46641
  • DarkSector
    #36896
    Még talán azt tudnám elképzelni hogy nem rendszergazdaként vagy belépve.
  • DarkSector
    #36895
    Érdekes mert csak ez a 2 pipa létezik. :)
  • High end PC #36894
    Ott sincs pipa, megnéztem.
  • [HUN]FaTaL
    #36893
    Nem az msconfigról beszéltem, hanem a Skyperól.
  • DarkSector
    #36892
    Hát igen de ha újratetted már és így sem jó, akkor uninstall már nem alternatíva...:D
  • High end PC #36891
    Nem baj, uninstall csodákra képes :DD
  • sznus
    #36890
    Próbáld ki ezt a progit: Codestuff - Starter
    KATT
  • DarkSector
    #36889
    az akkor kurvajó...:D
  • High end PC #36888
    Már megtettem azt is :S
  • DarkSector
    #36887
    Aham akkor nincs jól telepítve.
    Fogd töröld ki, és szedd újra le...
  • High end PC #36886
    Nekem akkor sincs benne a listában :S
    A legfrissebb verzió van fent.
  • DarkSector
    #36885
    Nah basszus nem sikerül rendessen....:D



  • High end PC #36884
    Nem is találom az ottani progik közt. Semmi Skype nincs köztük. Még a felinstallált könyvtárára mutató sem. Így ki sem tudom szedni msconfig-ból. Nagyon különös.
  • [HUN]FaTaL
    #36883
    Pedig ha ott kivetted a pipát, akkor nem indul a rendszerrel. Nézd meg, hogy nem e került vissza.
  • High end PC #36882
    kérdés!
    annyira zavaró, hogy minden rendszerindításkor elindul a Skype, pedig a beállításainál kiszedem azt a pipát, hogy Indítás Windows-al együtt...

    msconfigban sem találom az Automatikus indítás progik között
    Hol a fenében lehet kilőni, hogy csak akkor induljon ha én akarom?

    kössz
  • bon
    #36881
    A setup.exe /? paranccsal kikérhető az exe kapcsolói, már ha van neki.
  • kifli
    #36880
    hogy tudog egy installálásról logot csinálni?

    Vagy van valami olya lehetőség, hogy command line-ba írja, hogy éppen milyen műveletet csinál a telepítő?
  • morcosqtya
    #36879
    áá ez kész.
    Soha többet win mob.
    5x rakom újra. Töröl minden névjegyet, mivel az outlook-ban van névjegyalbum és windowslive névjegyalbum.
    Az első üres és azt rakja bele (azaz törli) a pda-ra.
    AKÁRMIT állítok át (keep them on device) akkor is.
    Ennek annyi.
    Android.
  • bon
    #36878
    Mobil Device Center-be kell lennie, persze miután kapcsolatba van a számítógép és a készülék akkor már lennie kell outlook menüpontnak is a programba ha jól emlékszem.
  • morcosqtya
    #36877
    Frankón törölte az összes névjegyemet a szinkronizáció a telefonról.
    Ezek szerint a telefont szinkronizálta az Outlook névjegyzékéhez, holott fordítva kellene..
    Ezt hol tudom beállítani?
    PDA-n nem.
    Outlook?
    Win Mob DC? Ott csak kapcsolatbeállítások vannak, de ilyet nem találtam.
  • morcosqtya
    #36876
    Köszönöm!
  • bon
    #36875
    Vista-hoz készült 64bit-es változatot kell letölteni a Microsoft oldaláról, és telepíteni. Stabilan használható volt nálam is míg nem váltottam Windows Phone 7-re, ott már nem kell.
  • morcosqtya
    #36874
    XP(?) alatt anno (vagy win7 32, nem emlékszem) feltettem a Windows Mobile (Device) Center-t, ami activeSync-en át szinkronizálta a névjegyeket és minden egyebet a pda-val (win mobile 6.1).
    Win7 64 alatt kell-e valami más megoldást keresnem, van valami beépített eszközkezelő a windows mobile (6.1) os-t használó pda-khoz, vagy simán töltsem le a régit?
    Nem fog akadni, stabil, megbízható?
    Szükséges (és hozzáférhető) a 64 bites verzió vagy pf x86-ba menjen a 32 bites??
  • slime001
    #36873
    Mert a beépített egy külön alkalmazás és ha pl kikapcsolom a gépet eltűnik. Ez viszont ott marad ha kiírok valamit.
  • bon
    #36872
    Na ez jó hír.
  • bon
    #36871
    Miért nem jó a beépített Sticky Note?
  • penge96
    #36870
    Nagyon szívesen :)

    Volt egy kis időm, és felraktan az SP1-es Win 7-et. Nagyon jól működik, aktiválni is tudtam, köszi a tegnapi segítséget srácok!
  • slime001
    #36869
    Nagyon király vagy! Pontosan egy ilyen megoldást kerestem! Köszi!
  • kifli
    #36868
    amit bon mondott az sikerült :D
  • penge96
    #36867
    Írd majd meg, hogy sikerült-e
  • bon
    #36866
    Kettő közül egyiket se. Amit az Update felajánl, vagy a következő fájlnevűt; 64bit-es váltoazt: windows6.1-KB976932-X64.exe, 32bit-es változat: windows6.1-KB976932-X86.exe
  • kifli
    #36865
    sp1-ből melyiket tegyem fel? AMD64FRe vagy AMD64CHK?
  • penge96
    #36864
    http://win7.ucoz.es/load/minialkalmazasok/sticky_notes/7-1-0-5
  • bon
    #36863
    Windows 7-ben nincs is oldalsáv, az egész asztal használhat ilyen célra. Amúgy a Sticky Notes-ra gondolsz?
  • slime001
    #36862
    Nem lehet valahogy elővarázsolni a "jegyzeteket" az oldalsávban. Vistában volt ilyen Win7-nél pedig nincs. Berakták egy külön alkalmazásként, viszont az nekem nem jó.
  • penge96
    #36861
    Hát, ma már nem fogom. Jövő héten meg vizsgára tanulok. Ha átmegyek, akkor örömünnepként reinstall lesz x). Köszönöm a segítséget, és hogy ennyi időt szántál/szántatok rám!
  • aate
    #36860
    Ahogy gondolod... de előbb utóbb a programok kérni fogják. Rakd inkább újra egy jó sp1 verzióval egy este alatt megvagy vele beállításokkal együtt!
  • penge96
    #36859
    Én sem, pedig miután felmentek a frissítések azután is rögtön megpróbáltam, de semmi. Szerintem megvárom az SP2-t, és leszedek egy olyan integráltásgú win-t xD Úgysem ad hozzá olyan lényeges dolgokat az SP1...
  • aate
    #36858
    daz féle megoldás !itt olvasd el a használatát !
  • aate
    #36857
    Akkor pasz... de nem értem miért nem települ az sp 1 ha már újra is raktad a wint.