46641
  • Jakuza001
    #34518
    Nem mert az szimplan egy Win7-hez keszult VirtualPC-t futtat.
    Abban pedig nincs D3D emulacio.
  • Metwork
    #34517
    A Profession beépített XP-je nem jó ilyen célra?
  • Jakuza001
    #34516
    Szerintem olyan regi jatek siman fut megfeleloen emulalt kornyezetben is.
    Amugy probalkozz inkabb a Virtualboxal annak lenyegesen jobb a D3D kezeles mint a VmWarenak.
  • grebber
    #34515
    Valami 2001 vagy 2002.-es gyűrűk ura game! De mindegy akkor restartal átlépek xp-re és játszom ott.
  • bon
    #34514
    Virtual PC felejtős, nem játákra készült.
  • Evin
    #34513
    Nem tudom mikori kiadás, de pl a Gothic 1 tűrhetően fut Vmware alatt, a Metal Gear Solid 2 már kicsit darabos ill. lassú. A VirtualBox 3D-s támogatása ennél is gyengébb.
    Nem lehet, hogy csak azért nem megy, mert x64-es rendszered van? Egyes játékok védelme nem bírja, és így telepíteni sem lehet őket.
  • TTechno
    #34512
    Sziasztok!

    Keresgéltem neten olyan naptár minialkalmazást amelynél a napokhoz teendőket vagy eseményeket tudnék beírni, de sajnos nem találtam ilyet. Tudnátok nekem ajánlani egy ilyen minialkalmazást? Köszi a segítséget előre is.
  • [HUN]FaTaL
    #34511
    VMWare, de nagyon lassú a DirectX-e, szóval maximum valami ezeréves játékokat tudsz futtatni.
  • JethroHUN
    #34510
    A játék indítófájlján (.exe)jobb gomb/ tulajdonságok, és ott a kompatibilitás fül, bepipálod, kiválasztod melyik op redszer legyen és OK.
    Szerintem úgy elfog indulni.
  • grebber
    #34509
    Van rá valami mód hogy olyan játékokat futtassak win 7-en ami nem megy rajta alapból??

    Van valami virtual pc-s ügyesség! Ez hogy működik és működik-e normálisan szóval mennek lazán az xp-ás dolgok??
  • JethroHUN
    #34508
    Kösz, sikerült ezzel a programmal. :))
  • aate
    #34507
    itt is töröld : c:\user\AppData\local\Microsoft\office
  • aate
    #34506
    Your uninstaller program törli a program listáról,majd regiszteri pucolás és utána ha még ott lesz: c:\user\AppData\Roaming\Microsoft\office mappa tartalmát is törlöd
  • JethroHUN
    #34505
    ]Gyorsan kellene segítség
    Már mindent megpróbáltam, de sehogy nem sikerül eltávolítanom a MS Office Professional Plus 2010-et a gépről, vagyis csak a Programok eltávolítása...-ből. Nem tudom milyen adatbázisban tárolja a gép h egy program telepítve van e vagy nincs, de a registry ben sem találtam, HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE csak ott kerestem rá, bármire ami office, exek nevére is pl. Azért kellett rámennem az unistallra, mert a windows okoska update, más netet csatlakoztattam, ami után magától vissza kapcsolt a frisítés, vagy 90et töltött le, köztük az office javításait is, aminek hála teljesen használhatatlan lett, minden egyes indításnál, jött a telepítő ablaka, a konfigurációval, ami ha végig ért bejött egy tallózás ablak, vmi fájlra hivatkozva. Amire mégse nyomtam, erre vmi licensz hibaüzenet és a program azonnal bezárt. A probléma a h az uninstalnál is ezzel jött, fogtam kitöröltem a teljes mappáját, hátha akkor simán kiveszi a bejegyzést, nem. Helyette kaptam "a telepítés nyelvét nem támogatja az OS" lol DE a telepítés a lemezéről sem indul el, azonnal lefagy, hibát észlel stb.

