46641
  • xblades
    #35123
    Hello

    Win 7 64-bit-es rendszerről szeretném a véleményeteket(szükséges a 8 Gb Ram és az 1 Gb-os videókártya miatt) , sokat fogok szívni a kompabilitással? (játékok,adobe cs5, videó szerkesztőt és 3d modellező programot használok leginkább)
    Ezek mellet mekkora particiót ajánlotok hozzá?

    És a processzorom miben függ hogy támogatja-e? (most Amd 5600 + van, de most cserélem egy AMD Phenom II 955 3.20Ghz AM3-ra, vagy a vásárlásnál figyelni kell valami külön típusúra?)
  • aate
    #35122
    Menüsor jobb oldal van egy ikon amely egy legördülő menüt tartalmaz , ott.

  • johnny1030
    #35121
    Szereném megkérdezni, hogy a 7-es Windowsban, hogy lehet beállítani a képek előnézeti képét? Érthetően. Az Xp-ben a képek mappa, nézet menüben, be lehet állítani a miniatűröket. A 7-esben, hogyan lehet ugyan ezt elérni?
  • aate
    #35120
  • DonZorro
    #35119
    Köszi Mester! Megoldódott minden gond...
  • aate
    #35118
    Bocs azon átugrottam :)
  • starweb88
    #35117
    notin van a win7 de oda is írtam
  • aate
    #35116
    Milyen billentyűzet? Rádiós, Usb, ps 2? próbáltad másik billenytyűzettel is?
  • starweb88
    #35115
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy olyan problémám van a win7-el(notin 32bites ultimate), hogy amikor kirakom zárolt módba és utánna vissza lépek akkor sokszor csinál olyat, hogy a billentyűk elvesztik a karakter tulajdonságukat és vmilyen funkciót nyitnak meg mint vmi gyors billentyű :) erre tud vki vmilyen megoldást mert elég bosszantó és csak a resi oldja meg?
  • bon
    #35114
    Valami Cyberlink alkalmazás, de neked kell tudni, hogy melyik progija a cégnek, de szertintem nyugottan vedd ki a pipát, max ha nem indul akkor visszarakod.
  • bon
    #35113
    Miért nem szerzel be egy normális telepítőt?
  • aate
    #35112
    ELAN Smart (Pad) lehet az egérpad része.
  • aate
    #35111
    Én csak 2 fajta win 7 telepítési módot ismerek , bootolható telepítő lemezről vagy pendrájvról,(esetleg külső meghajtó de így még nem próbáltam.)(de nem függ attól van e másik win a gépen vagy nincs. Linux vagy freedos alatt lehet probléma a win 7 telepítés míg fel nem ismeri a cd meghajtót. De akkor van hiba üzenet.
    Vagy rossz a lemezed, vagy fel sem ismeri,akkor más a baj. Próbáld ki egy másik win vagy ,,boot cd" lemezzel ,hogy betölt-e .
  • MeTaL
    #35110
    szasztok,

    Adott egy pendrive és windows 7. Nem ismeri fel az oprendszer a pendriveot, eszközkezelőben sem és a kezelésnél sem. Viszont más pendrive-ot felismer. Volt már pendrive fájrendszer konvertálás ( FAT32, NTFS ) pendrive format... driverek frissítése, win update. van vmi ötletetek ? más gépben működik a pendrive.
  • balcsi70
    #35109
    Na szóval a gépem jól van beállítva(csak szerintem a Win7 úgy van megírva lemezre hogy telepíteni lehet,de csak úgy hogy van előtte egy másik win a gépen és be töltöd a dvd-t és telepíted) Remélem jól írtam le.Na gondolom ilyenkor nincs javítási lehetőség.
  • aate
    #35108
    BIOS-ban a boot sorrend jó-e ?
  • aate
    #35107
    Mi értesz azon,hogy nem boot -tól? be sem tölt, vagy betölt de nem indul a telepítés? Van e hiba üzenet ? stb... Windows 7 telepítő ha betölt akkor van hiba javítás funkció. > Van Windows 7 beépített rendszerfájl-ellenőrző, -javító eszköz is. A Start menü keresőjébe írd be, hogy cmd és a megjelenő ikonra kattints jobb gombbal, majd válaszd a Futtatás rendszergazdaként parancsot. A parancssorba gépeld be a következő szöveget
    sfc /scannow (az sfc után szóközt kell beírni).
  • balcsi70
    #35106
    Sziasztok egy olyan kérdésem lenne,hogy a Win7 cd-m nem bootolhato-s.
    Ha véletlenül valami ki lett törölve a rendszerből,akkor ilyenkor hogyan lehet visszatelepíteni? Gondolok olyanra mint amikor az (XP-cd-t beraktam boot aztán J javítás).Így hogyan lehet megcsinálni? Köszöntem a választ.
  • mflex #35105
    Srácok, az msconfig-ban kétszer jelenik meg a MUI STARTMENU, mi is ez és kell ez nekem indításkor?



