46641
  • amdopteron
    #34558
    halle van egy gondom leáramtalanítom a gépet és a biosba a dátum fasza minden óra,perc pontos de a windows 7 ahogy bejön 2079.tudja a halál hanyadika van mindig átálítódik.Valaki segítene ,hogy ez miért?Meg hogy tudnám kiköszöbülni!
  • aate
    #34557
    ~30 MB ,nem semmi adag megint.
  • bon
    #34556
    Elérhető az e havi frissítés adag.
  • [HUN]FaTaL
    #34555
    IE
  • Zoli007
    #34554
    Ha jól rémlik, az IE-ben kell.
  • Armagedown
    #34553
    hogyan lehet RSS feedeket hozzáadni az RSS olvasó minialkalmazáshoz ?
  • gyuri35
    #34552
    Rájöttem a hiba okára az írást rontottam el!
  • bon
    #34551
    Ez esetben marad valamilyen más cégtől származó partíció kezelő program ami képes fat32-re formázni.
  • Metwork
    #34550
    De ez vinyó :S
  • [HUN]FaTaL
    #34549
    Nem. De pendriveot lehet FAT32re formázni win7 alatt is.
  • Met
    #34548
    Nem látja, Win7 alatt már nem lehet FAT32-re formázni? Esetleg Vista alatt sem?
  • bon
    #34547
    Adott típusnál érdemes megnézni a kézikönyvében.
  • Ironman2
    #34546
    Ok,akkor hagyom.Xp már 3 éve nincs a gépemen.
  • bon
    #34545
    Szerintem az már nem a Windows 7-es rendszerfájla, inkább XP-é, de abból is a boot.ini biztonsági mentése, mert bak a kiterjesztése ami backup-ot jelent.
  • Met
    #34544
    Szerintetek az exFAT file rendszert képesek olvasni az asztali dvd lejátszók?
  • Ironman2
    #34543
    Amugy nekem van ott egy boot.bak fájl,és nem tudom mi hozta létre,a windows a c.-n van,és nem az e,-n
  • Ironman2
    #34542
    Kösz.Sikerült
  • bon
    #34541
    Jobb gomb a meghajtón tulajdonságok biztonság füll, majd a szerkesztés gomb és a felhasználódnak teljes jogot állítasz be, vagy ha nincs a listába akkor felveszed szintén teljes joggal.
  • Ironman2
    #34540
    Nekem az uj meghajtón ami 1 TB-s,és most lett nemrég berakva,nem enged tömöriteni a winrar,mert azt irja ki hogy hozzáférés megtagadva,másik meghajtón engedi.Hol lehet a win7-ben beállitani hogy hozzá lehessen férni teljes joggal a fájlokhoz,Még a másoláshoz is engedély kell az uj meghajtóra
  • bon
    #34539
    Én 4gb esetén már fix értékre állítottam, ha jól emlékszem min 2048mb max 4096mb és külön partícióra raktam.
  • buko20
    #34538
    Win7be érdemes a lapozófájlt állitani vagy hagyjam hogy a gép kezelje? 4gb memoriám van.
  • bon
    #34537
    A sok féle kodec használata okozza, a media player csak kevés félt támogat, ezért célszerűbb más progival lejátszani, mert van néhány amibe sok félét belepakolnak.
  • gyuri35
    #34536
    Köszönöm a tippeket,mindjárt utánajárok a dolognak!Belenéztem a film tulajdonságaiba ott ezt írja:Audio:kétcsatornás stereo,tehát elvileg szólnia kellene.Úgy rémlik volt már ilyen gondom, a PC-ben meg sem nyikkant az asztali DVD-ben meg normális hangja volt!Miért van ez?
  • Met
    #34535
    Nem kell kodek pack, KM Player, VLC Player stb.
  • bon
    #34534
    Kodek pack nem ajánlott, problémát okozhat némely programoknál. Inkább olyan lejátszó haszálata mi képes bármit lejátszani.
  • polipeti
    #34533
    Próbálj beletenni a gépbe valamilyen kodek pack - ot.
  • bon
    #34532
    Ne a WMP-el próbáld, mert sok filmmel nem boldogul, használd a KMPlayer-t.
  • gyuri35
    #34531
    Sziasztok!Olyan problémám van,hogy:Megírok egy filmet NERO-val,kész az írás,próbálom lejátszatni a WMP.-vel a kép tökéletes hang nincs!Hol lehet a bibi?/ultimate 32 bit, creative hangkártya SB Audigy illesztőprogrammal/
  • aate
    #34530
    start menübe beírod > regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE > és itt megkeresed.
  • Viktor9202
    #34529
    Helló. Hagy kérdezzem már meg, hogy Daemon Tool-s registry fájl-ját hol tudom kitörölni? Azt írta hogy a próbaverzió lejárt, és nem enged feltelepíteni másikat. Köszi előre is
  • jancsi8511
    #34528
    Most raktam fel egy hete a legfrissebbet,de ahogy írtad gyors újra raktam,és hopp jó lett.
    Ez mitől lehetett?
  • bon
    #34527
    VGA driver rendben van?
  • jancsi8511
    #34526
    Sziasztok esetleg tudna valaki abban segíteni,hogy Win 7-en nem tudok rendesen videókat nézni(pl:youtube-n)szaggat pedig a net már betöltötte a videót.Letöltöttem a legfrissebb Adobe flash-t is de semmi javulás.
  • Tomy Lee
    #34525
    Na megjelent,köszi mindenkinek!
  • aate
    #34524
    start menü > írbe partíciók > ott megjelenik partíciók létrehozása formázása >belépsz >lemezkezelő ott tedd aktivá vagy formázd meg vagy adj hozzá betűjelet
  • MR ME
    #34523
    lemezkezelőben adj neki betűjelet
  • bon
    #34522
    Lemezkezelőben nézd meg, legtöbbszőr csak betűjel nincs adva neki amit betudsz állítani a programmal.
  • Tomy Lee
    #34521
    Hali!
    Olyan gondom van,hogy telepítettem win7-t és nem látja a D meghajtómat csak azt amire telepítettem.
    Mi lehet a gond?
  • bon
    #34520
    Nem futt állandóan, ha hibernálod akkor a memória tartalma a winyóra iródik.
  • Metwork
    #34519
    Az amúgy hogy működik? Amikor bezárom akkor azt írja, hogy hibernálja.
    Ez állandóan fut?

    Fel kellett raknom egy régi scanner miatt.