    Akinek van bármi ötlete h tüntessem el a gépről annak megköszönném.
  • aate
    #34504
    Ha nincs a gépen akkor itt letöltheted : > Link
  • aate
    #34503
    Vezérlőpult\Felhasználói fiókok és családbiztonság\Szülői felügyelet:szülőifelügyelet használata
  • tary
    #34502
    Sziasztok! Én egy olyan biztonsági megoldást szeretnék megoldani Win 7 alatt ,hogy a számítógépen van ugye a Rendszergazda fiók és csináltam egy vendég fiókot. Azt szeretném , hogy a vendég résznél ne lehessen letölteni , filmet nézni és semmi mást végülis csak internetböngészésre lehessen használni. Próbáltam már a Sajátgép C meghajtó tulajdonságok/biztonság résznél korlátozást beállítani ,de akkor a rendszergazdát is letiltja és az asztalra attól lehet töltögetni. A másik amit szerettem volna megpróbálni ami XP-nél is működött csak már nem tudom mit kell beírni a futtatás résznél az az , hogy különböző fájlformátumokat letiltani pl. mp4 , wav , mp3 , avi stb . Ezzel elérve , hogy ne lehessen filmet nézni a gépen. Kérem segítsetek. Előre is köszi. Üdv
  • [HUN]FaTaL
    #34501
    Chipset driver, érdemes.
  • SirAlo
    #34500
    Hi, az alaplapnal a Chipset Intel INF ez micsoda pontosan? Erdemes feltelepitni? Mert regebben felraktam es semmi valtozast nem ereztem
  • aate
    #34499
    Lehet nem jól adtad meg az adatokat. > Win mail beállítások
  • Met
    #34498
    Persze, nem rejti el magát és mindig felül a pozíció, ahogy írtam is. Ezért nem értem.
  • [HUN]FaTaL
    #34497
    Automatikus elrejtés kikapcsolva? Meg a pozíciónál állítsd mindig felülre. Viszont ilyenkor mindent kitakar.
  • Met
    #34496
    Rocket Dock-ot használ valaki?
    Munkahelyi gépen mindig látható (kollégák nagyonnagyon kétségbe tudnak esni ha nem látják az ikonokat:D) mindig felül beállítással és néha lekerül alulra.
  • djlaczo
    #34495
    Nos, remélem ide tartozik, de miért nem tölti le az emailjeim a kliens? live emailt használok, chellos fiokkal és eleddig minidg letöltötte most nem, pedig nem töröltem ki :(
  • tary
    #34494
    Sziasztok! Én egy olyan biztonsági megoldást szeretnék megoldani Win 7 alatt ,hogy a számítógépen van ugye a Rendszergazda fiók és csináltam egy vendég fiókot. Azt szeretném , hogy a vendég résznél ne lehessen letölteni , filmet nézni és semmi mást végülis csak internetböngészésre lehessen használni. Próbáltam már a Sajátgép C meghajtó tulajdonságok/biztonság résznél korlátozást beállítani ,de akkor a rendszergazdát is letiltja és az asztalra attól lehet töltögetni. A másik amit szerettem volna megpróbálni ami XP-nél is működött csak már nem tudom mit kell beírni a futtatás résznél az az , hogy különböző fájlformátumokat letiltani pl. mp4 , wav , mp3 , avi stb . Ezzel elérve , hogy ne lehessen filmet nézni a gépen. Kérem segítsetek. Előre is köszi. Üdv
  • aate
    #34493
    djlaczo ! Írtam privátban egy lehetséges megoldást egy próbát megér !
  • Jakuza001
    #34492
    Azoknak akik 64 bites windowst hasznalnak, fontos oldal lehet ahol a 64 bites szoftvereket gyujtik ossze.
  • bon
    #34491
    Felrakhatod, nincs köze az eredetiség ellenőrzéshez.
  • [HUN]FaTaL
    #34490
    Passz, nekem legal, csak jeleztem, hogy mire való. Szerintem semmi köze az aktiváláshoz és egyebekhez. Azt lehet, hogy majd az SP1 intézi:D De lehet hogy az sem.
  • barmi
    #34489
    Aha, akkor no para? mert akkor feldobom :D
  • [HUN]FaTaL
    #34488
    Nem, enélkül nem fogod tudni telepíteni az SP1et.
  • barmi
    #34487
    HellO! Ezzel a frissítéssel mi a helyzet : kb976902 ? Annyit ír róla, hogy szükséges a további frissétésekhez és hogy nem lehet eltávolítani ha feldobom. (nem eredeti a w7-em és ezért érdekelne hogy ez nem-e valami vacak eredetiség vizsgáló-ellenőrző lóf@sz akármicsoda?)
  • bon
    #34486
    Kézikönyv szerint 4x1gb-ot egyoldalas modulokban megeszi, vagy 2x2gb kétoldalas modulokban szintén jó.
  • djlaczo
    #34485
    Na akkor jol poruljártam :=(
    Boltnak fölösleges variálom, megprobálom elcserélni vagy eladni, itt nem kell senkinek ?:) Egyébként akkor tuti ez a baja amit aate mond, hogy két oldalas és abbol nem eszik meg 4 gigát 4re osztva, de ha 2x2 gb akkor müködik majd ?
  • bon
    #34484
    Ja és nem akarok szemétnek tűnni, de ennek a témának már jó pár hozzászólás óta nincs köze a Windows 7-hez így azt kell kérnem, hogy Innétől kezdve privátba kellene folytatni a probléma megoldását. Privátba szívesen segítek továbbra is ha szükséges.
  • bon
    #34483
    Adat mentés nem kell, letöltöd a gépnek megfelelő bios frissítést a gyártó oldaláról, majd gép újraindít a boot elején END gomb megnyom, bejön a Q-flash nevű alkalmazás, kiválasztod a bios fájlt majd követed az utasításokat, kézikönyv 4.2-es fejezete.
    Sajnos úgy látom a Gigabyte oldalán a bios frissítések leírásánál, hogy memória támogatási frissítés nincs bennük.
  • aate
    #34482
    Kérj próbára másik Ramot (2x 2 GB !)Ha jó és a régit nem veszik ezt vissza akkor próbáld eladni.
  • aate
    #34481
    A Kétoldalas memoria nem megy az alaplapodban mind a 4 slotban(2-ben igen.)Azért nem volt eddig gond. Nézz utána mindenképpen. Bios frissítés a Google szerint ezen a problémán nem segített csak a RAM csere.
  • djlaczo
    #34480
    ja értem, akkor azt kérdezném hogy a bios frissitése hogyan müjködik és mivel jár ? Remélem nem kell ugy az adataimat rángatni mint op rendszer telepitsénél :)
  • bon
    #34479
    Elég sok memóriát gyártanak még azonos márkán belül is, és nem mindegyik támogatott minden alaplapod, viszont bios frissítés orvosolhatja, ha bekerül a memória a támogatott listába a frissítéssel.