46641
  • newil
    #35724
    Ettől kicsit komolyabb a baj :)
  • bon
    #35723
    A kártevő lehetséges.
  • RBJ
    #35722
    Csinálj olyat hogy jobb klikk az asztalra és frissités. nekem volt már ilyen és így előkerült minden ikon.
  • newil
    #35721
    Heló ,egy kis segítség kellene.Eltűntek az ikonok a tálcáról.Ott vannak csak nincsen hozzájuk semmilyen icon.Nem jön be a Start menü sem olyannyira,hogy még a windows gombra sem reagál.
    Milyen okai lehetnek és ,hogy lehetne ezeket visszahozni?
    Előre is köszönöm a választ amennyiben segít. :)
  • RBJ
    #35720
    Olyan is van ,hogy a rocketdock ba ha a letöltési mappa, a külső meghajtót nem látja egy idő után. soha nem csinált ilyet.
    valami kártevő lenne a gépemen ?
  • RBJ
    #35719
    Lenni problem. tegnap óta kétszer raktam újra a gépet. valami nem stimm. az almenük a kék színűek nem akarnak egyesek működni. pl a vezérlőp./programok/programok eltávolítása menű vagy a tálcán a tálca ikonok testreszabása sem csinál semmit. hiába kattingatok állat mód. valaki tipp. soha nem volt még ilyen velem. :O

    hülyén hangzik de azóta van miótta firefox 4 van.
  • BIZ0906
    #35718
    Laptop?
  • bon
    #35717
    Minden normális.
  • aate
    #35716
    A T4400 amúgy sem egy korszerű darab , használj laptop hűtő alátétet.
  • bon
    #35715
    alaplap driver-eit rakd fel a gyártó oldaláról.
  • riki02
    #35714
    Kösz!
    Egyébként laptop-ról van szó.
  • aate
    #35713
    A videokártyák hőmérséklete terhelés alatt lehet magas (70-80°C) alaphelyzet kb :40-60 °C
  • aate
    #35712
    A futó folyamatok száma is átlagos (60-70), de ami nem kell letilthatod a szolgáltatások között és az autó indításnál.
  • aate
    #35711
    A videokártyák hőmérséklete elég magas lehet,elfogadott a 80°C is.A legtöbb processzornak 60-70°C között van a maximális üzemi hőmérséklete.
    A memoria használat is teljesen normális.
  • riki02
    #35710
    Üdv!
    Talán nem teljesen témába vág,de jobb fórumot nem találtam.
    A gépemen Win7. Ultimate 32bit van. Szerintetek az normális ha alapjáratban a gép úgy átlagosan 850-1.1 GB között van a memória teljesítmény, valamint a futó folyamatok száma úgy 70-73 között mozog(szintén alapjárat? A processzor magonként átlagosan 43-46, 43-46 a videokártya pedig 50-50 fokos.

    Config: pentumDualCore T4400 2.2GHZ 3 gb ram(2+1)

    Előre is kösz.

  • balcsi70
    #35709
    Sziasztok.Volna egy kérdésem.van két sárga felkiáltójel az eszközkezelőben és nem tudunk rájönni hogy mi akar lenni,milyen driver hiányzik.fölraktuk a driver checker-t is de nem talált semmi hiányzó drivert.mellékelem képként hátha tudtok rá megoldást mondani.hiányzó driver 28-as kódra hivatkozik.Köszi a válaszokat előre is.
  • ricky
    #35708
    sikerült, jó lett. Köszi!!
  • bon
    #35707
    betű jelet kell beállítani, a felügyeleti eszközök\számítógép kezelés\lemezkezelés, jobb gomb a meghajtón.
  • ricky
    #35706
    sziasztok