  • majonur
    #35104
    Koszonom szepen, mukodik a dolog.
  • aate
    #35103
    Olvasd el > ezt.
  • majonur
    #35102
    sziasztok! Az lenne a kerdesem, hogy telepites utan a RemoveWat tal szoktam aktivalni a Windowst, de most miutan engedtem, hogy updateljen Service Pack 1 re, ujra elkezdett visszaszamolni, 30 naptol, es most mar a RemoveWat sem segit.
    Nem tud valaki valmi megoldast?
  • bon
    #35101
    cod2-nél igen, én is olvastam már valahol, amikor ismerősömnek kerestem megoldást ugyanerre a problémára, csak éppen neki nem segített, de volt akinek igen.
  • Rotyoka
    #35100
    Ez most full komoly? :D
  • Wreck86
    #35099
    XD
  • TaRka0107
    #35098
    Problémám megoldódott! HIHETETLEN DE IGAZ! A mikrofonomat kihúztam és bedugtam. Google-be rákerestem és az egyik oldalon olvastam:DXDDD
  • TaRka0107
    #35097
    Szevasztok! Teljesen nem ide tartozik, de végül is csak WIN7-nél van ez. Call of Duty 2 nevezetű játékprogramot szeretném elindítani. Feltettem vagy pár napja, játszottam vele, egyszer csak meggondolta magát és exe hibát észlelt nevezetű ablak jön elő indításnál. Singleplayer része elindul csak a multiplayer nem. Valakinek valami ötlet? Rendszer visszaállítást próbáltam, de előbbre nem tudom.
  • Krisztiam #35096
    bocs így írd be, mert így jön be:

    cdcover
  • Krisztiam #35095
    cdcover.cc -t ismered?
  • Thomas2121
    #35094
    sziaszok!!

    windows 7 all edition cd front borítót keresnék, 32 bit-es 6in 1 vagy 7 in 1 eset....
    lényeg,h cd borító legyen, képet,linket bármit
    köszönöm előre
  • r4pt0r
    #35093
    Ilyenkor elég azt megtenni hogy rendszergazdaként futtatsz egy fájlkezelőt, pl TC, és akkor nem fog kérdezni semmit a műveleteknél, és az UAC is marad ahol van. Jól jár mindenki. :D
  • aate
    #35092
    Vedd egy szinttel lejjebb az uac, vagy :olvasd el ezt >
  • Kly
    #35091
    Lenne egy gyors kérdésem: hogyan tudom azt megoldani, hogy folyamatosan meglegyen a "rendszergazda jogosultságom", ha rendszergazdaként vagyok bejelentkezve? Csak egy felhasználói fiókom van, ez valamelyest talán egyszerűsíti a helyzetet.
    A problémám abból adódik, hogy nagyon sok (százas/ezres nagyságrend) fájlt kell másolgatnom/áthelyeznem/törölgetnem és meglehetősen frusztráló, hogy minden egyes művelet után megkérdezi a rendszer: "ehhez rendszergazda jogosultság szükséges, folytatás?"
    Átnéztem a FAQ-ot, de nem találtam erre választ. Megoldható egyáltalán a dolog?
  • tomo05
    #35090
    Kösziii!
  • aate
    #35089
    regedit
  • tomo05
    #35088
    Hali! Hol lehet eltávolítani egy regisztrációs bejegyzést??
  • aate
    #35087
    töltsd le ezt: win 7 manager és csak a repair centerben állíts vissza mindent, regisztryt ne takarits vele mert elronthatja !
  • DonZorro
    #35086
    Azt írja ki, hogy a kért szolgáltatás már el van indítva... :'(
  • aate
    #35085
    Engem sem zavar ,csak jó ha tudjuk mit is tudhat. Bár az nem igazán tetszik, az adatvédelmi nyilatkozatban szerepel ,hogy 3.félnek is továbbíthatja a fejlesztések során.
  • aate
    #35084
    próbáld ki ezt : Kattints a Start gombra , mutasson a Minden program menüpontra, mutasson a Kellékek menüpontra, majd kattints a jobb gombbal a Parancssor parancsra.

    Kattints Futtatás rendszergazdaként parancsra.

    A parancssorban írd be a> net start shellhwdetection < parancsot, majd nyomd meg az ENTER billentyűt.

    Indítsd újra a számítógépet.