46641
  • misiizsai
    #35323
    Sima változat volt.
    Felraktam minden frissitést és most már észleli az SP1-et.
  • sunlight
    #35322
    Majd fogja de ha akarod te is letöltheted.
  • bon
    #35321
    Ha nem töltsd le a Microsoft oldaláról kézzel és telepítsd.
  • bon
    #35320
    Lehet, hogy már sp1-es változatot vettél?
  • misiizsai
    #35319
    Pedig szerintem megéri a pénzt.Nincs vele gond bármilyen frissitést leszedhet az ember.Az Update központ nekem még nem észlelte a SP1-et hogy lehet?
  • Ironman2
    #35318
    Segitsetek légyszi!Ilyenkor miért nincs internetkapcsolat a másik hálózaton.A tunngle szerint minden rendben,de a router nem adja át a kapcsolatot a másik hálózaton.Upnp-t bepipáltam,de azt se engedi

  • sunlight
    #35317
    Persze itt nagyon sok embernek OEM van akik Loader-től vették.
  • misiizsai
    #35316
    Köszi.Gondolom nektek is OEM van hisz a dobozos ahogy néztem jóval drágább.
  • sunlight
    #35315
    Akkor használd egészséggel.
  • bon
    #35314
    Kereskedő megveszi és tovább adja neked, amúgy azt is rá szokták írni, hogy "Rendszerépítőknek" tehát már itt is sántít a dolog.
  • misiizsai
    #35313
    Igen az van oda írva hogy a Windows Aktiválva van.
  • sunlight
    #35312
    Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Rendszer Itt alul ha azt írja,hogy a "Windows aktiválva van" akkor minden oké
  • misiizsai
    #35311
    Már formázza.
    Elfogadta eredetinek de a Termékkódnál nem az én kódom van.Oda is írjam be?
  • sunlight
    #35310
    Írd be hogy lemezkezelés és ott formázd meg a partíciót amit nem lát a win7.
  • aate
    #35309
    Start menübe írd partíciók, > partíciók létrehozása formázása (lemezkezelés )ott megjelenek a partíciók és abban tedd aktivá ,formázd meg.
  • misiizsai
    #35308
    Feltelepitettem a rendszert.Csináltam 2 particiót.De a másodikat nem észleli csak a rendszerét.Mit tegyek? A válaszokat előre is köszi
  • misiizsai
    #35307
    Megjött a Windows 7- OEM.Olvasom a kézikönyvét és azt írják csak is új géppel árusítható.Akkor hogy hogy lehet magába is venni?
  • DarkSector
    #35306
    Papám leszedtem win7-re ezt a Google Crome 10-et és piszokgyorsan indul el, az asztalon rányomok az ikonra, és abban a pillanatban előugrik a home page....:)
    Pedig eddig sem volt lassú.
  • bszabi84
    #35305
    Hali!
    Írtam a szolgáltatómnak, ők azt mondták nálam van a gebasz.
    Írtak egy lehetséges megoldást,de nem jött be (regből törölni winlicensz mappát).
    Más gépről simán tudtam csatlakozni.
    Remélem orvosolható.
    Üdv, Szabi
  • Xing
    #35304
    Úgy tudom SP telepítés elején hoz létre visszaállítási pontot.
  • bon
    #35303
    Március 14-én jelenik meg az IE9 végleges változata angol nyelven, magyar nyelvű március 15-től

    forrás: link
  • bon
    #35302
    Tanulság? Előtte biztonsági mentés kellett volna csinálni, de amúgy is eltávolítható az sp. Én még a nyomtató újratelepítését se tartanám kizártnak, minden eltávolít, nyomtató kihúz a gépből ha USB-s(ez fontos lépés). Majd feltelepít újra a driver, esetleg kompatibilis módban.
    Mi ma 5 gépre telepítettük fel az sp1-et, canon, hp nyomtatókkal és egyiknél se ütköztünk semmilyen problémába.
  • ChaosTeam
    #35301
    Örülök neki, frissítettem a win7 home prem 64 bites rendszeremet SP1-re, és most a nyomtatóm nem akar működni. Nem tudja se a win telepíteni se a canon weboldaláról letöltött driverrel nem működik.

    Ha tudom, hogy megint hazavágja a gépet az SP akkor fel se raktam volna...
  • Fehercsoki
    #35300
    Köszi!Uninstall Toolal sikerült eltávolítani minden nyomát.
  • zsotesz
    #35299
    registryt nézd meg nem-e maradt bejegyzés a programról, ha igen töröld ki
  • bon
    #35298
    Vajon most a te géped vagy a távoli számítógép licenszelési protokolja a bűnős?
  • Fehercsoki
    #35297
    Valaki találkozott már ilyesmivel?Mi lehet a baj?
  • Fehercsoki
    #35296
    Feltelepítettem a Microsoft Visio 2010 próbaverzióját(hivatalos,microsoft honlapjáról),aztán újra akartam installálni,letöröltem,viszont a programok eltávolítása menüben még ott van,nem tudom letörölni újra,mert azt írja hogy nem támogatja a telepítési csomag nyelvét(pedig magyar mint az oprendszerem is),ha viszont újra telepíteni akarom,akkor a telepítő csak egyszerűen leáll,és kiírja hogy a telepítő leállt.
  • redmonk
    #35295
    már mind1 megoldottam
  • redmonk
    #35294
    Nem tudom telepíteni a Service Pack 1-t ezzel a hiba kóddal kerülök szembe: WindowsUpdate_80070002
    Mit kell csináljak?
  • 404
    #35293
    hagyd kikapcsolva
  • ponche
    #35292
    Sziasztok!
    Minden indulás után ez a kép fogad. Mit lehet tenni, hogy ez megszűnjön? Előre is köszönöm!
  • bszabi84
    #35291
    lol, rossz képet küldtem el!

    ez a jó kép!
  • bszabi84
    #35290
    Hali!
    A következő lenne a problémám:

    remélem valaki tud segíteni!
    Előre is köszönöm!
  • vizes
    #35289
    Magyarán gyorsabb lesz a gépem? Nos, akkor hajrá. A hozzáértők úgyis ezt tanácsolják. Hétvégén nekiállok. Köszönöm, ha gondom van, úgyis jövök még. Jóccakát srácok!
  • aate
    #35288
    Szerintem igen,kevesebb proci terhelés ,jobb memória kezelés...stb. De a kezelhetősége is jobb lesz ha megszokod az új felületet.
  • vizes
    #35287
    Tényleg, azon kívül, hogy tanulhatom meg az új felületet, észre fogok venni valamilyen minőségi javulást?
  • aate
    #35286
    UFO
  • vizes
    #35285
  • bon
    #35284
    Én se látom, pedig nem töröltem, nem is lett volna miért.