46641
  • gergely1991
    #45638
    Pedig egyértelmű: Eltávolítottad azt a update-et,ilyenkor minden eltűnik(ha nem akkor kékhalálozna továbbra is más esetben lásd: fail update) persze hogy kiírja mert az elözőre is fontosként jelölhette meg.Olyan mint ha "első" alkalommal telepítenéd.
  • ntex
    #45637
    Azért a Microsoft sunyi módon megint küldött egy "fontos" frissítést a Win7-re, ami megint csak a Win10 beszerzését reklámozza. Már volt régebben egy ilyen frissítés, amit ki is iktattam meg eltüntettem, most valami úton módon megint felkerült a gépre, egy mai ~700kb-os patch keretében. Érdekes hogy "fontos" frissítésnek volt feltüntetve, de telepítés után már csak "ajánlott"-ként írta... Nem szeretem az ilyesmit.
  • bon
    #45636
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • Bokafix2
    #45635
    Gép újraindítás után is megjelent, sőt sikeres telepítést írt ki, mikor települt de mégis újrakezdte.

    De végül is megoldottam... mivel nem volt fontos frissítés csak választható, így töröltem... azóta nincs probléma.
  • kl24h
    #45634
    Indítsd újra a gépet és meglátod, hogy ha akkor is megjelenik a frissítés vagy nem.
  • bon
    #45633
    Sikertelen a telepítés, megpróbálnám letölteni a Microsoft oldaláról és kézzel telepíteni olyankor közlékenyebbek szoktak lenni a frissítések.
  • Bokafix2
    #45632
    Már harmadjára akarja telepíteni ugyanazt a frissítést pár percen belül (KB2952664). Pontosabban települt is, de újra jelzi mint telepítendő frissítést az értesítési területen. Ilyenkor mi van?
  • bon
    #45631
    Virágbolti változatnál bármi előfordulhat. Volt már olyan gép nálam, hogy feltünően lassú volt a gép indulása, mint kiderült a nem tudom melyik aktivátor örült meg és a gép percekig várakozott a választára így lassítva a gép indulását. Én pl. mindig javaslom ismerőseimnek és ügyfeleimneki, hogy ha hordozható számítógéept vesznek, legyen hozzá jogtiszta Windows licensz. nem sokat drágit a gépen ha freedos helyett Windows-al veszi az ember.
  • KaBuTo666
    #45630
    :DD Milyen szerencsés.
  • bon
    #45629
    Okozhatja frissítés, vagy a loader mükődésében valami hiba. Vásárold meg és aktiváld, nem lesz gondod többet az aktiválásal.
  • bon
    #45628
    Örülj neki, hogy eddig bírta.
  • Tower Guard
    #45627
    Üdv!
    Az mitől lehet, hogy 1 éve fent van a windows, aktiválva volt loaderrel, és most újra aktiválatlan lett, egyik napról a másikra?
  • bon
    #45626
    Megjöttek az e havi frissítések, jó telepítést!
  • Wreck86
    #45625
    Köszi szépen!
  • bon
    #45624
    Windows 10 frissítés FAQ link
  • Newfronter
    #45623
    Lassan mindenkinél. Ingyen megkapja mindenki(win7-8 userek) a Windows 10-et, ennyi.
    Egy évig lehet frissíteni, aki nem frissít, annak csak a fizetős verzió fog maradni. Aki meg frissít, az 1 év letelte után is jogosult lesz a windows 10 használatára.
    Most tekintsünk el, hogy kinek eredeti, kinek meg nem, ez úgymond globális lesz.
    Ez a kis ablak azoknál jelenik meg, akik frissen tartják a gépüket, és települt egy frissítés, ami ezt a kis ablakot elindítja. :)
    Pontos infók
  • Wreck86
    #45622
    Hali!
    Nálatok is megjelent a tálcán a kis win10es ablak vagy mi?
  • SzirmosSzisza
    #45621
    Felraktam ami a honlapon volt de ugyanaz a probléma :/



