46641
  • Itsuki
    #36294
    köszi,akkor ennyi volt a win7 pályafutása:D nálam.
  • bon
    #36293
    Vezérlőpult\Energiagazdálkodási lehetőségeknél nézzél szét.
  • bon
    #36292
    A képarány fekete csíkkal a helyes, megkell szokni, xp széthúzta, Windows 7 már megtartja a képarányt.
  • penge96
    #36291
    Nekem meg megint van egy problémám, amiből elegem van! Állandóan visszatér ez a szar, hogy mikor beindul a gép akkor átállítja a fenyerőt, meg kontrasztot, és LESZARJA hogy mit állítottam be az Nvidia control panelbe. Ez mi az istentől van? Már nagyon ideges vagyok, lassan fél éve nem tudom megoldani!!
  • Itsuki
    #36290
    Na feltettem a windows 7 64bitest. Minden jó és szép míg nem egy olyan játékot tettem fel ami nem támogatja a monitorom (sansung 2032 BW 1680x1050) felbontását és van 2 jó nagy csík a monitor szélén. ezt valahogy meg lehet oldani h eltünjön vvagy ink felejtem el a sevent? xp-n minden jó..
  • penge96
    #36289
    Ez sem jó, feladom
  • penge96
    #36288
    Én most Windows Update-ről szedek egy 2 gigás telepítőt, ha ez sem lesz jó tarkón lövöm magam...
  • simon007
    #36287
    Megvan!!! Kösz!
  • penge96
    #36286
    Basszus, ez a szar végig ugyanazt az egyet telepítgeti... ilyen nincs
  • penge96
    #36285
    Igen, tudom. Most még ez a rediness tool telepítget frissítéseket, remélem azután jó lesz. Azért köszi!
  • bon
    #36284
    Elindítod a játékot, majd ha csinált mentést akkor megkeresed a keresővel és felülírod az XP-s mentéssel.
  • bon
    #36283
    http://forums.toshiba.com/t5/Windows-7/Windows-7-Updates-fail-errors-80073712-and-800B0100/td-p/152406

    SP1 telepítéséhez feltétel néhány korábbi frissítés megléte.
  • simon007
    #36282
    Hello! Segítenétek légyszí!?

    xp sercice 3 + win 7 megosztva van a gépemen. xp-n játszottam brotherhooddal, de xp vírusos lett. Kiszedtema mentéseket, felraktam a játékot a win 7-re, de ott nem fogadja el a bemásolt mentéseimet! / 74 % /.
    Mi a gond? Hova kell win 7 -ben mentést tenni? Vagy win 7 nem fogadja el xp-s mentést?


  • penge96
    #36281
    De valakinek nincs valami ötlete, hogy miért nem megy fel rá?
  • penge96
    #36280
    Hát igen, de nem azt használtam...
  • bon
    #36279
    Ha most telepítetted akkor célszerűbb lett volna már integrált sp1-es telepítőt használni.
  • penge96
    #36278
    80073712 hibajejzés, találtam hozzá leírást, megpróbálkozok azzal
  • penge96
    #36277
    Hellósztok, az lenne a problémám, hogy most reinstalláltam a Win 7-em 64 bites verzióját, minden tök jó vele, csak sehogy nem akar rámenni az SP1. Próbáltam már ilyen manuális telepítővel, meg az updaterrel de nem megy, 45 perc után hibát ír és ennyi. A telepítés elején kiírja, hogy egy gyorsfrissítés törlődhet a SP1 miatt. Nah most, egyelőre még várjak az SP1-el, mert lehet hogy még vannak frissítések amiknek fel kell mennie előtte, vagy töröljem-e azt a gyorsjavítást?
  • High end PC #36276
    Á, tényleg.
    thx
  • bon
    #36275
    Nincs, de a Windows Live Essentials részeként elérhető a movie maker
  • High end PC #36274
    Win7 alatt van alapból videóvágó, amivel avit tudok vágni?

    kössz
  • aate
    #36273
    32 bites Home premium
  • DONGUBA
    #36272
    Sziasztok dell inspiron 1501-es lapira melyik win7-et erdemes felrakni?Dualcoros 2 giga ram es vagy 60 giga szabad hely
  • KranaZoli #36271
    Nem tudom mi lehet ennek az oka:

    Pár napja, kb. cca. 1 hete minden egyes újraindításkor az eseménynapló rendszer ágába kapok egy ilyen hibabejegyzést:



    Azóta már többször is újratelepítettem a rendszert. Hardver semmi nem változott a gépemben; BIOS-ban szintén semmi; OS reinstall-kot a csak a régi szoftver komponenseket teszem fel.

    Windows 7 SP1 Ultimate MSDN ISO képfájl.

    Amikor felkúszik, akkor még nincs ilyen hibabejegyzés. Semmit nem töltök le WU-ról.

