46641
  • Rotyoka
    #34352
    kössz.
    50 perc múlva kiderül mert addig keres :)
  • bon
    #34351
    De ez is jó lehet: link
  • bon
    #34350
    itt írnak rá egy megoldást: link
  • Rotyoka
    #34349
    Ez igen.

    Eltűnt a 180gigás E meghajtóm, vagyis a win szerint a formátuma RAW, és ebben az a poén, hogy látja a windwos a partíciót csak nem lehet megnyitni
  • suba53
    #34348
    "Hála nekik, majd csak egy kattintásra van minden Windows 7 szerszámok, használati, mappák és funkciók. Ne emlékszik az utat, hogy hozzáférjen, hogy szép a Windows 7? Szeretne tiszta Internet Explorer cache nélkül turkált közül trükkös lehetőségek? Itt az útmutató még mindig keres!"

    Inkább hagyták volna meg az eredeti angol szöveget, mint hogy így elcsúfítva a fordítórobottal beszerkesszék. :-)
  • sunlight
    #34347
    Töröld le telepítsd újra innen töltsd le hozzá magyarítást is húzd bele a telepítőbe a nyelvi fájlt és máris magyarul fog települni ott vedd ki a pipát az automatikus indulás elől és kész. Mondjuk ennek semmi köze ehhez a fórumhoz.
  • aate
    #34346
    Shell parancsok és végrehajtani a parancsok,Run parancsok: Egyébb parancsok
  • aate
    #34345
    itt is : Win 7 futtatás parancsai
  • aate
    #34344
    Windows 7 futtatási-parancsok listája
  • Bmx01
    #34343
    engem is érdekelnének ilyen parancssori dolog,
    valahol nincs ez összeszedve mit-hogy lehet parancssorba csinálni?
  • bon
    #34342
    runas paranccsal lehet futtatni.
  • Met
    #34341
    Hogy lehet rendszergazdaként futtatni egy parancssorba beírt parancsot?:)

    Evin: nem tudom kikapcsolni ugyan is be se tudom kapcsolni mert nincs a beállításokban olyan lehetőség, csak úgy tudtam indítani win-el együtt, hogy beraktam az indítópultba, ami megjegyzem üres de az utorrent még is elindult.
  • suba53
    #34340
    Amit eddig olvastam az SP1-ről, hogy gyakorlatilag az eddig kiadott javításokon kívűl szinte semmi újat nem hoz, akkor szerintem nélkülözhető lesz.

    És előbb-utóbb jönni fog egy "szuper WAT remover" ami ezt is megoldja. :-)
  • Livius
    #34339
    Sikerült a tisztaszoftvertől letölteni egy Office 2010 telepítőt végre, szóval ezzel a kulcsnak mennie kellene azon. Csak hogy miután a régebben felrakott Office 2010-et eltávolítottam és ez után mikor indítanám a tisztaszoftvertől letöltött telepítőt a telepítő azt írja "telepítési csomag nyelvét nem támogatja a rendszer" és kész kilép. Ezzl mit lehet kezdeni???
  • bon
    #34338
    Én nem állítom, hogy gondot fog okozni, csak nem lehet nélküle feltelepíteni az sp1-et, integrált telepítők meg már alapból tartalmazni fogják.
  • Máté94
    #34337
    Szerintem nem fog gondot okozni. :)
  • bon
    #34336
    Sp1-től kezdve megkerülhetetlen lesz, mert integrálva van bele.
  • suba53
    #34335
    Remélem megoldódik a "A számítógépen nem eredeti windows fut" probléma.

    Eltávolítottam a KB971033 frissítést, ami az eredetiségvizsgálatot frissítette. Állítólag ez a drága pénzen vett verziókat is leminősítette, ha azokon a user az MS által nem engedélyezett műveleteket végzett, pl az eredetitől eltérő nyelvi beállítást telepítettek rá.

    http://win7.ucoz.es/news/az_eredeti_windows_7_sem_eredeti/2010-05-22-159
  • Evin
    #34334
    utorrenten beül is kikapcsoltad az automatikus indulást?
  • [HUN]FaTaL
    #34333
    1. Ott valami más bug van, ha rendszergazdaként futtatva kiveszed a pipát akkor jó.
    2. Az maga a rendszer, valószínű fetchelt vagy indexelt, ne piszkáld.
  • Met
    #34332
    Két kérdésem van, win7 Home Premium 64 bit.

