven.
  • Rotyoka
    #34149
    Ha eltávolítottam a WAT-ot abból milyen hátrányom származik a WGA mentességen kívül? :)
  • Noodlee
    #34148
    Hiho!

    Hamarossan nekifutok win 7-nek. Az a kérdésem, hogy mennyi helyet eszik meg alapból, és mennyit pakolgat fel magának késöbb.
    50GB gondolom bőven elég lesz neki.
  • Palinko
    #34147
    Mi lehet az oka hogy ezt a hibaüzenetet kapom telepítés közben?
    "A telepítő nem tudott rendszer partíciót létrehozni vagy egy meglévőt keresni. További információt a telepítő naplófájljaiban talál."
  • aate
    #34146
    próbáld ezt ki:Win 7 manager Ezzel már raktam rendbe win 7-et.(repair centerben futtass le mindent )mást ne nagyon piszkálj benne mert annak a hatását nem ismerem ,de a repair c. mindent vissza állít.
  • Puhos
    #34145
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy a gép bekapcsolása után amikor bejön az asztal, akkor van néha olyan, hogy a sidebar-ról hiányzik egy-két elem (cpu-ram mérő, óra, időjárás előrejelző), illetve volt olyan, hogy a tálcán nem jelent meg a CCC ikonja és ugye akkor az így inaktív marad (nem lehet órajelet állítani). Ilyenkor csak az újraindítás segít. A CCC ikon (ikonok és értesítések megjelenítése)-re van állítva! Mi okozhatja ezt a jelenséget? A gépen a NIS2010 van, illetve MBAM. Tiszta a gép!
    Köszönöm szépen.
  • Makaiak
    #34144
    Köszönöm megpróbálom.
  • Jim Morrison
    #34143
    :D megvan.

    Csak az a baj, hogy formázós résznél kicsit megijedtem. olvastam előtte, hogy majd csinál magának külön 100mb os helyet, amit én nem akartam. Végül is, szerencsére nem annyira külön álló, mert arra gondoltam, hogy aztán az lesz az F meghajtó vagy mi... Mindenesetre az első percekben ilyenkor mindig letöltök egy új böngészőt, és a kötetcímkéket, meg partíciókat rakom helyre.
  • bon
    #34142
    Alaplap, vga hátha megszünteti a hibát. Amúgy ezt találtam a hibára: link elég sok minden okozhatja.


  • Makaiak
    #34141
    Melyiket?
  • PoisonChihuahua
    #34140
    Tehát nem tudom elkerülni a telepítgetést. :( Na mindegy, azért THX!
  • bon
    #34139
    Lejelszavazni a fiókod.
  • bon
    #34138
    Virtuális gépre feltelepíted a Windows 7-et és aktiválod, ha jó utánna feltelepíted élesben a gépedre.
  • Jim Morrison
    #34137
    ja, annyit hogy van valami tippetek, hogy mi az ami mindenkeppen hasznos beallitasoknal? telepites utan :D
  • Jim Morrison
    #34136
    na ujra teszem a winfost >.< szoritsatok, nehogy felrenyomjak a format resznel :D
  • PoisonChihuahua
    #34135
    Sziasztok kedves fórumtársaim! Segítségre lenne szükségem. A jelenlegi Vistámat szeretném lecserélni Win7-re, amit anno a BMF-en (ma már Óbudai Egyetem) kaptam. A probléma az, hogy az már jó régen volt. :) Eredeti Windows-ról van szó DVD-re kiírva, termékkulccsal. A kérdésem az, hogy hogyan tudnám még az adataim lementése/HDD formázás/installálás macera előtt kideríteni, hogy érvényes-e a kulcs. MSDNAA oldálára már belépni nem tudok, mert már nem vagyok hallgató. :) Több oprendszert is (XP x86/x64, Vista, stb.) leszedtem anno amíg hallgató voltam és 1 éve telepítettem egy onnan származó XP Pro-t, azóta is fullosan működik, szal a kulcsok nem "járnak le" a hallgatói jogviszony megszűnése után, de a lényeg a lényeg, hogy azért szeretném biztosan tudni, még a telepítési procedúra előtt, hogy érvénye-e a Win7-em kulcsa. Előre is köszönöm aki tud segíteni!
  • bon
    #34134
    Driver frissítést megpróbálnék.
  • Makaiak
    #34133
    Akár milyen lejátszót inditasz el lefagy a gép
  • Makaiak
    #34132
    Bocsi még is van:Napló neve: System
    Forrás: Microsoft-Windows-Kernel-Power
    Dátum: 2011.01.17. 20:23:07
    Eseményazonosító:41
    Feladatkategória:(63)
    Szint: Kritikus
    Kulcsszavak: (2)
    Felhasználó: SYSTEM
    Számítógép: Maki-PC
    Leírás:
    A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.
    Esemény XML:
    <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
    <System>
    <Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
    <EventID>41</EventID>
    <Version>2</Version>
    <Level>1</Level>
    <Task>63</Task>
    <Opcode>0</Opcode>
    <Keywords>0x8000000000000002</Keywords>
    <TimeCreated SystemTime="2011-01-17T19:23:07.343750000Z" />
    <EventRecordID>117431</EventRecordID>
    <Correlation />
    <Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
    <Channel>System</Channel>
    <Computer>Maki-PC</Computer>
    <Security UserID="S-1-5-18" />
    </System>
    <EventData>
    <Data Name="BugcheckCode">0</Data>
    <Data Name="BugcheckParameter1">0x0</Data>
    <Data Name="BugcheckParameter2">0x0</Data>
    <Data Name="BugcheckParameter3">0x0</Data>
    <Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
    <Data Name="SleepInProgress">false</Data>
    <Data Name="PowerButtonTimestamp">129397656425751953</Data>
    </EventData>
    </Event>
  • Makaiak
    #34131
    Szeva! Semmi nincs az eseménynaplóban.
  • Wreck86
    #34130
    Köszi!
  • bon
    #34129
    Eseménynapló ír valami okosat a hiba jelentkezésének időpontjában?
  • Makaiak
    #34128
    Van persze nincs particionálva csak C:\ van, 50 GB szabad
  • lck
    #34127
    C:\ -n van elég hely ?
  • Makaiak
    #34126
    Szevasztok!

