46641
  • gucho
    #34192
    illetve még egy kérdés: ebben a gépben van egy 500GB-os merevlemez.
    feltelepítettem a win 7-et, telepítésnél beállítottam egy 50GB-is partíciót, amire telepítettem, de a maradék 450GB-ot nem látom. hogyan tudom azt előszedni? Partition Magic?
  • gucho
    #34191
    serial n: QB01809151
  • bon
    #34190
    Ha megadod a Product number a gépről akkor segítek (7 karakteres, 7 vagy 12 karakteres esetleg 10 karakteres szám)
  • gucho
    #34189
    sajna nem tudom letölteni a lenovo oldaláról az ati drivert, mert hibás az oldal, valaki segítene?
  • Rotyoka
    #34188
    minden fenn van, teljesen naprakész a winem, illetve nem is bukott meg
  • aate
    #34187
    Rakd fel az összes frissítést.Ha eddig nem bukott meg akkor felmegy.
  • aate
    #34186
    Akkor nincs ötletem.
  • Rotyoka
    #34185
    Ez nekem már megvolt 11-én. Amúgy semmi buhera sincs a Win7-be csak, még a frissítések sincsenek integrálva bele, csak a loader van lefuttatva
  • aate
    #34184
    Ha meg mégsem akkor hibás valamelyik rendszer fájlod ,sok torrentes win 7-nél előjön ez a hiba kód,tiszta win 7-re simán felmegy.
  • aate
    #34183
    Mert előbb ez a frissítés is kell az sp1-hez ! KB97690
  • bon
    #34182
    De a te esetedben a www.lenovo.hu is jó lesz, beírod a gép típusát a megfelelő helyre és a hozzá való összes drivert kigyűjti neked.
  • bon
    #34181
    A gyártó oldalálról: www.amd.com
  • gucho
    #34180
    ati driver-t honnan tudok letölteni?
  • bon
    #34179
    Majd ha hivatalosan is kint lesz akkor nagyobb eséllyel lesz megoldás rá. Addig is rakd fel a frissítéseket és a Windows Update-ről, és kb már fent is van az sp1 nagy rész a gépeden.
  • Rotyoka
    #34178
    Nekem az SP1 telepítésénél kiír egy hibakódot, mégpedig a gép ellenőrzése után:

    0x800f0a12

    kb semmit sem találtam erről
  • bon
    #34177
    64bit jöhet csak szóba.
  • gucho
    #34176
    Lenovo Y560: Intel Core I5-460M, 2.53GHz, 4GB ram, Ati Mobility Radeon HD 5730 1GB stb.

    http://laptop.3e.ro/lenovo-ideapad-y560a-intel-core-i5-460m-2-53ghz-ati-radeon-hd5730-59-053344
  • Rotyoka
    #34175
    x64
    Memória: 4GB DDR3 1333MHz;
    Grafikus kártya: Ati Mobility Radeon HD 5730 1GB;

    És ugye ez már csak fizikálisan is 5 giga
  • bon
    #34174
    Attól függ, hogy mennyi memória van benne.
  • gucho
    #34173
    Sziasztok! Vettem egy Lenovo Y560-as laptopot. Az lenne a kérdésem, hogy 64 vagy 32 bites Windows7-et telepítsek rá?

  • Rotyoka
    #34172
    Ja semmi megoldottam.

    Preserve Current Boot Code-t kellett pipálni
  • Rotyoka
    #34171

    Ezt a hibát hogyan lehetne orvosolni? :)
  • aate
    #34170
    Ha ,,tört" wined van és eddig nem buktál meg menj fel a microsoft oldalára és érvényesítsd, ha ki szúrja akkor távolítsd el a régi cracket, majd akkor próbálkozz másaikkal. Az sp1 alapból tartalmazza a watu-t. Amit belinkeltem oldalt ott a fórumon tudnak segíteni ebben.
    Ezért kell tiszta win 7-et telepíteni serial nélkül, majd van 30 napod érvényesíteni....
  • bon
    #34169
    Én mindig megvárom a hivatalos verziót, legalább Technet vagy Msdn oldalon legyen elérhető az azonosító szám és akkor már tudom ellenőrízni, hogy hiteles e amit letöltöttem.
  • aate
    #34168
    Én személy szerint fel raktam egyik gépemre,de semmiféle javulást -változást nem tapasztaltam. Azért majd a mostani frissítésekre kíváncsi leszek mit fog hozzá szólni az update, mikor elvileg az enyém frissebb...
    ----
    Meggyőződésem ki kell várni a hivatalos verziót,nem maradunk le semmiről.
  • bon
    #34167
    Kíváncsi leszek a végkifejletre, de azt röhelyesnek tartom, ha valóban az sp1 felrakása után már lehet telepíteni még 60 frissítés.
  • aate
    #34166
    Nagy port kavart a Windows 7 SP1 kiszivárgása, de a kavarodásnak még koránt sincs vége! Máris 60 hotfix jön az SP1-re, amiket hamarosan szintén megkaparinthatunk!

    A kiszivárgás pillanata óta tömegek éljenzik, telepítik és használják az egyik oldalon, a másikon viszont sokan hangoztatják azt a meggyőződésüket, miszerint a minap a WZor Team által kiszivárogtatott verzió nem a végleges SP1 RTM.

