46641
  • Rotyoka
    #34681
    Nekem már fenn van egy ideje az SP1, ráadásul a 64 bites, de eddig tökéletes minden. Igaz én integrált SP1-es rendszert raktam fel
  • MeTaL
    #34680
    Majd írj ide, hogy mik voltak eddig a tapasztalataid az SP1-el. Fagyogatott-e valami stb., kössz!
  • aate
    #34679
    A win 7 csinosító programok többsége módosítja a rendszer fájlokat, mely instabillá tehetik a gépet. Lehet ütközik valami futó alkalmazással.
    Tune up 2011 egyszerűen módosítja a témákat és nem okozz galibát.
  • bon
    #34678
    Eseménynaplót mit ír? Újraindítást okozhatja hardver és szoftver gond is. Milyen programok fagynak le és melyik programokat nem tudod telepíteni? (egyáltalán Windows 7 kompatibilis-ek?)
  • qqqqq257
    #34677
    ja és a témák sem változnak mindig
  • qqqqq257
    #34676
    van egy kis gondom a windows7-el. ez a start button changer nevű program ami megváltoztatja a start gombot, az nem működik, nem változtatja meg, másrészt, meg sokszor lefagy néhány program, és a gép is váratlanul ujraindul, sok programot nem tudok telepíteni,pedig más gépeken fut kiprobáltam, m lehet a probléma?
  • bcrics
    #34675
    kösz haver ez is megoldódott:)
  • aate
    #34674
    csökkentet módban futtasd le a nodot,meg egy spyware irtót is.
  • genric
    #34673
    Csak azért kérdezem,mert 2 napja van ez,amióta Windows 7 van a gépemen.
  • [HUN]FaTaL
    #34672
    Én is így gondoltam, szerintem fel is telepítem.
  • genric
    #34671
    itt a kép
  • bon
    #34670
    Ennek mi köze a Windows 7-hez? Semmi! Amúgy meg a képen lévő oldalról próbálkoznak a virusok bejutni a gépedre, egy java-t használó programon keresztül, amit lehet, hogy éppen te futtasz csak nem tudod, hogy virus.
  • genric
    #34668
    Sziasztok!
    Meg tudnátok mondani,hogy miért kapom ezt a figyelmeztetést már második napja internetezés közben?
    A Firefox hiányzó bővítményt jelez,azután pedig vagy 70 riasztást jelez a Nod vírusirtó.
    A Javára gyanakszom,eltávolítottam a gépből és hirtelen abbahagyta,de így nem nyissa meg a neten a javás cuccokat.
    Mit tegyek?

  • bon
    #34667
    Még nincs kód fent az oldalon, de a verzió szám miatt biztosnak tekinthető, hogy a kiszivárgott verzió a végleges.
  • [HUN]FaTaL
    #34666
    BON: Rendelkezünk már számokkal az sphez?:) Bár a főoldalon lévő cikk szerint:

    "LeBlanc elismerte, hogy az RTM-verzió is a 7601.17514.101119-1850-es számot viselte és így a korábban a világhálón megjelent változattal azonos. A szám elárulja azt is, hogy a Microsoft már tavaly november 19-én lezárta az SP1 fejlesztési munkáit."
  • bon
    #34665
    Letölött fájlt kicsomagolod Total Commander-rel és ott lesznek a képek.
  • bcrics
    #34664
    köszönöm a segítséget,megtaláltam:)..márcsak 1 kérdésem lenne,mégpedig hogy amit témát a netről letöltök a hivatalos oldalról,azoknak a képeit hol találom?
  • bon
    #34663
    Windows\web\Wallpaper könyvtár
  • Laci82
    #34662
    Köszi
  • aate
    #34661
    Gmail - win live mail beállítások
  • Laci82
    #34660
    Sziasztok.
    Windows live mailen akarom használni a gmail fiókomat.
    Valaki tudna pontos IMAP (portok,kiszolgálók,stb) beállítást mondani hozzá?
  • bcrics
    #34659
    Végülis maradt az xp...viszont szeretném átmenteni a Win7es háttérképeket xpre,ezeket hol találom?
    Kap a rendszer még 1 Seven Transformation Pack-et így egész pofás lesz,és ehhez szeretném még az eredti win7 háttérképeket is rámásolni,csak nem találom őket...

  • aate
    #34658
    Mivel idáig chrome párti voltam, kíváncsi voltam mit fejlődött,Jobb mint a 8-9-es. De alapértelmezésben maradok a chrome-nál.
  • naaa
    #34657
    ügyes
  • aate
    #34656
    Jól működik,én is kipróbáltam.
  • bon
    #34655
    Már a beta is használható volt, ez meg már kiadáshoz közeli változat így majdnem végleges és jól mükődik.
  • JoeFromHun
    #34654
    Próbálta már valaki a IE 9 RC-t?
    Használható már valamilyen szinten? Vagy még nem érdemes feltenni?

    Köszi előre is!

    Üdv:Joe!
  • Moonchild
    #34653
    Köszi szépen a segitséget!
  • bon
    #34652
    PAragon PArticion Manager felrak és elindít, a szombszédos partíció méretét csökkented 30gb-al, majd hozzáadod a c:-hez.
  • Moonchild
    #34651
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan lehet a rendszerparticiót (c) bőviteni? Ugy hogy a rendszert ne kelljen ujra rakni! Sajnos csak 10gb-ot adtam neki és elég kevés!
  • tilbury
    #34650
    oké, az meglesz.
  • bon
    #34649
    Nem szokta zavarni, de egy adat mentés kell a partícióról, mert hiba becsúszhat az átméretezésnél
  • tilbury
    #34648
    Oks, akkor majd felteszem vmik lentebb említett partícionáló progit.
    Vajon azzal megoldható, hogy ne kelljen újrarakni az oprendszert?
    Mármint nem fog "megbolondulni", hogy hirtelen dupla akkora lett a "C" meghajtó?
  • bon
    #34647
    c: esetén külön paríció kezelő program szükséges, mert tudtommal rendszer partíciót nem fogja megcsinálni, mert online nem lehetséges, csak a rendszer betöltödése előtt.
  • tilbury
    #34646
    Hali!
    Ha már felvetődött a partíciós téma, kérdeznék én is vmit:
    Szeretném a win7 x64-es 20 Gb-os C partíciómat legalább 40-re megnövelni. Érdemes a "kötet zsugorítása->kötet kiterjesztése" foglalkozni, vagy vmi partícionáló progival kezdjek neki?
  • MR ME
    #34645
    köszi közben nekem is eszembe jutott a paragon, már fel is tettem :)
  • bon
    #34644
    Paragon Particion Manager, de ajánlhatom még a Paragon Advenced Recovery CD v11.0 server edition. ez cd-ről működő partíciónál progi.
  • MR ME
    #34643
    hali
    mondanátok nekem egy x64en rendesen működő partition manager progit? előre is köszi
  • bon
    #34642
    Elég sok jól működő Antivirus program van Windows 7 alá, viszont spyware ellen nem Antivirus programot kell használni, próbáld ki az Emsisoft cég Emergency Kit nevű progiját.
  • Frobi
    #34641
    Win 7 alá 34 kell nekem spyware vagy valami ami fut is alattaLehet hogy benyeltem valami virust és hiába van rajta eset smart.
    Valamikor lefagy a gép és amikor nyomok ctrl+alt+del gombot és akkor kattintok egyet az egérrel és már léphetek is vissza mert tovább müködik.
    Erre a hibára keresek egy antivirust.
    Nézegettem oldalakat de mindenki azon panszkodik hogy Win 7 alatt vagy nem müködik vagy nagyon lelassul a rendszer.