46641
  • aate
    #34272
    Leírás itt : > Link
  • aate
    #34271
    Windows 7 managert próbáltad ? Elég jó win 7 hiba javító. >Link
  • sfm
    #34270
    Üdv, nálam ugyanez a probléma.
    W7 64bit
    Próbálkoztam újratelepítéssel, újak telepítésével, driver frissítéssel, de semmi javulás...
    Rainmeter tökéletesen fut...
  • bon
    #34269
    Na az jó, akkor még 1 hibával kevesebb.
  • MeTaL
    #34268
    Nem tudom emlékeztek-e arra az írásomra amikor írtam, hogy profilbetöltési hibák vannak céges környezetben. Írtuk a Microsoftnak, HotFix-et fognak rá csinálni.
  • bon
    #34267
    Alaplapi driver frissítést próbáltál már? Esetleg bios frissítést?
  • bon
    #34266
    Telepítsd újra a minialkalamzásokat, jobb gomb eltávolítással, de végső esetben akár a könyvtárából is törölheted kézzel (c:\Users\felhasználód\AppData\Local\Microsoft\Windows Sidebar).
  • Spészgószt
    #34265
    sry tripla...hozzáfűzném NINCS IE9 feltelepítve!!!!
  • Spészgószt
    #34264

  • Spészgószt
    #34263
    Hello mindeki!
    Win7 Prof. 64bit van a gépemen és eltűnnek a gadgetek! Vagyis csak részben tűnnek el ... lásd kép...bezárni lehet őket meg kitenni, de semmi több :(
    [imgw=http://noob.hu/2011/01/23/minialkalmazas_hiba.jpg]

    Valaki találkozott már hasonlóval?
  • hikary
    #34262
    Sziasztok!

    Lenne kérdésem hátha valamelyik szaki tudja a gyógyírt.Ha nem akkor itt már csak a piócás ember segíthet.

    win7 X64.minden aktuális frissítés telepítve.Van 2 ata külső merevlemezem mindkettő 160GB samsung.Egyik ház Spire másik ház Aenclosure.Kínlódik a winem mindkét lemezzel.A spire-t 12-ből 1X felismeri rendesen különben inicializálásra hivatkozik meg 1450GB-osnak muatatja,stb.Firewire és USB kapcsolaton is.

    A másikat mindig formázásra küldené,de természetesen nem tudja végrehajtani.Nos a probléma az hogy egyéb gépeken mindkét külső lemez hibátlanul fut.

    Hol lehet a bibi?

    Előre is megköszönöm bárkinek van érdemi hozzászólása
    :)
  • Balumann
    #34261
    -Próbáld meg frissíteni a vezetéknélküli routered firmware-jét.
    -Próbálj wifi csatornát váltani a routeren, hátha azért szakad meg, mert a közelben van egy másik router is ugyanarra a csatornára beállítva, és időnként összeakad (bár ahhoz lehet, hogy több is kell).ilyesmit keress
    -próbáld meg kikapcsolt tűzfallal

    Milyen vezetéknélküli routered és hálózati kártyád van?

    Itt találtam olyat is, hogy az energiatakarékos üzemmódra váltás nem működik, és ez okozza a szakadozást.
  • Silius
    #34260
    Hy
    2 megjeleintőm van nekem: a TV és a monitorom.
    Mind a kettő össze van kötve a géppel, a tv HDMI kábellel, a monitorom pedig DVI-vel.
    Na most az lenne a gondom, hogy ha egyszerre akarom használni mind kettőt, akkor azt, hogy tudom beállítani, hogy mindkét helyen legyen hang?
    Mert a Windows hangbeállításokban mindég csak az egyiket lehet alapértelmezett állítani, ha pedig sima jack dugóval vinném ki a hangot a tv-re akkor nem játssza led, viszont HDMI-n keresztül engedélyezi.
    Geforce GT 220-as a videokártyám
    Hogy lehetne beállítani?
  • sethniel
    #34259
    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy 5-10 percenként ledob a windows 7 a wifiről. Kb. 15 perce pingelem a bixet, ezalatt 2-szer kaptam többszöri "Requested timed out"-ot. Ledob ilyenkor mindenhonnan: ircről, ts3-ról, ráadásul bosszantó játék közben. Átnyálaztam már az egész internetet, de semmi. Ezt végig szenvedtem anno vistával is, ott működtek az anti lag programok, de itt nem igazán. Van valakinek ötlete? + itt még nehezebb is tesztelni mert anno Vistával 60 másodpercenként jelentkeztek, itt kb. öt percenkét, de tovább tart, akár egy percig is.
  • WinStar
    #34258
    Sziasztok.IS7-E2-es Intel alaplapom van.És nem látja a Sony DVD írómat.Az intel honlapjáról próbáltam feltenni a drivert de nem teszi fel :S
    please help.A biosban látja a DVD-írót,csak a Windows 7 nem.
  • Balumann
    #34257
    Egyik ismerősömnek ugyan ez volt a gondja, nála is egy folyamat okozta, valamilyen munkájához szükséges szoftvernek az automatikusan elinduló szerverszolgáltatása. (Szerencsére kivehető volt, azt a részét nem használta a szoftvernek, amihez az kellett volna).
  • bon
    #34256
    parancssorba (cmd) beírod, hogy ipconfig /all
  • Zoli007
    #34255
    ipconfig -all
  • dvid95
    #34254
    csö tudja valaki hogyan találhatnám meg a fizikai címet win 7 alatt?
    pls help nagyon sürgös
  • aate
    #34253
    Igen ,ez annyit jelent, hogy részletesebben egy helyen megtalál a felhasználó minden beállítást.
  • bon
    #34252
    Akksi még lehet rossz, találkoztam már olyannal, hogy 1 cella volt hibás és időnként újraindult.
  • Picar77
    #34251
    köszi de a táp nem hiszem hogy gond lenne, mert egy laptoprol van szó és ugyis csinálta hogy bevolt dugva áramba meg ugyis hogy aksirol ment...
    mindenesetre kivettem az induló listárol pár dolgot és most jo bár inkább lekopogom :D
  • zsotesz
    #34250
    ezt próbálta már valaki?
  • tom235
    #34249
    Így sikerült. kösz.
  • aate
    #34248
    lehetőséged van a (meghajtó) fájlokat, vagy mappákat is saját tulajdonba venni, teljes hozzáférést biztosítani a fájlokhoz. Ehhez az asztalon, vagy a Windows Explorer-ben kattints jobb gombbal a fájlra vagy mappára, és a Tulajdonságok (Properties) pontra.

