46641
  • bon
    #36374
    Realtek oldalán nézted a drivert? Mert ha MSI oldalán akkor ott úgy nézem ki nem a legfrisebb van.
  • littleNorbi
    #36373
    Legfrissebb van fent. Amúgy MSI CX620-008XEU laptopról van szó.
  • bon
    #36372
    Hangkártya driver frissítést próbáltad már?
  • MR ME
    #36371
    giga lap?
  • littleNorbi
    #36370
    Igen, próbáltam már a Windows Media Player-t és az AIMP-et is...
  • bon
    #36369
    Más programmal is bele szaggat?
  • littleNorbi
    #36368
    Hello!
    Vadiúj az operációs rendszer a laptopomon, és mikor hallgatom a zenét Winamp-on, néha bele-bele szaggat... Mi lehet ez?
  • aate
    #36367
    Akkor szerintem hardver hiba ki kell szúrni melyik, én a vga kártyára tippelek, de próbáld meg a memoria modulokat kiszedni.
  • V43 1105
    #36366
    Csökkentettben sem jutok egyről a kettőre :( Kék halál ugyanúgy, megpróbáltam Win7 lemezt betenni hogy javitásig eljussak de semmi.. :(
  • balcsi70
    #36365
    Sziasztok.Van egy laptop az a baja hogyha csatlakoztatok hozzá fülalgatót nem jön ki rajta a hang.(eddig tökéletes volt, ez csak úgy egyik napról a másikra).Egyébként a hangszórón meg van hang rendesen.Az összes hangbeállítást megnéztem és semmi.Szerintetek? Win7 van a gépen. Előre is köszi az infókat. Üdv.
  • aate
    #36364
    Előfordulhat,hogy driver- hardver eszköz hiba.próbáld csökkentett módban elindítani.
    Első körben ,vga teszt, mem teszt...stb
  • V43 1105
    #36363
    Sziasztok!

    Pár nappal ezelőtt a laptopom bekapcsolása kék képernyőt kaptam, és ez több napja igy van, nem tudok még a Win7 login ablakához sem elérni..

    A kék képernyőn "IRQ Not Less Or Equal" üzenet fogad minden egyes inditásnál, win7 lemezzel szerettem volna esetleg a hibát javitani, de amint végig megy a Windows is loading files töltőcsik, azonnal kék képernyő.. mi lehet a megoldás?
  • aate
    #36362
    keress itt, Link mert ez az oldal nálam nem működik valami blokkolja.
  • akyyy
    #36361
    http://windows7themes.net/windows-7-vw-theme.html
    ezt hogyan lehetne letölteni?
  • Saccard
    #36360
    sztem én vagyok a nagyon hozzá nemértő de ott hol lehet beállítani/visszaállítani hogy pl a játékot az ikon megtudja nyitni? mert én ezt egyik pontjába se látom
  • bon
    #36359
    Ha jól értem (így lázasan) akkor társítással van gondod, nézd meg itt: Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Alapértelmezett programok
  • Saccard
    #36358
    Sziasztok
    a probléma a következő: win7 32 bites rendszer van.játék telepítése közben az összes ikon fehér papír kinézetü lett és rar fájlként írja őket. sajátgépből futtatásnál tallózást kér ha tallózom ugyanazt a fájlt máris megy és futtatja. Mi lehet ilyenkor a probléma hogy lehetne visszaállítani
    Előre is köszi
  • bon
    #36357
    Próbáld ki ezt, hátha segít: link vagy ezt: link
  • bon
    #36356
    Directx-et töltsd le a Microsoft oldaláról és telepítsd fel. De jólenne tudni a hiányzó fájlok neveit.
  • Puhos
    #36355
    Szia!
    Ha a játéknál hiányzik a .dll fájl akkor azt telepítsd újra. Ha viszont az op. rendszernél akkor az már nagyobb baj. Vannak oldalak ahol vannak .dll fájlok feltöltve, meg kell próbálni onnan letölteni bemásolni a megfelelő helyre és újraindítani a gépet. Vagy esetleg a javítással is lehet próbálkozni (telepítőlemezről)!
  • WinStar
    #36354
    Sziasztok.Olyan problémám van hogy Win 7 Ultimate 32 bites rendszerem van,és bizonyos játékoknál hiányoznak dll fájlok...de vannak oylan játékok ahol pl. nem hiányoznak a fájlok.....nemtudom hogy tudnám megoldani,a játék topicokban linkelnek dll-eket de akkor meg arra panaszkodik hogy nem talál elérési útvonalat....
    Ha ez segít akkor MSI P6N SLI V2/Ultra az alaplapom s a procim egybe.
  • masteryoda
    #36353
    Nemrég telepítettem újra a Windows 7 Ultimate 32bit rendszeremet.
    Azóta az alábbi hibát tapasztaltam:

    A Windows Update nem tudja letölteni és telepíteni a fontos frissítéseket. Folyamatosan 0%-on áll az állapot, ha rákattintok a megállításra akkor meg kiírja, hogy ismeretlen hiba történt. hibakód 80080005.
    próbáltam googlebe keresni megoldást, de nem nagyon sikerült találni eddig.

    valaki tudna segíteni? előre is köszönöm!!
  • aate
    #36352
    Másképpen :
    A javítás legegyszerűbb módja, hogy a Windows 7 DVD-ről bootolsz be, majd az első megjelenő ablakban megadod a nyelvet, az időt és a billentyűzetet, és tovább mész a következő ablakra, ahol a Számítógép javítása (Repair Your Computer) parancsra kattintasz, és itt kiválasztod a Parancssor (Command Prompt) parancsot. Ezután a parancssorba írd be, hogy

    bootsect /nt60 C:\

    ha a C: meghajtóra van telepítve a Windows 7 (esetleg a bootsect /nt60 SYS parancsot, ha a rendszermeghajtót akarod javítani, vagy a bootsect /nt60 ALL parancsot, ha az összes meghajtón el akarod végezni a javítást).

