46641
  • lalika37
    #34598
    Sziasztok! Valaki segítsen nekem. Megváltozott a betűk alakja, formája. Hol tudom vissza állítani? Köszi előre is!
  • WuFraZselic
    #34597
    na igen de az a gond hogy 1.5 órán át dobta a kékhalált, csak rendszer visszaállítással oldódott meg :D így nem tudom ha visszaállítom a rendszert, akkor megmarad e a screenshot, vagy ez a program elmenti e a hibát ami megmarad a visszaállítás ellenére :)
  • aate
    #34596
    Az sp 1-re is jön már frissítés. :)
  • aate
    #34595
    Kékhalál jelentkezésekor,gép bekapcsolása után elindítod a programot és egy ablakban kapsz leírást a hibák okáról.Ha nem érted az okát ide másold be a képernyőt és próbálunk segíteni.
  • WuFraZselic
    #34594
    done

    amúgy ez a bluescreenview hogy működik? ha megint felrakom a telepítéseket , és lefagy a windows indításkor, akkor ez kijelzi melyik fájllal van a gond és letudom rögtön törölni?
  • bon
    #34593
    Célszerű elrejteni és akkor nem fogja mutatni.
  • WuFraZselic
    #34592
    csak nyelvi csomag van a választhatónál
  • Athem
    #34591
    Köszönöm sunlight!

    Ha esetleg tudnál jobb vírus írtókat mondani örömmel várom, privibe ;)
  • bon
    #34590
    Úgy néz ki a kiszivárgott változat az valósnak is bizonyult.
  • bon
    #34589
    Elkészült az SP1: link

  • xblades
    #34588
    köszi a fórum linket
  • sunlight
    #34587
    Ja és cseréld le a NOD-ot vannak sokkal jobbak még ingyen is comodo
  • sunlight
    #34586
    Nyisd meg rendszergazdaként a Registry Editor-t (a Start menü keresőjébe írd be, hogy regedit, a megjelenő ikonra kattints jobb gombbal, és válaszd a Futtatás rendszergazdaként parancsot). Keresd meg a következő kulcsot:

    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones

    Kattints a Zones kulcsra, és a 0 kulcs előtt, ha találsz kulcsot, azt töröld ki. Indítsd újra a rendszert.
  • Athem
    #34585
    Sziasztok!

    Lenne egy kisebb esztétikai problémám.Nemrégiben bekaptam egy win32 vírust, noddal(4.2), illetve windows defender-rel le tisztítottam a rendszert azonnal, és egy újra indítás után a mini alkalmazások meg kerdültek, nem mutatnak semmilyen értéket, és az alapok se mennek. Valaki tudja ezekre mi a gyógyír?
  • aate
    #34584
    Le, ajánlott is !
  • elitehun
    #34583
    A gép most talált vmi új frissítéseket, ezek közül mindet le lehet tölteni?
  • aate
    #34582
    Ezt töltsd le ,a következő kékhalál után megmutatja mi okozta a hibát:BlueScreenView
  • bon
    #34581
    A nem kötelező frissítéseket én még átnézném és ha nem driver vagy nylevi csomag akkor fel kellene rakni. Amit meg nem telepítesz az jobb gomb elrejtés.
  • aate
    #34580
    A Win védelmi rendszere, kémprogramok vagy más nem kívánt szoftverek okozta teljesítménycsökkenéstől és biztonsági kockázattól védi a számítógépet ! De nem helyettesíti a vírus irtó programokat !
  • bon
    #34579
    Nézd meg az eseménynaplót, nálam és a munkahelyem még egy gépnél se volt probléma.
  • bon
    #34578
    Hasznos, kártevő kereső írtó: adware, spyware, trójai kereső
  • Wreck86
    #34577
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy win7 alatt a windows defender milyen progi,illetve hasznos-e? Mert felhozza a frissítéseknél, hogy van belőle újabb.
  • WuFraZselic
    #34576
    előre is bocsánat, de valamiért nem jó a link (legalábbis nekem), úgyhogy beraknám a képet ide

  • WuFraZselic
    #34575
    sziasztok!

    az imént installáltam néhány windows frissítést, majd újraindítás után folyamatosan dobta a kék halált, egy rendszer-visszaállítás hál isten megoldott a problémát. az alábbi frissítések közül melyik lehet az, amelyik okozhatta a problémát, van valami ötlet?