    A megjelenő ablakban menj a Biztonság (Security) fülre. Itt kattints a Speciális (Advanced) gombra. A következő ablakban kattints a Tulajdonos (Owner) fülön a Szerkesztés...(Edit...) gombra. A megjelenő ablakban válaszd ki azt a felhasználót, akinek teljes hozzáférést szeretnél adni. Nyomd meg az Alkalmaz (Apply) gombot, ekkor egy figyelmeztető ablak ugrik fel.

    Ezután már csak OK-t kell nyomni az összes ablakban, és készen is vagy, most már módosíthatod a fájlt.
  • bon
    #34247
    Alapból nem vagy teljes jogú Rendszergazda, és ha nem az UAC-ra gondolsz akkor a mappa vagy fájl biztonság fülén érdemes szétnézned, hogy van e jogosultságod, ez természetesen nem kikpacsolható.
  • aate
    #34246
    Ez a jelenség gyanúsan hardver hiba, elsődlegesen Táp , majd alaplapra gyanakodnék.
  • tom235
    #34245
    Lehet láma kérdés, de nem lehet valahogy elintézni, hogy a windows 7 ne kérjen mindenhez ún. "rendszergazdai jogosultsáot" (és itt nem az UAC ra gondolok)? Ezt már azért sem értem mert elvileg rendszergazdaként vagyok bejelentkezve, de sok mindent nem enged, pl letörölni néhány mappát a külső vinyómról.
  • naaa
    #34244
    nézz szét itt link
  • Picar77
    #34243
    hello
    lenne egy kis problémám, amikor bekapcsolom a gépet bejön az üdvözlő képernyő majd az asztal és 2 másodperc mulva kikapcsol a gép. Csak csökkentet modban hajlando utána elindulni, ha ott vissza állitom a rendszert egy korábbi napra 01.08-ra akkor simán elindul, de ha kiapcsolom és utána ujra be megint nem indul el és azt csinálja amit a visszaállitás előtt

    a naploban ezt a hibát irja: service control manager 7001
    lehet ezzel valamit kezdeni ?
    előre is köszi
  • bon
    #34242
    A bekarikázott helyen lőéő szövegre elvileg rá lehet kattintani (bár már találkoztam oylannal, hogy nem engedte)

  • him13
    #34241
    ott nem tudok semmit módosítani ,sem a hálózat nevét ,sem a típusát
    ???
  • bon
    #34240
    hálózati megosztási központban az aktív hálózatok megtekintése résznél állítható.
  • Balumann
    #34239
    Nálam sajnos volt, nem is egyszer, asztalin és netbookomon is. Valamikor jó, valamikor teljesen elkúr 1-1 fájlt amit ntfs -re mentek, olyan is volt, hogy kitörölni sem engedte, amíg nem futtattam le a chkdisc -et (megnyitni persze utána se)... Debiannal (erre ráadásul külön telepíteni kellett az nfts-3g -t vagy mit), Ubuntu 10.04 -el és 10.10 -essel is előfordult ráadásul. Olvasással szerncsére nincs baj, de az írással...
  • him13
    #34238
    Sziasztok
    Van egy kis probléma, ez ügyben szeretném a segítségeteket kérni.
    Az asztali gépemet szeretném összekötni a laptopommal UTP kábelen keresztül.Amikor összedugom,azt írja h nem azonosított->nyilvános hálózat,így pedig nem lehet otthoni csoportot létrehozni,mert ahhoz otthoni hálózatnak kéne lennie.Nem tudom hogy állítsam be.Kérlek segítsetek.Köszi
  • bon
    #34237
    Még nincs, de amíg a Microsoft el nem ismeri, hogy kész az SP1 addig nem is lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #34236
    Van már hivatalos checksum?:))
  • bon
    #34235
    Egy frissen telepített rendszernél ez természetes.
  • Rotyoka
    #34234
    Nekem most hogy teljesen integrált x64 Pro-t tettem fel szerintem 5-6mp-el gyorsabban bootol mint régen
  • sunlight
    #34233
    Nekem a boot idő egy kicsit hosszabb lett vagyis komótosabban áll fel a rendszer.