46641
  • [HUN]FaTaL
    #35243
    Accuweather gadget és beállítasz egy magyar várost.
  • Framsen
    #35242
    Most letöltöttem egy másik időjárás gadgetet az megy, de milyen szar...
    Nem segít már ezen semmi ? :S
    Vagy nem tudtok egy normális MAGYAR időjárás gadgetet ?
  • sunlight
    #35241
    Tedd fel ha utána aktiválni kell akkor aktiváld valami loaderrel vagy amivel anno csináltad, ha nem kell akkor jól jártál.
  • MeTaL
    #35240
    Az lenne a kérdés, hogy van a Web N Walk, amit ha elinditok ( korlátozott felhasználó profillal ) akkor kéri a rendszergazda jelszót... És azt szeretném vhogyan beállítani, hogy ne kérje a jelszót. Vhogyan ezt be lehet állítani ?
  • Armagedown
    #35239
    a rendszert kb egy éve telepitettem az akkor kiadott okositással aktiváltam.
    mi a teendő ha fel szeretném telepiteni a Service Pack 1et ?
  • Ironman2
    #35238
    Kösz
  • aate
    #35237
    A területi beállítások megváltoztatása(nyelv , időzóna ) esetén fordulhat még ilyen elő. Próbálj ki más időjárás gadgetet letölteni, az működik ? Sp 1 simán felment ?
  • Framsen
    #35236
    Elnézést, hogy egy kicsit későn reagálok,
    de most végül is megtaláltam, hogy minialkalmazások visszaállítása
    - így se jó

    aztán kikapcsoltam a tűzfalat, de még így se

  • aate
    #35235
    Alkalmazás pontos nevére keress rá, hasonlóak vannak : Drive info gadget
  • aate
    #35234
    Végső megoldás ha a telepítő lemezt win alól indítva frissítés módban lefuttatod, szükség lesz a termék kulcsra és újra kell majd aktiválni !
  • mflex #35233
    Ezt a minialkalmazást honnan tudnám megkaparintani?


  • bélanéni #35232
    Köszi a választ.
    A KB947821 (System Update Readiness Tool) telepítve van, a Win7 által tett javaslat alapján.
    sfc /scannow futtatása megtörtént, ez módosult rendszerfájlokról panaszkodott, de nem tudta javítani őket. Ilyenkor mi a teendő?
    MS Security Essentials-t használok, ideiglenesen kikapcsolom majd.
    Köszi!
  • aate
    #35231
    Először is győződj meg róla, hogy a KB947821 (System Update Readiness Tool) telepítve van a gépedre, mert ez az eszköz szükséges az SP1 telepítéséhez.Természetesen a hibás, módosult vagy módosított rendszerfájlok is gondot okzhatnak az SP1 telepítése alatt, tehát érdemes lefuttatni a Windows 7 beépített rendszerfájl-ellenőrző, -javító eszközét. A Start menü keresőjébe írd be, hogy cmd és a megjelenő ikonra kattints jobb gombbal, majd válaszd a Futtatás rendszergazdaként parancsot. A parancssorba gépeld be a következő szöveget: sfc /scannow (az sfc után szóközt kell beírni). Ha befejezte, akkor indítsd újra a rendszert, és próbáld meg telepíteni újra a szervízcsomagot.

    Ha ez sem hozza meg a kívánt eredményt, akkor tiltsd le a vírus- és spyware keresőt, valamint a tűzfalat, és próbáld meg úgy telepíteni az SP1-et (természetesen utána azonnal kapcsold vissza).
    Az Internet Explorer biztonsági beállításait is állítsd ideiglenesen alacsonyabb szintre. Az IE 9 Beta RC is bekavarhat !
  • bélanéni #35230
    Sziasztok,
    mi lehet az oka annak, hogy nem megy fel a Win7 Service Pack 1 (SP1) a 64bites Ultimate op.rendszerem alá?
    Ismeretlen hibát ír.
    Köszi!
  • mflex #35229
    Ez számíthat valamit, mert alapból engedélyezve volt?
    Most letiltottam...


  • bon
    #35228
    Miért ne? Kikapcsolt gépet is fellehet éleszteni pl. egy hálókártyán keresztül, minden attól függ, mi az bios beállítás.
  • bon
    #35227
    Partíció tologatás és méretezés előtt miden féle képben szükséges lesz egy teljes adat mentés, mert előfordulhatnak hibák!
  • mflex #35226
    Azt látnám, ha újraindulna, de a megnyitott programok mind úgy vannak, mint előtte, vagyis a zárolási képernyőnél megáll, mint rendesen hibernációnál.
  • mflex #35225
    Hibernálásból? Alvóból még ok, de hibernáció alatt is?