    1. hol tudok kivenni programot az automatikusan induló progik közül?
    Mielőtt még írnátok futtatás msconfig automatikus indítás fül megvolt és a Felhasználó/Usernév/Roaming..../Programs/Inditopult is.
    Az utorrent automatikus indulását akarom letiltani, kivettem a pipát tegnap és ma mégis elindult.

    2. bekapcsolás után a gép cicergő hangot hallat, a vinyót használja egy system nevű dolog (az erőforrásfigyelő szerint) az mi a szösz?
  • [HUN]FaTaL
    #34331
    Az nem jó, keress olyan telepítőt ami kér.
  • Livius
    #34330
    Netről szedtem le és nem kért telepítésnél kulcsot.
  • bon
    #34329
    Rendelted a telepítőt vagy letöltötted? Mert én csak kulcsot igényletem majd, beszereztem a telepítőt a netről és két félét találtam, kulcs nélkül telepíthető, meg olyat ami a telepítés elején kéri és addig nem enged tovább amíg meg nem adom.
  • Livius
    #34328
    Kulcsnélkül tudtam telepíteni.
  • bon
    #34327
    Telepítés elején elfogadta a kulcsot?
  • Livius
    #34326
    Tisztaszoftver.hu-ról igényeltem Microsoft Office 2010 Professional Plus kulcsot. Meg is kaptam, de miután felraktam az aktiválásnál azt kapom hogy "Érvénytelen a megadott termékkulcs" most ilyenkor mit tehetek? Az én gépemen kell lenni a hibának, vagy tényleg rossz kulcsot kaptam?
  • bon
    #34325
    Gyorsak voltak.
  • MeTaL
    #34324
    Meg is kaptuk az MStől a hotfixet a profil betöltő hibára. Tök jó.
  • suba53
    #34323
    Keress rá a removeWAT-ra.
    Ott le van írva minden. Csak vigyázz utána már nem szabad kiengedni updatelni.
    Vagy van ODIN aktivátor is. Azt nem használtam, de állítólag azzal az updatek is mennek.
  • [HUN]FaTaL
    #34322
    Miben? Legális windowsom van.
  • oneal1
    #34321
    ennyi energiaráfordítással segíthettél volna
  • [HUN]FaTaL
    #34320
    Beírod a termékkulcsot és rányomsz az aktiválásra, mi olyan bonyolult ezen?:))
  • oneal1
    #34319
    valaki segísem nekem legyen olyan kedves aktiválni a win7emet.
    build 7600 angol.

    köszönöm!
  • suba53
    #34318
    Vezérlőpult-mappabeállítások.
    Ott már az XP-ből ismert módon: a nézet fül alatt az "Ismert filetípusok kiterjesztéseinek elrejtése" négyzetből a pipát kivenni.
  • suba53
    #34317
    Az aktiválással kapcsolatos dolgokat eltünteti, tehát nem jelez, de a figyelmeztető ablak alkalmanként feljön, kicsit zavaró.
    Másik gépen nem követtem el ezt a hibát, ott tökéletesen megy.
  • Framsen
    #34316
    Sziasztok !

    Hogyan kell beállítani a windows 7-en, hogy kiírja a file neve mögé a kiterjesztését ?

    Köszi
  • Rotyoka
    #34315
    H-h nem megy?

    Restore-ra kattintasz, resi, majd ismét remove és máris nincs gond
  • suba53
    #34314
    Sziasztok!

    Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a Remove WAT futtatása után még egyszer kiengedtem frissíteni a win7-et.
    Azóta az "Ön nem eredeti windowst használ" ablak időnként megjelenik.
    Ezt hogyan lehet kilőni?
    A Remove WAT-al sajnos nem megy.
  • Silius
    #34313
    Az RCA nekem szét van osztva több ágra is, tehát az az alaplapi jack-ből jön.
    Sajnos a TV-m menüjében nem lehet állítani a HDMI-vel kapcsolatban semmit, csak a hátlapon van neki a HDMI mellett RCA csatlakozó.
    A VGA bementetnek pedig van egy jack dugója, de a VGA a minőség miatt megint nem jó:(
    Sajnos nem tudom, hogy oldjam meg:( Valamiért nem tudom 100%-an tiltani a HDMI hangátvitelt, mert a TV csak ott várja a hangot.
    Igazából nem is lenne gondom, ha a WIN7 alapból átállítani a hangot mikor a jelet kiküldőm a TV-nek, csak így eléggé macerás, hogy a képet is állítanom kell, plusz utána a hangot is.
    Érdekes.