    Ha befejezte, vedd ki a DVD-t, és indítsd újra a rendszert.
  • aate
    #36351
    sűrített vagy sérült MBR, Próbáld meg win 7 telepítőt bootolva javítás funkciót . > olvasd el ezt is
  • bon
    #36350
    Még csak boot-ol a gép amikor kiírja? Ez esetben nincs köze a Windows 7-hez, mert boot-nál még nincs oprendszer. Bios-t állítsd vissza alapértékre, hátha helyrehozza.
  • Loki Ferrais
    #36349
    Helló van egy olyan kérdésem amit még neten sem láttam hibaként... elég nagy lehet vagy lehet hogy csak én nagyítom fel:
    amikor beindítom a gépet windows 7 ultimate alatt kiiírja az alaplapot utána amikor elkezd bootolni akkor a következőt írja ki: MJLXK is compressed. És nem tudom hogy ezzel mit csináljak? amúgy azt jelenti a compressed hogvmi tömörített és nem enged tovább a gép itt megáll. Segítsetek légyszi.
  • [HUN]FaTaL
    #36348
    Nem tudja valaki hogy lehetne magyar EPG-t varázsolni a media centerbe? Mindenhonnan az lhsite.hu-ra irányítana, csakhogy az az oldal megszűnt :(
  • janihunk
    #36347
    Igen de nem is hosszabb távra tervezek vele. Win7 visszamegy természetesen.
  • aate
    #36346
    a win 8 még a beta verziót sem érte el, addig csak VirtualBox-ban vagy csak tesztelésre ajánlót, használatra semmiképpen nem !
    jelenlegi verzió :Microsoft Windows 8 (''Windows 8'' 6.2.7955.0) (Ultimate) (m2) ha jól tudom win 7 telepítőbe van integrálva.

  • janihunk
    #36345
    Köszi a segítséget de úgy i itt a Win8 is ki szeretném próbálni és ha már úgy is hibás a Win7 em hát felrakom helyette a 8 at.
  • aate
    #36344
    A sidebar dll hibára >próbáld ki ezt
  • aate
    #36343
    Azért még a telepítő lemezről bootolva egy rendszer vissza állítást megpróbálnák.
  • janihunk
    #36342
    Semmi. Nah mind1 nem b@szakodok vel reinstal oszt csá.
  • aate
    #36341
    Ezt olvasd el talán segít
  • janihunk
    #36340
    Ezt a hibát kapom. Az első 4 sikeres

  • aate
    #36339
    Egy másik lehetséges megoldást írok le ennek a hibának az elhárításához. Ez a megoldás azt feltételezi, hogy az XML regisztrációja hiányzik a rendszerből.

    A megoldáshoz nyisd meg a parancssort rendszergazdaként (a Start menü keresőjébe írd be, hogy cmd, az eredményként megjelenő cmd ikonra kattints jobb gombbal, majd válaszd a Futtatás rendszergazdaként parancsot).

    A parancssorba gépeld be ezeket a parancsokat, mindegyik beírása után Enter-t kell nyomni. A parancsok futtatása után felbukkanó ablak jelzi, hogy sikerült.

    Tehát a parancsok:
    regsvr32 msxml3.dll
    regsvr32 scrrun.dll
    regsvr32 jscript.dll
    regsvr32 atl.dll
    regsvr32 "%ProgramFiles%\Windows Sidebar\sbdrop.dll
    regsvr32 "%ProgramFiles%\Windows Sidebar\wlsrvc.dll

    Ha végeztél, jelentezz ki, majd be esetleg indítsd újra a rendszert.

    Ha nem segített, akkor nyisd meg rendszergazdaként a Registry Editor-t (a Start menü keresőjébe írd be, hogy regedit, a megjelenő ikonra kattints jobb gombbal, és válaszd a Futtatás rendszergazdaként parancsot). Keresd meg a következő kulcsot:

    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones

    Kattints a Zones kulcsra, és a 0 kulcs előtt, ha találsz kulcsot, azt töröld ki. Indítsd újra a rendszert.

    És ha semmilyen módszer nem használ, akkor hozz létre egy új felhasználói fiókot, és nézd meg, hogy abban működnek-e gond nélkül a minialkalmazások. Ha igen, akkor el kell gondolkoznod azon, hogy melyik telepített programod okozta a gondot.
  • janihunk
    #36338
    0 tól 4 ig van szám és ennyi.
  • sunlight
    #36337
    Start menü / Keresés mező / Regedit:
    "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\" ez alól a nem szám karakterű kulcsot ki kell törölni, és remélem jó lesz!
  • janihunk
    #36336
    Sziasztok tegnap kaptam egy vírust:S és azóta nemműködnek a minialkalmazások. Nod 3.0 már lefutott elvileg a vírust is letörölte de mégsem működik. Valakinek ötlet? Sajnos az én hibám volt mert letöltöttem egy fájlt amire azt hittem kell egy progihoz rákatt az exe-re és szépen fel is szívódott.
  • V43 1105
    #36335
    Sziasztok!

    Mai nap mikor bekapcsoltam a laptopom, kék képernyő fogadott... valami Hidparse.sys hibaüzivel, mit csináljak segitség kéne , előre is köszönöm !