46641
  • [HUN]FaTaL
    #35524
    Csak néhány eszköz drivere támogatja.
  • DarkSector
    #35523
    srácok win7 64bitnél hogy vezessem be a gépen menő hangokat a mikrofon vonalába?
    XP-n anno a Stereo mix ki-be pipálásával tudtam de itt nem találom...:S
  • aate
    #35522
    Vezérlőpult > Mappabeállítások > Kattints a Nézet fülre, majd vedd ki a pipát a Mindig ikonok jelenjenek meg (miniatűrök soha) jelölő négyzeteböl. Majd a dokumentum mappa nézeted nagy ikonokon legyen.
  • aate
    #35521
    Ha a címsorban a google ikonra kattintva a legördülő lapon alul keresési javaslatok bekapcsolása. > (billentyűleütések felismerése )
  • Mikiller
    #35520
    Hali!
    Nem tudom miért van az, hogy az új IE9-ben, ha keresek a Google-ben és ugye legördülő menüben felajánl szavakat, amikre eddig rákattintottam és berakta keresendő szónak, az most nem működik. Pl. keresni akarom József Attila verseit eddig elég volt beírn, hogy "józse" és már meg is jelent a keresendő József Attila versei amire kattintva berakta és már mehetett is a keresés.
    Valamit állítanom kéne, hogy menjen, vagy ez bug, vagy megszűnt?
  • NONPLUSZULTRA
    #35519
    Hy. Egyszerű kérdésem lenne:

    Hogyan tudom elérni, hogy a PDF fájljaim Win 7 alatt miniatűrként is megjelenjenek ne csak ikonként?

    XP alatt ugyebár a borító jelent meg miniatűrnézetben, és könnyebb volt rendszerezni, most csak szidom a rendszert amikor több száz PDF-nek csak az ikonját látom. Ha nem ez a megfelelő topic, akkor irányítsatok át légyszi, de csak Win7 alatt okoz gondot.
  • barmi
    #35518
    Hello mesterek! Nálam is felbukkant ez flash player bug ( feltűnően hajtja a gépet ) .
    Látom tele van a gógle ezzel a témával és leginkább a reinstall tűnik kézenfekvő megoldásnak.
    Viszont arra nem kaptam választ hogy miért csinálja ezt a gépemmel ! XD Tudtok ezügyben esetleg szólni néhány szót ?
    :-) Köszi
  • bon
    #35517
    Gyártó oldaláról leszedet drivert raktad fel a videókártyához? Ha nem akkor próbáld ki azt. Amúgy otthonra felesleges az Ultimate Windows 7, bőven jó a Home Premium vagy a Professional.
  • WinStar
    #35516
    Sziasztok.Windows 7 Ultimate-m van,és MSI P6N SLI V2/Ultra proci,vagy alaplap passzolom.És telepíteni akarom a videókártya drivert egy kék szutyit hoz be,és kikapcsol a gép majd újraindul.Amúgy egy PCI-s Ati HD 2400-as van benne.Mi lehet a gond?
  • Chrisx
    #35515
    Köszönöm, sikerült.
  • aate
    #35514
    Találtam magyar nyelvű csomagot Angol IE 9 mellé : > Link
  • aate
    #35513
    ( Megjegyzésed téged minősít !) Ha valamire nem kapsz választ akkor valószínű nem tudunk megoldást.
  • aate
    #35511
    Ha a 8-ast nem engedi letörölni akkor kapcsold ki a szolgáltatásoknál ,lehetséges utána engedi majd telepíteni.
  • aate
    #35510
    És ha letörlöd ?(vissza rakja a 8-ast, > uninstall IE 8) . Próbáld meg utána telepíteni.
  • Chrisx
    #35509
    Nem engedi telepíteni, mert fent van az angol.
  • aate
    #35508
    Töltsd le a magyart . >
  • Chrisx
    #35507
    Az ie9-et lehet magyarosítani valahogy?
  • bon
    #35506
    MAjd jönni fog, egyenlőre még kézi telepítés van csak.
  • bon
    #35505
    Paragon particion Manager, de rendszer mentést előtte csinálni kell, mert ha hiba csúszik be akkor veszhet minden.
  • Máté94
    #35504
    Update-re jön IE 9 frissítés, vagy magunktól kell? Eddig nem jött. :)
  • [HUN]FaTaL
    #35503
    Passz, notiról vagyok, ezen még az IE8 van.

    #35501: Magyar nincs, paragon partition manager.
  • Chrisx
    #35502
    Köszi, ha nyomsz egy F12-t akkor ott van az IE7, IE8 üzemmód is?
  • Kori
    #35501
    tudtok mondani egy particio módosító programot amivel nem kell a rendszert újra rakni
    ha van akkor magyar nyelvüt
  • [HUN]FaTaL
    #35500
    Csak a 64est tudod feltenni és az frissíti a 32est is.
  • Chrisx
    #35499
    64 bites Win7 -re melyik Ie9et érdemes telepíteni, a 64 vagy 32-est? Mert az Ie8 64bitesnél nem működik a Flash.
    Az Ie9-esben is megtalálhatóak a korábbi verziók renderelési motorjai?
  • aate
    #35498
    Adobe Flash plyaert is érdemes eltávolítani majd újra telepíteni. (Vista alatt csinált ilyet és ez volt a jó megoldás.)
  • bon
    #35497
    IE9 eltávolít, gép újraindít majd újra felrak, de az Adobe Flash plyaer frissítése is megér egy próbát.
  • RETROB0Y
    #35496
    Akkor a Youtube teljes képernyos problémállal mit csináljak?
    Me elég idegesito hogy nmtom kinagyitani a videokat
  • aate
    #35495
    Lehetséges. Ezért érdemes ilyenkor egyet beszerezni.
  • bon
    #35494
    Előfordulhat, hogy nincs telepítő lemeze, a recovery partícióból gondolom.
  • aate
    #35493
    Ezt próbáltad ? > Microsoft Fix it(újra telepítés helyet win 7 lemezt futtasd win alatt indítva frissítés módban, hiba javításra jó !(Újra kell aktiválni ! )
  • bon
    #35492
    Egész rendszerrel együtt, amúgy nem írja név szerint, hogy mi hiányzik neki?
  • deblacika
    #35491
    bejött, tényleg nem működik! nem tudok már mit csinálni, sem a media player, se a media center nem fut hibátlanul, mindkettőből hiányzik valami! esetleg recovery particióról ujra lehet telepíteni ezt a két progit, vagy csak az egész rendszerrel együtt ujra?
  • piamania
    #35490
    Rendben, köszi.Akkor most várok türelmesen, hogy mikor villan fel megint a kékhalál, bár remélem nem fog.
  • bon
    #35489
    Első körben más szeirntem nem kell.
  • aate
    #35488
    Szerintem igen ha mégsem akkor úgyis más lesz a hiba üzenet.(akkor a vga kártyára gyanakodnék )
  • piamania
    #35487
    Most töltöm le a VGA drivert meg a DirectX-et.Ez a kettő elég akkor?
    Vagy melyik drivert frissítsem még?
  • bon
    #35486
    Driver (leginkább vga nem beta driver) és Directx frissítés.
  • [HUN]FaTaL
    #35485
    Link

    Link
  • piamania
    #35484
    Hello!
    Ma kaptam egy kékhalált.Megnéztem, hogy mi okozta, de nem értek hozzá.Vki lenne oly kedves és mesélne róla?Köszi
    Kép