    Ezeket pakolom fel:

    1.) alaplapi chipset driver;
    2.) ATI Catalyst;
    3.) Realtek chipset driver 2.58 x64 verzió
    4.) Realtek Ethernet LAN driver
    5.) MS bill. driver

    Minden driver x64-es. Alaplapi hang chipset driver-t nem régóta használok, de előtte nem volt gondom vele.

    A hiba nem egzakt, hogy mikor is jelentkezik. Annyi bizonyos, hogy vmikor a 1-es pont után. Természetesen már próbáltam más sorrendben a többit, hogy vajon mikor bukik ki ez a hiba, de ad-hoc; random.

    ATI és vagy Realtek driver telepítése után jelentkezik, de akkor sem az első restart esetén, hanem a második restart után.

    Gúgliztam. Azon kívül, hogy találtam több topic-ot is (főképp idegen nyelvű) topic-ot ahol foglalkoznak ezzel a hibával; semmiféle megoldást nem leltem. :(

    Vmi 5let?! Esetleg vkinek nem volt ilyen?!

    -------------------------------------------------
    Napló neve: System
    Forrás: Microsoft-Windows-DistributedCOM
    Dátum: 2011.04.20. 17:56:28
    Eseményazonosító:10010

    {E10F6C3A-F1AE-4ADC-AA9D-2FE65525666E} kiszolgáló nem regisztrálta magát a DCOM-ban a megadott határidő lejárta előtt.
    -------------------------------------------------

    Ez a részletes/részletesebb hibanapló. Minden segítséget szívesen fogadok! [help]

  • aate
    #36270
    Ha winyo jó,ubuntu felmegy, Windows nem, akkor ott lehet telepítő lemez sérült. Azért egy memtestet is csináljál !
  • V43 1105
    #36269
    Üdv a klubban!
  • vizes
    #36268
    Üdv mindenkinek!

    Mivel eddig úgy éreztem, hogy nekem tökéletesen megteszi az XP, nem is erőltettem a váltást.
    Tegnap este azonban megreccsent a vinyóm és ma az új meghajtóra felkerült egy 64 bites Win 7.
    Uraim... a hatás fergeteges, sajnálom, hogy nem előbb váltottam!
  • Rotyoka
    #36267
    Hát ez kurva érdekes... Fingom sincs hogyan fogom felvarázsolni igy rá a Winfost, mert képtelenség feltenni...
  • Rotyoka
    #36266
    Én is igy csináltam mindig, de most fixen összeszarta magát a Win, csak vicces hogy mindig ott. HDD hiba nem lehet mert linux tökéletesen felmegy
  • bon
    #36265
    Ha túningolva van a gép akkor állítsd vissza alap órajelre mindent. De egy bios frissítés se árthat.
  • bon
    #36264
    Ez esetben Hirens boot cds, vagy egyéb lemezről futtatható oprendszer.
    Amúgy én mindig töröltetem a partíciót a telepítővel, majd újra létrehozatom és már megy is fel a rendszer. Amúgy winyó hiba nem jöhet szózba?
  • Arnold12
    #36263
    Jó kérdés, mert a google sem db ki rá semmit...
  • Rotyoka
    #36262
    De ezt irom már 2 órája, NEM JUT EL a telepitő addig hogy formázzak. Linuxot kelett felraknom, hogy meg tudjam formázni kompatibilis fatra a 100 gigát, hogy egyáltalán eljusson a Win7 telepitő addig, hogy formázni tudjak. Most eljut, de ismét csak ott animálja azt hogy ő most formáz, mert semmit se csinál
  • bon
    #36261
    Mi az a KSEWG?
  • bon
    #36260
    Telepítővel töröltesd a partíciót, Na meg FAT-ra nem formázunk manapság, csak ntfs-re.
  • Arnold12
    #36259
    Mit jelent az, ha ugy indul a számitógép, hogy kiirja KSEWG is compressed és nem indul el?
  • Rotyoka
    #36258
    Ez érdekes, most miután linux al leformáztam FAT-ra a 100 gigás win particiót, elindul a telepites de nem hajlando törölni, majd formazni azt amit linux alatt leformaztam.

    Azaz mutatja hogy "csinal" valamit, de csak animálja ismét, régen meg tartott vagy 10-15mp ig
  • Rotyoka
    #36257
    Nem fogom még1x leirni olvasd vissza.
  • [HUN]FaTaL
    #36256
    "WIn aprticiót kompatibilis FAT-ra"

    Minek ehhez ubuntut telepíteni? Minek formázod meg bármire is?
  • Rotyoka
    #36255
    Na lassan felmászik az ubuntu. Ott leformázom a 100 gigás WIn aprticiót kompatibilis FAT-ra, és akkor remélem már a tetves telepitő hajlandó lesz betölteni, hogy leformzázzam NTFS-re