46641
  • bon
    #35163
    Fel is raktam.
  • tigerbácsi
    #35162
    sziasztok!

    van egy kis gondom!

    USB kábellal összekötöttem a UPC beltéri egységet s a laptopot. viszont nem látják egymást! azaz a laptopon nem látom a beltéri HDD-t. ezköz hozzáadásával sem.

    (ugyanez a helyzet ha a 2 PC-t kötök össze. pedig ez az usb kábel pont arra van elvileg. :-)

    valami tanács esetleg?
  • aate
    #35161
    Sp 1 kompatibilis Windows Virtual Pc
  • bon
    #35160
    Kizárt, nekem is fent van a Powerdvd 10 már régóta. start menü keresőjébe beírva se találod meg?
  • deblacika
    #35159
    üdv!
    most vettem észre, hogy eltűnt media playerem, meg a media centerem is.
    mi lehet az oka?
    talán a power dvd 10-es feltelpítése??
  • aate
    #35158
    Próbáld ki úgy ,hogy az UAC.t kikapcsolod, esetleg tűzfalat, víruskeresőben webszűrést ideglenesen letiltod.
  • bon
    #35157
    A bootolás lehetősége nem a lemezen lévő fájlokon múlik, ezért is írtam, hogy a problémás nem boot-oló lemezőből nem lesz image-elé után boot-olható. szerezzél be egy msdn/technet oldalról származó nem buherált telepítőt.
  • DarkSector
    #35156
    uh
  • [HUN]FaTaL
    #35155
    Rengeteg kulcs van, amiben nincs benne az office szó, van office uninstaller a neten, de szar mert szétbassza a fontokat. Ha szétbarmoltad az uninstallert akkor általában winreinstall vagy visszaállítás az office előtti állapotra.
  • DarkSector
    #35154
    Üdv segítsetek pls...

    régebben feltettel egy 32bites office-t, nem engedte magát uninstallálni, ezért a regisztrációs kulcsokat külön töröltem az összeset aminek a nevében van "OFFICE" szó, meg külön a mappákat, csak annyi hogy a "Program Files (x86)"-ba nem engedett kb 4 fájlt törölni, mert irásvédett állítólag.

    Most akarok egy 64bites magyart feltenni, de még mindig azt írja, hogy fent van egy 32bites verzió, és elsőnek azt töröljem.
    Nah de ha regkucsokat mind kiszedtem hol lehet még kulcs amitől azt hiszi hogy fent van még???
  • Framsen
    #35153
    :S nem talál semmit
  • aate
    #35152
    Törölj ki egyet és próbáld ki ezt : gadget visszaállítása
  • Framsen
    #35151
    Sziasztok !

    Windows 7 alap "időjárás" minialkalmazásom már napok óta azt írja, hogy
    " Nem lehet kapcsolódni a szolgáltatáshoz" és most megnéztem a többihez is (hírek, pénzváltó) ezt írja, pedig net az van.

