46641
  • TomBond
    #35363
    Akkor rosszul gondolkodtam! Még egyszer köszi!
  • bon
    #35362
    vezérlőpult\Biztonsági mentés és visszaállítás ez a program kell neked.
  • TomBond
    #35361
    Megnéztem. Én ugyanarra a gépre akarom átköltöztetni, win install nélkül. Mindössze kinőttem a vinyómat és ki szeretnem cserélni.
  • bon
    #35360
    Nem mert ez nem olyan mint a ghost, ez fájlok és beállítások átvitelére szolgál csak.
  • TomBond
    #35359
    Arra gondoltam! Köszi! Az ugye nem gond neki hogy nagyobb lesz a cél partíció mint a mostani?
  • bon
    #35358
    Windows áttelepítőre gondolsz? Beépítve megtalálod a Windows 7-ben.
  • misiizsai
    #35357
    Utána olvastam tegnap kicsit ennek az OEM Win 7-nek.Arra jutottam hogy úgyis lehet aktiválni a Win 7-et hogy új alaplapod van.Csak akkor persze telefonon kell.
  • TomBond
    #35356
    Ha jól tudom van valami rendszerköltöztető program. Honnan tudnám letölteni?
  • me and a monkey
    #35355
    Én ezt az oldalt használom.
  • aate
    #35354
    devianart wallpaper
  • Evin
    #35353
    Az interneten. :D

    pl Deviantart
  • danyi2
    #35352
    Akármelyik
  • DarkSector
    #35351
    Melyikre gondolsz?
  • danyi2
    #35350
    Hol lehet ilyen jó háttérképeket találni?
  • aate
    #35349
    :) Ipad = Winapple :)
  • [HUN]FaTaL
    #35348
    De fasza háttérkép :)
  • aate
    #35347
    Ehhez nem kell skin. Kell egy hátérkép, egy objectdock (a dock ikonok cserélhetőek)HTC home wigdet. win gadgetek . Ennyi.
    htc home link >object dock
    Tálcát meg oldalra rakod.

  • danyi2
    #35346
    Köszönöm a segítséget!
  • DarkSector
    #35345
    Lent kinyitod a sávot, ahol a startgomb van megfogod egereddel elhúzod balra.
    le allulra teszel egy StarDock programot, az csinál ilyet és ikonokat tehetsz bele, jobbra és fent meg csak simán gadget-ek vannak. Vista és Win7-nél letöltesz egy gadget-et feltelepíted, majd jobbegér az asztalon-> alkalmazások....
  • danyi2
    #35344
    Sziasztok!

    Honnan tudok találni én is ilyen skint vagy hogyan lehet kirakni ezeket a kijelzéseket körbe?
  • Zoli007
    #35343
    Sziasztok! Egy kis help kellene: ha win share-rel másolok valamit, akkor az hány paralel kapcsolatot hoz létre?
  • rexHUNter
    #35342
    win 7-re létezik-e egy egyszerű cheat program amivel hálózati gépeken lehet dumálni
    mint pl. xp volt wincheat program
  • bon
    #35341
    felhívod, elnavigálsz a ügyfélszolgálat menüjében az aktiválásig, beütöd a géped által adott kódot, visszakapsz egy jó hosszút telefonon és beírod.
  • misiizsai
    #35340
    Az hogy zajlik kb?
  • bon
    #35339
    Nem biztos, hogy a netes aktiválás sikeres lesz, és ez esetben a telefonos aktiválást kell használni.
  • aate
    #35338
    Ugyan arra a gépre(alaplapra, konfigra) Nekem egy újra telepítésnél az aktiválás simán ment (nem kellett telefonálnom )
  • misiizsai
    #35337
    Miért kéne 2-diknál már telefonálni MS-nek?:S
  • bon
    #35336
    igen, és nem kizárt, hogy telefonon keresztül kell majd aktiválni.
  • misiizsai
    #35335
    Értem.Még az jutott eszembe közbe hogy ha legközelebb újra telepítem a kódot be kell írni majd?
  • bon
    #35334
    Nem feltétlenül az újraindítás oldotta meg, ha jól emlékszem elég lett volna bezárni a rendszer menüt, és utánna frissül az élményindex értéke.
  • misiizsai
    #35333
    Újra indítottam.Már jó.
    De ez miért volt?
  • bon
    #35332
    Driver és szoftver frissítés a gyártó oldalálról.
  • Matthew Baker
    #35331
    Üdv, emberek elkélne egy kis segítség, a windows hetesem nem hajlandó kezelni a bluetooth eszközömet, amikor elindítanám a bluesoleil nevű programot azt írja hogy "Can not start bluetooth..." ezzel mit lehet csinálni?
  • aate
    #35330
    1.lehet nem win 7 kompatibilis a program,keress újabb verziót, vagy próbáld kompatibilis módban. Esetleg futtasd rendszergazdaként.
    2. jobb egér gomb > nézet asztali elemek megjelenítése, vedd ki a pipát és nem lesznek parancsikonok az asztalon. Használj object dockot :)
  • bon
    #35329
    Rendszer újraindítása után is?
  • misiizsai
    #35328
    Az hogy lehet hogy hiába minősítem le a rendszert utána is azt írja ki hogy nincs minősítve?
  • bon
    #35327
    1. Passz
    2. McAfee programjában nincs beállítás erre? Végső esetben a felhasználói profilodban a Desktop mappa jogosultságát állítsd be úgy, hogy olvasás jogod legyen csak. Ha így is kirakja az ikont az asztalra akkor elképzelhető, hogy a System nevű "felhasználót" használjaa program, jogosultásg itt is módosítható, de csak ovatosan
  • Blum
    #35326
    Sziasztok!

    Van 2 problémám 32bites Win7 Ultimate-el.
    Az 1.:
    -Miért csinálja azt néha pár program,hogy hiába kattintok a parancsikonjára,hogy induljon el,nem történik semmi. Rákattintok,megjelenik a töltésjelző a kurzor mellett,majd eltűnik és kész. Feladatkezelőben pedig ott van,mint futó folyamat. Próbáltam már újratenni magát a programot,de semmi változás.

    2.:
    Utálom,ha van valami parancsikon az asztalon,ezért minden lent van a tálcán,de! Ha újraindítom a gépet,akkor pl. a McAfee mindig kirakja megint az ikonját az asztalra,pedig előtte már töröltem onnan. Le lehet ezt valahogy tiltani?
  • sunlight
    #35325
    KB947821 System Update Readiness Tool ez kell hozzá
  • bon
    #35324
    Igen, feltétele az sp1-nek, hogy fentlegyen egy adott frissítés, számára nem emlékszem.