46641
  • bon
    #36816
    Torko oldalán fent van az összes hivatalos változat.
  • penge96
    #36815
    Tudom, hogy ingegráltat kellett volna, de azt nem találtam normálisat...
    A rediness tool fent van. Meg amit Bon linkelt, azt is megcsináltam. (vagy az ugyanaz?xD)
  • bon
    #36814
    Önálló letölthető telepítőkészletet próbálkoztál már? De ha új az oprendszer ez esetben célszerűbb lett volna már sp1-es változatott telepíteni.
    Esetleg kipróbálhatod ezt is: link
  • aate
    #36813
    Win 7 sp 1 telepítési próblémák-megoldások
    Először is győződj meg róla, hogy a KB947821 (System Update Readiness Tool) telepítve van a gépedre, mert ez az eszköz szükséges az SP1 telepítéséhez.
  • bon
    #36812
    Te szerintem kevered a dolgokat, kompatibilitás a jobb gomb a fájlon tulajdonságok, kompatibilitás fül.
    az XP mode, meg Virtuális gép amit külön kell telepíteni, ez esetben külön xp oprendszer alatt futtatod a programot.
  • penge96
    #36811
    Szevasztok, nem rég írtam ide. Csak annyi lenne a kérdésem, hogy az SP1 milyen frissítések után települ? Mert szerintem most minden fent van, viszont az Sp1 telepítésénél mindig kapok egy hibakódot, 2-t már megoldottam, de mindig jön egy újabb. Teljesen új, Windows 7 Ultimate 64 bit.

    Egyébként az a problémám is fennáll még, hogy ha frissítem a VGA drivert, akkor indulásnál nem áll be a fényerő a beállított értékre. Bár ez már nem érdekel annyira, de az SP1-es dolog igen
  • WinStar
    #36810
    Sziasztok.olyan problémám lenne hogy Win7 Professional-on nem találom azt a fült amit ultimate-n: kompatibilitás....Autocad 2007 nem indul el és átakarom állítani XP-re....magyarul az XP mod-ot akarom csak arra a progira beállítani.
  • bon
    #36809
    Telepítő lemez javítás funkciójával állítsd helyre az indítást.
  • aate
    #36808
    T4400 igen hasonlora emlekeztem,sajna eleg gyenge proci,win 7 64Bit ha el is menne (4 GB Ram)akkor is csak alapdolgokra kepes....
    Kicsit Off, de ezt nezzetek meg :Itt nezegettem az alaplapokat a Tiger-nel, aztan ott latom ezt, meg hogy a ficko irja hogy milyen gepet epitett.Ebbe rakott a 2db i7-es extreme 6 magos 3.46Ghz-es procit, vizhutessel 5.2Ghz-ig nyomhato, 48GB ram, 3db 1.5Gb-os video kartya egybe kotve, SSD-s merevlemez a Windows-nak meg a szokasos egyebek... azt irja, gyakorlatilag nincs “boot” ido, masodpercek alatt ott van minden elotte
    EVGA 270-WS-W555-A2 Classified SR-2 Motherboard
    itt a proci hozza :Intel Core i7-990X
  • riki02
    #36807
    Ez van:

    Link
  • Piko888
    #36806
    Srácok sikeresen aktiváltam a win 7 bie-t a Dell laptopomon WAT-tal, de most újainditásnál azt írja ki hogy Missing Operation System, viszont ha úgy inditom hogy bent a win 7 telepítőlemez akkor simán megy.
    Mi lehet a gáz?
    Köszi
  • aate
    #36805
    ha jól emlékszem asus k50 laptop T 4500 procid van 3 GB ram ? Arra ne rakj 64 bites wint !
  • bon
    #36804
    Lehet tenni, de teljesen felesleges.
  • riki02
    #36803
    aate:

    memtest ready! Nem talált semmi hibát, képet elfelejtettem csinálni bocs. Egyébként elképzelhető, hogy az op.rendszerrel van gond? Mert ha igen újrarakom. Mostanában is érdekes dolgokat csinál pl. van hogy akár órákig nem fagy le és van hogy fél óra alatt 2X is. Ha újrarakom akkor tehetek 3GB ramra 64 bites változatot is ugye?
  • Piko888
    #36802
    Ok megprobálom, de volt fenn Ultimate azt se sikerült
  • bon
    #36801
    Miért pont Enterpise-t raktad fel, ami kifejezettne mennyiségi licenszű, miért nem home premium-ot?
  • DarkSector
    #36800
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az érdekes BIE pedig megy.
    Lehet régi az aktíválód.

