46641
  • [HUN]FaTaL
    #36615
    Nem írt mást.

    "A letöltött ISO-t mountoltam, majd a virtuális lemezet lévő file-okat írtam ki lemezre, így néz ki :"
  • DarkSector
    #36614
    "Úgy hogy kiírtam :)"

    jo csak mást írt...:)
  • [HUN]FaTaL
    #36613
    Kiírás előtt mountolta bazz ne legyél már ilyen értetlen. Nem tudsz olvasni vagy mi?:D
  • DarkSector
    #36612
    Hát igen de kiírás után képtelenség mountolni....:)
  • lac coo
    #36611
    Úgy hogy kiírtam :)
    Azt ne kérdezze senki miért így , mert magam sem tudom .)
  • DarkSector
    #36610
    Mountolással hogy akartál telepiteni, ha azt a bios-ból kell? :)
  • lac coo
    #36609
    Ok, köszönöm a segítséget!
  • bon
    #36608
    Nero esetén a fájl menü nyitás funkcióját használd (keresd meg az iamget és nyisd meg), max 4x sebességgel.
  • lac coo
    #36607
    Kicsit öreg vagyok a témához, ne haragudjatok ... a Nero ,CDkép lemezre mentése is jó ?
  • bon
    #36606
    Használd az Imgburn program Lemezkép írása lemezre funkcióját, mert boot-olható lemez írásánál nem az image tartalmát kell kiírni, hanem az "image-t", mert az tartalmazza a boot beállításokat.
  • [HUN]FaTaL
    #36605
    Éppen ezért. Ne mountolgass, hanem írd ki az isot pl. imgburnel.
  • lac coo
    #36604
    Sziasztok !

    Kis segítség kellene, új gépemre W7-et szeretnék telepíteni, de a lemezemen nem hajlandó bootolni !
    Mi lehet a baj ?
    A letöltött ISO-t mountoltam, majd a virtuális lemezet lévő file-okat írtam ki lemezre, így néz ki :

  • DarkSector
    #36603
    nah ez az amit énis akartam írni, ez a ujratelepités nem megoldás.
  • bon
    #36602
    Hardver aktiválás után is cserélgethető, kivétel az alaplap.
  • bon
    #36601
    Ha 180 napig használhatod aktiválás nélkül akkor mi értleme újratelepíteni?
  • [HUN]FaTaL
    #36600
    Ha 30 (illetve a script segítségével 3x30) naponta újrarakod akkor használható :) Kérdés, hogy ki a francnak van kedve 3 naponta újratenni a rendszert :D
  • biomage
    #36599
    mármint törlöm a partíciót, ilyen törlésre gondoltam :)
  • DarkSector
    #36598
    Elvileg igen...
  • DarkSector
    #36597
    Igen a háttér nekem is elment már 1x...
  • bon
    #36596
    Több mint 30 nap van, 3x30 nap. Nem aktiválás esetén funkció korlátozások lépnek életbe. Elsőnek nem lesz háttér és folyamatosan figyelmeztett, hogy aktiválni kell. Idővel ha jól emlékszem 1 órás használat után kijelentkezik a Windows.
  • biomage
    #36595
    olyat tudod csinálni? hogy feltelepítem, aztán 30 nap múlva törlöm és újra telepítem és nem aktiválom míg a gép nem lesz teljes.
  • DarkSector
    #36594
    időd 30 nap asszem...a frissítéseket.
  • biomage
    #36593
    Hogy van ez az aktiválás dolog? menyi időm van hogy megtegyem? és mit nem kapok meg elsőtől kezdve ha nincs aktiválni a win7?
  • DarkSector
    #36592
    jah értem akkor leszedek egy Acrobat-ot.
  • bon
    #36591
    Reader-el csak speciális kitölthető űrlapokat lehet "szerkeszteni" de azok se menthetők el, ha csak nincs beleintegrálva olyan funkció az űrlapba ami lehetővé tesz egy mentés másként funkciót.
  • bon
    #36590
    Régebben se volt szerkeszthető, csak az Adobe Acrobat professional programmal.
  • [HUN]FaTaL
    #36589
    Régebben sem tudtad szerkeszteni, maximum az adobe acrobattal.
  • DarkSector
    #36588
    akkor régebben hogy tudtam szerkeszteni? vagy régebben még nem csak reader volt?
  • [HUN]FaTaL
    #36587
    Sehogy. Szerintem benne van a nevében, hogy reader...
  • bon
    #36586
    "Reader" olvasó, tehát sehogy.
  • DarkSector
    #36585
    Az Acrobat Reader X-ben ha megnyitok egy PDF állományt, hogy tudok belejavítani?
  • aate
    #36584
    Próbál meg ,hogy előbb csak a drivert rakod fel, aztán csatlakoztatod az eszközt.
  • redmonk
    #36583
    okés köszi
  • [HUN]FaTaL
    #36582
    Próbáld másik USB-ben. Ha nem megy egyikben sem, akkor másik gépben. Ha az sem akkor cseréltesd ki.
  • redmonk
    #36581
    Az volt az első amit próbáltam. De amikor bedugom semmi pittyenés, hogy felismerte volna az eszközt.
  • [HUN]FaTaL
    #36580
    Vezérlőpultban állítsd át a default hangeszközt a fejhallgatóra.
  • Extreme1
    #36579
    Hello !
    Kérni szeretnék egykis segítséget. Pár napja vettem 1 bluetoothos billentyűzetet és sehogy sem tudom működésre bírni. Végigpróbáltam a bluetooth stick-el az összes hub-ot de egyikben sem ment. A windows érzékeli, drivert is felrak de a billentyűzet nem megy. Átvittem haveromhoz hogy 1általán jó e a bill. Átvittem a btsick-emet is. Nála ment minden mint a karikacspás. Sajnos én már kifogytam az ötletekből mert szinte mindent megcsináltam amit meglehet. Töröltem eszközkezelőből. Töröltem az eszközök közül, a bt-eszközök közül. Újra párosítottam. Lehúztam másik billt restart és úgysem. Valami ötlet ? u.i.: wondows 7 ultimate 64bit -es a rendszerem. jah és XP-n is ment elsőre. kicsit idegesítő a dolog.
    előre is köszönöm a segítséget.
    üdv.: extreme
  • redmonk
    #36578
    Sziasztok

    A gépemen Windows 7 64-bit Ultimate van. Vettem egy Logitech H330-as mikrofonos fejhallgatót ami USB-s. Elvileg csak bekell dugnom és érzékeli és használható. De nem történik semmi. Megpróbáltam minden portot. Mindegyik működik. Mivel próbálkozzak?
  • bon
    #36577
    Esetleg dobozos verzióval?
  • biomage
    #36576
    akkor mivel tévesztem össze?