46641
  • DonZorro
    #35483
    Nekem ennyi lett...
  • aate
    #35482
    Úgy látszik ha a memóriába betölt akkor már a logot is megjegyzi :

  • aate
    #35481
    Nálam jó a fullscreen is.
  • aate
    #35480
    Érdekes más oldalt most logóval együtt is ment.PL: Youtube Úgy-látszik oldalfüggő.
  • RETROB0Y
    #35479
    Hi

    Az a gondom hogy a IE 9 RC\RTM is ha fullscreenre nyomtam youtube-on akkor csak hang van és fekete kép

    Ez mér van? Azt a most megjelent Google Plugint is felcsaptam de semmi válztozás sajnos
  • Freddycom
    #35478
    Ellenben a Chrome menti.
  • aate
    #35477
    A kedvenc oldalakat rögzíteni lehet a Windows indítótálcáján,onnan egyből nyílnak :

    Az oldal logot sajnos nem menti.
  • aate
    #35476
    10 év (IE 6 )után ismét alkottak egy gyors használható böngészőt.
  • [HUN]FaTaL
    #35475
    Én is lefutattam délután, nekem az Opera egy hajszállal több pontot kapott, mint a Chrome, de tényleg csak egy hajszállal asszem valami 20 pont eltérés volt. Utána IE és végül FF4.
  • aate
    #35474
    Az Origo által végzet böngészőteszt :

    ,,Mint az a képen is látszik, az Internet Explorer 9-nek sebességben nem sikerült az élre törnie, bár a top háromba még így is bekerült a Microsoft browsere. Ugyanazon a számítógépen, alapbeállítások mellett a Chrome 10 volt a leggyorsabb, mögötte szorosan a kevésbé népszerű Opera 11 következett, majd pedig az IE9. " Forrás: Origó

    Ezen az oldalon tesztelheted a böngésződ sebbeségét >
  • aate
    #35473
    Nálam ez még nem nagyon fordult elő, kivéve amikor az egér merülőben van és villog akkor nem kapcsol ki.
  • bon
    #35472
    NEm feltétlenül rakja a Windows takarékra a monitort, nekem már kikapcsolt képernyőkímélővel is sikerült többszőr produkálni, hogy a beállított 5 perces várakozás után nem kapcsolja ki a monitort.
  • aate
    #35471
    Egyébként a mai monitoroknál már felesleges, meg a win is takarékra rakja a monitort.
  • aate
    #35470
    Én is használom a htc-t és bekapcsol a képernyőkímélő, a rádiós optikai egér is bezavarhat ha nem rakja magát takarékra.
  • barmi
    #35469
    Értem. Lehet, hogy a htc home minialkalmazás miatt van ez az anomália. Tehát akkor nem vagyok egyedül ezzel a problémával! Hurrá! Köszi mester!
  • [HUN]FaTaL
    #35468
    RCvel keverted gondolom :D
  • bon
    #35467
    Velem is előszokott fordulni, Vista óta találkozok a jelenséggel, szerintem azért csinálja, mert valami aktivitást észlel az asztalon a rendszer, így nem kapcsolja be. Újraindítás megszokta oldania problémát.
  • misiizsai
    #35466
    uhh de hülye vagyok...:D
  • [HUN]FaTaL
    #35465
    RTM = végleges.
  • misiizsai
    #35464
    Én még a RTM-es IE9-et töltöttem le.
    Hogy tudnám a véglegesre frissíteni? :S
  • barmi
    #35463
    Sziasztok!

    Néha a képernyőkímélő nem indul el automatikusan, ez mitől lehet?
    5 percre van állítva de néha még fél óra után is csak az asztal van a képernyőn és szkrínszévernek nyoma sincs. Nem értem a dolgot.
  • bon
    #35462
    Esetleg ha nem segít akkor megpróbálhatod ezt: link De nem biztos, hogy mükődni fog, mert N-es Windows 7-es oprendszerhez készült.
  • bon
    #35461
    Kikapcsolod, majd újraindítás, utánna visszakapcsolod, ismét újraindítás.
  • deblacika
    #35460
    igen, ott volt mindkettő kikapcsolva, visszakapcsoltam, meg is vannak, de a media playerre azt írja, hogy hibás, telepítsem ujra. DE HONNAN?????
    belinkelné valaki, a windows media playert, win 7 x64 hez???
    köszi
  • aate
    #35459
    IE 9 vs Chrome 10
    Az tetszik ,hogy az IE kisebb felületet foglal el,de gyorsasága kb egyforma.
    A ,,vissza" navigációs nyíl elég idétlen így levágott aljjal.


    Az előnézeti képek a Chrome-ban jobbak.


  • [HUN]FaTaL
    #35458
    Én nem próbáltam még, de minden böngészőnél írják, hogy a 64bites sokkal lassabb.
  • bon
    #35457
    Én a próbálkozásaim során nem észleltem, hogy lassú lenne a böngésző, de a 64bit-es flash egy katasztrófa volt még.
  • [HUN]FaTaL
    #35456
    Akkor sem, mert egyelőre lassú, mint a dög.
  • Apocalipto
    #35455
    Az oprendszer adott, de akkor még várunk pár évet.
  • bon
    #35454
    Akkor ha lesz hozzá jól müködő 64bit-es Adobe flash player, ja és 64bit-es oprendszer esetén.
  • Apocalipto
    #35453
    A 64 bites verzió használata mikor indokolt?
  • Apocalipto
    #35452
    Na, hogy eloszlassuk a kételyeket :)

    IE9 final x64
    IE9 final x86
  • kirol
    #35451
    Ez jó lett. Köszi!
  • bon
    #35450
    Próbáld meg innét letölteni: link
  • mflex #35449
  • mflex #35448
    Jó lett!
  • kirol
    #35447
    Ez a verzió:


    Szóval ez nem az. Hanem RC, de akkor nekem a linkedről miért nem telepítette fel a véglegest? Miért írta, hogy az a legfrissebb?
  • bon
    #35446
    Nem hiszem, hogy IE9-et töltötte le, mert a Microsoft update-ről lesz elérhető egyszer. De könnyen kideríthető a verziószám alapján, ez a végleges: 9.00.8112.16421
  • kirol
    #35445
    Nekem tegnap letöltött onnan már valamit 10-kor. Az mi volt?
    Sőt ma már nem is engedi azt telepíteni, amit letölt, mert azt írja a legújabb már telepítve van.
  • bon
    #35444
    Elérhető a végleges IE9 magyar változat: link