46641
  • misiizsai
    #35443
    Köszi sikerült!
  • aate
    #35442
    Akkor itt :
  • misiizsai
    #35441
    Nálam csak olyan van ott hogy Cím.Hivatkozások,Táblaszámítógép,Aszal,Új eszköztár
  • aate
    #35440
    Tálca > jobb egér gomb > Eszköztárak> Nyelvi eszköztár pipa
  • misiizsai
    #35439
    Véletlen elrejtettem a tálcáról a Hu-t.
    Hogy tudnám újra előhozni?:S
  • zöldeshányás
    #35438
    Van.Mindenhez teljes a hozzáférés.
  • bon
    #35437
    Biztonság füllön nézd meg, hogy a felhasználódnak van e teljes hozzáférése.
  • zöldeshányás
    #35436
    hello!

    Lenne egy olyan problémám hogy egyik mobilvinyóról szeretnék másolni a másikra de azt írja ki hogy írásvédett.Tulajdonságokban kiveszem a pipát az írásvédettség mellől, alkalmaz.Minden maradt ugyan úgy.Megint tulajdonságok és ott a pipa.Mit lehet ilyenkor csinálni?
  • bon
    #35435
    Programot a programok és szolgáltatásoknál Windows szolgáltatások be és kikapcsolása menüpontnál nézd meg, hogy fent van e a media player, ha igen akkor távolítsd el vele, majd rakd újra.
  • xblades
    #35434
    Közben haverom gépén is kipróbáltam és ott meg gond nélkül megy, neki Win Xp-je van.
    Nekem win 7-en meg nem megy de csak a Wars, az alap Crysis és a Warhead meg gond nélkül.
  • deblacika
    #35433
    Üdv!
    a windows-om win 7 home premium sp1, nem látok semmiféle N-et!
    természetesen, amikor használni kezdtem a gépet, volt rajta mind media player, mind media center, ám egyszer csak eltűnt mindkettő.nem vagyok teljesen fish a számítástechnikához, de ezt a kérdést mégsem tudom megválaszolni, semmilyen keresés nem hozott eredményt, nem találtam semmit a media playerrel kapcsolatban, sem a media centerrel!!
  • xblades
    #35432
    Megvan, de újrainditás után sem változott.
  • Armagedown
    #35431
    frissitsd a DirectX-et
  • xblades
    #35430
    Hali, valoszinűleg nem ide tartozik de valaki tudja mit jelent ez?
    Elinditom egy játék (Crysis Wars)setup.exe-t és ezt írja ki:
    -runtime error in setup script
    line 8 : access violation at address 754815da in module version.dll
    read of address 00000004

    Próbáltam másik telepitő Cd-ről, azóta újra húztam a Win 7-et 64 bit-eset tetem fel, de mindig ez fogad.
  • [HUN]FaTaL
    #35429
    #35427:)
  • bon
    #35428
    N-es jelzésű Windows 7-es oprendszerekben nincs benne a Windows Media Player 12, Windows Media Center, Windows DVD-készítő.
  • [HUN]FaTaL
    #35427
    Tényleg, ezt elfelejtettem.
  • zsotesz
    #35426
    Ha N-es verziód van akkor abba nincs benne
  • [HUN]FaTaL
    #35425
    thx :)
  • aate
    #35424
    A link most még az rc-re mutat (Marc 14 9.00 PM. az elérhetőség időpontja.)
  • aate
    #35423
    Az angol nyelvű IE 9 már elérhető ! > Link
  • [HUN]FaTaL
    #35422
    WMP mindegyik verziónak a része nem?
  • bon
    #35421
    Powerdvd-nek nincs köze az eltünéshez, az eltünés oka több miden lehet, törölted a programok ikonját, eltávolítottad a programot a programok és szolgáltatásoknál, vagy simán soha se volt fent, mert olyan Widnows 7-ed van fent aminke nem része. Keressél rá a Windows Media Player-el a rendszer partícion, ha van tartalma akkor csak parancsikont kell csinálni az indító exe-ről.
  • deblacika
    #35420
    Üdv mindenkinek!
    Win 7 problémám van!
    a windows media player, és a media centerem eltűnt nyom nélkül!
    full hd nézéséhez a classic home cinema progi van fent, illetve nemrég telepítettem fel a power dvd 10est. lehet ezeknek köze a dologhoz???
    vagy miért tűnhettek el a dolgok??
    előre is köszi a válaszokat!!!
  • aate
    #35419
    Próbáld ki ezt :> link De már átmentünk off témában ,többit privátban !
  • aate
    #35418
    Nem azt használom (htc home-t ), de kipróbáltam Budapest bejött ,más nem.
  • aate
    #35417
    deviantart oldalon írd be a keresőbe vagy itt :> win 7 témák
  • Freddycom
    #35416
    Az időjárást át tudtátok állítani? Először beírom, nagyítóra katt, kattintok a találatra és ok, de mégsem frissíti Langemarkról magát.
  • danyi2
    #35415
    Kösz!
    Mac témát nem tudtok PC - re?
  • aate
    #35414
    Download aero gadgets, elnavigál a deviantart oldalra ott jobra fent download file 14.8 MB > link
  • danyi2
    #35413
    Amit belinkeltél oldalt onnan hogyan lehet letölteni mert én sehogy sem tudok?
  • aate
    #35412
  • MaxPayne
    #35411
    télleg köszönöm mindenkinek sikerült megoldani... már frissít
  • aate
    #35410
    Szerintem ez lesz a megoldás : A Windows Update szolgáltatás összetevőinek alaphelyzetbe állítása> link. Próbáld ki a Fix It , vagy a kézi javítást az xp alatt működött nekem is.
  • aate
    #35409
    win update hiba javítása : HKLM\Software\Microsoft\SQMClient\Windows\DisabledSessions\MachineThrottling bejegyzés átnevezése vagy törlése!

    Vagy ez:
    Solve a problem with Windows 7 beta

    An issue with the Customer Experience Improvement Program (CEIP) client in Windows 7 beta is causing Explorer and some MSI-based installers to stop working properly.

    To solve this problem, follow these steps:

    Click the Start button , click All Programs, and then click Accessories.

    Right-click Command Prompt, and then click Run as administrator. In the User Account Control window, verify that Program name is Windows Command Processor, and then click Yes.

    In the Administrator: Command Prompt window, type or paste the following text at the prompt:

    reg delete HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\DisabledSessions /va /f

    Press Enter to install the solution.

    If The operation completed successfully displays, close the Administrator: Command Prompt window to complete this procedure. If "ERROR: Access is denied" displays, repeat this procedure from the top, making sure you clicked Run as administrator in step two.
  • MaxPayne
    #35408
    Köszi szépen a 2. megoldást én is olvastam a microsoft oldalán de nem volt jó semmi amit ott leírtak de mindjárt kipróbálom amit a másik linken írtak.
  • aate
    #35407
    1. megoldás
    > 2.megoldás Windows Update-hiba
  • aate
    #35406
    tandpl.sys nem a windows része, Szerintem Malware,de használhatja valamelyik program is.
  • MaxPayne
    #35405
    Sziasztok olyan gondom van a Win7-emmel hogy 2010.12.24 óta nem frissíti magát és nem is talál frissítést mert a következőt írja.

    Hiba történt a számítógépen telepítendő új frissítések keresésekor.
    Talált hibák:

    Kód: 80072EFE

    nem talált semmi megoldást rá és én sem...
  • misiizsai
    #35404
    Köszi!!
    Tudtok még ilyen jó Gadgeteket?
    Szeretem ha az egyedi dolgokat.