  • Bucsek
    #35224
    Igen az lesz, sajna még a legelején, ezek mind mások voltak, csak az idő multával csökkent a hely és... ja
    :D

    köszi
  • aate
    #35223
    De elfog tartani egy darabig míg ebből a kavalkádból ki hozol valamit,Torrent partíciókat rakd ellőbb egybe.
  • aate
    #35222
    Paragon Partition Manager/magic program jó megoldás erre.
  • Bucsek
    #35221
    Jelenleg nem tudom megoldani, hogy teljsen újrarakjam az egész vinyót. Sok a fontos doksi, képek, feljegyzések stb. és most csak annyi kellene, hogy a 2 db 50gigásat egybe gyurjam. arra van esély?
  • bon
    #35220
    Na ez nagyon csúnyán néz ki, kicsit sok felé van vágva a winyó, külön van a rendszerindítás és a rendszer. Én menteném az adatalkt törölném az összeset és csak elsődleges paríciókat csinálnék és nem ennyit pl. a 3 torrent-ből nyugottan lehet 1 db.
  • bon
    #35219
    Ha van egér csatlakoztava akkro az is felébresztheti.
  • Bucsek
    #35218
    egyébként az baj, hogy a windows egy "logikai meghajtón" van?
    valahogy újra kéne particionálnom az egész vinyot hogy helyreálljon a rend, viszont sok menteni valóm van :-\
    na majd egyszer egy hordozható vinyo :D
  • Bucsek
    #35217
    jajj lemaradt a kép:-\

    Kép
  • Bucsek
    #35216
    Sziasztok, segítsetek légyszíves, újraraktam a windowst, viszont a szokásos particionálási problémába ütköztem.
    a Helyzet az, hogy: van 2 partícióm, két 50 gigás, de sehogy se tudom egybegyúrni őket :-\

    hogyan lehetne megvalósítani? köszönöm.

  • Zoli007
    #35215
    Kapcsold ki az Automatikus újraindítás opciót, mert lehet hogy lefagy, csak restartolja a gépet.
  • mflex #35214
    Hali!

    Szerintetek az mitől lehet, hogy hibernálásból bekapcsol a laptop?
    Hálókártyát néztem, nincs bepipálva semmi ébresztő féleség...

    Előre is kösz...

  • aate
    #35213
    Betűtipus beállítások módosítása
  • kirol
    #35212
    Oké, írtam oda.
  • bon
    #35211
    Másik telepítőt kell beszerezni.
    Na meg kérnem, hogy az MS Office topicba foyltassuk, mert ez már nem ide tartozik.
  • kirol
    #35210
    Ja lehet, anno még felraktam a próbaverziót, mert akkor még nem volt kódom.
    Erre most raknám fel és nem fogadja el a tisztaszoftvertől kapott kódot.
    Láttál már ilyet? Ilyenkor mi van?
  • bon
    #35209
    Ott kell lenni a start menüban, Minden program\Microsoft Office de a Program Files vagy Program Data könyvtárba rákereshetsz az OUTLOOK.EXE-re is. De én elképzelhetőnek tartom az is, hogy nem raktad fel, indítsd újra a telepítőt is nézd meg, hogy ki van a e választva.
  • kirol
    #35208
    Felraktam az Office Professional Plus 2010-et de az Outlook-ot nem találom. Nincs benne a startmenübe. Mi lehet ennek az oka?

    Hol találom?
  • Evoluti0N
    #35207
    Van 1 kis problémám. Valahogy, valamiért "elbaszódott" az Arial betűtípus a gépemen. Hol dőlt, hol félkövér formában szerepel különböző helyeken az alap beállítás helyett. Például a böngészőkben is hol ilyen, hol olyan. Az érdekelne, hogy újra lehet-e rakni valahogy a betűtípust Windows reinstall és rendszer visszaállítás nélkül.
  • balcsi70
    #35206
    Köszönöm,elolvastam.Ezt megcsináltam ahogy le van írva.
    A rendszer javítást azt majd holnap mert most asszony búja a gépét. :)
  • aate
    #35205
    Sikerült a rendszer javítás ?
  • aate
    #35204
    Lehet ,de ezt elöbb olvasd el.