    Mit tegyek ?
    Előre is köszönöm !
  • Batistuta007
    #35150
    köszi.arra gondoltam hogy a jobb click menüből tűnt el.oda nem lehet valahogy visszarakni?úgy gyorsabb a keresés ha egy adott mappát akarok keresni
  • aate
    #35149
    menüsor > parancsok> keresés , ugyan ott van mind az xp alatt.
  • rexHUNter
    #35148
    ALT+F7 vagy menüsor parancsok alatt
  • Batistuta007
    #35147
    total commanderben elő lehet valahogy csalogatni a keresés menüt.én nagyon sokat használtam xp alatt és itt is sok hasznát venném.nem szeretem a windows keresőjét de sehogy nem tudok rájönni hogy kell kereseni win7 alatt a total commanderben.ha valaki tud segíteni megköszönném.esetleg tud ajánlani egy alternatív programot csak keresésre
  • Basic
    #35146
    Sajna egyik sem jött be :(
  • balcsi70
    #35145
    De igen ebből próbáltam.De problémásnak csak úgy problémás hogy nem boot-ol.Mert telepíteni ezt telepítettem.Ezért nem értettem én se hogy miért csak belépve(vagyis létező win-re lehetett telepíteni)tehát nincs boot pedig ott van a mappába. mappa Az image kép most csak azért van ott mert oda csináltam az ISO filet.De hiába írtam ki kép fájlként mint másikat semmit nem csinál ugyan úgy nem boot-ol.Csak azért kínlódtam ezzel mert ha egy másik Wint7-est boot-oltatok be nem biztos hogy majd javításnál elfogadja nem? meg s/n meg ilyesmi.
  • [HUN]FaTaL
    #35144
    Van egy gomb a hangbeállításoknál, hogy alapértelmezett, tedd az usb-s cuccra és akkor elvileg annak a hangerejét szabályozza. Ha mégsem akkor #35143. Bár nekem is az USB-s fülest szabályozza a billentyűzet volume gombja, ha az van bedugva (az az alapértelmezett, kihúzáskor átvált az SB-re).
  • MR ME
    #35143
    sztem tiltsd le a nem használt eszközt és ez a probléma megoldódik
  • bon
    #35142
    Remélem, hogy nem a problémás lemezről készítesz képfájlt, mert abból már nem lesz boot-olható lemez.
  • balcsi70
    #35141
    Köszi.Most csinálok a Néró-val belőle egy ISO fájlt aztán kiírom képfájlként,kíváncsi leszek(remélem fog működni).
  • Basic
    #35140
    Sziasztok!
    Vettem pár hete a laptopomhoz egy usb-s hangszórót. Arra lennék kíváncsi, h megoldható-e valahogy, hogy a billentyűzeten levő hangerő fel-le gombokkal ennek a hangerejét állítsam? Amikor ez rá van nyomva a gépre, akkor a hangbeállításoknál a lejátszó eszközöknél megjelenik a beépített eszköz mellett. Ez van aktívnak beállítva, viszont a hangerőszabályozó gombok a másik eszköz hangerejét szabályozzák, ami nem is szól, ezért ennek a hangerejét mindig a jobb saokban a hangerő ikonnál kell a csúszkával változtatnom.
  • johnny1030
    #35139
    Köszönöm mindenkinek a segítséget, megoldódott. Bent volt a pipa, és csak közepes nézettől felfelé látható előnézeti kép.
  • mflex #35138
    Közben megoldódott
  • [HUN]FaTaL
    #35137
    Előfordulhat, de szerintem nem lehet, mert az enterprise annyira külön van.
  • aate
    #35136
    Ha így van ezt én sem tudtam .Ultimate-t gondoltam fellehet még rakni.
  • [HUN]FaTaL
    #35135
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudsz kisebb verzióra frissíteni, enterpriseról meg semmire asszem


    Mi a fenéért használ mindenki enterpriset? Nem jobb semmivel mint a pro / ultimate.
  • aate
    #35134
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Frissítsd fel egy másik verzióra ! Frissítéssel megmarad minden program és beállítás.
  • Chrisx
    #35133
    Köszi!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajnos az aktivátort teljesen hatástalanná teszi az sp1. Win7 Enterprise alá pedig nincs olyan aktivátor ami ezt kiküszöbölné.
  • aate
    #35132
    Miért akarod eltávolítani?
    > win 7 SP 1 eltávolítása
  • Chrisx
    #35131
    El lehet távolítani az sp1-et valahogy?
  • aate
    #35130
    mappa nézet speciális beállításoknál : mindig ikonok jelenjenek meg(miniatűrök soha) vedd ki a pipát !
  • xblades
    #35129
    Rendben, köszönöm.
  • aate
    #35128
    Esetleg képek mappa jobb oldalt fent a menüsor alatt van egy, rendezés: és egy legördülő nyíl, azt állítsd mappára !
  • aate
    #35127
    próbáld ki ezt : képek mappa >rendezés> elrendezés > menüsor pipa > majd a menüsorban ott lesz a nézet menü.
    vagy :
    start menübe írd be> mappa >mappabeállítások > nézet és mappák vissza állítása.
  • johnny1030
    #35126
    Ezt meg is találtam, de a képet nem látom, csak az ikont. Ahogy a képeden is van. Ugyan az a "sziluett" van minden képnél.
  • aate
    #35125
    win 7 64 Bit Kompatibilitás lista
  • bon
    #35124
    Nincs kompatibilitási probléma. Rendszernek 40-50gb, játékokkat meg külön partícióra kell telepíteni. Proci támogatásnál semmit se kell figyelni.