    Van egy kis problémám,telepitettem a windows 7-et és 3 hétig faszán ment minden,aztán kezdődött a gond,nem játszik le semmien lejátszóval filmet,elindul10 perc meg akad,bármien lejátszót használok 10 perc után meg áll ,lefagy és még a netről is leszed.
    Mi lehet a baj?
    A Gép Asus laptop 1,8 ghz/ GF 9500/ 1gb ddr2 / HDD 160 GB
  • bon
    #34125
    Jobb gomb az asztalon/nézet/kicsi ikonok
  • dashed_
    #34124
    ctrl + gorgo
  • Wreck86
    #34123
    Még egy kérdés: az asztalon lévő parancsikonokat lehet kisebbre venni?
  • Wreck86
    #34122
    Köszi neked is!:)
  • Wreck86
    #34121
    Köszi!:)
  • bon
    #34120
    vezérlőpult\tálca és start menü\start menü füll\testreszabás\újonnan telepített programok kiemelése
  • Wreck86
    #34119
    Sziasztok!
    Win7-nél hogy lehet kikapcsolni azt,hogy a start menüben kijelölve mutassa az újonnan feltett programokat?
  • KranaZoli #34118
  • tommygear
    #34117
    nem készít miniatűröket a windows a videókhoz, ez mitől lehet? kodek is van fent pedig
  • bon
    #34116
    A legfontosabb különbség, hogy az OEM csak azon a gépen használható amint aktiváltad (alaplap kivételével mindne cserélhető simán, alaplap meghibásodása esetén sincs elveszve az OEM licensz). Dobozos (box)verzió esetén nincs gép megkötés, csak annyi, hogy 1 időben csak egy gépen használható.egy
  • zsotesz
    #34115
    Hali!
    Kettő közt mi a külömbség?
    MICROSOFT Windows 7 Professional Magyar BOX 83.893 Ft
    MICROSOFT Windows 7 Professional Magyar OEM 37.255 Ft
    A box gondolom dobozos, de az oem? Azt csak géppel együtt adják?
  • kirol
    #34114
    Vezérlőpult>Rendszer és biztonság>Rendszer:
    Itt pedig oda van írva, hogy rendszer típusa: 64 (vagy 32) bites operációs rendszer
  • Wreck86
    #34113
    Sziasztok!
    Honnan tudom megállapítani, hogy 64 bites a win7-em, vagy sem?
    köszi