    Újraindítás/kikapcs-bekapcs után már jó szokott lenni.
  • bon
    #45620
    Én nem usb 3.0-s portban használnám az egeret és billentyűzetett.
  • Kori
    #45619
    megoldottam vinyo ki formázás másik géppel ujratelepítés
  • Kori
    #45618
    intel xHCI Mode smart auton
  • Kori
    #45617
    a biosba van egy ilyen hogy
    EHCI Hand of ez disablen van
  • Kori
    #45616
    gyors segítséget kérnék

    telepítettem a win7-et ujra semmi gond frankon felment
    fogtam az alaplap dvd-ét felraktam a drivereket eddig is minden oke
    felraktam az usb 3 drivert azota nincs egerem billentyüm így szinte semmit sem tudok csinálni még ujra telepíteni se mert nem müxik egyik sem
    ha belépek a biosba az egér rendesen müködik

    mit lehet csinálni??????
  • xblades
    #45615
    Érdekes, jelszó nélkül nem fogadta el. Mindig követeli a jelszót.
    Na generáltam nekik.
    Erre a laptopokról be tudok lépni a asztali gépre, de fordítva nem fogadja el a jelszó beírást, még TK.-el sem.
    Pedig nem hibás a jelszó bevitel mert a laptopon beenged vele.
  • mclane82
    #45614
    Sziasztok!
    Olyan gondom van, hogy néhány honlapon nem jelennek meg helyesen a karakterek(filmbuzi,facebook).
    Így néz ki: kép
    Ahogy néztem a Helveticát nem tudja helyesen megjeleníteni, de nem tudom miért. Böngésző független és UTF-8 van beállítva.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • gergely1991
    #45613
    Tegyük hozzá hogy akkor tud hozzáférni ha éppen kivan jelentkezve(tapasztalat) más az adott fiókról(ezt is illene előtte megnézni). :)
    Amúgy a Total Commander "csodákra képes". :)
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2015.05.25. 20:55:35
  • bon
    #45612
    Az adott gépre érvényes felhasználói nevet, jelszó nélkül ha nincs jelszód.
  • xblades
    #45611
    Hello

    Én is a otthoni gépek hálózatba kötésével bajlódom.
    Három gép van egy asztali kábellel a modembe kötve és két laptop Wifin csatlakozva.
    Beállítva ugyanaz a csoport név és megosztva a kellő mappák.
    Amikor egyik gépen meg akarom nézni a másik gép mappáit egy kis ablakban Felhasználói nevet és Jelszót kér.
    Pedig én egyik gépen sem adtam meg Win7 telepítésnél jelszót.

    Ez milyen felhasználónév és jelszó?
    Köszi
  • Carmang
    #45610
    Közben gondolkodtam, lehet újratelepítés előtt el kellett volna távolítanom a laptopot a csoportból. És ezért nem tudom kiléptetni az asztali gépet, vagy megváltoztatni a jelszót, mert a csoportban még regisztrálva van a gép.
    Viszont nem értem miért nem képes megjeleníteni a jelszót.
  • Carmang
    #45609
    Helló! Újratelepítettem egy laptopot, és nem tudok csatlakozni az otthoni hálózathoz, nem fogadja el a jelszót. Pedig a jelszó érvényes, és helyes.
    Az asztali gépen pedig nem tudom megnézni a jelszót, kattintok a gombra (linkre) de nem történik semmi. Új jelszót pedig nem tudok generálni, mert hiba lép fel. Persze, hogy mi, azt nem írja. Ki sem tudok lépni a csoportból, hogy létrehozzak egy újat.
    Miféle jelenség szállta meg a gépeket?
  • bon
    #45608
    Igen segíthet, főként a hálókártya driver feltelepítése.
  • SzirmosSzisza
    #45607
    Olyanra van valakinek tippje, hogy néha nincs egyből hálózat boot után? Néha van, néha viszont hálózat azonosításánál beakad és ott is marad. Általában egy adapter tiltás majd engedélyezés rendbe rakja. Alaplapi hálókártya, drivert nem raktam hozzá, lehet segítene?
  • lalakov
    #45606
  • bon
    #45605
    Ne foglalkozz vele, AVG téved.
  • lalakov
    #45604
    Köszönöm.
  • kl24h
    #45603
    Megtörténik! Valamikor olyan is történt hogy az AVG vírusnak detektálta egyik Windows komponenst, amit ki is törölt és utána el sem indult a Windows. Azóta nem történt meg ilyen, vigyáztak, de ilyen kis "false alarm" még megtörténhet, AVG-éknél nem tartom újdonságnak.
    Ha még sokáig használod az AVG, akkor megszokod az ilyeneket.
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2015.05.13. 19:46:25
  • lck
    #45602
    AVG buta.
  • lalakov
    #45601
    Nálam a NET keretrendszer telepítésénél az AVG két vírust is jelzett. Hogy van ez?
  • bon
    #45600
    Megjöttek a májusi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #45599
    Megjöttek a májusi frissítések jó telepítést!