46641
  • Rotyoka
    #34841
    Ebbe nincs semmi crack, de amúgy mindenhol meglehet.
  • xblades
    #34840
    Ja és minden játék eredeti, mielött bárki is megkérdezné, két fizetésből már futja rá bár ezt inkább nem hangoztatom annyira.
  • xblades
    #34839
    Hát most elakadtam, friss a Vga driver (legújabb letöltve), frissit a diretx és újrahuztam az egyik játékot ami igényli ezt.

    Adobe, videó lejátszó, Sonic megy, de egyik játékom sem akar elindulni mindegyik ezt a hibát írja ki pedig eddig müködtek rendesen (Gta 4, Fallout NW, Mass Effect 2)
    Kis csavar annyi volt a gépen hogy játszani szerettem volna a Carmageddon 2 játékkal és hogy az fusson kellet egy programot feltelepiteni "Zeckensacks Glide Wrapper" ez alapján : link, de már ezt is uninstalláltam nem csak töröltem hanem maga a program uninstall programját használtam.
  • danyi2
    #34838
    Hali!

    Laptopon is meglehet crekelni a win7?
    Vagy laptopra más kell?
  • Danyi95
    #34837
    Oké, megpróbálom! Köszi a válaszokat!
  • [HUN]FaTaL
    #34836
    A vgahoz van driver a rendszerben, meg a Vista driverrel is működik azt hiszem, esetleg néhány funkció nem, de gondolom nem játékra használja a gépet.

    Viszont a RAM az tényleg kevés:(
  • aate
    #34835
    videokártya nem támogatott meg a RAM is kevés lehet. ajánlott a 2 GB.
    Ezt futtasd le A Windows 7 Upgrade Advisor ellenőrzi a kompatibilitási problémákat.
  • bon
    #34834
    A ram nem túl sok, de egy próbát megér, de előtte nem ártana lefuttatni a Windows 7 Upgrade Advisor alkalmazást, nehogy meglepetés érjen driver támogatottság terén.
  • bon
    #34833
    Hasznos program
  • aate
    #34832
    Aki minden frissítést már felrakott akkor az már alapból tartalmazza,de aki nem, annak érdemes felrakni az sp 1 telepítése előtt.
  • Danyi95
    #34831
    Hali!

    Egy Gericom Blockbuster (p4 2.8 ghz proci, 1gb ram, mobility radeon 9600) -en menne a 32bites win7? Vagy ne is próbálkozzak...?!
  • aate
    #34830
    A Microsoft kiadott egy eszközt, amivel megvizsgálhatjuk, hogy Windows 7 rendszerünk képes lesz-e gond nélkül fogadni a hamarosan érkező szervízcsomagot,System Update Readiness Tool eszköz a letöltést követően egy alkalommal ellenőrzi, hogy a rendszerben nincsenek-e a jövőbeni szolgáltatáskezelési műveleteket esetleg megakadályozó inkonzisztenciák.
    A megadott linken kiválasztható a magyar nyelvű változat is, ha érvényesítésed rendben volt akkor töltheted :
    > Link System Update Readiness Tool
  • aate
    #34829
    privát üzenet ment.
  • syberia2
    #34828
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval el tudjátok mondani hogy mire ügyeljek a hamis Win7 telepítése-kor/ után?
  • Evin
    #34827
    Esetleg frissíteni kellene a vga driverét, meg a DirectX-et.
  • daveliss
    #34826
    szerintem a videokártya progit buheráld
  • bon
    #34825
    Frissíted a legújabb verzióra, hátha megjavul.
  • xblades
    #34824
    És akkor mit tudok kezdeni azzal hogy semmilyen játék nem indul el?
    Mert mindegyik "direct3D initialization failed" (error incorrupt) hibával kezd.
  • bon
    #34823
    Nem törölhető, integrálva van a rendszerbe.
  • xblades
    #34822
    Hello

