46641
  • r4pt0r
    #35805
    Érdekes már rég felraktam az ie9et, de ma megjelent a win updaten is.
  • bon
    #35803
    A rejtett partíció nem kötelező, nélküle is tud létezni a rendszer.
  • DarkSector
    #35802
    Nah betettem a gépembe, 807 hibát írt már csak, és lemezadatok gyors önteszt után: 100%-100% és 32fok.

    omg...akkor most nemá hogy a vinyó lenyen a bib.

    amúgy még 1 fura dolog van. kellene lenni egy 100mb-os boot résznek, de nincs....ez mitől lehet???
  • Ironman2
    #35801
    ok
  • TomBond
    #35800
    Kattints a "ebben" feliratra!
  • aate
    #35799
    Kipróbáltam, nem változik a lemezterület csík színe
  • bon
    #35798
    A Zonee kulcs-nál nézd, de ezt is javasolják mint javítási lehetőséget: link
  • Ironman2
    #35797
    Ezek vannak ott:

  • aate
    #35796
    egyszerűben:
    A kevés lemezterület figyelmeztetés letiltása :
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]
    "NoLowDiskSpaceChecks"=dword:00000001
    ---------------------------------------------------------
  • bon
    #35795
    Tömören ezt írják: "Start menü / Keresés mező / Regedit:
    "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\" ez alól a nem szám karakterű kulcsot ki kell törölni"
  • DarkSector
    #35794
    oksa thx.
    gyors megnézem.
  • bon
    #35793
    Ha jól értem így nem lesz kevés hely kijelzés.
  • Ironman2
    #35792
    Köszi,majd tanulmányozom
  • DarkSector
    #35791
    az 52ezer hiba valami irási-olvasási hiba asszem, de gondoltam ha ennyit valóban észlelt volna, akkor a vinyóra fel se tudtam volna tenni a rendszert...:)
  • bon
    #35790
    Ki kell próbálni másik gépben és másik kébellal is.
  • aate
    #35789
    Talán ez bejön ,Kevés a lemezterület riasztás kikapcsolása:

    Kevés a lemezterület riasztás kikapcsolása A riasztás kikapcsolásához a Start menü futtatás pontjával indítsuk el a REGEDIT-et, majd keressük meg a HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Policies Explorer ágat, majd itt új karakterláncot hozzuk létre NOLOWDISKSPACECHECKS néven, értéknek pedig adjunk meg egy 1-est.
  • zöldeshányás
    #35788
    Oks.Akkor tévedtem.Köszi.
  • DarkSector
    #35787
    haver azt mondta, akinek szerelni akartam hogy mikor a sentinel-t mondtam hogy futtasa le, 52ezer hibát írt, DE! zöld volt!
    És azt írta hogy a lemezzel nincs baj.
    Most akkor van baj vagy nincs???
  • bon
    #35786
    Talán ez segít: link
  • zöldeshányás
    #35785
    Csak egy 500-as.2 partíció 30+ a maradék.Mintha valahol láttam volna ilyen beállítást, csak nem emlékszem hogy hol. :(
  • bon
    #35784
    Microsoft is megerősítette: link
  • Ironman2
    #35783
    Alapértelmezésre van állitva
  • bon
    #35782
    HD sentinel-el érdemes megnézni a winyót, de a BlueScreenView progival meg a kéklalált érdemes megnézni, hogy mit ír.
  • bon
    #35781
    Szerintem nem állítható, a teljes szabadterület X %-a után írja ki, ebből kiindíulva elég nagy partíciód/winyód lehet.
  • DarkSector
    #35780
    csőtök van egy kis gondom.

    Feltettem egy 500-as vinyóra 60GB-440Gb 2 patrició közül a 60-asra a win7-et.

    Egy résznél mikor sok cucc megvolt gondoltam az adataimat a 440-es részről leszedem.....DE ekkor jött a gond, a másolás lecsökkent kb 2-3000kb/s-re (50-60ezer volt előtte).

    Jó mondom újraíndítok.
    Ezután már nem indult el a WIN7 csak éppen a win7 embléma után bejön mindig egy kékhalál, (kék kép fehér szöveggel), valami ilyen sor az alján ami elszámol 100-ig és újraindul a gép....."Dumping Physical Memory to disk: 100"

    most ilyenkor mivan a HDD szar?
  • bon
    #35779
    vezérlőpult/felhasználói fiókok\felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása.
  • zöldeshányás
    #35778
    Üdv!

    Tudtok segíteni hogy hol lehet beállítani hogy mikortól figyelmeztessen a win hogy kevés a lemezterület?Értem ezalatt hogy mikortól legyen sajátgépben piros a vonalka?Eléggé idegesít hogy még van 18 gigám és már piros.
  • Ironman2
    #35777
    Nah.Jókat kérdezel.Azt hol lehet megnézni?
  • bon
    #35776
    Ahol az avast-ot láttad ott írná, de találtam egy öteltett, az UAC nem került kikapcsolásra?
  • Ironman2
    #35775
    Nem találtam olyan hibát.Azt hol kell megnézni?
  • bon
    #35774
    Ez esetben valami registry bejegyzés hivatkozik rá. Minialkalmazásról ír valamit?
  • Ironman2
    #35773
    Nincs
  • bon
    #35772
    Valami komponens még biztos fent van, a könyvtárja megvan még ott ahova hivatkozik?
  • bon
    #35771
    Semmilyet.
  • Ironman2
    #35770
    k-lite.Én is ezt használom,és tökéletes
  • tommygear
    #35769
    win7re milyen kodek pakkot ajánlotok? ami normálisan működik a rendszerrel
  • Ironman2
    #35768


    A progi már nincs ott,hiába hivatkozik rá
  • Ironman2
    #35767
    Ez hülye! Már régen nem az Avast 5 van a gépemen,de a servert még mindig keresi a neten????
  • Puhos
    #35766
    Vezérlőpult\felügyeleti eszközök\eseménynapló
  • Ironman2
    #35765
    Hol van az? Most hirtelen nem vágom