    egy olyan problémám akadt, h miután felraktam a windows 7et, az egyik winchesterem egyik partíciója nem látszik. Megnéztem egy programmal, ott megtalálta, s azt írja infoként, h System/Primary. S az üres hely alapján az adatok is megvannak. Hogy lehet valahogy láthatóvá tenni ezt a partíciót is? :O
  • r4pt0r
    #35705
    Hmm jól hangik, meglesem majd. :)
  • [HUN]FaTaL
    #35704
    Total Commanderhez van registry plugin, ilyenkor megjelenik a registry a hálózatnál és tudod tallózni. Utána meg ugyanúgy lehet keresni benne mint a hdd-n alt+f7-tel és lehet törölgetni a dolgokat, esetleg ablakba rendezni az összes találatot. :)
  • r4pt0r
    #35703
    Kimaradt a kérdésből a lényeg: a regisztrációs adatbázisban. :D De közben már találtam rá progit.
  • pisztácia
    #35702
    Rendben, köszönöm a segítséget.
  • aate
    #35701
    Nem, tudom mivel én nem használom a movie makert.
  • pisztácia
    #35700
    Köszönöm a segítséget, fel is telepítettem, de ez teljesen más mint ami a Vista-mon volt. Nem lehet valahogy ezt az új kezrlőfelületet a régire vissza állítani?
  • aate
    #35699
    Azok a programok amiik beleavatkozhatnak a rendszerbe fájlokat módosítanak mind így jelenek meg, próbáld a programokat rendszergazdaként telepíteni, (Egér jobb gomb)
  • aate
    #35698
    szoftveres probléma, valami bug. Gyomláld ki teljesen a programot a gépedről, és úgy telepítsd újra pl itt is : regedit parancs, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Logitech - csak az egérhez tartozó dolgokat töröld.
  • aate
    #35697
    Módosított lemezed van azért nincs benne keress egy másikat.
  • aate
    #35696
    Azért nem találod mert nincs benne : Win movie maker letöltés
  • pisztácia
    #35695
    Üdv!

    Olyan kérdésem lenne, hogy van egy 64bites win 7-em, és nem találom benne a Windows moviemaker programok. Segítsetek légyszives!

    köszönöm
  • akyyy
    #35694
    ŰFeltelepítem a Logitech Set Point nevű szoftverjét, és elindításkor ezt írja ki:
    C:/Program Files/Logitech/SetPointP/SetPoint.exe
    Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert párhuzamos konfigurációja helytelen. A problémáról részletesebben az alkalamzás eseméynaplójában vagy az sxstrace.exe parancsori eszköz elinditásával olvashat.
  • Noodlee
    #35693
    Megoldva. Valamiért nem tudtam megcsinálni a modosított téma alatt.
  • Noodlee
    #35692
    Szerintem az alap kereső is ilyen, ami a windowsban van.
  • alfa20
    #35691
    sziasztok!
    van egy "win7 Ultimate x86 x64"-es képfájlom, hogyan tudok ebből a lemezből "Win7 professional" verziót telepíteni? A sima x86-os win7 lemezből ha kiszedem a "ei.cfg", akkor választható a többi verzió is, de ami nekem van lemez abban már nincs benne a "ei.cfg", de így csak Ultimate x86 és x64 közt tudok választani.
  • r4pt0r
    #35690
    Keresek egy olyan programot amivel úgy lehet keresni hogy minden találatot egy ablakban jeleníti meg, majd az egészet tudom törölni.
  • RBJ
    #35689
    Nem tudja valaki, hogy az egyik parancsikonomon miért van sárkakék pajzs. eddig nem volt. idegesít.
    Sőt most már minden új parancsikonomon megjelenik.
  • Noodlee
    #35688
    Az asztalon lévő ikonok alatti szöveget szeretném módosítani.
    Alapból még azt sem képes kiírni, hogy Total Commander, levágja a szöveg végét. Kijelölve is 3 sor kell neki.

  • aate
    #35687
    A Windows 8-at egyetlen gombnyomással vissza lehet majd állítani eredeti állapotába, most ez egy kiszivárgott képernyőképpel nyert megerősítést.
    A System Reset funkció a Rendszer visszaállítás mellett kapott helyet és segítségével néhány perc alatt a frissen telepített Windows állapotába helyezhető vissza a rendszer. Forrás :DirtyWindows



  • UltraZord
    #35686
    kösz rendesek vagytok
  • [HUN]FaTaL
    #35685
    itcafén válaszoltam, 5 giga akkor lehet elég ha semmit nem raksz rá az xp mellett még egy officet se. 8 gigát javaslok :)