46641
  • Malganis
    #36495
    linux ubuntu elindul és gond nélkül megy
  • bon
    #36494
    Újratelepítés se lehetséges?
  • Malganis
    #36493
    De nem indul el a rendszer sem hanem bevillan a laptop márkalogója és ujraindul el sem kezdi tölteni a rendszert
  • bon
    #36492
    Rendszer-visszaállítás korábbi állapotra (ha lehetséges). De csökkentet módban is lehet próbálkozni a telepített programok egyenként törlésével.
    De szerintem driver gond lesz, esetleg csökkentet módban az eseménynapló megtekintése is segíthet.
  • bon
    #36491
    Van tegnapról rendszer-visszaállítási pontod, mert nem minden nap készít a rendszer. Csak fontos eseményeknél és heti1x automatán.
  • bon
    #36490
    Ez így van alapból megcsinálva, nem probléma. Nem tudom erre is vonatkozik e (szerintem nem) a vezérlőpult/hang/kommunikáció fülön lévő beállítás.
  • [HUN]FaTaL
    #36489
    Energiagazdálkodás, sémabeállítások módosítása.
  • simon7108
    #36488
    egy kicsit bővebben?:D
  • Malganis
    #36487
    Sziasztok! vettem egy vadi uj laptopot feltettem rá a win7-et próbléma nélkül, mikor végeztem a beállításokkal akkor ujraindult és azóta nem csinál semmit. Bekapcsolom megjelenik a logo majd ujraindul és ezt csinálja megállás nélkül.
    Valami ötlet?
    Köszönöm előre is :D
  • eLiXir
    #36486
    Ha rendszervisszaállítást végzek tegnapra, amikor még fennt volt egy játék mentésekkel együtt, akkor azok vissza kerülnek a helyükre és tudom folytatni?
  • xxxpaulxxx
    #36485
    Még leírja valaki?:D
  • DarkSector
    #36484
    Már régi dolog, WINDOWS gomb és a TABULATOR gomb.
  • [HUN]FaTaL
    #36483
    Mi rejtett ebben? WIN+TAB és már a vistaban is benne volt :D
  • Zoli007
    #36482
    Már a Vistában is benne volt.
  • Apocalipto
    #36481
    Miért lenne rejtett? Vistát ezzel reklámozták agyon.
  • Kongy
    #36480
    (Viszonylag) rejtett feature a Win7-ben (ALT + TAB helyett):

  • xxxpaulxxx
    #36479
    Sziasztok!

    Mostanában jelentkezett egy olyan problémám, hogy ha pl Winampon zenét hallgatok... és közbe egy másik program kiad valami hangot (játéknál ez érdekes nem igaz), akkor a Winamp (vagy másik program) lehalkul...

    Konkrét példa screenshottal:
    Tegnap nézek egy filmet, közben bedugok egy usb eszközt a gépbe, megszólal az usb csatlakozás hangja és lehalkul a film... ezután belépek a hangkeverőbe és ezt látom (bármilyen ilyen esetnél... pl a winamposnál is így néz ki)


  • [HUN]FaTaL
    #36478
    Az IEben lévő hírcsatornákat mutatja.
  • asdasddsadsa
    #36477
    A windos 7 asztalán lévő minialkalmazások közt van egy olyan hogy hírcsatorna megjelenítő. azt viszont nem tudom hogy hogyan tudom azt valamilyen hírcsatornára csatlakoztatni.

    tudja valaki hogy hogyan kell? köszönöm.
  • bon
    #36476
    Próbáld meg egyenként kézzel telepíteni, mert úgy néz ki magától nem bírja felrakni a frissítéseket. De a hiba kódot is érdemes megnézni, vagy a WindowsUpdate.log-ot.
  • RoboKutya78
    #36475
    srácok egy kérdés
    Nem tudja véletlenül valaki mit frissítget a win7 mostanában minden alkalommal legalább 5 frissítést szed le és baromi sok idő után tér magához utána.

  • balcsi70
    #36474
    Sikerült.Végül telepítve lett (futtatva) egy Tages Uninstall.
  • aate
    #36473
    rejtett fájlok között is nézted ?
  • aate
    #36472
    Én sem tudom, ki kellene szűrni azt a drivert vagy programot ami felrakta, esetleg futó folyamatok között letiltani. Valószínű automatikusan töltődő folyamatok között lehet.
  • balcsi70
    #36471
    Ezt az illesztőprogramot ami blokkolva van ezt honnan lehet kitörölni? Mert olyan fájl-okokat amit én linkeltem be olyanokat nem találtam.
  • Tetsuo
    #36470
    Osszesen 4GB-ot kezel max, amibe minden memoria beleszamit, igy a VGA is.
  • Gubberx
    #36469
    Egy noob kérdésem lenne :D A 32 bites win ugye 3 GB-ig kezeli a ram-ot ha jól tudom, ebbe beleszámít a vga-n lévő 1 gb ram-is vagy csak a rendszermemória?
  • balcsi70
    #36468
    Azt mondja az ismerősöm hogy Win7 telepítése után mikor wifi drivert keresgéltek telepítettek akkor kezdte el ezt a jelenséget.(amúgy nincsenek fent a gépen ezek a játékok).
  • balcsi70
    #36467
    okés,csinálok amúgy is egy Ghostos mentést neki.Majd írom mi történt. :)
  • aate
    #36466
    Vissza állítási pontot készíts előtte mielőtt törlöd, nem sok mindent találtam róla.
  • aate
    #36465
    De előfordulhat más ,,másolt" játékoknál is!
  • balcsi70
    #36464
    Szia. Köszi a választ.Egyik ismerősöm gépe csinálja ezt.Olvasgatva a netten én is ezt olvastam hogy valamelyik játék telepítette.Találtam egy ilyet:tőrlés Gondolom azt írja le hogy csökkentett módba töröljem ezt a két (atjsgt.sys and linsgt.sys) dolgot. Szerinted?
  • aate
    #36463
    Egy program esetleg játék telepíthette fel, gondold át mit raktál fel mióta ez jelentkezik majd töröld a játékot. (google szerint PL: Cobra 11,Cloin McRally-nál fordulhat ilyen probléma elő )
  • balcsi70
    #36462
    Sziasztok.Egy ilyen jelenik meg a képernyőn bekapcsoláskor.hiba Elég sok problémát okozott hol bekapcsolt a gép hol nem,ha bekapcsolt újraindult,nem ismerte fel a billentyűzetet,meg stb. Gondolom le kellene törölni csak azt nem tudom hogy hol keressem a gépbe.Van rá valami megoldás? Előre is köszönöm.
  • [HUN]FaTaL
    #36461
    Vezérlőpultban.
  • simon7108
    #36460
    üdv.
    Most tettem fel a Windows 7-et.64 bites ultimate.
    Valaki meg tudná mondani,hogy miért lép készenléti uzemmódba egy idő után a gép?Amíg XP-m volt a gép a nap 24 órájában ment.Itt kb 1 óra után magától lekapcsolt készenlétbe.
    valahogy be lehet állítani,hogy ne kapcsoljon le?
    előre is thx.
  • Gubberx
    #36459
    Ultimate N verzió, nem támogatott :( Köszi az infót, töltök újat :)
  • aate
    #36458
    itt olvass utánna(használata, és támogatott verziók )
  • bon
    #36457
    Jobb gomb futtatás Rendszergazdaként funkcióval futtatod?
  • Gubberx
    #36456
    Üdv!

    Most tettem fel egy szűz 64 bit-es win7-et, és bármiylen loadert indítok, nem aktív sem az install sem az uninstall gomb :S Valakinek van erre ötlete?