    ezeket telepítettem ma reggel: kép
  • bcrics
    #34574
    köszönöm,ezt kerestem:)
  • bon
    #34573
    Ott találod ahol xp-be is, vezérlőpult\felügyeleti eszközök\számítógép kezelés\lemezkezelés
  • bcrics
    #34572
    Hell,Win 7 allatt hol találom a lemezkezelés opciót?...van 1 particióm csak nem látja a gép,ezt szeretném aktiválni,...mindezt Xp esetében hol kell beállítani?
  • aate
    #34571
    Nálam ez vált be : ESET Smart Security Komplett védelem. > link (nod32 fórum )
  • aate
    #34570
    ,,A szükséges CD / DVD meghajtó illesztőprogram hiányzik" Talán ez segít :
    > Link
  • aate
    #34569
    xp óta nem nagyon kell illesztőprogram a dvd meghajtóhoz! Ott valami más hiba lesz, ilyennel még nem találkoztam.Ha az xp telepítő meg elindul akkor a win 7 lemezed a hibás, próbáld meg a telepítőt
    (iso file-t )pendrive-ra kí írni arról telepíteni.Ezzel a programmal kilehet írni pendrive-ra :USB / DVD Downloadtool.
    majd a boot sorendet usb-re állítod.(majd a telepítés végén vissza kell állítani !)
  • xblades
    #34568
    Abban segítenétek mi a legbiztosabb program win 7-re ami meggátolja hogy interneten keresztül megnézzék hogy mi van a gépemen és letöltsék?
    Valami olyan ami egy profibb ellen is véd. (tudom az igazi profi ellen nincs ilyen)
  • JethroHUN
    #34567
    Laptopon, win7 alatt hol tudom megnézni h milyen gyártó alaplapja van a gépben? samsung noti, de a samsung az 100 h nem gyárt alaplapot.
  • bcrics
    #34566
    tehát bebootol a noteszgép,betölt a nyelválasztó,a továbra kattintva megjön a következő ablak amin a telepítésre kattintva,némi töltés után dobja a hibaüzit hogy "Egy CD/dvd meghajtó szükséges eszközillesztője hiányzik,ha az illesztőprogram hajlékonylemezen,cd/dvd-n illetve usb flash meghajtón..."

    Szóval vmi eszközillesztőre lenne szükségem,de a gyártó honlapján pont ez nem szerepel.

    A notesz típusa még1x.:

    Hp pavilion Ze 4800
    Honnan tudok letölteni drivert hozzá.?
  • aate
    #34565
    Nézd meg a biosban látja-e a DVD meghajtót.Boot sorrendben rakd előre.
    Ha az xp telepítő bootol akkor a win 7 lemezzel van a baj.
  • bcrics
    #34564
    Sziasztok,Az lenne a Problémám hogy a Következő Laptopra Hp pavilion Ze 4800 szeretném telepíteni a rendszert,a telepítés elején kéri a gép a megfelelő Cd/Dvd eszközillesztőt,viszont az Xp simán engedi telepíteni,a win 7 emiatt befogja,,A biosban kell állítanom vmit vagy a drivert honnan tudnám letölteni mert nem találok sehol megfelelő dvd drivert.?

    A Segítséget Köszi előre is.

    Cz.
  • aate
    #34563
    1.Nézd meg az óra beállításainál milyen kiszolgáló van megadva internetes idő : time.windows.com . Ha esetleg nem sikerült a szinkronizálás, akkor a legördülő menüből válassz másik szolgáltatót.
    2.vagy hasonló hiba akkor léphet fel ha az alaplapi gombelem merülőben van .De szerintem akkor a biosban is elállítódik. Mindenesetre a csere egy próbát megér.
  • bon
    #34562
    Nem sok, ha azt nézzük, hogy a munkahelyemen a wsus szerveren most engedélyeztem a 155 frissítésből a minket érintőket közel 600mb letöltési mérettel, elenyésző mennység belőle a Windows 7.

    Itthon 11 frissítés volt választhatóvel együtt, méretét nem figyeltem.
  • [HUN]FaTaL
    #34561
    60 mega a választhatókkal együtt :D
  • Terence007
    #34560
    A választhatókat is add hozzá szerintem, mert hasznosnak tűnnek.
  • [HUN]FaTaL
    #34559
    Az SP-t adnák már ki...