46641
  • TomBond
    #45478
    Nekem nem volt ilyen gond! Tegnapelőtt egyben lejött minden és fel is települt.
  • bon
    #45477
    Jobb lenne ha nem javítanák ki soha se?
    Utoljára szerkesztette: bon, 2015.02.12. 18:50:53
  • Zoli007
    #45476
    Baszki nem normális, hogy ez a fos már harmadik napja újraindítást igénylő frissítéseket telepít
  • gergely1991
    #45475
    Szia!
    Formázás után is elkedte produkálni a "jelenséget"?
    Például egy chkdsk -f C: utasítást végrehajtanék(minden particiónál)
  • attiGT
    #45474
    Sziasztok!
    A gépem már jó ideje azt csinálja, hogy bekapcsolom és ez az indítási javítás jelenik meg. Egyszer volt, hogy hagytam neki végigcsinálni, de nem csinált igazából semmit, mostanra szinte minden indításnál ezt csinálja. Guglizgattam egy ideig, de nem találtam megoldást, olyat is találtam, aki ezek után formázta a gépét de ez sem segített. Tud valaki segíteni?
  • bon
    #45473
    Elvileg igen, két honapja is hasonló módon szívatott a Visual studio frissítése. Ma is szívatott 8.1-en, de a gép újraindítása majd resetelése után felrakta magától.
  • Wreck86
    #45472
    Jaaa, értem, tehát elvileg meg kellett volna ennek a külön ablaknak nyílnia.
  • bon
    #45471
    Külön program ablakot nyít ahol vár a felhasználó beavatkozására pl. licensz elfogadása.
  • Wreck86
    #45470
    Ezt most nem értem, ne haragudj.
    Mutatom képen a szitut.

  • TomBond
    #45469
    Külön ablakban nyílik!
  • Wreck86
    #45468
    Másnál is elvan egy ideje a 7/21 frissítéssel? " Az office futtatókörnyezetéhez készült Microsoft Visual Studio 201 eszköz ..."-nál gondolkodik egy ideje.
  • bon
    #45467
    Megérkeztek az e havi frissítések, jó telepítést!
  • howarju
    #45466
    Ezt nem tudtam! De akkor legalább nyugodtan frissíthet!
    Hiszen a kérdése erre irányult!
  • bon
    #45465
    Ott nem fogja kideríteni, warezt is legálisnak írja.
  • bon
    #45464
    Van Windows 7-es sorozatszámos matrica a gépen?
    Utoljára szerkesztette: bon, 2015.02.07. 20:18:37
  • howarju
    #45463
    Hi!
    Vezérlőpult --->Rendszer
  • rabbiddgog
    #45462
    sziasztok azt hol tudom megnézni hogy eredeti a windows-om?
    most vettem a gépet használtan, volt rajta windows 7 ultimate 64 bit,és állandóan frissítget, nem akarom hogy bill gates este rámrugja az ajtót

    thx!
  • kukubenko66
    #45461
    Csökkentett módban sem sikerült megoldani, úgyhogy jött az EasyBCD amit életemben először használtam, de ennek ellenére összejött a dolog. A bios-ban végre be tudtam állítani a boot priority-nél elsődlegesnek az ssd-t és így most arról indul a rendszer. Még annyi érdekelne, hogy így a "D"-n lévő boottal kapcsolatos dolgokat törölhetem vagy (a személyes adataim biztonsági mentése után) formázhatom a partíciót ?
  • MerlinW
    #45460
    Próbáld csökkentett módban és/vagy easyBCD-vel.
    Valamint egy disk managment képernyőmentés még segíthetne nekünk.
  • kukubenko66
    #45459
    Sziasztok.

    Van egy kis probléma az oprendszeremmel. A boottal kapcsolatos dolgok nem a C-n vannak, hanem a D-n.

    A C egy 250 gigás ssd, anno arra telepítettem a rendszert (Win7 Pro 64bit).
    A D és E egy 1 terás hdd két részre osztva.

    Jelen állás szerint ha netán történne valami a hdd-vel, akkor a rendszer nem indulna el, ha jól gondolom. Van-e valamilyen lehetőség a boottal kapcsolatos dolgokat átrakni a C-re rendszer újratelepítés nélkül ? (egyébként fogalmam sincs, mikor és hogyan kerültek ezek a D-re, csak a napokban vettem észre)

    Amit már kipróbáltam:
    Start - Futtatás - cmd: bcdboot d:\windows /s c:
    Ennél azt írja, hogy nem sikerült a rendszerindító fájlok másolása.