    Az érdekelne hogy a directX hova telepiti magát, szeretném teljesen törölni és újratelepiteni.
  • bon
    #34821
    Ez esetbe bios frissítés érdemes megpróbálni, hátha javítja a hibát.
  • aate
    #34820
    A Windows 7 SP1 és a Windows Server 2008 R2 SP1, telepítése után egyes programok nem működnek megfelelően vagy a programok használata alatt sp1 telepítési hiba léphet fel : IncrediMail Xe, Lenovo System Update, Ninja Trader
    Bővebben itt: > Microsoft terméktámogatás
  • aate
    #34819
    SPOILER ,vagy privátba - be írd.
  • syberia2
    #34818
    Warezról beszélhetünk?
  • Chrisx
    #34817
    Nálam is ez van csak annyi a különbség, hogy valamikor gyorsan elindul a Win7, valamikor pedig 1 percig vár a logónál. Állítólag néhány Gigabyte alaplapnál van ez a probléma.
  • bon
    #34816
    Alaplapi driver frissítés próbáld meg. Különös képpen az AHCI driver frissítést. Nálam AHCI-ba van a rednszer ssd meghajval és nagyon gyors a rendszer indulás.
  • sony68
    #34815
    Miért van az hogy,a BIOSBAN a "Sata típus" nativ IDE módra van beállítva akkor sokkal hamarabb betölt a rendszer mintha AHCI-ra lenne?A Win7 logója AHCI módban legalább egy percig tétlenkedik.(SSD-re telepített W7!!!)
  • bon
    #34814
    Kicsi fájlt hogyan másoljon gyorsan, ha alapból kicsi, így felgyorsulni se tud a másolás művelete, nagy fájlt persze, hogy lehet gyorsan másolni, mert ott feltud gyorsulni a nagy méret miatt, de egy pl. 100kbyte-os fájlnál nincs hova gyorsulni, mert annyira kicsi, hogy mire eléri a csak 100kbyte-os sebességet már lassulhat is le és válthat a következő fájlra és kezdheti elölről a gyorsulást.
  • prezson
    #34813
    hp6730b a laptopom.
  • prezson
    #34812
    pl van egy könyvtáram, amiben sok-sok tucat kis fájl van, összesen 85 mega, 20 perc alatt akarja átmásoln i:(
  • prezson
    #34811
    Nem tudom tapasztaltatok-e w7-en olyat, hogy ha sok kis fájlt kell törölni, akkor piszok lassan teszi meg. Most pl egész pici fájlokat másolnék sd kártyára - a nagy fájlokat villámgyorsan másolja, 2000 kbyte/sec, a kicsiket meg most 40kbyte/sec-cel... Ez normális? Őrület, nem lehet vhogy orvosolni, vagy mi a gond?
  • Armagedown
    #34810
    ha esetleg leírnád a tipusát lehet tudnék segiteni , lehet hogy realtek chipes
  • prezson
    #34809
    köszi, de sajnos hp laptopom van...
  • DarkSector
    #34808
    Csináltam öntesztet, sikeresen végigment.

    Állapot 99% , Hőmérséklet 32 fok
  • DarkSector
    #34807
    megnézem majd...most érdekes hogy egy tünet sincs, elmúlt minden csettintésre, arra tippelek ezekután hogy a sok hirtelen resetelés meg kikapcs összezavarta a vinyót de a sentinel-t még lefuttattom, virus biztos hogy nincs mert ESET ONLINE SCANNER semmit nem talált...
  • overx
    #34806
    SZiasztok, egyik napról a másikra történt, hogy eddig mikor benyomtam a gépet, egyből bejött a windows, nem kellett kattintani semmire, most valamiért az van hogy ha bekapcsolom a gépet bejön a felhasználó választásig, és ott rá kell kattintanom a képemre, de ugye csak egy felhasználó van nem kettő, szal nem értem minek kell egyáltalán kiválasztani mielőtt bejönne, nem egy nagy dolog de engem zavar.
    Van erre valami megoldás ?

    Üdv over
  • bon
    #34805
    Winyó probléma nem lehet? HD Sentinelt futtasd.
  • DarkSector
    #34804
    Nincs rá szükség, beletelt egy kis időbe de meglett...
    Teljessen összeomlott a win pár restart után. Boot-olni sem lehetett a lemezről, semmi.

    Hát ekkor jött a mentő ötletem, van még egy rendszerem, biztonsági okokból mint pl ez is. Ezt a rossz rendszert lehúztam betettem egy rack-be majd merevlemezként benyomtam usb rack-en a védett rendszerben, és rábasztam egy lemeztöredezettségmentesítést...érdekes most megy minden gond nélkül....:)
  • djlaczo
    #34803
    Vagy huzd ujra :) Win7et semeddig sem tart szinte :)
  • DarkSector
    #34802
    thx az infot, most futtatok virusirtót...