46641
  • Puhos
    #35764
    Ebben nem. Mi a baj?
  • bon
    #35763
    Ír e valami hbát az eseménynapló?
  • Ironman2
    #35762
    Miért nem jönnek be a minialkalmazások?
  • TomBond
    #35761
    Ebben a kérdésben tudna nekem valaki segíteni?
  • aate
    #35760
    Ha a géped megfelel a követelményeknek akkor nyugodtan telepítsd fel a windows 7-et ! Szinte minden fut rajta ami az xp-n ha mégsem akkor biztos van rá új verzió vagy más a megoldás. Ha mégis szeretnéd megtartani az xp-t akkor másik partícióra telepítsd fel a 7-est.(dual boot )
  • bon
    #35759
    Mire szeretnéd használni a virtuálsi Windows 7-et? Ha játékra akkor arra nem ajánlott a virtuális gép, ha futt is a játék akkor se lesz a legjobb.
    Én inkább azt javasolnám, hogy ha támogatja a géped akkor XP melé rakd fel külön partícióra vagy winyóra.

  • KAKOLUKIA
    #35758
    Sziasztok!
    VirtualBox-ban szeretnék egy új, Windows 7-es virtuális gépet csinálni (most XP-m van). Van esetleg valakinek tapasztalata ebben? Az XP-t lecserélni nem szeretném, de jó lenne egy Win7 is.


    Egyébként lehet mesélni arról is, hogy jobb-e a Win7 mint az XP, és miért (tudom, ez nem ide kapcsolódik, de még soha nem is láttam magam előtt az új OS-t, csak videót néztem róluk és mondták (meg tapasztaltam is), hogy XP-n nem futnak már az új játékoknak egy része).
  • aate
    #35757
    daemon, cfoss ne fusson frissítés közben.
  • aate
    #35756
    valami külső program : cpu - hőmérséklet figyelő, skin módosító stb. Ami nem a win része. vagy töltsd le külön az sp1-et, telepítsd net nélkül manuálisan. Nem az updaten keresztül. Esetleg egy spyware irtót futtass le.
  • Kori
    #35755
    az a rendszer figyelő módosító progi az mi?
  • Kori
    #35754
    essemtial. daemon, cfoss
    a többi a szokásos
  • aate
    #35753
    Nem fútt valami rendszer figyelő módosító program a gépen ?Ha igen tiltsd le meg minden feleselgess futó programot. Más ötletem nincs.
  • Kori
    #35752
    ugyanez fent van egy laptopon ott simán felment a sp1
  • aate
    #35751
    erre passz ...,de 1 próbát megér.(ha automatikusan aktivált barkács Wined van az okozhat problémát, ha tudod töröld az aktívatort , sp1 után úgyis újra kell de mással ! )
  • Kori
    #35750
    megkaptam a gyorsjavítást de azt írja nem stabil és nem kimondottan javasolja felrakni
    vagy ez csak egy általános szöveg?
  • Kori
    #35749
    hát gyárinak nem gyári de loader nélkül is megy
    976902 fent van
  • aate
    #35748
    Milyen win7 -t gyári ? Ez a frissités fent van ? : 976902 frissítés a Windows 7 rendszer telepítőszoftverének frissítését tartalmazza.
  • aate
    #35747
    Bal oldalt fent Hotfix Download Available > majd gyorsjavítás igénylése
    (Én nem mentem végig)de ha hibakódot kér írd be.
  • Kori
    #35746
    amúgy lefuttattam de nem ír hibát
  • Kori
    #35745
    bocs de az angol tudásom 0 itt melyiket vagy mit kell letölteni
  • aate
    #35744
    próbáld meg ezt letölteni :kb979350 javítás
  • aate
    #35743
    A Start menü keresőjébe írd be, hogy cmd és a sfc /scannow parancsot futtasd le ír-e hibát, módosított rendszerfájlok is okozhatják, router tűzfal nem hiszem, hogy fogja de előfordulhat.
  • Kori
    #35742
    ie9 nincs tűzfal vírusírtó kikapcsolva

    létezik hogy router tűzfal fogja?
  • aate
    #35741
    Futtasd a sfc /scannow parancsot. Vagy ha van IE 9 akkor töröld telepítés előtt, majd vírusirtó tűzfal kikapcs.
  • Kori
    #35740
    kérnék egy kis segítséget
    nem akar feltelepülni a sp1
    állandóan kilép 80073712 hibával
    amit írnak a neten hogy fel kell tenni a 947821-et azt felrakom sikeresen
    telepítés közben írja hogy a 979350 nem biztos hogy működni fog, ilyenkor tovább-ra nyomok megerősítem és települ tovább majd kb 70%-nál feldobja a hibát, ha nem nyomok a továbbra hanem a mégse gombra akkor rögtön kilép a 800-as hibával
  • MeTaL
    #35739
    így van. van egy zip fájlom, abban benne 13 kép. azt végigjátszom amit mondtál, és kapok egy darab képet. ez a jelenség.
  • bon
    #35738
    Nem kell felrakni, beépített alapszíntű ZIP kezelés van a rendszerben.
    Jobb gobm a zip-en, összes fájl kibontása és kicsomagol mindent.
  • MeTaL
    #35737
    van vmi ötletetek arra, hogy sajátgépből ha ki szeretnék csomagolni egy zip-et, ami pl. 13 képet tartalmaz, akkor abból csak 1 db képet csomagol ki , a többit nem. Ehhez fel kell rakni vmi kicsomagoló programot, vagy mennie kellene anélkül is? ( Winrar-al megy, tmcdből megy, de sajátgépből nem )
  • Qkac01
    #35736
    Köszönöm!
  • sunlight
    #35735
    Az új Loaderrel már nincs gond például ezzel
  • Qkac01
    #35734
    Sziasztok!
    Kérdésem a következő: Az sp1 nélküli win7 oprendszernél már tudni lehetett hogy nem szabad letölteni a kb971033-as frissítést. Mármint a nem jogtiszta oprendszereknél. Mi a teendő,illetve hogyan lehet védekezni a win7 sp1 oprendszernél? Mert a szerviz pakk eleve tartalmazza ezt a frissítést.
    Köszönöm a segítséget előre is!
    Üdv
  • balcsi70
    #35733
    Okés köszöntem
  • bon
    #35732
    Asus oldalán a driver-eknél a Utilities katagóriát nézd át, pl: ATK_MEDIA Utility
  • balcsi70
    #35731
    Asus F3TC
  • bon
    #35730
    Én meg valami energiagazdálkodással kapcsolatos eszközre.
  • BIZ0906
    #35729
    Kártya olvasóra tippelek. Laptop tipusa?
  • bon
    #35728
    Emsisoft Emergency Kit, ha ez se talál semmit akkor más gond lesz. pl. volt e a Windows kinézete buherálva?
  • balcsi70
    #35727
    bon-és Biz.köszi a válaszokat,igen amúgy laptopról van szó.(miért?)
  • newil
    #35726
    milyen programmal ,mert lefuttattam a Ccleaner-t a Kaspersky-t (amit lassan 4 éve használok és eddig tökéletesen megvoltam vele elégedve),a Defender-t is ,de semmi.
  • bon
    #35725
    Szintén kártevő ellenőrzést hajtanák végre.