    Minden segítség jól jönne, köszi előre is
  • Bal0924
    #45458
    Köszönöm
  • MerlinW
    #45457
    "Mr. Turner said that Microsoft would ship Windows 10 (GA, or general availability) in summer or early fall. That suggests September/October, as noted."
  • bon
    #45456
    Még nem közölték. Elsőnek várjuk meg míg elkészül. Ősznél hamarabb nem számítanék rá.
    Utoljára szerkesztette: bon, 2015.01.31. 22:10:26
  • Bal0924
    #45455
    Mikortól lehet és hogyan lehet majd frissíteni a Windows 7-et, 10-re? (és marad magyarul a Windows)
  • bon
    #45454
    Jól fog menni a gép, nem rossz proci.
  • grebber
    #45453
    E8400 lesz az illetőnek!
    Én azt mondtam neki még a válaszod előtt hogy arra elég lesz mert én rosszabb procival ,de 4GB rammal jól elvagyok.
  • bon
    #45452
    Procitól is függ, de elégnek kell lennie.
  • grebber
    #45451
    Netezni ,képeket nézegeti elég a Win 7-hez a 2GB ram?
  • bon
    #45450
    Nálam a 6 éves gépeknél sose volt, gond, nincs is rajtuk csak usb.
    Amúgy sok régebbi bios-ba bekapcsolható, hogy már boot-nál üzemeljen a billentyűzet.
  • kl24h
    #45449
    A boot idő alatt szokott gond lenni, hogy az alaplap nem ismeri fel, de mikor már töltődik a Windows, akkor már szokott menni. Most lehet, hogy az újabb gépénél ez is megoldódott.
    (pl. mikor bootolsz egy CD-ről és kéri nyomj meg egy akármilyen gombot egy adott idő alatt... mind nyomhatod mert nem megy, ilyenkor a hagyományos módszer válik be az a "lila kerek csatlakozós" billentyűzet)
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2015.01.26. 22:02:21
  • bon
    #45448
    Érdekes, nekem nem szokott usb-s billentyűzettel gondom lenni, mindenüt azt használok, több mint 100 gépen.
  • kl24h
    #45447
    Az ilyen USB féle billentyűzetekkel sokszor gond van. A te esetedben nem kellene ilyen gond legyen de nézd meg egy kicsit, hogy az alaplapi driverek között nincs-e valamilyen USB féle cucc és nem lett volna feltéve. Ha van, akkor jó lenne alaposan megnézni, hogy az mire is való és milyen esetben kell feltelepíteni, mert az is megtörténhet, hogy nem szükség.
  • gabi89
    #45446
    Hellosztok

    Lenne egy elég érdekes problémám.
    Szóval adott egy win7 két felhasználóval, az egyik az rendszergazdai a másik általános jogú. Na most amikor váltanék a kettő között akkor az USB-s billentyűzet lehal és nem reagál semmire. Kihúzom majd vissza és mintha mi sem történt volna megint megy. Ez minden felhasználóváltásnál előjön, de csak ott sehol és máshol.

    Próbáltam már másik portba dugni de nem segített.
    Ötletek ?
    Utoljára szerkesztette: gabi89, 2015.01.25. 19:40:35
  • KaBuTo666
    #45445
  • mcmoha
    #45444
  • grebber
    #45443
    86. elinditásra már jó volt!
  • kl24h
    #45442
    Arra kérnélek meg titeket, aki teheti és Windows 7 használ, hogy amit a Mozilla Firefox fórumba írtam itt teszteljétek le (vagy nem feltétlenül az apple.com-ról, hanem ott van a Yahoo! Messenger letöltése), mert Windows XP 32 bit alatt nem működik, pedig már sok gépen próbáltam és a Mozilla Firefox 35.0 támogatja az XP-t. Tehát megjelenik az ablak, kiválasztom, hogy melyik mappába töltse le, a Save után eltűnik a letöltési ablak és semmit sem tölt. Ha gyorsan dolgozok és nem választok ki semmit, csak klikkelek, akkor letölti vagy ha úgy van beállítva a Firefox, hogy egy adott mappába töltsön le mindent.

    A Yahoo Messenger-nél, amíg nem vált át a másik oldalra hogy "Thank You....", addig még le lehet tölteni, ha már átváltott, akkor már nem lehet.
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2015.01.22. 19:54:41
  • mcmoha
    #45441
    Nem értem miért. Nekem működik. Többször kipróbáltam.
  • KaBuTo666
    #45440
    Ingyenélő!!
  • kl24h
    #45439
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erre a gépre csak úgy tudnám feltenni a Windows 7, ha kicserélném a videokártyát, de mivel úgyis régi, nem költök rá semmit, mert másképpen is lassú lenne, új gépet nem veszek, mert nemsokára kapok egyet ingyen, egy kicsit használt de jó hogy ingyen kapom és arra már feltehetem, mert leteszteltem a Windows7 Upgrade Advisor-ral és megfelelő volt.