    ON
  • Piko888
    #36799
    Srácok felrakta a win 7 Enterprise-ot egy Dell laptopra, de sehogy se sikerül aktiválnom, próbáltam a BIE-vel, majd a KSM-mel, de egyikkel se megy.
    Miért?
    Elöre is köszi,
  • sunlight
    #36798
    Ha már volt rajta előtte más akkor lehet az a baj.Már jártam így csak szűz lemez az igazi.
  • aate
    #36797
    A WIn Live cd-röl van szó igaz ?Szerintem se RW-re írd ki. De volt már vissza jelzés hogy nem minden konfigon indult el, okát nem tudom , de küldtem egy másik verziót is próbáld ki azt ha ez nem működik.
  • bon
    #36796
    Előfordulhat, idáig 1 alkalommal találkoztam olyan boot-olható programmal, ahol kifejezetten írták, hogy ne RW-re írjuk ki.
  • aate
    #36795
    passz :(
  • DarkSector
    #36794
    Kiírtam a TPB-est CD-re de miután felmegy a fehér csík valami hibát dob ki hogy tegyem be a win7 lemezt....

    Újraírható CD-re írattam az baj?
  • DarkSector
    #36793
    thx
  • aate
    #36792
    Például ez :Comodo live cleaning
    A programot telepítés nélkül futtathatjuk, 32 vagy 64 bites Windows rendszereken. Segítségével teljesen átkutathatjuk a gépet a legkülönfélébb virtuális kártevők után. Ezt megtehetjük egy kattintással (ami lassú, de hatékony és mindenre kiterjedő vizsgálatot eredményez), vagy a Custom Scan gombra kattintva beállíthatjuk, hogy pontosan mit is csináljon a program és milyen meghajtókat nézzen át.
  • DarkSector
    #36791
    És a lapozófájlal mit tegyek tiltsam le hogy ráhagyatkozzon a Ready Boost-ra vagy elsősorban oda koncentrál magától? Mert mellette be van állítva 6.5GB lapozófájl is.
  • bon
    #36790
    Elképzelhetőnek tartom.
  • DarkSector
    #36789
    Az igaz. :)
  • bon
    #36788
    Ne, nem tudom emnnyi memóriád van, de Ready boost-nak kevés memóriánál van némi értelme.
  • bon
    #36787
    Létezik cd/dvd lemezről futtatható vírusirtó is, csak vírusirtás miatt nem kell oprendszer.
  • DarkSector
    #36786
    Ha win7-nél ready boost-okok egy 16GB-os pendrive-al, akkor a lapozfájlokat tiltsam le?
  • DarkSector
    #36785
    Srácok vettem egy olcsó wifi vevőt, benyomtam az előlapi usb-be, létezhet hogy az előlapi hancsatlakozót sercegteti működés közben?
  • littleNorbi
    #36784
    Volt frissítés... Akkor lehetséges. Szerezzek be egy olyan Win7-es DVD-t ami már tartalmazza az SP1-et?
  • DarkSector
    #36783
    THX nekedis megnézem...külsőleg akarok néha virusortókat futtatni haveroknál, mert sokszor találkozom hibás gépekkel.
  • DarkSector
    #36782
    Köszönöm tudom azzal tisztában vagyok, de ha akarom vinni más gépre, akkor jól jön...
  • [HUN]FaTaL
    #36781
    És közben nem került rá az SP1?:)
  • littleNorbi
    #36780
    Ez most miért van?

    Pedig ezzel a DVD-vel telepítettem még anno a rendszert...
  • aate
    #36779
    Leírás itt :how-to-create-windows-7-live-cddvdusb.
  • aate
    #36778
    Live USB Creatorral az iso-ból lehet csinálni pendrive-ról futtatható oprendszert. .
    De vedd figyelembe,hogy az USB-s eszközről lényegesen lassabb lesz !
    Win 7 live cd
  • bon
    #36777
    Ha még kivitelezhető is, de a Pendrive ilyen célra lassú, egy winyóhoz képest töredéke a sebessége.