46641
  • bon
    #34640
    Hivatalos oldalon keresd: link
  • bon
    #34639
    Beállítod a könytárak jogosultságát, de ha a másik felhasználó az általános jogú akkor amúgy se szabad hozzáférnie a profilodban lévő dokumetumok, képek, stb. mappákhoz.
  • zuzu7
    #34637
    Hali!

    Valaki tudja hogy miért nemzárja be a minialkalmazásokat leállitáskor a win7? 64-bites ultimate van.

    Elöre is köszi.
  • 404
    #34636
    link
  • WinStar
    #34635
    Sziasztok.Audigy2 drivert keresek WIN7-re...előre is köszönöm.
  • berczely
    #34634
    Hali!

    Van 2 felhasználói fiókom.Egy az enyém ami a rendszergazda a másik meg a tesómé az ilyen sima.
    Hogyan tudom azt megcsinálni hogy tesóm ne lássa az én cuccaim csak a saját mappáit? Vagy ha nem is eltüntetni, de ne tudja megnyitni az én cuccaim!?
  • V43 1105
    #34632
    Ott is megvan .
  • bon
    #34631
    Én a Windows 7 telepítő lemezre gondoltam és ott megtalálható korábban írt menüpontokra, majd ott kilehet választani, hogy mit szeretnél visszaállítani és honnét, amúgy én biztos nem írtam volna ki, jobb egy külön winyón tárolni (már ha van)
  • V43 1105
    #34630
    Tehát, mikor elkészült a biztonsági mentés, a gép kérte hogy kiirjam, kiirtam egy DVD-re, ha azt behelyezem a meghajtóba, és elinditom a bootolást stb.. akkor elméletileg a lemezt beolvasva, az általad leirt menüponthoz eljutok ?
  • bon
    #34629
    Ha a beépített mentő programmal készült képfájlra gondolsz és nem pedig a virtual pc fájlokra akkor telepítő lemez berak és számítógép javítását választva teljes rendszervisszaállítást kell kérni.
  • V43 1105
    #34628
    Valaki megtudja mondani, hogyan tudok VHD fájl formátumú fájlt visszarakni a gépre ? : )
  • bon
    #34627
    Kapcsold vissza a virtuális memóriát, nálam még 12gb mellett is be van kapcsolva, mert léteznek programok amik igénylik, fix értékre kell állítani. A winyót meg cseréld ki ha már gondok vannak vele, az állapotának megtudásában segít a HD Sentinel program.
  • mcsaba
    #34626
    Hello egy kis segítség kéne. Win7 64bites oprendszert használok 6 giga rammal, a wincsem elég régi ezért a pagefilet kikapcsoltam hogy ne terheljem ezzel a wincset meg úgy halottam hogy 4 giga ramnál fölött már nem is kell. De vannak programok amik egy idő után panaszkodnak hogy nincs elég ram pedig van ijenkor hogy 2-3 giga ram ures, mégis panaszkodik. Valaki tudna segíteni mi lehet a gond?
  • aate
    #34625
    Letölthető az IE 9 RC :> Link 64 Bit x86 Link
    Az IE9 végleges verzióját várhatóan áprilisban mutatja majd be a Microsoft.

  • bon
    #34624
    Én tuti lebeszélném (le is szoktam az ügyfeleimet ha ésszerűtlen dolgot kérnek) a Windows 7-ről a gép specifikáció alapján (amit találtam a neten) még maximális memória mellett eléggé döcögős lehet a gép, winyó se túl nagy és még lassú is.
  • bcrics
    #34623
    aham,ezt a drivert már megtaláltam de nem volt életképes,azért köszi,átnézem forumot amit kuldtél.
  • aate
    #34622
    audió chipre keres rá. próbáld meg ezt talán ?
    > itt írnak megoldásokat
  • bcrics
    #34621
    Tudom nem mai a Gép,nem is az enyém,egyelőre sajna csak ez van,ezt szeretnék használni még:)
    Vmi ötlet egyébként?.Most megpróbálok okosítani vmit a Driver genius/detective párossal,hátha.
  • bon
    #34620
    Maradjál az XP-nél, de elgondolkodnék egy gép cserén is ha Windows 7-et szeretnél használni.
  • bon
    #34619
    Mi a meglepő támogatott oprendszer Windows 2000! és XP tehát egy öskövület, mindent nem fognak örökké támogatni.
  • bcrics
    #34618
    Srácok,Ien nincs,...Adott a Hp pavilion ze4800 típusu laptop,és win7 alatt nincs hang,de a neten sem találok hozzá megfelelő Audio drivert,illetve semmiet sem,..Xp alatt volt rendesen hang,Win 7 alatt nincs,és egyszerűen nem találok sehol hozzá,az illesztőprogram keresés is eredménytelen.

    Vki segítene ezügyben mert az agyérgörcs kerülget.

    1 audiodriver nagyon jól jönne,
  • bon
    #34617
    Szerintem jövőhét szerdán már meglesznek a számok.
  • [HUN]FaTaL
    #34616
    Ha sikerült ellenőrzőszámot szerezni, akkor írd be plz. :) Bár gondolom egyelőre csak az OEMek kapták meg.
  • Danyi95
    #34615
  • aate
    #34614
    > itt
  • Danyi95
    #34613
    Valaki nem tudja hogy lehet a rejtett mappákat láthatóvá tenni a windows intézőben?? ( Egy játék mentését keresem és a rejtett mappában van...)
  • bon
    #34612
    Akit esetleg érdekel az SP1 elkészültének hivatalos bejelentése angol nyelven: link
  • Wreck86
    #34611
    Köszi neked is!:)
  • Wreck86
    #34610
    Köszi!
  • Evin
    #34609
    Megvan, köszi.
  • bon
    #34608
    Na ez engem is érdekelne, mert én is így hallottam, hogy a newsid nem jó hozzá.
  • aate
    #34607
    Start menü, Vezérlőpult, majd a Programok ,Windows-szolgáltatások be-és kikapcsolása.> help
  • Evin
    #34606
    Na jó, csak hol van? Kereső nélkül nem találom, a neten meg mindenhol azt írják "írjuk be a keresőbe..."
  • suba53
    #34605
    Sziasztok!

    Tudtok a Win7-hez már kipróbáltan is jó SID changer programot?

    Fórumokon azt olvastam, hogy a NewSID nem jó hozzá.

    Köszönöm.
  • aate
    #34604
    Talán: A Windows-szolgáltatások párbeszédpanelen keresd meg és jelöld be a a Windows Search szolgáltatást.
  • Evin
    #34603
    Valahogy sikeresen kilőttem a Start menüs keresést a "minden program" alatt. Tudja vki, hogy vagy hol lehet visszatenni?
  • lalika37
    #34602
    Köszi a tippet. Ez nem oldotta meg a gondomat. Közben megtaláltam a megoldást. Beillesztem ide. Hát ha más is kerül hasonló helyzetbe.

    Megoldás következő: A betűkészlet mappát (-OS meghajtója-:\Windows\Fonts) teljes egészében át kell másolni valahová, mindegy, hová. Majd belépni az új helyre másolt mappába, mindent kijelölni, jobb gomb, telepítés. Várni pár percet (nekem több mint 500 típus volt), majd újraindítás, és lőn csoda, és boldogság.
    Nekem működöt. helyre állt minden.
  • bon
    #34601
    Feltételezem valami feltelepített progi változtatta meg el kell távolítani és helyreáll.
  • sunlight
    #34600
    Betűtípus csere
  • bon
    #34599
    Legközelebb ha kékhalálod lesz ne állítsd vissza a rendszert, hanem a programot futtasd.