    Külföldi fórumok elismert jó hírnevű tagjai, Microsoft-közeli szakemberek és szinte mindenki, aki él és mozog a témában igyekszik hangoztatni a maga meggyőződését, nemegyszer szinte mindent egy lapra feltéve, kockáztatva nehezen megszerzett elismert rangját és hírnevét.

    Az eddig biztos, hogy a Microsoft nem erősítette meg, (de nem is igazán cáfolta), hogy valóban az SP1 RTM verziója az, ami kiszivárgott.
    A másik dolog, ami biztos, az WZor és Zukona megbízhatósága. Aki követi velünk a híreket, annak egyértelmű, hogy ők bebizonyították szavahihetőségüket a Windows 7 első kiszivárgott bildeji idején és azóta is folyamatosan. Számtalan belsős információ, és több ezer Gigabytenyi kiszivárogtatott adat támasztja alá hírnevüket, így mi most is biztosak vagyunk abban, hogy az általuk kiadott "7601.17514.win7sp1_rtm.101119-1850" -es build a Windows 7 SP1 RTM.

    A Microsoft orosz Technet blogján korábban napvilágot látott információkat - melyek szerint az SP1 RTM elkészült és máris elküldték a tesztelők és OEM gyártók számára - röviddel a megjelenésük után helyesbítették és most a következő szöveg olvasható az oldalon:

    "A Microsoft még nem mutatta be az SP1-et az OEM partnereinek, bár jó úton haladnak a Q1 kiadás felé. Az oldalon korábban megjelent információk pontatlanságokat tartalmaztak."
    A bejegyzésből sok érdekes dolgot megtudhatunk, többek között azt, hogy Steve Ballmer eredeti terve az volt, hogy az SP1-et és az IE9 -et (annak ellenére, hogy két különálló termékről van szó és az IE9-t semmiképp nem tették volna bele a szervízcsomagba) egy időben adják ki, de mivel az IE9 még mindig csak RC változatban van és még az sem nyilvános, így erről le kellett mondaniuk. Az IE9 RC változatának megjelenése Február elejére tehető, de a végleges verzióra legalább Márciusig várnunk kell. Többek között az IE9-re várakozás miatt fordulhatott az elő, hogy habár a "7601.17514.win7sp1_rtm.101119-1850" build már November 11.-én elkészült (az összes nyelvi csomaggal és kiadással együtt!), mégsem született meg a végleges döntés az RTM-mé választásáról, egészen Január elejéig.
    Azt is megtudhatjuk az írásból, hogy ezalatt az idő alatt több mint 60 darab új hotfix készült az említett build-hez, melyek már Zukona és WZor birtokában vannak és hamarosan azok kiszivárogtatására is számíthatunk.

    másképpen : ha nem tagadná, akkor azt mondaná, hogy igen, ami kiszivárgott az ugyanaz, amit mi majd csak később adunk ki. Erre a nép még inkább elkezdené a netről össze vissza szedegetni az sp1-eket, amiknek fele valszeg vírusos, mert sokan leszedik wzorról és a gépükről feltöltik ide, meg oda, csak közben a gépükön lévő vírus is belekerülhet. Ezzel a Microsoft szerezne egy csomó elégedetlen windows felhasználót és itt a lényeg. Ahelyett, hogy szidnánk, lássuk be, az a legjobb amit tehet, hogy tagadja.
    ,,forrás: DirtyWindows "
  • Noodlee
    #34165
  • bon
    #34164
    Létezik magyar sp1 is, igaz még nem hivatalos forrásból.
  • [HUN]FaTaL
    #34163
    Ha a rendszer eredeti nyelve magyar, akkor nem tudod feltelepíteni.

    De az SP1 hivatalosan még nem jelent meg (az 5 nyelvű sem), ha jól tudom.
  • Rotyoka
    #34162
    Ha fel akarom rakni az SP1-et, de ugye a magyar az még nem támogatott nyelv, de ha átváltok angolra majd a telepítés után magyarra lesz valami gebasz?
  • Palinko
    #34161
    Igen ahol választanád ki a telepítendő partíciót. Próbáltam xp lemezzel annak sem sikerült felmenni :(

    Próbáltam az adott partíciót törölni újat hoztam létre de formázánál kidob ezzel a hibakóddal:
    Hiba 0x80070057

    Amit még fontosnak tartok elmondani van Ubuntu telepítve, azután jönne csak a win7.
  • Rotyoka
    #34160
    már olvasghattam, de semmi nem volt.
    Mind1 leszedem külön az SP1-et és felrakom úgy :)
  • aate
    #34159
    Szerintem a DVD színe utal a verzióra.
  • aate
    #34158
    Itt olvass utána.
  • Rotyoka
    #34157
    Hát Windows 7 Loader-t nem tudok használni, mert nem találja a boot sectoromat, ergo egyenlőre csak ez marad
  • bon
    #34156
    Megnézed a gépedre ragasztott eredetiséget igazoló matricát
  • Noodlee
    #34155
    Hogy tudom megnézni telepítés nélkül, hogy milyen win 7-es verzióm van, ha a DVD-ről lekopott a festék?
    Mármint a DVD valamelyik file-ja tartalmazza, hogy milyen verzió?
  • aate
    #34154
    Nemigazán tudom....de gondolom a rendszer frissítéseket ,biztonságit talán...Sp 1-et semmiképpen.(inkább próbálj meg egy másik törést )a frissítések fontosak !
  • Rotyoka
    #34153
    Pontosabban miket?