46641
  • Noodlee
    #35564
    Nekem nem a bejelentkezés kéne, mert olyanom nincs.
    Én arra a képre gondoltam, amit akkor tesz be háttérnek, amikor kiírja, hogy 'üdvözöljük".
  • bon
    #35563
    Asztal megjelenítése a jobb szélére költözött.
  • Noodlee
    #35562
    Start menü - kikapcsolás/újraindítás választóval is kéne kezdenem valamit, mert az is gagyi így. Nem lehet valahogy ezt is módosítani?
  • aate
    #35561
    Logon Changer nevezetű programmal egyszerűen lecserélhetjük a Windows 7 bejelentkező képernyőjét egy általunk választottra.> Link

  • Noodlee
    #35560
    Pér újabb hülye kérdés:

    Az üdvözlő képernyőt hogy tudom kikapcsolni, vagy rosszabb esetben lecserélni? Baromi xarul néz ki az az elmosódott táj.

    Asztal megjelenítése ikont nem lehet valahogy elhelyezni a tálcán, ahogy az XP-ben is volt?

    Láttam valahol egy képet, ahol a start menü ikonja, és a tálca is máshogy nézett ki. Ezt alapból tudom állítani, vagy valami extra kütyü kell hozzá?
  • aate
    #35559
    Igen látom :P ( már szemüveg kell )
  • bon
    #35558
    A mellékelt kép alapján az optikai meghajtója hazsnálja a D betűt.
  • aate
    #35557
    Lehet valamelyik usb eszköz használja azért nem látod.
  • Freddycom
    #35556
    Marad így, nem zavar sok vizet, csak gondoltam megemlítem.
    De kösz a választ.
  • bon
    #35555
    A "D" betűjel már használatba van, cseréld ki a d-t másra, majd utánna kitudod választani.
  • TomBond
    #35554
    Mióta átköltöztettem a rendszert, azóta valahogy keletkezett egy Q "partícióm". Ez azért (is) érdekes mert mérete nincs, és sem a beépített lemezkezelő nem látja, sem a külső particionáló programok.
  • Freddycom
    #35553
    Semmit, egyszerűen nem ajánlja fel a betűjelet.

  • bon
    #35552
    Mit írt a rendszer hibának?
  • Freddycom
    #35551
    Ha már így felmerült, kb 1 hónapja tettem újra a lapost és D betűjellel nem láthattam el a nem-rendszer partíciómat.
  • Noodlee
    #35550
    Közben már meglett, köszi :)
    Kicsit még kavalkád nekem ez a 7-es, de majd csak belejövök.
  • bon
    #35549
    Pedig ott van ahol eddig is megtalálható volt valamennyi Windows-ban: Vezérlőpult\Felügyeleti eszközök\Számítógép-kezelés\lemezkezelés, jobb gomb a meghajtón meghajtóbetűjel és elérési út módisítása
  • Noodlee
    #35548
    Hiho!

    Hol tudom átállítani win 7 alatt a CD-rom betűjelét?
    Szinte semmit nem találok meg benne :D
  • zöldeshányás
    #35547
    részemről:

    puciolásra:
    ccleaner

    defragra meg:
    PerfectDisk (fizetős, de meg lehet oldani hogy ne legyen az)
    jobb mint a többi mert van benne boot-time defrag. + tök automatára is állíthatod.

    Az Advanced System Care szerintem nem túl megbízható.
  • aate
    #35546
    Nem mert ez még csak béta. A plug-in egyelőre csak technikai előzetes, így lehetnek (sőt, vannak is) benne hibák!
  • RETROB0Y
    #35545
    Hi

    IE9-hez érdemes felrakni a WebM plugint?

  • RYO21
    #35544
    Kössz szépen mindenkinek!!!
  • aate
    #35543
    Próbáld ki ezt : Win 7 manager Elég jól javítja a win 7 hibáit. A media playert is.
  • aate
    #35542
    Szerintem szerez egy telepítő lemezt és frissíts akkor kijavítja ,és nem veszik el semmi. A recovery egyszerűbb megoldás de mindent vissza állít alap helyzetbe, ebben az esetben mentsd ki az adatokat és a programokat is újra kell telepíteni.
  • deblacika
    #35541
    VAGY!
    hogyan készíthetnék a recovery partíciomrol egy recovery lemezt?amivel ujra tudnám telepíteni a két hibás programot???
  • deblacika
    #35540
    Üdv!
    Windows 7 Home premium rendszerem van, és ujra kéne telepítenem a media centert, és a media playert, mert nem jól működik ez a két progi.
    hogyan tudnám teljesen ujra telepíteni a programokaqt?????
    előre is köszönöm a segítségeteket!!!
  • modelcar
    #35539
    Advanced System Care?
  • [HUN]FaTaL
    #35538
    Defragra a beépített vagy iobit smartdefrag (ingyenes).
  • bon
    #35537
    Töredezettség mentesítésre szerintem a beépített jó.
  • bon
    #35536
    Nem.
  • [HUN]FaTaL
    #35535
    Nem, ráfrissít.
  • simonl #35534
    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy az IE9 telepítése előtt kell e törölni az IE8 -at?

    Köszi
  • sunlight
    #35533
    Advanced System Care pro ehhez van töredezettségmentesítés is. Okosság is van hozzá a neten
  • RYO21
    #35532
    Üdv!

    Lenne két kérdésem. Melyik a legjobb rendszerpucoló program windows 7-re?
    Illetve töredezettségmentesítésre melyik progi a legmegfelelőbb?
  • Mikiller
    #35531
    Köszi most már működik.
  • NONPLUSZULTRA
    #35530
    Juhhúúú! Köszi! Király vagy!
    Működik. Nem gondoltam volna, hogy ennyire elqrták. A leírásból kiderül, hogy csak a 64 bites rendszereknél van ez a hiba. Egy ilyen tök egyszerű dologhoz külön progit kelljen maszekolni.....
    Lényeg, hogy működik.
    Köszi még 1x.
  • aate
    #35529
    Próbáld ki ezt : PDF fájlok bélyegképek fix
  • NONPLUSZULTRA
    #35528
    Hy. Köszi a választ, ezt már régebben kipróbáltam de sajna ez minden másnál működik csak PDF-nél nem. Egyéb ötlet?
  • DarkSector
    #35527
    uh az gáz mert hd-nál nincs hangszóróban hangom....:S
  • [HUN]FaTaL
    #35526
    Lehet hogy ugyanaz, csak éppen a komplett hangrendszer van kicserélve a win7ben. :D

    AC97-tel asszem nem megy, integráltak közül a HD audioval működik, meg néhány újabb sbvel asszem.
  • DarkSector
    #35525
    nekem eszközöm ua mint xp-n volt...csak oprendszer más.
    ac97